Aktualności

Mecz sparingowy rocznika 2010 i 2011

2020-02-24
Na Orliku w Skórzewie, w niedzielę 23 lutego, stanęły naprzeciwko siebie dwie ekipy Canarinhos – rocznik 2011 trenera Pawlaka oraz rocznik 2010 trenera Kaczmarka. Mecz był sprawdzianem, a także próbą i szansą na sprawdzenie realizacji [...]

Na Orliku w Skórzewie, w niedzielę 23 lutego, stanęły naprzeciwko siebie dwie ekipy Canarinhos – rocznik 2011 trenera Pawlaka oraz rocznik 2010 trenera Kaczmarka.

Mecz był sprawdzianem, a także próbą i szansą na sprawdzenie realizacji założeń szkoleniowych przed zmaganiami ligowymi. Okazał się też sporym doświadczeniem mentalnym, gdyż zawodnicy podzieleni zostali na dwie grupy, które grały co 10 minut, w deszczu i przy silnym wietrze. Miejmy nadzieje, że wyjście ze strefy komfortu pozwoli wejść młodym piłkarzom na wyższy poziom mentalny! Kwietniowy rewanż, mimo wszystko, oby odbył się już przy  słońcu!

Kamil Kaczmarek & Angel

Zawodnicy Canarinhos dopingowali Kolejorza!

2020-02-23
Niedzielnym popołudniem 23 lutego, mimo deszczu i przeciętnej pogody, przedstawiciele Canarinhos wybrali się w sile kilku głów ( grupy 2010 oraz 2010/2011) na stadion poznańskiego Lecha, by dopingować Kolejorza w starciu z Lechią  Gdańsk. Mecz [...]

Niedzielnym popołudniem 23 lutego, mimo deszczu i przeciętnej pogody, przedstawiciele Canarinhos wybrali się w sile kilku głów ( grupy 2010 oraz 2010/2011) na stadion poznańskiego Lecha, by dopingować Kolejorza w starciu z Lechią  Gdańsk.

Mecz był toczony w szybkim tempie, padło wiele strzałów na bramkę, można było zaobserwować kilka znakomitych parad bramkarzy. Fajnym akcentem był kilkuminutowy występ i gol Filipa Marchwińskiego – wychowanka klubu ze Skórzewa.

Czas wracać do treningów i pracować, by nie był on pierwszym i ostatnim piłkarzem Canarinhos występującym w Ekstraklasie!

Kamil Kaczmarek & Angel

Rocznik 2010/2011 na kolejnym turnieju

2020-02-23
Zawodnicy Canarinhos w 2010/2011 wystąpili w niedzielę 23 lutego na mosińskim turnieju halowym. Ten turniej miał być ostatecznym przetarciem przed tym organizowanym przez Canarinhos – już w najbliższą niedzielę w Dopiewie! Zawodnicy podnieśli rękawice, pokazując [...]

Zawodnicy Canarinhos w 2010/2011 wystąpili w niedzielę 23 lutego na mosińskim turnieju halowym. Ten turniej miał być ostatecznym przetarciem przed tym organizowanym przez Canarinhos – już w najbliższą niedzielę w Dopiewie! Zawodnicy podnieśli rękawice, pokazując ciekawą i ofensywną piłkę.

Ten turniej był wyjątkowy jeszcze z jednego powodu – zespół poprowadzili trenerzy asystenci i była to ich pierwsza samodzielna gra. Panowie – dobra robota! Brawo drużyna!

Kamil Kaczmarek & Angel

Sparing rocznika 2007 w Środzie Wlkp.

2020-02-23
W niedzielny poranek 23 lutego zawodnicy z rocznika 2007 wybrali się do Środy Wielkopolskiej, aby rozegrać mecz sparingowy z tamtejszą Polonią. Pierwsza połowa spotkania była zdecydowanie pod dyktando gospodarzy, którzy strzelili trzy gole, natomiast gracze [...]

W niedzielny poranek 23 lutego zawodnicy z rocznika 2007 wybrali się do Środy Wielkopolskiej, aby rozegrać mecz sparingowy z tamtejszą Polonią.

Pierwsza połowa spotkania była zdecydowanie pod dyktando gospodarzy, którzy strzelili trzy gole, natomiast gracze Canarinhos nie stworzyli sobie klarownych okazji do zmiany wyniku. Po przerwie gra zdecydowanie się wyrównała, zawodnicy Skórzewa przeprowadzili kilka ładnych akcji, ale tego dnia nie potrafili pokonać bramkarza Polonii.

Kolejny cenny sparing za młodymi piłkarzami KS-u, kolejne sprawdziany już niebawem. Dziękujemy drużynie Polonii za zaproszenie, rodzicom za obecność i wsparcie!

Angel

Mecz towarzyski
Polonia Środa Wlkp. – KS Canarinhos Skórzewo   3:0 (3:0)

KS wystąpił składzie:
Lechniak[C], Olendrowicz, Berć, Kanikowski, Kowalewski, Barszcz, Krupka, Pajączkowski, Bijaczewski, Matłoka, Socha, Krupecki


Orliki grały w Mosinie

2020-02-22
W sobotę 22 lutego, zespół rocznika 2010 wystąpił na turnieju w Mosinie, czym zamknął cykl turniejów halowych tej zimy. Zawodnicy Canarinhos zdobyli ciekawe doświadczenie, gdyż rywalizowali z zawodnikami o rok starszymi. Cieszy gra piłką zespołu, [...]

W sobotę 22 lutego, zespół rocznika 2010 wystąpił na turnieju w Mosinie, czym zamknął cykl turniejów halowych tej zimy. Zawodnicy Canarinhos zdobyli ciekawe doświadczenie, gdyż rywalizowali z zawodnikami o rok starszymi. Cieszy gra piłką zespołu, co zdecydowanie na plus wyróżniało drużynę Skórzewa na tle stawki, a także  zaangażowanie w działania defensywne.

Czekamy na kolejne starcia zespołu, tym razem już na boiskach.

Kamil Kaczmarek & Angel