Rocznik 2003/04

Udany sparing juniorów młodszych

2019-02-10
W niedzielę 10 lutego odbył się mecz kontrolny rocznika 2003/04 na boisku przy ul. Gdańskiej z Koziołkiem Poznań 2003. Starcie dwóch drużyn zaczęło się od chaotycznej gry w środku pola, a następnie lekką przewagę w [...]

W niedzielę 10 lutego odbył się mecz kontrolny rocznika 2003/04 na boisku przy ul. Gdańskiej z Koziołkiem Poznań 2003. Starcie dwóch drużyn zaczęło się od chaotycznej gry w środku pola, a następnie lekką przewagę w posiadaniu piłki objął Koziołek. W 23 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie po rykoszecie, lecz 5 minut później wyrównał Siejak. W 32 minucie napastnik Canarinhos nie zwolnił tempa i dołożył drugie trafienie, które przyczyniło się do wyjścia na prowadzenie podopiecznych trenera Kaliszana.

Druga połowa należała do młodych zawodników ze Skórzewa. Woźnica po indywidualnej akcji podwyższył na 3:1, a 7 minut później Siejak skompletował hat-tricka po ładnym wykończeniu akcji Zalewskiego. W ostatnich minutach meczu swoją druga bramkę zdobył Woźnica i tym samym ustalił wynik na 5:1 dla Canarinhos.

Na pochwałę zasługuje ofensywa juniorów, która przede wszystkim w drugiej połowie potrafiła stworzyć oraz wykorzystać wiele okazji bramkowych.

Tomasz Wysoczański & Angel

Mecz towarzyski
Koziołek Poznań – KS Canarinhos Skórzewo   1:5

KS wystąpił w składzie:
Sowiński – Pohl, Kaptur, Wasilewski, Beśka – Tierling, Kirylczuk – Zalewski, Woźnica, Frątczak – Siejak / Grali również: Zaliwski, Czyż, Rochowiak

Bramki dla KS-u zdobyli: Siejak[3], Woźnica[2]

Porażka w meczu z Liderem

2018-11-06
Na boisku KS przy SP 1 w Skórzewie doszło do spotkania drużyn, które biją się o pierwsze miejsce w I grupie Ligi Wojewódzkiej. Lider Swarzędz zdobył po 12-stu kolejkach o 2 punkty więcej od zawodników [...]

Na boisku KS przy SP 1 w Skórzewie doszło do spotkania drużyn, które biją się o pierwsze miejsce w I grupie Ligi Wojewódzkiej. Lider Swarzędz zdobył po 12-stu kolejkach o 2 punkty więcej od zawodników Canarinhos.

Zespół gości wyszedł na prowadzenie w 17 minucie po rzucie karnym wykorzystanym przez Fornalkiewicza. Po zaledwie 5 minutach dołożyli drugie trafienie. Gracze Skórzewa mieli okazję do poprawienia rezultatu jeszcze w pierwszej połowie. Siejak wychodząc sam na sam z bramkarzem rywali zbyt długo czekał z oddaniem strzału, który został obroniony przez golkipera Lidera.

W drugiej połowie zawodnicy  trenera Kaliszana ruszyli do ataku. Przyniosło to bramkę autorstwa Czyża w 72 minucie. Kiedy gospodarze złapali kontakt, zaczęli zostawiać więcej wolnego pola na boisku, co wykorzystali goście, którzy w 80 minucie zdobyli gola ustalając wynik spotkania.

KS Canarinhos Skórzewo – Lider Swarzędz   1:3 (0:2)

Sowiński, Rochowiak,Ćwiertniak, Królik, Wasilewsk, Kaptur, Tierling, Kirylczuk, Siejak, Pohl, Beśka / Grali również: Paulik, Jadrych, Zalewski, Czyż

Bramkę dla KS-u zdobył: Czyż(72′)