Rocznik 2006 (GR. A)

Świetna gra rocznika 2006A w Łodzi

2019-03-17
Od piątku 15 kwietnia do niedzieli 17, młodzi piłkarze Canarinhos z rocznika 2006A uczestniczyli w Ogólnopolskim Turnieju Hary Cup w Łodzi, w którym imponowali postawą na boisku! Do rywalizacji przystąpiło 10 drużyn: Olimpia Warszawa, Hattrick [...]

Od piątku 15 kwietnia do niedzieli 17, młodzi piłkarze Canarinhos z rocznika 2006A uczestniczyli w Ogólnopolskim Turnieju Hary Cup w Łodzi, w którym imponowali postawą na boisku! Do rywalizacji przystąpiło 10 drużyn: Olimpia Warszawa, Hattrick Białystok, Żaki Szczecin, UKS Iwiczna, Progres Andrychów, Motor Lublin, MKS Piaseczno, Legia-Bart Bartoszyce, SMS Łódź oraz KS Canarinhos Skórzewo.

Rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie, każde spotkanie było bardzo zacięte, a jeden mecz trwał 2×20 minut.

Zawodnicy Canarinhos trafili do grupy A, gdzie rozegrali 4 spotkania, 1 w piątek i trzy w sobotę.

W piątek po emocjonującym spotkaniu pokonali Olimpię Warszawa 2:1, a bramki zdobyli Kendzia i Derda.

W sobotę już o 8:30 przyszło się zmierzyć ze zwycięzcami z poprzedniego roku, czyli drużyną Żaki Szczecin. Ponownie wielkie emocje, świetna gra zawodników Skórzewa i po bramkach Lipskiego oraz Kendzi zwycięstwo 2:1.
W drugim sobotnim spotkaniu, mimo znacznej przewagi gracze KS-u zremisowali 0:0 z Hattrickiem Białystok.
W ostatnim meczu grupowym spokojne zwycięstwo z Progresem Andrychów aż 4:0, po dwóch trafieniach Lipskiego i dwóch Derdy. Tym samym gracze Canarinhos z 1 m-ca w grupie awansowali do półfinału.

W niedzielę w meczu półfinałowym zawodnicy Skórzewa po bramce Derdy prowadzili 1:0 z MKS Piaseczno. Jednak na 6 minut przed końcem przegrywali 1:2. Wtedy rzut rożny wykonał Strzyżewski, a Skowroński głową strzelił na 2:2. Kiedy wydawało się, że będą rzuty karne, sędzia podyktował rzut karny dla Skórzewa, który pewnie wykorzystał Derda i zapewnił awans do finału.

W meczu finałowym podopieczni trenera Anioły grali ze zwycięzcą grupy B – Motorem Lublin, którzy jak dotąd nie stracili punktów. Był to świetny występ młodych piłkarzy Canarinhos, którzy prowadzili grę, dominowali na boisku, jednak to rywale w 11 minucie drugiej części strzelili na 1:0. Kapitalnie bronił bramkarz z Lublina, który uratował kolegów przed stratą bramki, której ostatecznie nie udało się zdobyć graczom KS-u, musieli zadowolić się 2 miejscem.

Turniej Hary Cup był świetnym występem zawodników Canarinhos, którzy w opinii wszystkich trenerów byli najlepszym zespołem tego turnieju, a to chyba powinna być największa nagroda dla młodych piłkarzy, którzy zostali docenieni przed trenerów innych drużyn. Warto dodać, że zawodnik Skórzewa – Wiktor Derda, został królem strzelców turnieju, gratulacje!

Na wyróżnienie zasłużyli wszyscy zawodnicy, którzy grali w Łodzi w barwach Canarinhos, bo każdy gracz, który pojawiał się na placu gry prezentował się bardzo dobrze!

Angel

KS wystąpił w składzie:
Bladocha, Kolasa, Polańczyk, Frankiewicz, Nowaczyk, Drews, Błochowiak, Ćwiertniak, Lipski(C), Konecki, Strzyżewski, Derda, Kendzia, Skowroński, Starzyk

Bramki dla KS-u zdobyli: Kendzia[2], Derda[5], Lipski[3], Skowroński


Przeciętny występ w Poznaniu

2019-03-09
Podopieczni trenera Anioły w sobotę 9 marca uczestniczyli w turnieju w Poznaniu, którego organizatorem był Klub Koziołek Poznań. Do rywalizacji przystąpiło 14 zespołów, grano równolegle na dwóch boiskach, jednak spotkanie trwało tylko 12 minut. Zawodnicy [...]

Podopieczni trenera Anioły w sobotę 9 marca uczestniczyli w turnieju w Poznaniu, którego organizatorem był Klub Koziołek Poznań. Do rywalizacji przystąpiło 14 zespołów, grano równolegle na dwóch boiskach, jednak spotkanie trwało tylko 12 minut.

Zawodnicy Canarinhos w grupie walczyli z drużynami: Suchary Suchy Las, Poznaniak Poznań, Krajna Wyrzysk, 13 Poznań, Warta Poznań i Koziołek Poznań.

W meczach grupowych gracze Skórzewa prezentowali bardzo nierówną formę. Niezłe występy przeplatali bardzo słabymi, świetnych akcji było kilka, ale również kilka zmarnowanych okazji do zdobycia goli. Ostatecznie w 6 spotkaniach młodzi piłkarze KS-u zgromadzili 8 punktów – dwa zwycięstwa, dwa remisy, dwie porażki i zajęli 3 miejsce w grupie.

W meczu o piątą lokatę zawodnicy Canarinhos zagrali nieźle i spokojnie wygrali 3:0 ze Spartą Oborniki, tym samym plasując się na 5 miejscu.

Podsumowując, był to przeciętny występ podopiecznych trenera Anioły, którzy popełniali wiele prostych błędów, wielokrotnie grali ze zbyt małym zaangażowaniem i zbyt długo przetrzymywali piłkę na wąskim boisku.

Już za tydzień, czyli 15-17 marca gracze rocznika 2006A wystąpią w Ogólnopolskim Turnieju w Łodzi, w którym będą mieli okazję pokazać się z lepszej strony.

Angel

KS wystąpił w składzie:
Kolasa, Bladocha, Nowaczyk, Drews, Frankiewicz, Polańczyk, Kendzia, Lipki(C), Konecki, Strzyżewski, Derda, Starzyk

Bramki dla KS-u zdobyli: Derda[5], Strzyżewski, Lipski[4], Starzyk


Towarzyskie potyczki rocznika 2006A

2019-03-02
W sobotę 2 marca gracze z rocznika 2006A rozegrali dwa krótkie spotkania sparingowe (każde po 30 minut) z drużynami AP Dębiec (rocznik 2005) oraz Poznaniakiem Poznań (rocznik 2006). W pierwszych 30 minutach zawodnicy Skórzewa zmierzyli [...]

W sobotę 2 marca gracze z rocznika 2006A rozegrali dwa krótkie spotkania sparingowe (każde po 30 minut) z drużynami AP Dębiec (rocznik 2005) oraz Poznaniakiem Poznań (rocznik 2006).

W pierwszych 30 minutach zawodnicy Skórzewa zmierzyli się z AP Dębiec i mimo sporej przewagi i niezłej gry, nie zdołali pokonać bramkarza rywali i spotkanie zakończyło się remisem 0:0.

W drugiej odsłonie rywalami była drużyna Poznaniaka Poznań, która poprzeczkę postawiła nieco wyżej. Gracze Canarinhos radzili sobie nieźle, choć jako pierwsi stracili gola. Do końcowego gwizdka atakowali jednak bramkę rywali i pod koniec spotkania udało się doprowadzić do remisu, a gola strzelił Drews.

Występ podopiecznych trenera Anioły nie był tak dobry jak w poprzednich meczach sparingowych, jednak cieszy fakt dobrej gry w defensywie i to, że do końca meczu z Poznaniakiem młodzi piłkarze KS-u walczyli o zdobycie gole.

Angel

Mecze towarzyskie
AP Dębiec 2005 – KS Canarinhos Skórzewo   0:0
Poznaniak Poznań – KS Canarinhos Skórzewo   1:1

KS wystąpił w składzie:
Bladocha, Kolasa, Drews, Polańczyk, Nowaczyk, Frankiewicz, Starzyk, Konecki, Skowroński, Derda, Frankiewicz, Ćwiertniak

Bramkę dla KS-u zdobył: Drews


Pewne zwycięstwo w sparingu

2019-02-23
Młodzi zawodnicy Skórzewa z rocznika 2006A w minioną sobotę 23 lutego, wieczorową porą rywalizowali w meczu sparingowym z drużyną AKF Poznań. Spotkanie rozegrano w Poznaniu przy ul. Margonińskiej, na nowoczesnym, pełnowymiarowym boisku pod balonem. Od [...]

Młodzi zawodnicy Skórzewa z rocznika 2006A w minioną sobotę 23 lutego, wieczorową porą rywalizowali w meczu sparingowym z drużyną AKF Poznań. Spotkanie rozegrano w Poznaniu przy ul. Margonińskiej, na nowoczesnym, pełnowymiarowym boisku pod balonem.

Od pierwszych minut świetnie prezentowali się gracze Canarinhos, którzy przejęli inicjatywę na boisku i śmiało atakowali bramkę rywali. Jednak brak asekuracji w defensywie Skórzewa sprawił, że gospodarze w 9 minucie objęli prowadzenie.  Jednak już chwilę później było 1:1, bo Ćwiertniak bardzo dobrze rozprowadził piłkę na prawą stronę boiska do Kendzi, który pomknął prawą stroną, dograł w pole karne, a Lipski strzelił na 1:1. Kilka minut później Lipski powalczył o odbiór piłki, futbolówkę przejął Derda i było 2:1. Jeszcze przed przerwą (grano 2×30 minut) Derda strzałem z dystansu podwyższył na 3:1, a w ostatniej minucie strzelec poprzedniej bramki przeprowadził kapitalną akcję lewą stroną boiska, dograł w pola karne, a Kendzia dopełnił formalności i było 4:1.

Po przerwie gra się nieco wyrównała, choć Canarinhos mieli jeszcze swoje okazje na podwyższenie wyniku. Gospodarze nie pozostali dłużni i w ciągu 1 minuty strzelili dwa gole, wykorzystując błędy w defensywie KS-u. Pod koniec spotkania Lipski po indywidualnej akcji ustalił wynik meczu na 5:3 dla Canarinhos.

Bardzo dobry występ całej drużyny Skórzewa, którzy gra ofensywnie, z dużą odwagą i w wielu fragmentach gry nie pozwolili rozwinąć skrzydeł gospodarzom. Do poprawy na pewno gra w defensywie, bo dwóch bramek w ciągu 1 minuty nie powinno się tracić.

Dziękujemy gospodarzom za możliwość rozegrania sparingu w tak dogodnych warunkach.
Warto zaznaczyć, mimo, że mecz towarzyski graczy Canarinhos odbywał się równolegle z meczem Lech-Legia, na spotkaniu pojawiła się liczna grupa rodziców/kibiców, dziękujemy za obecność!

Angel

Mecz towarzyski
AKF Poznań – KS Canarinhos Skórzewo   3:5 (1:4)

KS wystąpił w składzie:
Kolasa, Bladocha, Nowaczyk, Drews, Polańczyk, Frankiewicz, Kendzia, Ćwiertniak, Konecki, Lipski(C), Drobnik, Derda

Bramki dla KS-u zdobyli: Lipski[2], Derda[2], Kendzia


Powołania do reprezentacji WZPN-u

2019-02-22
Miło nam poinformować, że trójka podopiecznych trenera Anioły z rocznika 2006A otrzymała powołanie na konsultacje szkoleniowo-selekcyjną do reprezentacji WZPN-u dla zawodników z rocznika 2006. Wyróżnionymi zawodnika są: Derda Wiktor, Kendzia Jakub oraz Lipski Bartosz. Gratulacje [...]

Miło nam poinformować, że trójka podopiecznych trenera Anioły z rocznika 2006A otrzymała powołanie na konsultacje szkoleniowo-selekcyjną do reprezentacji WZPN-u dla zawodników z rocznika 2006.

Wyróżnionymi zawodnika są: Derda Wiktor, Kendzia Jakub oraz Lipski Bartosz.

Gratulacje dla powołanych zawodników, a także życzymy powodzenia podczas konsultacji!

Angel

Grad goli w sparingu rocznika 2006A

2019-02-17
W minioną niedzielę 17 lutego zawodnicy rocznika 2006A rozegrali na wyjeździe mecz towarzyski z drużyną Mieszka Gniezno. Dzięki uprzejmości gospodarzy mecz rozegrano w systemie 4×20 minut. Z powodów zdrowotnych na mecz udało się tylko 11 [...]

W minioną niedzielę 17 lutego zawodnicy rocznika 2006A rozegrali na wyjeździe mecz towarzyski z drużyną Mieszka Gniezno. Dzięki uprzejmości gospodarzy mecz rozegrano w systemie 4×20 minut.

Z powodów zdrowotnych na mecz udało się tylko 11 graczy Canarinhos, co jednak nie przeszkodziło w rozegraniu bardzo dobrego spotkania. Od pierwszych minut to podopieczni trenera Anioły zdecydowanie przeważali, a potwierdzeniem tego była bramka Kendzi, który po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Skowrońskiego głową skierował piłkę do siatki. W 22 minucie swój festiwal strzelecki rozpoczął Derda, który tego dnia zdobył 6 goli. Swoje kolejne trzy trafienia dołożył również Kendzia, a na listę strzelców w szeregach Skórzewa wpisał się również Starzyk.

Przez całe spotkanie zdecydowanie przeważali młodzi piłkarze KS-u, stwarzając sobie wiele okazji bramowych i nie pozwalali oni na wiele rywalom, którzy pod koniec meczu zdołali wbić honorowego gola, który był już konsekwencją rozluźnienia w szeregach Skórzewa.

Brawa dla wszystkich zawodników, którzy wystąpili tego dnia w zespole Canarinhos. Podopieczni trenera Anioły pokazali kilka znakomitych akcji, które miejmy nadzieję, będziemy oglądać również podczas zmagań ligowych.

Angel

Mecz towarzyski
Mieszko Gniezno – KS Canarinhos Skórzewo   1:11

KS wystąpił w składzie:
Kolasa, Bladocha, Błochowiak, Polańczyk, Nowaczyk, Skowroński, Konecki, Lipski(C), Kendzia, Starzyk, Derda

Bramki dla KS-u zdobyli: Kendzia[4], Derda[6], Starzyk


Najlepszy piłkarz i strzelec turnieju z Canarinhos

2019-02-02
Podopieczni trenera Anioły w sobotę 2 lutego uczestniczyli w jedynym tej zimy turnieju halowym, z którego przywieźli dwie najcenniejsze nagrody indywidualne. Najlepszym strzelcem turnieju został Wiktor Derda, a najlepszym piłkarzem Franciszek Strzyżewski. Zawodnicy Canarinhos na [...]

Podopieczni trenera Anioły w sobotę 2 lutego uczestniczyli w jedynym tej zimy turnieju halowym, z którego przywieźli dwie najcenniejsze nagrody indywidualne. Najlepszym strzelcem turnieju został Wiktor Derda, a najlepszym piłkarzem Franciszek Strzyżewski.

Zawodnicy Canarinhos na turnieju w Środzie Wielkopolskiej rozegrali 7 spotkań po 12 minut, rywalizowano w formule „każdy z każdym”. Gracze Skórzewa odnieśli 6 zwycięstw i doznali jednej, minimalnej porażki. Ulegli 0:1 drużynie Orlika Poznań, która ostatecznie zajęła 1 miejsce.

Młodzi piłkarze Skórzewa zagrali bardzo dobrze, w meczu ze zwycięzcą turnieju byli drużyną lepszą, ale piłka nie chciała znaleźć drogi do siatki, a do tego świetnie bronił bramkarz Orlika.

Warto zaznaczyć, że podopieczni trenera Anioły byli zdecydowanie najskuteczniejszym zespołem, zdobyli łącznie 28 goli, a sam Derda strzelił 12 bramek. Dla zobrazowania, zwycięzcy turnieju łącznie zdobyli 13 bramek..

Gratulacje dla całego zespołu za bardzo dobrą, efektowną grę, choć pozostaje lekki niedosyt, bo gdyby zawodnicy KS-u znaleźli sposób na pokonanie golkipera Orlika, zapewne to oni cieszyli by się z 1 miejsca w turnieju.

Angel

KS wystąpił w składzie:
Bladocha, Derda, Lipski(C), Kendzia, Strzyżewski, Nowaczyk, Polańczyk, Frankiewicz

Bramki dla KS-u zdobyli: Derda[12], Lispki[7], Strzyżewski[4], Polańczyk[3], Kendzia[2]


Podsumowanie obozu – rocznik 2006A

2019-01-27
W dniach 20-26 stycznia zawodnicy Canarinhos z rocznika 2006A wraz z innymi zespołami z klubu przebywali na obozie w Dzierżoniowie. Podopieczni trenera Anioły każdego dnia mieli 2-3 jednostki treningowe, zazwyczaj na boisku oraz w hali. [...]

W dniach 20-26 stycznia zawodnicy Canarinhos z rocznika 2006A wraz z innymi zespołami z klubu przebywali na obozie w Dzierżoniowie.

Podopieczni trenera Anioły każdego dnia mieli 2-3 jednostki treningowe, zazwyczaj na boisku oraz w hali. Rozegrali również  trzy mecze sparingowe – z drużyną Polonia-Stal Świdnica, która gra w I lidze wojewódzkiej woj. dolnośląskiego, a także z zespołami z klubu – rocznikiem 2005/06B i rocznikiem 2007, ponieważ niestety jeden z umówionych sparingpartnerów odwołał przybycie na kilka godzin przed zaplanowanym meczem.

Pogoda mroźna, jednak świetne warunki na obiektach w Dizerżoniowie sprawiły, że wszystkie zaplanowane jednostki zostały zrealizowane.

Podczas pobytu każdego dnia zawodnicy rozwiązywali również test wiedzy przygotowany przez trenerów w 6 kategoriach: piłka nożna, sport, geografia, historia, matematyka i przyroda. Mistrzem wiedzy okazał się Konrad Polańczyk, minimalnie wyprzedzając Kacpra Starzyka i Bartosza Lipskiego.

Odbył się również turniej tenisa stołowego, w którym bezkonkurencyjny okazał się Bartosz Lipski. Ostatniego dnia rozegrano również mini-turniej w hali, w którym najlepsza okazała się drużyna niebieskich.

Trenerzy oceniali również zachowanie zawodników i zaangażowanie na treningach, tutaj rywalizacja była bardzo zacięta, i tak: najlepszą ogólną postawę na obozie wykazał Paweł Nowaczyk, największe zaangażowanie na treningach Bartosz Lipski, a najlepszym zachowaniem wyróżnił się Stanisław Frankiewicz.

W najbliższej rundzie funkcję kapitana zespołu pełnić będzie Lipski Bartosz, v-ce kapitanami zostali Kendzia Jakub i Polańczyk Konrad, a radę drużyny uzupełnili Frankiewicz Stanisław i Strzyżewski Franciszek.

W obozie uczestniczyło 15 zawodników, wszyscy zdrowi wrócili do domów, a na obozie cały zespół pracował bardzo dobrze, co mamy nadzieję zaowocuje w rywalizacji z innymi drużynami.

Angel

W obozie uczestniczyli:
Bladocha, Kolasa, Lipski, Kendzia, Polańczyk, Strzyżewski, Frankiewicz, Skowroński, Ćwiertniak, Błochowiak, Starzyk, Drobnik, Derda, Nowaczyk, Drews


Sparing rocznika 2006A na obozie

2019-01-22
We wtorek 22 stycznia podopieczni trenera Anioły z rocznika 2006A, którzy przebywają na obozie w Dzierżoniowie rozegrali pierwszy mecz sparingowy. Rywalem był zespół Polonia-Stal Świdnica, którzy występują w I lidze wojewódzkiej, woj. dolnośląskiego. Spotkanie było [...]

We wtorek 22 stycznia podopieczni trenera Anioły z rocznika 2006A, którzy przebywają na obozie w Dzierżoniowie rozegrali pierwszy mecz sparingowy. Rywalem był zespół Polonia-Stal Świdnica, którzy występują w I lidze wojewódzkiej, woj. dolnośląskiego.

Spotkanie było bardzo wyrównane, zarówno gracze Skórzewa jak i goście ze Świdnicy pokazali kilka ładnych akcji, jednak ostatecznie to młodzi piłkarze Canarinhos cieszyli się ze zwycięstwa.

Niezły występ zawodników Skórzewa, którzy codziennie mają 2-3 jednostki treningowe, więc ciężko pracują nad dobrą formą, a do tego mają okazję do wspólnej integracji i zabaw.

Angel

Mecz towarzyski
KS Canarinhos Skórzewo 2006A   – Polonia-Stal Świdnica   3:1

KS wystąpił w składzie:
Bladocha, Kolasa, Drews, Polańczyk, Derda, Nowaczyk, Frankiewicz, Starzyk, Drobnik, Błochowiak, Lipski, Kendzia, Strzyżewski, Skowroński, Ćwierniak

Bramki dla KS-u zdobyli: Frankiewicz, Polańczyk, Derda


Zwycięski sparing rocznika 2006A

2019-01-10
W czwartek 10 stycznia zawodnicy z rocznika 2006A zmierzyli się w meczu sparingowym z drużyną rocznika 2005 Suchary Suchy Las. Mecz odbył się na pełnowymiarowym boisku w Suchym Lesie, grano 11×11. Spotkanie należy uznać za [...]

W czwartek 10 stycznia zawodnicy z rocznika 2006A zmierzyli się w meczu sparingowym z drużyną rocznika 2005 Suchary Suchy Las. Mecz odbył się na pełnowymiarowym boisku w Suchym Lesie, grano 11×11.

Spotkanie należy uznać za udane dla graczy Canarinhos, bo w wielu fragmentach meczu byli zespołem przeważającym i lepiej grającym w piłkę, choć rywalizacja była wyrównana. Niektórzy zawodnicy gospodarzy przeważali przede wszystkim fizycznie i motorycznie, ale podopieczni trenera Anioły radzili sobie bardzo dobrze.

Pierwszą bramkę dla Skórzewa strzelił Lipski, który wykorzystał dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego Koneckiego. Drugie trafienie dla gości było ponownie autorstwem Lipskiego, który wykorzystał znakomite, prostopadłe podanie od Koneckiego. Trzecią bramkę dla Canarinhos strzelił Derda, który ustalił wynik meczu na 3:2.

Gospodarze pierwszą bramkę zdobyli z pola karnego, wykorzystując bierną postawę zawodników KS-u, a drugi gol padł z rzutu karnego. Mieli jeszcze kilka okazji do zmiany wyniku, ale dobrze tego dnia bronili bramkarze Canarinhos – Bladocha i Kolasa.

Tym samym, mecz zakończył się zwycięstwem gości, choć wynik nie był najistotniejszy, a dobrze zrealizowana jednostka treningowa i kolejne cenne doświadczenie.

Angel

Mecz towarzyski
Suchary Suchy Las 2005 – KS Canarinhos Skórzewo 2006A   2:3

KS wystąpił w składzie:
Bladocha, Kolasa, Drews, Nowaczyk, Polańczyk, Frankiewicz, Derda, Ćwiertniak, Skowroński, Konecki, Lipski, Zmysłowski J., Kendzia, Błochowiak, Zmysłowski B., Starzyk

Bramki dla KS-u zdobyli: Lipski[2], Derda


Rocznik 2006A na turnieju w Lesznie

2019-01-06
Podopieczni trenera Anioły w niedzielę 6 stycznia wybrali się na turniej do Leszna, gdzie rywalizowali na boisku ze sztuczną nawierzchnią pod balonem. W turnieju wystąpiło 6 zespołów: Piast Żmigród, Chrobry Gniezno, FA Leszno, Chrobry Głogów, [...]

Podopieczni trenera Anioły w niedzielę 6 stycznia wybrali się na turniej do Leszna, gdzie rywalizowali na boisku ze sztuczną nawierzchnią pod balonem. W turnieju wystąpiło 6 zespołów: Piast Żmigród, Chrobry Gniezno, FA Leszno, Chrobry Głogów, PKS Racot oraz gracze Skórzewa.

Zawodnicy Canarinhos rozegrali 5 spotkań po 14 minut, w których nie doznali porażki, a w oczach obserwatorów byli zespołem najlepiej grającym w piłkę, choć jak wiadomo, nie zawsze wygrywa lepszy.

Po zwycięstwach z Chrobrym Gniezno, PKS-em Racot i Chrobrym Głogów, a także remisach z Piastem Żmigród i FA Leszno, młodzi piłkarze KS-u zajęli 2 miejsce, ustępując tylko gospodarzom.

Gracze Skórzewa przeprowadzili kilka bardzo dobrych akcji, w każdym spotkaniu byli zespołem dominującym przez większość czasu, jednak czasami brakowało skuteczności, większej agresji na własnej połowie lub po prostu szczęścia i tym samym podopieczni trenera Anioły musieli zadowolić się drugim miejscem.

Angel

Wyniki:
KS Canarinhos Skórzewo
– Piast Żmigród   2:2
KS Canarinhos Skórzewo – Chrobry Gniezno   12:0
KS Canarinhos Skórzewo – FA Leszno   2:2
KS Canarinhos Skórzewo – Chrobry Głogów   4:3
KS Canarinhos Skórzewo – PKS Racot   4:1

KS wystąpił w składzie:
Bladocha, Kolasa, Derda, Konecki, Polańczyk, Skowroński, Nowaczyk, Lipski, Kendzia, Drews

Bramki dla KS-u zdobyli: Derda[8], Nowaczyk[2], Lipski[2], Polańczyk, Skowroński[2], Drews[3], Konecki[5], samobójcza


Sparing rocznika 2006A i 2005

2018-11-28
W środę 28 listopada na boisku KS-u przy SP 1 w Skórzewie rozegrano mecz towarzyski pomiędzy drużynami rocznika 2005 i 2006A. Spotkanie rozegrano 11×11 na pełnowymiarowym boisku, co było nowością dla młodszych zawodników, bo oni [...]

W środę 28 listopada na boisku KS-u przy SP 1 w Skórzewie rozegrano mecz towarzyski pomiędzy drużynami rocznika 2005 i 2006A.

Spotkanie rozegrano 11×11 na pełnowymiarowym boisku, co było nowością dla młodszych zawodników, bo oni jeszcze rywalizują na zmniejszonym placu, w formule 9×9.

Potyczka była wartościowym sprawdzianem dla obydwu zespołów, a rywalizacja w wielu fragmentach spotkania była bardzo wyrównana. Skuteczniejsi okazali się jednak podopieczni trenera Anioły z rocznika 2006A, którzy pewnie zwyciężyli 4:2.

Wynik jest jednak sprawą drugorzędną, natomiast był to ostatni sparing graczy z rocznika 2006A w tym roku kalendarzowym, których czeka jeszcze występ w Ogólnopolskim Turnieju Halowym w Łodzi.

Angel

Mecz towarzyski
KS Canarinhos Skórzewo 2005 – KS Canarinhos Skórzewo 2006A   2:4

KS 2006A wystąpił w składzie:
Bladocha, Kolasa, Drews, Frankiewicz, Polańczyk, Nowaczyk, Starzyk, Błochowiak, Konecki, Ćwiertniak, Skowroński, Drobnik, Lipski, Kendzia


Wygrana w meczu sparingowym

2018-11-21
Młodzi piłkarze z rocznika 2006A rozegrali kolejny sparing, tym razem zmierzyli się w meczu wyjazdowym z III zespołem 2 ligi, czyli zaprzyjaźnioną drużyną Sucharów Suchy Las. Od początku spotkania to gracze Canarinhos przejęli inicjatywę, choć [...]

Młodzi piłkarze z rocznika 2006A rozegrali kolejny sparing, tym razem zmierzyli się w meczu wyjazdowym z III zespołem 2 ligi, czyli zaprzyjaźnioną drużyną Sucharów Suchy Las.

Od początku spotkania to gracze Canarinhos przejęli inicjatywę, choć bardzo długo nie mogli znaleźć sposobu na pokonanie bramkarza gospodarzy. Zawodnicy Skórzewa grali nieźle, choć brakowało skuteczności w decydujących momentach i wielu zawodników miało przestoje w grze. Zespół Sucharów próbował wykorzystać brak koncentracji w niektórych fragmentach meczu i kilka razy zagroził bramce strzeżonej tego dnia przez Bladochę.

Podopieczni trenera Anioły ostatecznie strzelili kilka bramek i nie stracili żadnej, choć powinni strzelić zdecydowanie więcej, bo okazje były ku temu znakomite. Brawa dla młodych piłkarzy KS-u za kilka znakomitych, szybkich akcji, po których ręce same składały się do oklasków.

Angel

Mecz towarzyski
Suchary Suchy Las – KS Canarinhos Skórzewo   0:7

KS wystąpił w składzie:
Bladocha, Frankiewicz, Derda, Nowaczyk, Augustyniak, Konecki, Skowroński, Kendzia, Lipski, Ćwiertniak, Strzyżewski, Drews, Polańczyk, Starzyk


Świetny występ w meczu sparingowym

2018-11-14
Podopieczni trenera Anioły zakończyli zmagania ligowe w rundzie jesiennej, jednak w minioną środę rozegrali mecz towarzyski z v-ce liderem II ligi – Tarnovią Tarnowo Podgórne. Dotychczas zmagania tych zespołów były spotkaniami wyrównanymi z lekką przewagą [...]

Podopieczni trenera Anioły zakończyli zmagania ligowe w rundzie jesiennej, jednak w minioną środę rozegrali mecz towarzyski z v-ce liderem II ligi – Tarnovią Tarnowo Podgórne.

Dotychczas zmagania tych zespołów były spotkaniami wyrównanymi z lekką przewagą graczy Canarinhos. W minioną środę było zupełnie inaczej, bo świetny mecz rozegrali młodzi piłkarze Skórzewa, którzy zdecydowanie zdominowali rywali.

Od pierwszych minut to zawodnicy KS-u dyktowali warunki gry na boisku i tak było w zasadzie przez cały mecz, który trwał 4×20 minut. Goście z Tarnowa Podgórnego niewiele razy pojawili się w okolicach pola karnego gospodarzy, a Kolasa nie miał zbyt wielu okazji, aby interweniować.

Udane spotkanie wszystkich graczy Canarinhos, którzy zdobyli aż 12 goli, nie tracąc przy tym żadnej bramki. Cieszy fakt, że niektórzy zawodnicy zagrali na pozycjach, na których zwykle nie występują i poradzili sobie z zadaniami bardzo dobrze.

Angel

Mecz towarzyski
KS Canarinhos Skórzewo – Tarnovia Tarnowo Podgórne   12:0

KS wystąpił w składzie:
Kolasa, Nowaczyk, Polańczyk, Lipski, Kendzia, Strzyżewski, Skowroński, Drobnik, Frankiewicz, Ćwiertniak, Drews, Błochowiak, Starzyk


Remis we mgle

2018-11-10
Zawodnicy z rocznika 2006A w minioną sobotę rozegrali ostatni mecz w rundzie jesiennej, na własnym boisku zmierzyli się z drużyną Mieszka Gniezno. Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęli gospodarze, którzy zdecydowanie dominowali na placu gry. Goście z [...]

Zawodnicy z rocznika 2006A w minioną sobotę rozegrali ostatni mecz w rundzie jesiennej, na własnym boisku zmierzyli się z drużyną Mieszka Gniezno.

Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęli gospodarze, którzy zdecydowanie dominowali na placu gry. Goście z Gniezna pierwszy raz na połowę Skórzewa przedostali się w 13 minucie, co podkreśla przewagę Canarinhos. Mimo kilku dogodnych okazji, w szczególności po stałych fragmentach gry, gracze KS-u przed przerwą nie zdołali zdobyć gola.

Po zmianie stron nadal przewagę mieli młodzi piłkarze Skórzewa, choć goście więcej razy zagrozili bramce strzeżonej prze Kolasę niż przed przerwą. Żadnej drużynie nie udało się jednak zdobyć bramki na wagę trzech punktów i tym samym spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Ostatni mecz w rundzie jesiennej był dobrym występem w wykonaniu podopiecznych trenera Anioły, którzy mieli zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki, przeprowadzili kilka ładnych akcji, a defensywa Canarinhos spisywała się bez zarzutu. Jednak do poprawy skuteczność w zespole Skórzewa, bo aby wygrać mecz trzeba zdobywać bramki, których w kilku meczach brakowało, mimo świetnych okazji strzeleckich.

Angel

KS Canarinhos Skórzewo – Mieszko Gniezno   0:0

KS wystąpił w składzie:
Kolasa, Drews, Derda, Polańczyk, Starzyk, Strzyżewski(C), Konecki, Lipski, Kendzia, Błochowiak, Ćwiertniak, Drobnik, Frankiewicz, Nowaczyk


Dobry występ młodzików

2018-11-03
Podopieczni trenera Anioły w minioną sobotę rywalizowali w meczu wyjazdowym z AKF Poznań. Gracze Canarinhos zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, pokazali, że mają spore umiejętności piłkarskie, a do tego cały zespół był zaangażowany przez [...]

Podopieczni trenera Anioły w minioną sobotę rywalizowali w meczu wyjazdowym z AKF Poznań. Gracze Canarinhos zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, pokazali, że mają spore umiejętności piłkarskie, a do tego cały zespół był zaangażowany przez 60 minut spotkania.

Pierwsze minuty należały zdecydowanie do gospodarzy, którzy mocno zaatakowali i nie dali graczom Skórzewa wyjść z własnej połowy. Jednak z minuty na minutę młodzi piłkarze KS-u oddalali grę od własnej bramki i śmielej atakowali. Przed przerwą bramki nie padły, można uznać tę część za wyrównaną, z lekką przewagą gospodarzy, w szczególności na początku meczu.

Po zmianie stron zawodnicy Canarinhos grali bardzo dobrze. Nie pozwolili rozwinąć skrzydeł gospodarzom, a sami cały czas atakowali bramkę rywali. Oddali kilka dobrych strzałów w kierunku bramki, byli bardzo aktywni w szczególności w bocznych sektorach boiska. Najaktywniejszy tego dnia w zespole Skórzewa był Kendzia, który stworzył sobie świetną okazję strzelecką, jednak uderzył tuż obok słupka, mimo tego, był najlepszym zawodnikiem Canarinhos w ofensywie. Blok obronny tego dnia w drużynie KS-u funkcjonował jak należy, a całą formacją świetnie dyrygował Derda, który zagrał bardzo dobre spotkanie.

Mecz zakończył się podziałem punktów i żadna drużyna bramki nie zdobyła. Gratulację za dobrą grę oraz zaangażowanie dla całego zespołu Skórzewa.

Angel

AKF Poznań – KS Canarinhos Skórzewo   0:0

KS wystąpił w składzie:
Kolasa, Nowaczyk, Derda, Polańczyk, Starzyk, Konecki, Strzyżewski(C), Drobnik, Kendzia, Błochowiak, Augustyniak, Drews, Frankiewicz


Zakończenie sezonu rocznika 2006A

2018-06-30
W miniony piątek zawodnicy z rocznika 2006A spotkali się na ostatnim treningu w tym sezonie. Trening miał szczególny charakter, bo uczestniczyli w nim również rodzice (mamusie i tatusiowie), co było świetnym zakończeniem sezonu 2017/2018. Podczas [...]

W miniony piątek zawodnicy z rocznika 2006A spotkali się na ostatnim treningu w tym sezonie. Trening miał szczególny charakter, bo uczestniczyli w nim również rodzice (mamusie i tatusiowie), co było świetnym zakończeniem sezonu 2017/2018.
Podczas zajęć przeprowadzono wspólną rozgrzewkę, zabawy integracyjne, a także rozegrano mini-turniej, w którym zwyciężyła drużyna Canarinhos, czyli Brazylia. Najważniejsze, że obyło się bez kontuzji, wszyscy z uśmiechami na twarzy chodzili z boiska, a pod koniec treningu rodzice przygotowali małe upominki dla zawodników i trenerów w postaci koszulek, w których prezentowali się znakomicie!
Dziękuję za miniony sezon zarówno zawodnikom jak i rodzicom, bo wspólnie tworzymy zespół rocznika 2006A! Życzę udanych wakacji, odpoczynku oraz nabrania sił do zmierzenia się z kolejnymi wyzwaniami – życzy trener 😉


MiejsceDrużynaMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki +Bramki -Punkty
1UKS AP Reissa Poznań1191131828
2WARTA POZNAŃ11803331224
3LECH Poznań11632271421
4POZNANIAK POZNAŃ11632211521
5AKF POZNAŃ11542191919
6MIESZKO Gniezno11515222216
7KS Canarinhos Skórzewo11335121612
8POZNAŃSKA 13 Poznań11335233012
9SF LUBOŃ11407202912
10POLONIA I Środa Wlkp.1123618289
11KOTWICA Kórnik112188207
12AP BŁĘKITNI OWIŃSKA1112815365

Kolejki 1-11

Kolejka 1

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-09-02 10:00:542018-09-02 POZNAŃSKA 13 Poznań — KS Canarinhos Skórzewo 10:00:5410:001 - 41
2018-09-02 13:00:112018-09-02 MIESZKO Gniezno — POLONIA I Środa Wlkp. 13:00:1113:004 - 01
2018-09-02 16:00:042018-09-02 SF LUBOŃ — KOTWICA Kórnik 16:00:0416:004 - 21
2018-09-27 18:30:112018-09-27 LECH Poznań — UKS AP Reissa Poznań 18:30:1118:302 - 31
2018-11-17 10:00:332018-11-17 AKF POZNAŃ — AP BŁĘKITNI OWIŃSKA 10:00:3310:003 - 41
2018-11-17 12:00:222018-11-17 POZNANIAK POZNAŃ — WARTA POZNAŃ 12:00:2212:001 - 31

Kolejka 2

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-09-08 10:00:052018-09-08 WARTA POZNAŃ — SF LUBOŃ 10:00:0510:003 - 02
2018-09-08 10:00:532018-09-08 KS Canarinhos Skórzewo — POZNANIAK POZNAŃ 10:00:5310:000 - 02
2018-09-09 10:00:072018-09-09 AP BŁĘKITNI OWIŃSKA — MIESZKO Gniezno 10:00:0710:002 - 52
2018-09-09 10:00:482018-09-09 POLONIA I Środa Wlkp. — POZNAŃSKA 13 Poznań 10:00:4810:002 - 12
2018-11-08 18:30:042018-11-08 LECH Poznań — AKF POZNAŃ 18:30:0418:302 - 22
2018-11-16 19:00:572018-11-16 UKS AP Reissa Poznań — KOTWICA Kórnik 19:00:5719:003 - 02

Kolejka 3

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-09-15 14:00:352018-09-15 KOTWICA Kórnik — WARTA POZNAŃ 14:00:3514:001 - 23
2018-09-16 10:00:402018-09-16 SF LUBOŃ — KS Canarinhos Skórzewo 10:00:4010:001 - 03
2018-09-16 11:00:362018-09-16 MIESZKO Gniezno — LECH Poznań 11:00:3611:000 - 33
2018-09-16 18:00:322018-09-16 POZNANIAK POZNAŃ — POLONIA I Środa Wlkp. 18:00:3218:002 - 23
2018-09-16 20:00:352018-09-16 AKF POZNAŃ — UKS AP Reissa Poznań 20:00:3520:000 - 53
2018-11-14 16:00:282018-11-14 POZNAŃSKA 13 Poznań — AP BŁĘKITNI OWIŃSKA 16:00:2816:003 - 33

Kolejka 4

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-09-20 17:30:132018-09-20 UKS AP Reissa Poznań — WARTA POZNAŃ 17:30:1317:302 - 14
2018-09-22 10:00:112018-09-22 KS Canarinhos Skórzewo — KOTWICA Kórnik 10:00:1110:001 - 04
2018-09-22 14:00:002018-09-22 LECH Poznań — POZNAŃSKA 13 Poznań 14:00:0014:001 - 14
2018-09-23 10:00:552018-09-23 POLONIA I Środa Wlkp. — SF LUBOŃ 10:00:5510:001 - 34
2018-09-23 10:00:592018-09-23 AP BŁĘKITNI OWIŃSKA — POZNANIAK POZNAŃ 10:00:5910:002 - 34
2018-09-23 12:30:462018-09-23 AKF POZNAŃ — MIESZKO Gniezno 12:30:4612:302 - 04

Kolejka 5

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-09-25 18:00:312018-09-25 WARTA POZNAŃ — KS Canarinhos Skórzewo 18:00:3118:002 - 15
2018-09-29 12:00:362018-09-29 POZNAŃSKA 13 Poznań — AKF POZNAŃ 12:00:3612:003 - 35
2018-09-29 14:00:312018-09-29 KOTWICA Kórnik — POLONIA I Środa Wlkp. 14:00:3114:001 - 05
2018-09-30 11:00:382018-09-30 SF LUBOŃ — AP BŁĘKITNI OWIŃSKA 11:00:3811:002 - 15
2018-09-30 14:00:362018-09-30 POZNANIAK POZNAŃ — LECH Poznań 14:00:3614:002 - 15
2018-09-30 18:00:102018-09-30 MIESZKO Gniezno — UKS AP Reissa Poznań 18:00:1018:000 - 45

Kolejka 6

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-10-06 14:00:192018-10-06 LECH Poznań — SF LUBOŃ 14:00:1914:005 - 26
2018-10-06 14:00:272018-10-06 AP BŁĘKITNI OWIŃSKA — KOTWICA Kórnik 14:00:2714:001 - 26
2018-10-06 17:00:382018-10-06 MIESZKO Gniezno — POZNAŃSKA 13 Poznań 17:00:3817:006 - 26
2018-10-07 10:00:392018-10-07 POLONIA I Środa Wlkp. — WARTA POZNAŃ 10:00:3910:002 - 46
2018-10-07 10:00:402018-10-07 AKF POZNAŃ — POZNANIAK POZNAŃ 10:00:4010:000 - 06
2018-10-07 12:00:312018-10-07 UKS AP Reissa Poznań — KS Canarinhos Skórzewo 12:00:3112:003 - 06

Kolejka 7

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-10-13 10:00:172018-10-13 KS Canarinhos Skórzewo — POLONIA I Środa Wlkp. 10:00:1710:002 - 47
2018-10-13 12:00:512018-10-13 POZNAŃSKA 13 Poznań — UKS AP Reissa Poznań 12:00:5112:001 - 27
2018-10-13 16:00:072018-10-13 KOTWICA Kórnik — LECH Poznań 16:00:0716:001 - 17
2018-10-13 16:00:482018-10-13 WARTA POZNAŃ — AP BŁĘKITNI OWIŃSKA 16:00:4816:009 - 07
2018-10-14 10:00:032018-10-14 POZNANIAK POZNAŃ — MIESZKO Gniezno 10:00:0310:004 - 07
2018-10-14 13:30:022018-10-14 SF LUBOŃ — AKF POZNAŃ 13:30:0213:301 - 27

Kolejka 8

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-10-20 12:00:342018-10-20 POZNAŃSKA 13 Poznań — POZNANIAK POZNAŃ 12:00:3412:004 - 28
2018-10-20 14:00:232018-10-20 LECH Poznań — WARTA POZNAŃ 14:00:2314:002 - 18
2018-10-20 15:15:132018-10-20 UKS AP Reissa Poznań — POLONIA I Środa Wlkp. 15:15:1315:153 - 38
2018-10-21 10:00:582018-10-21 AP BŁĘKITNI OWIŃSKA — KS Canarinhos Skórzewo 10:00:5810:000 - 38
2018-10-21 18:00:162018-10-21 AKF POZNAŃ — KOTWICA Kórnik 18:00:1618:001 - 08
2018-10-24 18:30:102018-10-24 MIESZKO Gniezno — SF LUBOŃ 18:30:1018:302 - 18

Kolejka 9

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-10-27 14:00:052018-10-27 KOTWICA Kórnik — MIESZKO Gniezno 14:00:0514:001 - 59
2018-10-28 10:00:572018-10-28 POLONIA I Środa Wlkp. — AP BŁĘKITNI OWIŃSKA 10:00:5710:001 - 19
2018-10-28 12:00:412018-10-28 KS Canarinhos Skórzewo — LECH Poznań 12:00:4112:001 - 59
2018-10-28 14:00:222018-10-28 WARTA POZNAŃ — AKF POZNAŃ 14:00:2214:001 - 29
2018-10-28 14:00:352018-10-28 SF LUBOŃ — POZNAŃSKA 13 Poznań 14:00:3514:003 - 59
2018-11-24 11:00:472018-11-24 POZNANIAK POZNAŃ — UKS AP Reissa Poznań 11:00:4711:001 - 09

Kolejka 10

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-11-03 12:00:562018-11-03 POZNAŃSKA 13 Poznań — KOTWICA Kórnik 12:00:5612:001 - 010
2018-11-03 13:00:012018-11-03 MIESZKO Gniezno — WARTA POZNAŃ 13:00:0113:000 - 310
2018-11-03 13:30:522018-11-03 UKS AP Reissa Poznań — AP BŁĘKITNI OWIŃSKA 13:30:5213:303 - 010
2018-11-03 14:00:352018-11-03 LECH Poznań — POLONIA I Środa Wlkp. 14:00:3514:003 - 010
2018-11-03 18:00:322018-11-03 AKF POZNAŃ — KS Canarinhos Skórzewo 18:00:3218:000 - 010
2018-11-04 12:00:212018-11-04 POZNANIAK POZNAŃ — SF LUBOŃ 12:00:2112:005 - 310

Kolejka 11

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-11-10 09:00:302018-11-10 SF LUBOŃ — UKS AP Reissa Poznań 09:00:3009:000 - 311
2018-11-10 11:00:162018-11-10 KS Canarinhos Skórzewo — MIESZKO Gniezno 11:00:1611:000 - 011
2018-11-10 12:00:592018-11-10 POLONIA I Środa Wlkp. — AKF POZNAŃ 12:00:5912:003 - 411
2018-11-10 14:00:522018-11-10 KOTWICA Kórnik — POZNANIAK POZNAŃ 14:00:5214:000 - 111
2018-11-10 18:15:442018-11-10 AP BŁĘKITNI OWIŃSKA — LECH Poznań 18:15:4418:151 - 211
2018-11-11 12:00:322018-11-11 WARTA POZNAŃ — POZNAŃSKA 13 Poznań 12:00:3212:004 - 111

Kolejka 22

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-03-23 00:00:372019-03-23 LECH Poznań — AP BŁĘKITNI OWIŃSKA 00:00:3700:00-22
2019-03-23 00:00:392019-03-23 UKS AP Reissa Poznań — SF LUBOŃ 00:00:3900:00-22
2019-03-23 10:00:112019-03-23 AKF POZNAŃ — POLONIA Środa Wlkp. 10:00:1110:00-22
2019-03-23 10:00:542019-03-23 MIESZKO Gniezno — KS Canarinhos Skórzewo 10:00:5410:00-22
2019-03-23 12:00:092019-03-23 POZNAŃSKA 13 Poznań — WARTA POZNAŃ 12:00:0912:00-22
2019-03-23 12:00:542019-03-23 POZNANIAK POZNAŃ — KOTWICA Kórnik 12:00:5412:00-22

Kolejka 12

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-03-30 00:00:102019-03-30 KOTWICA Kórnik — SF LUBOŃ 00:00:1000:00-12
2019-03-30 00:00:282019-03-30 POLONIA Środa Wlkp. — MIESZKO Gniezno 00:00:2800:00-12
2019-03-30 00:00:292019-03-30 UKS AP Reissa Poznań — LECH Poznań 00:00:2900:00-12
2019-03-30 00:00:472019-03-30 AP BŁĘKITNI OWIŃSKA — AKF POZNAŃ 00:00:4700:00-12
2019-03-30 00:00:592019-03-30 KS Canarinhos Skórzewo — POZNAŃSKA 13 Poznań 00:00:5900:00-12
2019-03-30 12:00:592019-03-30 WARTA POZNAŃ — POZNANIAK POZNAŃ 12:00:5912:00-12

Kolejka 13

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-04-06 00:00:052019-04-06 KOTWICA Kórnik — UKS AP Reissa Poznań 00:00:0500:00-13
2019-04-06 00:00:252019-04-06 SF LUBOŃ — WARTA POZNAŃ 00:00:2500:00-13
2019-04-06 00:00:352019-04-06 MIESZKO Gniezno — AP BŁĘKITNI OWIŃSKA 00:00:3500:00-13
2019-04-07 12:00:412019-04-07 POZNANIAK POZNAŃ — KS Canarinhos Skórzewo 12:00:4112:00-13
2019-04-07 12:00:492019-04-07 POZNAŃSKA 13 Poznań — POLONIA Środa Wlkp. 12:00:4912:00-13
2019-04-07 18:00:352019-04-07 AKF POZNAŃ — LECH Poznań 18:00:3518:00-13

Treningi w okresie zimowym:

DzieńGodzina
Poniedziałek19:00-20:30
Środa18:30-20:00
Czwartek17:00-18:30
Treningi odbywać się bedą: w poniedziałek w hali SP2 Plewiska, w środę w hali "A" SP Dąbrówka, w czwartek na Orliku w Skórzewie.