Aktualności

Sparingi rocznika 2010 i 2011 na obozie

2024-02-20
Przebywający na zgrupowaniu w Dzierżoniowie zawodnicy z roczników 2010 i 2011 mają za sobą pierwsze mecze kontrolne. Najpierw swoje spotkania z drużyną Polonii Stal Świdnica rozegrali młodzi piłkarze z rocznika 2011, którzy zagrali już w [...]

Przebywający na zgrupowaniu w Dzierżoniowie zawodnicy z roczników 2010 i 2011 mają za sobą pierwsze mecze kontrolne. Najpierw swoje spotkania z drużyną Polonii Stal Świdnica rozegrali młodzi piłkarze z rocznika 2011, którzy zagrali już w poniedziałkowe popołudnie, a we wtorek w spotkaniu kontrolnym zmierzyli się gracze z rocznika 2010 z zespołem AP Dzierżoniów.

Świetne mecze kontrolne za zawodnikami Canarinhos, ale to nie koniec, bo niebawem przed młodymi piłkarzami kolejne gry.

Angel

Roczniki 2010 i 2011 na obozie w Dzierżoniowie

2024-02-18
Zespoły Canarinhos z roczników 2010 i 2011 od 18 lutego do 24 lutego przebywać będą na zimowym zgrupowaniu w Dzierżoniowie. Piękna pogoda świetne warunki do treningów oraz pozytywne nastawienie wszystkich zawodników – tak właśnie rozpoczął [...]

Zespoły Canarinhos z roczników 2010 i 2011 od 18 lutego do 24 lutego przebywać będą na zimowym zgrupowaniu w Dzierżoniowie. Piękna pogoda świetne warunki do treningów oraz pozytywne nastawienie wszystkich zawodników – tak właśnie rozpoczął się obóz i oby cały tydzień humory i zdrowie dopisywały!

Angel

Mecz kontrolny rocznika 2011

2024-02-13
Tuż przed rozpoczęciem pierwszego tygodnia ferii zimowych  zawodnicy z rocznika 2011 wzmocnieni 3 zawodnikami z rocznika 2012, rozegrali mecz kontrolny z zaprzyjaźnionym zespołem Promienia Opalenica. Spotkanie toczone było w trudnych warunkach, o ile padający deszcz [...]

Tuż przed rozpoczęciem pierwszego tygodnia ferii zimowych  zawodnicy z rocznika 2011 wzmocnieni 3 zawodnikami z rocznika 2012, rozegrali mecz kontrolny z zaprzyjaźnionym zespołem Promienia Opalenica.

Spotkanie toczone było w trudnych warunkach, o ile padający deszcz nie przeszkadzał młodym zawodnikom obu drużyn, o tyle miejscami boisko pokryte było sporo ilością stojącej wody. W tych warunkach lepiej odnaleźli się podopieczni trenera Matouszka, którzy strzelili 4 bramki. Trzeba jednak oddać, że również zespół z Opalenicy stwarzał zagrożenia pod bramką Majkowskiego, jednak albo akcje były rozbijane przez zespół Canarinhos, albo na posterunku był bramkarz zespołu Skórzewa.

Dziękujemy rodzicom – kibicom, którzy mimo trudnych warunków pogodowych wspierali swoją obecnością zawodników KS-u. Podziękowania również dla zespołu z Opalenicy za rozegrany mecz kontrolny oraz zawodników z rocznika 2012. O ile Ślusarski oraz Węgelewski już nie raz wspierali swoich starszych kolegów, o tyle Budych po raz pierwszy miał okazję do grania w roczniku 2011.

Obecnie młodzi piłkarze Skórzewa mają czas aby naładować baterię, a już w niedzielę 18 lutego wyjadą na zimowe zgrupowanie do Dzierżoniowa, aby tam w spokoju rozwijać dalej swoje umiejętności.

Maciej Matouszek & Angel

KS Canarinhos Skórzewo – Promień Opalenica   4:0

KS wystąpił w składzie:
Majkowski, Budych, Raciniewski, Pawłowski, Bachorz, Rachwalik, Zwierzyński, Stępiński, Jeriominas, Ślusarski, Węgelewski, Stopin.

Bramki dla Canarinhos zdobyli: Ślusarski, Jeriominas, Zwierzyński[2]


Ferie z AS-em!

2024-02-10
W sobotę 10 lutego zespół skrzatów z rocznika 2017 udał się do Czempinia, aby rozegrać ostatni turniej halowy.  Barwy Canarinhos reprezentowało jedenastu zawodników podzielonych na dwie drużyny. W rozgrywkach wzięło udział siedem zespołów, rywalizując systemem [...]

W sobotę 10 lutego zespół skrzatów z rocznika 2017 udał się do Czempinia, aby rozegrać ostatni turniej halowy.  Barwy Canarinhos reprezentowało jedenastu zawodników podzielonych na dwie drużyny. W rozgrywkach wzięło udział siedem zespołów, rywalizując systemem każdy z każdym. Młodzi adepci ze Skórzewa po raz kolejny pokazali się ze świetnej strony grając bardzo ofensywnie, często zapominając o obronie. Gracze KS-u chętnie podejmowali grę 1×1, zdobyli mnóstwo bramek i cieszyli się grą, brawo!

Gospodarzom turnieju bardzo dziękujemy za świetnie zorganizowany turniej!

Damian Ciesielski & Angel

Mecze kontrolne seniorów

2024-02-10
W sobotę 10 lutego, po serii treningów w ramach przygotowań do rundy, seniorzy rozpoczęli mecze kontrolne. Na pierwszy ogień zmierzyli się z Orkanem Konarzewo, grającym w 3 grupie klasy okręgowej. Zagrali w sobotnie przedpołudnie na [...]
W sobotę 10 lutego, po serii treningów w ramach przygotowań do rundy, seniorzy rozpoczęli mecze kontrolne. Na pierwszy ogień zmierzyli się z Orkanem Konarzewo, grającym w 3 grupie klasy okręgowej. Zagrali w sobotnie przedpołudnie na boisku w Puszczykowie.

Pierwsze przetarcie przed rundą może nie wypadło okazale, ale zrealizowali plan jednostki treningowej i przeglądu kadry włącznie z kilkoma juniorami.

W przekroju całego spotkania gracze Skórzewa byli drużyną zdecydowanie lepszą. Widać było, że oba zespoły są na trochę innym etapie przygotowań. W drużynie Canarinhos jeszcze szwankowała płynność gry piłką, komunikacja oraz skuteczność.

W pierwszej połowie podopieczni trenera Koniecznego zdobyli bramkę po strzale Skowrońskiego, natomiast w drugie połowie dołożyli jeszcze dwie: z rzutu karnego Mateusza Bałuty, a także po pięknym strzale Patryka Ćwiertniaka.

Ostatecznie zawodnicy Canarinhos wygrali to spotkanie 3:1, grając w zestawieniu:

Nowakowski (junior) – Szymański, Banasiak, Bajer (junior), Wojtalik K. (junior) – Skowroński D., Kurcewicz, Ćwiertniak, Kaczmarek (junior), Skowroński K. (junior) – Tokarek.

Ponadto w drugiej połowie zagrali: Staniewicz (br), Bałuta, Kaźmierczak, Kwiatkowski, Luca Junior Casadio, Łaski, Wojtalik M., Juszczyk

Damian Konieczny & Angel