Rocznik 2005

Brąz trampkarzy w Środzie Wlkp.

2019-02-09
Trzecie miejsce zajęli trampkarze Canarinhos na Halowym Turnieju Piłki Nożnej „Polonie Cup 2019”, rozgrywanym w Środzie Wielkopolskiej. W sobotę 9 lutego odbył się w Środzie Wielkopolskiej turniej halowy rocznika 2005, w którym trampkarze prowadzeni przez [...]

Trzecie miejsce zajęli trampkarze Canarinhos na Halowym Turnieju Piłki Nożnej „Polonie Cup 2019”, rozgrywanym w Środzie Wielkopolskiej.

W sobotę 9 lutego odbył się w Środzie Wielkopolskiej turniej halowy rocznika 2005, w którym trampkarze prowadzeni przez trenera Dobka również uczestniczyli. W turnieju wzięło udział 7 drużyn, a mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”.

Wyniki:
KS Canarinhos Skórzewo – SF Luboń I   0:3
KS Canarinhos Skórzewo – SF Luboń II  1:1 [Pietrykowski]
KS Canarinhos Skórzewo – UKS Śrem   0:2
KS Canarinhos Skórzewo – Lechia Kostrzyn   8:0 [Pietrykowski(5), Downar-Dukowicz, Tarach, samobójcza]
KS Canarinhos Skórzewo – Polonia Środa Wlkp. I   3:2 [Pietrykowski, Adamczewski, Dąbrowski]
KS Canarinhos Skórzewo – Polonia Środa Wlkp. II   2:0 [Pietrykowski, Adamczewski]

Organizatorowi dziękujemy za zaproszenie. Za zajęcie III miejsca zawodnicy Skórzewa otrzymali medale oraz puchar. Wszystkim drużyną dziękujemy za grę fair play.
Serdeczne gratulacje dla trampkarzy Canarinhos za osiągnięty wynik.

Klasyfikacja końcowa:
1. SF Luboń I
2. UKS Śrem
3. KS Canarinhos Skórzewo
4. SF LUBOŃ II
5. Polonia Środa Wlkp. I
6. Polonia Środa Wlkp. II
7. Lechia Kostrzyn

Maciej Dobek & Angel

KS wystąpił w składzie:
Stryjewski, Brzostowicz, Adamczewski, Sobański, Pietrykowski, Dąbrowski, Downar-Dukowicz, Tarach


Udany sparing rocznika 2005

2019-02-03
W dniu 3 lutego trampkarze Canarinhos prowadzeni przez trenera Dobka rozegrali swój pierwszy mecz kontrolny przed zbliżającą się rundą wiosenną. Rywalem zawodników Skórzewa była drużyna Suchary Suchy las z rocznika 2005. Spotkanie trwało 2x30min i [...]

W dniu 3 lutego trampkarze Canarinhos prowadzeni przez trenera Dobka rozegrali swój pierwszy mecz kontrolny przed zbliżającą się rundą wiosenną. Rywalem zawodników Skórzewa była drużyna Suchary Suchy las z rocznika 2005. Spotkanie trwało 2x30min i rozgrywane było na boisku w Suchym Lesie.

Młodzi piłkarze KS-u po udanym meczu, wygrali to spotkanie 4:2. Dziękujemy drużynie z Suchego Lasu za grę fair play oraz możliwość rozegrania sparingu. Podziękowania również dla trenera Anioły za wypożyczenie swoich zawodników z rocznika 2006A.

Maciej Dobek & Angel

Mecz towarzyski
Suchary Suchy Las – KS Canarinhos Skórzewo   2:4

KS wystąpił w składzie:
Stryjewski, Brzostowicz, Nowak, Kaliszan, Witek, Sobański, Dąbrowski, Downar-Dukowicz, Tarach, Pietrykowski, Drobnik, Drews, Błochowiak

Bramki dla KS-u zdobyli: Pietrykowski[3], Downar-Dukowicz


Rocznik 2005/2006B na obozie

2019-01-25
Zawodnicy trenerów Dobka i Huchwajdy od niedzieli przebywają na obozie w Dzierżoniowie. W codziennej pracy podczas treningów korzystają z boiska o sztucznej nawierzchni, sali gimnastycznej oraz basenu. Zawodnicy ciężko pracują, aby jak najlepiej przygotować się [...]

Zawodnicy trenerów Dobka i Huchwajdy od niedzieli przebywają na obozie w Dzierżoniowie. W codziennej pracy podczas treningów korzystają z boiska o sztucznej nawierzchni, sali gimnastycznej oraz basenu. Zawodnicy ciężko pracują, aby jak najlepiej przygotować się do rundy wiosennej.

Najważniejsze dla trenerów, że wszyscy zawodnicy są do dyspozycji i mimo ujemnej temperatury na dworze, zdrowie dopisuje. Podczas trwania obozu obie ekipy zagrały 2 mecze kontrolne:

2005/2006B – 2007 w grze po „9” wynik 2:3 (Noe Rozenfeld)

2005/2006B – 2006A w grze po „”11” wynik 2:1 (Ksawery Downar-Dukowicz, Jan Adamczewski)

Skład na mecze kontrolne:
Stryjewski, Adamczewski, Kaliszan, Nowak, Brzostowicz, Dąbrowski, Gucia, Wasilewski, Pietrykowski, Tarach, Downar-Dukowicz, Wojtalik, Rozenfeld, Dębski, Bartczak, Sobczyk, Kasprzak, Mazur

Maciej Dobek & Angel

Sparing rocznika 2006A i 2005

2018-11-28
W środę 28 listopada na boisku KS-u przy SP 1 w Skórzewie rozegrano mecz towarzyski pomiędzy drużynami rocznika 2005 i 2006A. Spotkanie rozegrano 11×11 na pełnowymiarowym boisku, co było nowością dla młodszych zawodników, bo oni [...]

W środę 28 listopada na boisku KS-u przy SP 1 w Skórzewie rozegrano mecz towarzyski pomiędzy drużynami rocznika 2005 i 2006A.

Spotkanie rozegrano 11×11 na pełnowymiarowym boisku, co było nowością dla młodszych zawodników, bo oni jeszcze rywalizują na zmniejszonym placu, w formule 9×9.

Potyczka była wartościowym sprawdzianem dla obydwu zespołów, a rywalizacja w wielu fragmentach spotkania była bardzo wyrównana. Skuteczniejsi okazali się jednak podopieczni trenera Anioły z rocznika 2006A, którzy pewnie zwyciężyli 4:2.

Wynik jest jednak sprawą drugorzędną, natomiast był to ostatni sparing graczy z rocznika 2006A w tym roku kalendarzowym, których czeka jeszcze występ w Ogólnopolskim Turnieju Halowym w Łodzi.

Angel

Mecz towarzyski
KS Canarinhos Skórzewo 2005 – KS Canarinhos Skórzewo 2006A   2:4

KS 2006A wystąpił w składzie:
Bladocha, Kolasa, Drews, Frankiewicz, Polańczyk, Nowaczyk, Starzyk, Błochowiak, Konecki, Ćwiertniak, Skowroński, Drobnik, Lipski, Kendzia


Porażka trampkarzy w Owińskach

2018-11-04
Mecz, w którym praktycznie każdy błąd wykorzystywali gospodarze. Do momentu, gdy padły pierwsze dwie bramki, mecz był równy, niestety przeciwnik był bardziej skuteczny i wypunktował trampkarzy Skórzewa. Był to ostatni mecz zawodników Canarinhos w tej [...]

Mecz, w którym praktycznie każdy błąd wykorzystywali gospodarze. Do momentu, gdy padły pierwsze dwie bramki, mecz był równy, niestety przeciwnik był bardziej skuteczny i wypunktował trampkarzy Skórzewa. Był to ostatni mecz zawodników Canarinhos w tej rundzie i wielka szkoda że nie udało się przywieźć choćby punktu do Skórzewa.

Runda jesienna nie była dobra w wykonaniu graczy KS-u, na 10 spotkań wygrali trzy i aż siedem z nich kończyło się porażką. Celem na ten sezon jest utrzymanie pierwszej ligi. Drużyna musi ciężko pracować i doskonalić swoje umiejętności w okresie zimowym, bo potencjał jest i spokojnie stać młodych zawodników na pozostanie w lidze.

Maciej Dobek & Angel

Błękitni Owińska – KS Canarinhos Skórzewo   5:0 (1:0)

KS wystąpił w składzie:
Stryjewski – Brzostowicz, Nowak, Wojtalik, Witek – Adamczewski, Kaliszan, Sobański, Pietrykowski, Tarach – Downar/ Grał również: Dąbrowski


MiejsceDrużynaMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki +Bramki -Punkty
1MIESZKO Gniezno10811491625
2KOZIOŁEK POZNAŃ1072145723
3UNIA Swarzędz1071239822
4SF LUBOŃ10712411622
5AP BŁĘKITNI OWIŃSKA10523232617
6Lider Swarzędz10514311716
7GSP SĄTOPY10514242816
8KS Canarinhos Skórzewo1030719369
9SUCHARY Suchy Las1021724367
10ORKAN OBJEZIERZE1010919543
11JEDYNKA Luboń1000102720

Kolejki 1-11

Kolejka 1

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-08-31 14:00:252018-08-31 KOZIOŁEK POZNAŃ — SF LUBOŃ 14:00:2514:002 - 01
2018-09-02 09:00:142018-09-02 SUCHARY Suchy Las — GSP SĄTOPY 09:00:1409:003 - 31
2018-09-02 14:00:582018-09-02 AP BŁĘKITNI OWIŃSKA — MIESZKO Gniezno 14:00:5814:004 - 41
2018-09-03 17:00:462018-09-03 ORKAN OBJEZIERZE — KS Canarinhos Skórzewo 17:00:4617:002 - 51
2018-11-17 11:00:372018-11-17 JEDYNKA Luboń — Lider Swarzędz 11:00:3711:000 - 101

Kolejka 2

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-09-08 09:00:572018-09-08 KS Canarinhos Skórzewo — JEDYNKA Luboń 09:00:5709:003 - 02
2018-09-08 10:00:462018-09-08 ORKAN OBJEZIERZE — UNIA Swarzędz 10:00:4610:000 - 32
2018-09-08 12:00:402018-09-08 GSP SĄTOPY — AP BŁĘKITNI OWIŃSKA 12:00:4012:007 - 12
2018-09-08 13:00:322018-09-08 SF LUBOŃ — Lider Swarzędz 13:00:3213:000 - 12
2018-09-09 17:00:402018-09-09 KOZIOŁEK POZNAŃ — SUCHARY Suchy Las 17:00:4017:005 - 02

Kolejka 3

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-09-15 09:00:532018-09-15 SUCHARY Suchy Las — SF LUBOŃ 09:00:5309:006 - 73
2018-09-15 10:00:502018-09-15 ORKAN OBJEZIERZE — MIESZKO Gniezno 10:00:5010:003 - 93
2018-09-15 11:00:332018-09-15 JEDYNKA Luboń — UNIA Swarzędz 11:00:3311:000 - 73
2018-09-16 10:00:272018-09-16 AP BŁĘKITNI OWIŃSKA — KOZIOŁEK POZNAŃ 10:00:2710:000 - 03
2018-09-16 11:00:092018-09-16 Lider Swarzędz — KS Canarinhos Skórzewo 11:00:0911:002 - 13

Kolejka 4

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-09-22 09:00:142018-09-22 SUCHARY Suchy Las — AP BŁĘKITNI OWIŃSKA 09:00:1409:002 - 44
2018-09-22 10:00:272018-09-22 UNIA Swarzędz — Lider Swarzędz 10:00:2710:003 - 04
2018-09-22 12:00:282018-09-22 GSP SĄTOPY — ORKAN OBJEZIERZE 12:00:2812:004 - 24
2018-09-22 13:00:372018-09-22 MIESZKO Gniezno — JEDYNKA Luboń 13:00:3713:008 - 04
2018-09-22 15:00:572018-09-22 SF LUBOŃ — KS Canarinhos Skórzewo 15:00:5715:005 - 34

Kolejka 5

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-09-29 11:00:172018-09-29 JEDYNKA Luboń — GSP SĄTOPY 11:00:1711:000 - 25
2018-09-29 12:30:192018-09-29 Lider Swarzędz — MIESZKO Gniezno 12:30:1912:300 - 35
2018-09-29 13:00:122018-09-29 ORKAN OBJEZIERZE — KOZIOŁEK POZNAŃ 13:00:1213:000 - 75
2018-09-29 13:30:082018-09-29 KS Canarinhos Skórzewo — UNIA Swarzędz 13:30:0813:300 - 75
2018-09-29 14:00:362018-09-29 AP BŁĘKITNI OWIŃSKA — SF LUBOŃ 14:00:3614:000 - 35

Kolejka 6

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-10-06 09:00:092018-10-06 SUCHARY Suchy Las — ORKAN OBJEZIERZE 09:00:0909:005 - 26
2018-10-06 12:00:222018-10-06 Lider Swarzędz — GSP SĄTOPY 12:00:2212:002 - 36
2018-10-06 13:00:112018-10-06 MIESZKO Gniezno — KS Canarinhos Skórzewo 13:00:1113:009 - 36
2018-10-07 09:00:562018-10-07 KOZIOŁEK POZNAŃ — JEDYNKA Luboń 09:00:5609:0018 - 06
2018-10-07 11:00:462018-10-07 SF LUBOŃ — UNIA Swarzędz 11:00:4611:001 - 16

Kolejka 7

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-10-13 10:00:272018-10-13 UNIA Swarzędz — MIESZKO Gniezno 10:00:2710:001 - 27
2018-10-13 12:00:202018-10-13 ORKAN OBJEZIERZE — AP BŁĘKITNI OWIŃSKA 12:00:2012:002 - 57
2018-10-13 12:30:182018-10-13 Lider Swarzędz — KOZIOŁEK POZNAŃ 12:30:1812:301 - 17
2018-10-13 13:00:542018-10-13 JEDYNKA Luboń — SUCHARY Suchy Las 13:00:5413:001 - 57
2018-10-13 15:00:412018-10-13 KS Canarinhos Skórzewo — GSP SĄTOPY 15:00:4115:001 - 37

Kolejka 8

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-10-20 09:00:422018-10-20 SUCHARY Suchy Las — Lider Swarzędz 09:00:4209:001 - 48
2018-10-20 12:00:452018-10-20 GSP SĄTOPY — UNIA Swarzędz 12:00:4512:000 - 68
2018-10-21 10:00:302018-10-21 KOZIOŁEK POZNAŃ — KS Canarinhos Skórzewo 10:00:3010:003 - 08
2018-10-21 11:00:212018-10-21 SF LUBOŃ — MIESZKO Gniezno 11:00:2111:003 - 28
2018-10-21 12:00:052018-10-21 AP BŁĘKITNI OWIŃSKA — JEDYNKA Luboń 12:00:0512:001 - 08

Kolejka 9

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-10-27 10:00:312018-10-27 Lider Swarzędz — AP BŁĘKITNI OWIŃSKA 10:00:3110:002 - 39
2018-10-27 10:00:422018-10-27 UNIA Swarzędz — KOZIOŁEK POZNAŃ 10:00:4210:002 - 49
2018-10-27 10:00:432018-10-27 KS Canarinhos Skórzewo — SUCHARY Suchy Las 10:00:4310:003 - 09
2018-10-27 10:00:582018-10-27 ORKAN OBJEZIERZE — SF LUBOŃ 10:00:5810:001 - 69
2018-10-28 13:00:162018-10-28 MIESZKO Gniezno — GSP SĄTOPY 13:00:1613:005 - 19

Kolejka 10

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-11-03 10:00:572018-11-03 ORKAN OBJEZIERZE — JEDYNKA Luboń 10:00:5710:005 - 110
2018-11-03 12:00:422018-11-03 KOZIOŁEK POZNAŃ — MIESZKO Gniezno 12:00:4212:000 - 310
2018-11-03 13:00:292018-11-03 SF LUBOŃ — GSP SĄTOPY 13:00:2913:003 - 010
2018-11-04 09:00:102018-11-04 SUCHARY Suchy Las — UNIA Swarzędz 09:00:1009:001 - 310
2018-11-04 16:00:022018-11-04 AP BŁĘKITNI OWIŃSKA — KS Canarinhos Skórzewo 16:00:0216:005 - 010

Kolejka 11

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-11-10 10:00:152018-11-10 Lider Swarzędz — ORKAN OBJEZIERZE 10:00:1510:009 - 211
2018-11-10 11:00:082018-11-10 JEDYNKA Luboń — SF LUBOŃ 11:00:0811:000 - 1311
2018-11-10 11:00:562018-11-10 MIESZKO Gniezno — SUCHARY Suchy Las 11:00:5611:004 - 111
2018-11-10 12:00:402018-11-10 GSP SĄTOPY — KOZIOŁEK POZNAŃ 12:00:4012:001 - 511
2018-11-16 17:00:272018-11-16 UNIA Swarzędz — AP BŁĘKITNI OWIŃSKA 17:00:2717:006 - 011

Kolejka 12

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-03-30 00:00:082019-03-30 GSP SĄTOPY — SUCHARY Suchy Las 00:00:0800:00-12
2019-03-30 00:00:142019-03-30 SF LUBOŃ — KOZIOŁEK POZNAŃ 00:00:1400:00-12
2019-03-30 00:00:262019-03-30 KS Canarinhos Skórzewo — ORKAN OBJEZIERZE 00:00:2600:00-12
2019-03-30 00:00:262019-03-30 Lider Swarzędz — JEDYNKA Luboń 00:00:2600:00-12

Treningi w okresie zimowym:

DzieńGodzina
Poniedziałek17:00-18:30
Wtorek17:00-18:20
Środa17:00-18:30
Treningi odbywać się bedą: w poniedziałek w hali "B" SP Dąbrówka, we wtorek na Orliku w Skórzewie, w środę w hali "A" SP Dąbrówka.