Aktualności

Wysokie zwycięstwo rocznika 2009

2019-09-17
We wtorek 17 września zawodnicy rocznika 2009 rozegrali zaległe spotkanie ligowe w ramach I ligi okręgowej, udając się na mecz do Śremu. Od początku spotkania dominowali zawodnicy trenera Matouszka, kiedy to w 36 sekundzie wynik [...]

We wtorek 17 września zawodnicy rocznika 2009 rozegrali zaległe spotkanie ligowe w ramach I ligi okręgowej, udając się na mecz do Śremu.

Od początku spotkania dominowali zawodnicy trenera Matouszka, kiedy to w 36 sekundzie wynik spotkania otworzył Zakrzewski. Do przerwy młodzi piłkarze Canarinhos dołożyli jeszcze 4 trafienia i pewnie schodzili na krótki odpoczynek wygrywając 5:0.

Po zmianie stron przebieg spotkania nie uległ zmianie. Na uwagę zasługuje przepiękne trafienie Wesołowskiego, który strzałem w samo okienko, z połowy boiska nie dał szans bramkarzowi gospodarzy. Ostatecznie żółto-niebiescy pokonali pewnie gospodarzy ze Śremu 11:0.

Gratulacje dla całego zespołu za składną i cierpliwą grę. Słowa uznania również dla formacji defensywy, gdzie w meczu prym wiedli Tyrakowski, Cytlak i Figiel. Podziękowania dla rodziców za doping i wsparcie!

Maciej Matouszek & Angel

UKS Śrem – KS Canarinhos Skórzewo   0:11 (0:5)

KS wystąpił w składzie:
Tyrakowski, Cytlak, Figiel, Wesołowski, Szuba, Krzywosądzki, Zakrzewski, Smukała, Sobkowiak, Kosiński, Koska

Bramki dla KS-u zdobyli: Zakrzewski[4], Szuba[4], Wesołowski[2], Koska


Weekend zaczyna się już we wtorek!

2019-09-17
Już we wtorek (17.09) swój mecz ligowy rozegra rocznik 2009, którego czekają intensywne dni. Zapraszamy do zapoznania się z weekendowym rozkładem jazdy i do kibicowania zawodnikom Canarinhos!

Już we wtorek (17.09) swój mecz ligowy rozegra rocznik 2009, którego czekają intensywne dni.

Zapraszamy do zapoznania się z weekendowym rozkładem jazdy i do kibicowania zawodnikom Canarinhos!


Rocznik 2013 rozpoczął zmagania w lidze!

2019-09-14
W sobotę 14 września jeden z najmłodszych zespołów Canarinhos zainaugurował rozgrywki w Lidze Red Box. Był to doskonały moment do skonfrontowania swoich umiejętności z zawodnikami z innych zespołów. Najważniejsza była dobra zabawa i czerpanie przyjemności [...]

W sobotę 14 września jeden z najmłodszych zespołów Canarinhos zainaugurował rozgrywki w Lidze Red Box. Był to doskonały moment do skonfrontowania swoich umiejętności z zawodnikami z innych zespołów.

Najważniejsza była dobra zabawa i czerpanie przyjemności z gry w piłkę nożną. Wszyscy spisali się na medal – walczyli dzielnie oraz zdobywali sporo bramek, a kolejny turniej już w najbliższą sobotę.

Mariusz Matouszek & Angel

Pewne zwycięstwo seniorów

2019-09-14
Seniorzy Canarinhos w meczu wyjazdowym z Sokołem Duszniki pokazali, że potencjał i umiejętności są spore, a cały zespół jest na wyższym poziomie niż miejsce w tabeli. Wygrana 4:0 w Dusznikach to najmniejszy wymiar kary dla [...]

Seniorzy Canarinhos w meczu wyjazdowym z Sokołem Duszniki pokazali, że potencjał i umiejętności są spore, a cały zespół jest na wyższym poziomie niż miejsce w tabeli. Wygrana 4:0 w Dusznikach to najmniejszy wymiar kary dla gospodarzy, gdyż mimo ze drugie 45 minut Canarinhos grali w dziesiątkę, po czerwonej kartce dla Ćwiertniaka, to spokojnie mogli strzelić jeszcze kilka bramek.

Dobre spotkanie zagrali Baranowski, Uznański, Drozdowski jednak ten ostatni musiał opuścić boisko ze względu na czerwoną kartkę Ćwiertniaka. Nie da się ocenić doświadczenia, które musi mieć każdy zespół i w tym meczu pokazał to kapitan drużyny – Kurdzieko, który strzelił pierwszą bramkę.

Dobry mecz Canarinhos i pewna wygrana daje optymizm na kolejne mecze!

Wojciech Rybarczyk & Angel

Sokół Duszniki – KS Canarinhos Skórzewo   0:4 (0:3)


Dotkliwa porażka trampkarzy

2019-09-14
W sobotę 14 września zespół trenera Huchwajdy udał się do Baranowa, aby rozegrać mecz z liderem grupy I ligi wojewódzkiej – AP Reissa Poznań. Pierwsze minuty pokazały jak trudno będzie nawiązać wyrównaną walkę z gospodarzem [...]

W sobotę 14 września zespół trenera Huchwajdy udał się do Baranowa, aby rozegrać mecz z liderem grupy I ligi wojewódzkiej – AP Reissa Poznań.

Pierwsze minuty pokazały jak trudno będzie nawiązać wyrównaną walkę z gospodarzem meczu. Zawodnicy ze Skórzewa wyszli przestraszeni na plac gry i już po upływie 10 minut przegrywali 0:2. Dopiero po stracie drugiej bramki KS zaczął być obecny na boisku i gra, która miała miejsce napawała optymizmem. Niestety żadna stworzona akcja nie zakończyła się była zdobyczą bramkową. Po upływie 25 minut gry przeciwnicy doszli do głosu i coraz śmielej atakowali bramkę Canarinhos. W tym aspekcie AP Reissa okazała się lepsza i poszczególne ataki zakończyli golami. Do przerwy Skórzewo przegrywało 0:5.

Po przerwie obraz gry nie zmienił się. Kilka sytuacji podbramkowych gości, jednak futbolówka w tym dniu nie znalazła się w siatce gospodarzy. AP Reissa dołożyła jeszcze dwa trafienia i ustaliła wynik meczu na 7:0.

Podsumowując spotkanie drużyna AP Reissa była lepsza i wygrała zasłużenie. Zawodnicy Canarinhos obecnie zajmują piąte miejsce i przygotowują się do sobotniego spotkania z PKS Racot, które odbędzie w Skórzewie przy ulicy Poznańskiej 70, o godzinie 11:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspierania młodych zawodników i równocześnie dziękujemy za dotychczasowy doping!

Marcin Wojtalik & Angel

AP Reissa Poznań – KS Canarinhos Skórzewo   7:0 (5:0)

KS wystąpił w składzie:
Kolasa, Starzyk, Wojtalik, Frankiewicz, Polańczyk, Skowroński, Konecki, Błochowiak, Lipski, Derda[C], Zmysłowski B. / Grali również: Bladocha, Czerniejewicz, Majchrzak, Dębski, Krzywosądzki