Rocznik 2003/04

Remis juniorów

2019-06-05
W środę 5 czerwca zostało rozegrane spotkanie w Lidze Wojewódzkiej Juniorów, w którym Canarinhos podejmowali UKS Śrem, nad którymi mają jeden punkt przewagi w tabeli. Po pierwszym gwizdku sędziego rozpoczynającego spotkanie, gra toczyła się głównie [...]

W środę 5 czerwca zostało rozegrane spotkanie w Lidze Wojewódzkiej Juniorów, w którym Canarinhos podejmowali UKS Śrem, nad którymi mają jeden punkt przewagi w tabeli.

Po pierwszym gwizdku sędziego rozpoczynającego spotkanie, gra toczyła się głównie w środku pola, ale to młodzi zawodnicy ze Skórzewa zdołali otworzyć wynik. W 30 minucie spotkania po główce kapitana drużyny Wasilewskiego podopieczni trenera Kaliszana prowadzili 1:0. Wynik utrzymał się do przerwy.

W drugą część meczu lepiej weszli goście, ponieważ wykorzystali błąd jednego z środkowych obrońców Canarinhos. Po 10 minutach zawodnicy ze Śremu wyszli na prowadzenie. Zmotywowało to gospodarzy do ataku, co dało efekt w 80 minucie spotkania. Swoją druga bramkę dołożył Wasilewski, który ustalił wynik spotkania.

Tomasz Wysoczański & Angel

KS Canarinhos Skórzewo – UKS Śrem   2:2

Bramki dla KS-u zdobył: Wasilewski[2]


Porażka juniora młodszego

2019-06-02
W upalną niedzielę zostało rozegrane spotkanie ligowe juniorów Canarinhos, którzy mierzyli się z Akademią Reissa, która bije się o pierwsze miejsce w tabeli. Pierwsze minuty meczu wyglądały nieźle dla graczy Skórzewa, którzy próbowali zaatakować rywala, [...]

W upalną niedzielę zostało rozegrane spotkanie ligowe juniorów Canarinhos, którzy mierzyli się z Akademią Reissa, która bije się o pierwsze miejsce w tabeli.

Pierwsze minuty meczu wyglądały nieźle dla graczy Skórzewa, którzy próbowali zaatakować rywala, lecz niestety po ładnej akcji zespołowej Akademia otworzyła wynik spotkania. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, mimo starań młodych zawodników ze Skórzewo. Druga połowa rozpoczęła się od kolejnego ciosu ze strony Akademii, który podciął skrzydła zawodnikom KS-u. Gospodarze dołożyli w 67 minucie kolejne trafienie, które zamknęło wynik meczu.

Tomasz Wysoczański & Angel

Akademia Reissa Poznań – KS Canarinhos Skórzewo   3:0


Dwie wygrane juniorów

2019-05-27
Podopieczni trenera Kaliszana rozegrali w ostatnim czasie dwa spotkania: 25 oraz 27 maja. Oba mecze zakończyły się wygraną zawodników Canarinhos. Spotkanie z AP Bambinis Trzcianka przebiegło pod dyktando zawodników ze Skórzewa, którzy szybko otworzyli wynik [...]

Podopieczni trenera Kaliszana rozegrali w ostatnim czasie dwa spotkania: 25 oraz 27 maja. Oba mecze zakończyły się wygraną zawodników Canarinhos.

Spotkanie z AP Bambinis Trzcianka przebiegło pod dyktando zawodników ze Skórzewa, którzy szybko otworzyli wynik spotkania za sprawą Pohla. Następnie Czyż dołożył w drugiej połowie kolejne trafienie, a strzelanie dla gospodarzy zakończył Woźnica.

Po krótkiej przerwie juniorzy młodsi podejmowali u siebie Unię Swarzędz. Początek meczu rozgrywał się głównie w środku pola za sprawa nieźle zorganizowanych linii obrony obu zespołów, ale to gospodarze zdołali wyjść na prowadzenie po fenomenalnym strzale zza pola karnego Woźnicy, który zaskoczył bramkarza Unii.

W drugiej części spotkania goście próbowali akcjami kombinacyjnymi przejść przez linie obrony Canarinhos, lecz bez skutku. W 51 minucie Królik przeprowadził fantastyczny rajd pomiędzy 4 zawodnikami gości i umieścił piłkę mocnym uderzeniem lewą nogą pod poprzeczkę, bramkarz ze Swarzędza ponownie nie miał nic do powiedzenia. Następnie kolejne trafienie rywala dołożył Woźnica, które jak wszyscy myśleli zamknie spotkanie, ale goście potrafili wyprowadzić jeden skuteczny atak na bramkę Canarinhos.

Tomasz Wysoczański & Angel

KS Canarinhos Skórzewo – AP Bambinis Trzcianka 3:1
KS Canarinhos Skórzewo – Unia Swarzędz 3:1


Porażka juniorów w Gostyniu

2019-05-11
11 maja zostało rozegrane spotkanie juniorów Skórzewa w I lidze wojewódzkiej z Kanią Gostyń, która ma aspiracje na wygranie grupy. Starcie ligowe rozpoczęło się od szybko straconej bramki przez Canarinhos, co dało wiatr w żagle [...]

11 maja zostało rozegrane spotkanie juniorów Skórzewa w I lidze wojewódzkiej z Kanią Gostyń, która ma aspiracje na wygranie grupy.

Starcie ligowe rozpoczęło się od szybko straconej bramki przez Canarinhos, co dało wiatr w żagle gospodarzom, którzy przed przerwą dołożyli jeszcze drugie trafienie. W drugiej części spotkania wyglądała trochę lepiej, jeśli chodzi o grę młodych zawodników ze Skórzewa, ale nie udało się zmienić wyniku.

Tomasz Wysoczański & Angel

Kania Gostyń – KS Canarinhos Skórzewo   2:0 (2:0)

KS wystąpił w składzie:
Sowiński – Beśka, Wasilewski, Kaptur, Rochowiak – Królik, Pohl – Frątczak, Woźnica, Siejak – Małuszek / Grał również: Michałowski


Trampkarze zagrali w zespole juniora

2019-05-08
W środę 8 maja juniorzy młodsi rozegrali spotkanie na wyjeździe z Unią Swarzędz. Canarinhos podchodziło do starcia w okrojonym składzie przez brak kilku podstawowych zawodników, których zastąpili trampkarze z rocznika 2005. Spotkanie zaczęło się od [...]

W środę 8 maja juniorzy młodsi rozegrali spotkanie na wyjeździe z Unią Swarzędz. Canarinhos podchodziło do starcia w okrojonym składzie przez brak kilku podstawowych zawodników, których zastąpili trampkarze z rocznika 2005.

Spotkanie zaczęło się od niezłej gry gości, co już w 20 minucie potwierdził Tierling, który wkręcił piłkę z narożnika boiska za kołnierz bramkarza. Po straconej bramce gospodarze próbowali odrobić straty, ale swoją dobra postawą w bramce pokazał Sowiński.

Druga połowa również zaczęła się od dobrej gry młodych zawodników ze Skórzewa, lecz fatalny błąd gracze Skórzewa w rozegraniu piłki wykorzystali zawodnicy Unii i doprowadzili do wyrównania. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź podopiecznych trenera Kaliszana. Minutę po stracie bramki, Canarinhos wyszło na prowadzenie po uderzeniu w polu karnym Czyża, dzięki ładnej asyście Michałowskiego. Jednak nie udało się utrzymać przewagi do końca spotkania, ponieważ gospodarze zdołali wyrównać w 78 minucie.

Trzeba pochwalić postawę całego zespołu, który mimo braku kilku zawodników pokazał charakter i zdołał rozegrać dobre spotkanie.

Tomasz Wysoczański & Angel

Unia Swarzędz – KS Canarinhos Skórzewo   2:2 (0:1)

KS wystąpił w składzie:
Sowiński – Beśka, Siejak, Królik, Rochowiak – Tierling, Pohl – Czyż, Woźnica, Michałowski – Małuszek / Grali również: Sobański, Pietrykowski, Nowak

Bramki dla KS-u zdobyli: Tierling, Czyż


MiejsceDrużynaMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki +Bramki -Punkty
1KS Canarinhos Skórzewo0000000

Kolejka 14

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 1

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 2

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 3

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 4

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 5

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 6

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 7

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 8

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 9

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 10

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 11

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 12

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 13

DataMeczGodzinaWynikiKolejka