Rocznik 2005

Otwarty nabór do rocznika 2005!

2019-06-06
Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników z rocznika 2005, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności piłkarskie na otwarty nabór do zespołu rocznika 2005 w KS Canarinhos Skórzewo. Zainteresowane osoby prosimy o bezpośredni kontakt z trenerem drużyny: Maciej Dobek, [...]

Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników z rocznika 2005, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności piłkarskie na otwarty nabór do zespołu rocznika 2005 w KS Canarinhos Skórzewo.

Zainteresowane osoby prosimy o bezpośredni kontakt z trenerem drużyny: Maciej Dobek, tel: 668 247 622.

Zachęcamy, aby jak najszybciej dołączyć do drużyny i walczyć w kolejnym sezonie o jak najwyższą lokatę w I lidze okręgowej.


Bolesna porażka i trudna sytuacja trampkarzy

2019-04-27
Wysoką porażką zakończył się sobotni mecz trampkarzy Canarinhos w Swarzędzu. Zespół Skórzewa musiał uznać wyższość tamtejszej Unii. W pierwszej połowie zawodnicy KS-u dzielnie stawiali opór do 20 minuty, wtedy to padł pierwszy gol dla gospodarzy, [...]

Wysoką porażką zakończył się sobotni mecz trampkarzy Canarinhos w Swarzędzu. Zespół Skórzewa musiał uznać wyższość tamtejszej Unii. W pierwszej połowie zawodnicy KS-u dzielnie stawiali opór do 20 minuty, wtedy to padł pierwszy gol dla gospodarzy, którzy przed przerwą zdobyli jeszcze dwie bramki i schodzili do szatni prowadząc 3:0.

Druga część to już pełna dominacja gospodarzy. Podopieczni trenera Dobka byli tłem dla dobrze grających zawodników Unii, którzy zdobyli jeszcze pięć goli, zwyciężając tym samym 8:0. Nie da się ukryć, że był to dotychczas najmocniejszy rywal pod każdym względem piłkarskim, z którym przyszło się mierzyć graczom Canarinhos w tej rundzie.

Podsumowanie trenera Dobka: Dziękuję chłopakom za to, że wiedząc jaka jest sytuacja kadrowa, zdecydowali się zebrać i pojechać na mecz ligowy. Jestem cały czas z drużyną, tym bardziej w trudnym momencie, nikomu nie będę zarzucał braku zaangażowania, bo pomimo takiego wyniku, zawodnicy starali się grać do samego końca. Wierzę w chłopaków, którzy na pewno do końca sezonu będą walczyć w każdym meczu o kolejne punkty i mamy nadzieję, że latem uda się utrzymać drużynę trampkarzy i wzmocnić kilkoma zawodnikami.

Maciej Dobek & Angel
Unia Swarzędz  – KS Canarinhos Skórzewo   8:0 (3:0)

KS wystąpił w składzie:
Stryjewski – Gucia, Kaliszan, Nowak, Brzostowicz – Witek, Dąbrowski, Adamczewski, Sobański, Wasilewski – B.Zmysłowski / Grali również: Tarach, J.Zmysłowski


Porażka trampkarzy

2019-04-13
Zespół trenera Dobka przegrał na własnym boisku z Liderem Swarzędz. Honorową bramkę zdobył Bartosz Zmysłowski. Bardzo słabe spotkanie zagrali w sobotę 13 kwietnia trampkarze Canarinhos. Porażka jest jak najbardziej zasłużona. W pierwszej połowie tylko pierwsze [...]

Zespół trenera Dobka przegrał na własnym boisku z Liderem Swarzędz. Honorową bramkę zdobył Bartosz Zmysłowski.

Bardzo słabe spotkanie zagrali w sobotę 13 kwietnia trampkarze Canarinhos. Porażka jest jak najbardziej zasłużona. W pierwszej połowie tylko pierwsze 15 minut było dobre w wykonaniu drużyny Skórzewa. Już w 3 minucie Bartek Zmysłowski wyprowadził swoich kolegów na prowadzenie. Niestety przeciwnik z każdą minutą zaczął dominować i jeszcze przed przerwą odrobił straty z nawiązką prowadząc 2:1.

W drugiej połowie obraz gry na boisku się nie zmienił. Akcji w wykonaniu drużyny Canarinhos praktycznie nie było, nie mówiąc o groźnych strzałach w stronę bramki. Goście stworzyli sobie jeszcze trzy-cztery okazje, zdobywając w tym czasie kolejnego gola. Mimo starań zawodnicy trenera Dobka tego dnia musieli uznać wyższość gości ze Swarzędza.

Podziękowania dla drużyny za zaangażowanie, porażka uczy i należy wyciągnąć wnioski, aby jak najlepiej przygotować się do kolejnych spotkań.

Maciej Dobek & Angel

KS Canarinhos Skórzewo – Lider Swarzędz   1:3 (1:2)

Stryjewski – Witek, Kaliszan, Nowak, Adamczewski – B. Zmysłowski, Dąbrowski, Sobański, Pietrykowski – Downar, Wasilewski / Grali również: Gucia, Starzyk, J.Zmysłowski

Bramkę dla KS-u zdobył: B.Zmysłowski


Rocznik 2005 wysoko wygrywa

2019-03-30
Trampkarze Skórzewa udanie rozpoczęli rundę wiosenną. Podopieczni trenera Dobka w sobotę 30 marca wygrali w Skórzewie z Orkanem Objezierze. Od początku meczu zawodnicy Skórzewa grali bardzo aktywnie i starali się rozgrywać piłkę na połowie przeciwnika. [...]

Trampkarze Skórzewa udanie rozpoczęli rundę wiosenną. Podopieczni trenera Dobka w sobotę 30 marca wygrali w Skórzewie z Orkanem Objezierze.

Od początku meczu zawodnicy Skórzewa grali bardzo aktywnie i starali się rozgrywać piłkę na połowie przeciwnika. Efektem tego było zdobycie dwóch bramek do przerwy.

Drugą połowę lepiej zaczęli goście, zdobywając kontaktową bramkę. Na odpowiedź gospodarzy nie trzeba było długo czekać i po dobrze wyprowadzonym kontrataku B.Zmysłowski strzelił na 3:1. Ten sam zawodnik podwyższył wynik po pięknej bramce z przewrotki – bramka „stadiony świata”. Goście z Objezierze nie zamierzali się łatwo poddać, szukając swoich szans, zdobyli drugą bramkę. Jednak tego dnia to zawodnicy trenera Dobka byli bardziej skuteczni. Pietrykowski zdobył kolejne dwie bramki, tym samym ustalając wynik spotkania i kompletując hat-tricka.

Styl gry pozostawia jeszcze wiele do życzenia, ale cel na ten mecz udało się zrealizować, jakim było zdobycie trzech punktów.
Gratulacje dla drużyny za walkę i zaangażowanie!

Maciej Dobek & Angel

KS Canarinhos Skórzewo – Orkan Objezierze   6:2 (2:0)

KS wystąpił w składzie:
Stryjewski – Witek, Adamczewski, Nowak, Gucia – Błochowiak, K. Zmysłowski, Sobański, Pietrykowski – Downar, B. Zmysłowski / Dąbrowski, Skowroński

Bramki dla KS-u zdobyli: Pietrykowski[3], B.Zmysłowski[2], Sobański


Ostatni sprawdzian trampkarzy

2019-03-23
Tym razem drużyna trenera Dobka rocznik 2005, udała się do Suchego Lasu, gdzie w sobotę 23 marca rozegrała już ostatni mecz sparingowy przed rozpoczynającą się za tydzień ligą. Zawodnicy Canarinhos rozegrali dobre spotkanie z wymagającym [...]

Tym razem drużyna trenera Dobka rocznik 2005, udała się do Suchego Lasu, gdzie w sobotę 23 marca rozegrała już ostatni mecz sparingowy przed rozpoczynającą się za tydzień ligą.

Zawodnicy Canarinhos rozegrali dobre spotkanie z wymagającym przeciwnikiem. Do przerwy po bramkach Sobańskiego i Pietrykowskiego Skórzewo prowadziło 2:1, po zmianie stron to ekipa gospodarzy po szybko strzelonych bramkach wyszła na prowadzenie. Mimo zmęczenia, podopieczni trenera Dobka dążyli do zmiany wyniku i tak też się stało. Sobański pięknym strzałem z rzutu wolnego ustalił wynik meczu na 3:3.

Kolejny wartościowy materiał do analizy, który mamy nadzieję pomoże dalej doskonalić grę Canarinhos. Trzeba pochwalić cały zespół za zaangażowanie i walkę. Podziękowania dla drużyny z Suchego Lasu za grę fair play oraz możliwość rozegrania sparingu.

Maciej Dobek & Angel

Mecz towarzyski
Suchary Suchy Las – KS Canarinhos Skórzewo   3:3 (1:2)

KS wystąpił w składzie:
Kolasa – Brzostowicz, Nowak, Kaliszan, Adamczewski, Dąbrowski, Sobański, Wasilewski, Walkowiak, Pietrykowski, Downar-Dukowicz oraz Krzywosądzki

Bramki dla KS-u zdobyli: Sobański[2], Pietrykowski


MiejsceDrużynaMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki +Bramki -Punkty
1KS Canarinhos Skórzewo0000000

Kolejki 1-11

Kolejka 1

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 2

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 3

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 4

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 5

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 6

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 7

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 8

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 9

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 10

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 11

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 12

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 13

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 14

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 15

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 16

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 17

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 18

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 19

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 20

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 21

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 22

DataMeczGodzinaWynikiKolejka