O klubie

Jesteśmy klubem sportowym założonym w 1996 roku. Pomysł narodził się po przeczytaniu kilku informacji prasowych na temat, bardzo modnych wówczas, uczniowskich klubach sportowych.

Obecnie jesteśmy szkółką piłkarską, która rozwija się z roku na rok.

Skupiamy się na szkoleniu dzieci i młodzieży. Wychowaliśmy już dwa „pokolenia” piłkarzy. Barwy naszego klubu reprezentowali m.in. były reprezentant Polski U18 – Kamil Szubertowski, reprezentantka Polski U19 – Joanna Węcławek, reprezentant Polski U19 – Filip Marchwiński.

Teraz czas na kolejne pokolenia! Obecnie trenujemy zawodników w przedziale wiekowym od 5 do 16 lat. Praca z nimi to wielka przyjemność. W naszym klubie trenuje ponad 250 zawodników. Posiadamy także drużynę seniorską.

Mamy do dyspozycji trzy boiska trawiaste, a w okresie zimowym trenujemy, w zależności od potrzeb sztabu szkoleniowego, na halach w Skórzewie, Dąbrówce i Dopiewie.

Jesteśmy bardzo aktywni w środowisku sportowym w całej Polsce. W 2017 roku poszliśmy o krok dalej – w Szkole Podstawowej w Dopiewie, pod patronatem naszego Klubu powstała klasa sportowa o profilu piłkarskim. Wszystko po to, aby jeszcze bardziej zmaksymalizować efekty pracy intelektualnej i fizycznej. Dodatkowym bodźcem poprawiającym szkolenie są wspólne wyjazdy na obozy letnie i zimowe. Jest to doskonała okazja nie tylko do uzyskania szybkiego progresu umiejętności piłkarskich, ale także do wspólnej integracji.

Nieodzowne wsparcie okazuje nam Urząd Gminy Dopiewo. Pozyskane środki w pełnej mierze przekazywane są na rozwój Klubu poprzez np. uczestnictwo zespołów w rozgrywkach ligowych WZPN, wyjazdy drużyn na prestiżowe turnieje (np. Mozart Trophy w Salzburgu, Prague Strahov Cup w Pradze, Danube Challenge Cup we Wiedniu) inwestycje w boiska, stroje piłkarskie, sprzęt treningowy.

Zapisz Dziecko na profesjonalny trening piłki nożnej, prowadzony przez pełnych pasji i wyszkolonych trenerów, w Klubie, który z sukcesami reprezentuje Skórzewo i Gminę Dopiewo na boiskach naszego regionu, podczas rozgrywek ligowych, ale również  turniejach piłkarskich w kraju i zagranicą.