Aktualności

Ubezpieczenie zawodników

2019-07-12
Szanowni Państwo, KS Canarinhos Skórzewo prowadzi akcję ubezpieczenia zawodników Klubu. Poniżej szczegóły: – składka 50 zł za zawodnika (ubezpieczenie działa 24h/dobę, Obejmuje zdarzenia w życiu prywatnym, na treningu, zawodach, w szkole, na wakacjach) – płatność [...]

Szanowni Państwo, KS Canarinhos Skórzewo prowadzi akcję ubezpieczenia zawodników Klubu. Poniżej szczegóły:

– składka 50 zł za zawodnika (ubezpieczenie działa 24h/dobę, Obejmuje zdarzenia w życiu prywatnym, na treningu, zawodach, w szkole, na wakacjach)
– płatność na konto (uwaga, konto różni się od konta, na które wpłacają Państwo składki członkowskie)
nr: 05 9072 0002 2007 0700 5174 0002,  Bank Spółdzielczy w Dusznikach
– tytuł przelewu: imię i nazwisko zawodnika, PESEL
– zawodnicy będą ubezpieczeni w PZU
– okres ubezpieczenia – rok, począwszy od 27.07.2019

Na wpłaty czekamy do 25.07.2019.

Osoby, które nie zdecydują się na wykupienie ubezpieczenia, bardzo prosimy o przesłanie na adres: kontakt.canarinhos@gmail.com informacji o poniższej treści:

Informuję, iż rezygnuję z ubezpieczenia zawodnika (imię i nazwisko zawodnika) przez KS Canarinhos Skórzewo.
Zarząd KS Canarinhos Skórzewo

Zmiany we władzach Klubu!

2019-07-10
Informujemy, że z dniem 30 czerwca 2019 roku z funkcji Prezesa Klubu oraz członka zarządu zrezygnował, pełniący tę funkcję przez ostatnich kilka lat – Rafał Beśka. W związku z tym, 9 lipca odbyło się zebranie [...]

Informujemy, że z dniem 30 czerwca 2019 roku z funkcji Prezesa Klubu oraz członka zarządu zrezygnował, pełniący tę funkcję przez ostatnich kilka lat – Rafał Beśka. W związku z tym, 9 lipca odbyło się zebranie zarządu, podczas którego został wybrany nowy Prezes.

Tym samym od dnia 9 lipca 2019 roku funkcję Prezesa Klubu pełnić będzie Mariusz Matouszek.

Serdecznie dziękujemy dotychczasowemu Prezesowi – Rafałowi Beśce za ciężką pracę na rzecz Klubu, za serce włożone w rozwój młodych piłkarzy, za wiele sukcesów, które osiągnął Klub oraz drużyny w minionych latach! Życzymy powodzenia w dalszych życiowych wyzwaniach!

Nowemu Prezesowi życzymy wytrwałości, dalszego rozwoju klubu oraz powodzenia w nowej roli!

Poniżej zamieszczamy podziękowania, jakie skierował do wszystkich dotychczasowy Prezes – Rafał Beśka:

Moi drodzy, dzień 30 czerwca 2019 roku był ostatnim mojej wieloletniej przygody, początkowo z UKS Skórzewo i później KS Canarinhos Skórzewo. Z wielkim smutkiem zamykam ten rozdział swojego życia. Chciałbym w tym miejscu podziękować członkom i sympatykom naszego Klubu: zawodnikom wszystkich zespołów, od tych najmłodszych, aż po seniorów, trenerom i Zarządowi, pracownikom i współpracownikom Klubu, wszystkim rodzicom i opiekunom, ale również tym wszystkim, którzy są już poza Klubem, a przez wiele lat go tworzyli i prowadzili.

Dziękuję m.in. mojemu poprzednikowi Romanowi Anioła oraz Sławkowi Rajewiczowi, że wiele lat temu mi zaufali i zaproponowali jako kandydata na Prezesa Klubu. Dziękuję wszystkim kolegom z dzisiejszego Zarządu Klubu Sławkowi, Mariuszowi, Michałowi, obu Maciejom i Jackowi, że wspierali mnie w naszych wspólnych wysiłkach o rozwój Klubu. Nikt nie jest doskonały, więc jeżeli sprawiłem komukolwiek z Was jakąkolwiek przykrość, to w tym miejscu jeszcze raz przepraszam, równocześnie dziękując za wszystkie dowody sympatii i wsparcia.

Klub był, jest i nadal będzie dla mnie bardzo ważny i nie jest to zwyczajowa formuła w takich sytuacjach, bo wewnątrz czuję jakbym zostawiał kogoś bardzo bliskiego.

Życzę Wam wszystkim kolejnych sukcesów sportowych i wychowania wielu piłkarskich mistrzów! Dziękuję za wszystko!

Rafał Beśka
/już niestety były/
Prezes Zarządu KS Canarinhos Skórzewo

Roczniki 2006 i 2007 zagrają w Lidze Wojewódzkiej!

2019-07-04
Miło nam poinformować, że dwie drużyny KS Canarinhos Skórzewo, tj. rocznik 2006 (Trampkarz C2) oraz rocznik 2007 (Młodzik D1) w najbliższym sezonie będą rywalizować w Lidze Wojewódzkiej z najlepszymi zespołami z Wielkopolski! W związku z [...]

Miło nam poinformować, że dwie drużyny KS Canarinhos Skórzewo, tj. rocznik 2006 (Trampkarz C2) oraz rocznik 2007 (Młodzik D1) w najbliższym sezonie będą rywalizować w Lidze Wojewódzkiej z najlepszymi zespołami z Wielkopolski!

W związku z tym informujemy, że jeśli są zawodnicy, którzy chcieliby dołączyć do drużyny Canarinhos, trenować w świetnych warunkach, pod okiem doświadczonych trenerów, a także rywalizować z najlepszymi zespołami, zapraszamy, aby dołączyć do drużyny Skórzewa!

Trener rocznika 2007, Michał Anioła: 604 322 083
Trener rocznika 2006, Zbyszko Huchwajda: 506 176 386


Nabór do najmłodszych drużyn

2019-07-03
Canarinhos Skórzewo ogłasza nabór chłopców do roczników 2010 i 2011. Rocznik 2010 wiosną przebrnął przez sito eliminacji rozgrywek WZPN i od września występować będzie w 1 lidze okręgowej orlika E2, m.in. z takimi drużynami jak [...]
Canarinhos Skórzewo ogłasza nabór chłopców do roczników 2010 i 2011.

Rocznik 2010 wiosną przebrnął przez sito eliminacji rozgrywek WZPN i od września występować będzie w 1 lidze okręgowej orlika E2, m.in. z takimi drużynami jak Lech Poznań, Warta Poznań, dlatego szukamy utalentowanych chłopców, którzy chcieliby rywalizować z najlepszymi drużynami oraz trenować pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej.

PRZYJDŹ NA TRENING I POKAŻ CO POTRAFISZ!

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z trenerem: Marcin Pawlak, tel: 600 856 551

Zapraszamy również chętne osoby do dołączenia do pozostałych grup: rocznik 2012, 2013 oraz 2014!
Kontakt: 536 170 288


Zakończenie sezonu w roczniku 2012

2019-07-02
Ostatni trening dla rocznika 2012 odbył się w czwartek 27 czerwca. Był to trening razem z rodzicami, a tym samym pożegnalny przed przerwa wakacyjną. W pierwszej części treningu trener Drozdowski wziął pod swoje skrzydła młodych [...]
Ostatni trening dla rocznika 2012 odbył się w czwartek 27 czerwca. Był to trening razem z rodzicami, a tym samym pożegnalny przed przerwa wakacyjną.
W pierwszej części treningu trener Drozdowski wziął pod swoje skrzydła młodych adeptów z rocznika 2012, a trener Baranowski zajął się ich rodzicami w celu przeprowadzenia kilkunastominutowej intensywnej rozgrzewki.
Następnie odbyły się mecze pomiędzy zawodnikami Canarinhos Skórzewo 2012 a rodzicami, gdzie było widać sporo zabawy i uśmiechu.
Adam Baranowski & Angel