Rocznik 2006 (GR. A)

Przeciętny występ w Środzie Wielkopolskiej

2019-05-19
Podopieczni trenera Anioły w niedzielę 19 maja rywalizowali w meczu wyjazdowym z drużyną Polonii Środa Wlkp. Był to przeciętny występ zawodników Canarinhos, którzy walczyli, jednak nie wykorzystali swoich szans do zdobycia goli i doznali porażki. [...]

Podopieczni trenera Anioły w niedzielę 19 maja rywalizowali w meczu wyjazdowym z drużyną Polonii Środa Wlkp. Był to przeciętny występ zawodników Canarinhos, którzy walczyli, jednak nie wykorzystali swoich szans do zdobycia goli i doznali porażki.

W początkowym fragmencie meczu goście ze Skórzewa mieli przewagę, jednak nie potrafili jej udokumentować zdobyciem gola. Gospodarze wykazali się za to świetną skutecznością i do przerwy to Polonia prowadziła 1:0.

Po zmianie stron gra się wyrównała, jednak w 40 minucie Skowroński bezpośrednio z rzutu rożnego doprowadził do wyrównania. Kiedy wydawało się, że goście spróbują objąć prowadzenie to gospodarze ponownie strzelili gola. Strzał z dystansu i rykoszet sprawił, że Bladocha interweniował nieskutecznie. Jednak kilka minut później rzut wolny egzekwował Nowaczyk, piłkę przeciął Lipski i była 2:2. Gracze Skórzewa mocno się otworzyli, walczyli o 3 punkty i zepchnęli rywali do defensywy. Było kilka dobrych okazji do zdobycia bramek, jednak zawodnicy KS-u nie znaleźli odpowiedniej drogi. W końcówce spotkania błąd w środku pola jednego z graczy Canarinhos sprawił, że rywale wyprowadzili kontratak i strzelili na 3:2.

Przeciętny występ młodych piłkarzy Skórzewa, którzy nie wykorzystali swoich okazji do zdobycia bramek i zbyt często pozwalali rywalom na kontrataki. Nie pozostaje nic innego jak praca na treningach, aby w kolejnych spotkaniach pokazać lepszy futbol i być lepszym zespołem na boisku oraz zdobyć przynajmniej jedną bramkę więcej od rywali.

Podziękowania dla rodziców, którzy tradycyjnie w licznej grupie stawili się w Środzie Wielkopolskiej, aby wspierać swoich synów.

Angel

Polonia Środa Wlkp. – KS Canarinhos Skórzewo   3:2 (1:0)

KS wystąpił w składzie:
Kolasa, Bladocha, Nowaczyk, Polańczyk, Zmysłowski B., Starzyk, Strzyżewski, Ćwiertniak, Konecki, Skowroński, Lipski(C), Kendzia, Derda

Bramki dla KS-u zdobyli: Skowroński(40′), Lipski(51′)


Grad goli w sparingu rocznika 2006A

2019-05-15
W środę 15 maja zawodnicy z rocznika 2006A wybrali się na mecz sparingowy do Komornik, gdzie zmierzyli się z drużyną Wielkopolska Komorniki, która występuje w II lidze okręgowej. Spotkanie rozegrano 4x20minut, na pełnowymiarowym boisku i [...]

W środę 15 maja zawodnicy z rocznika 2006A wybrali się na mecz sparingowy do Komornik, gdzie zmierzyli się z drużyną Wielkopolska Komorniki, która występuje w II lidze okręgowej.

Spotkanie rozegrano 4x20minut, na pełnowymiarowym boisku i można było zobaczyć jak znaczna różnica jest między I, a II ligą.

Przez całe spotkanie zdecydowaną przewagę mieli podopieczni trenera Anioły, którzy nie pozwalali rywalom na wiele. Gospodarze niestety przez całe spotkanie nie oddali ani jednego celnego strzału, więc pojedynek był bardzo jednostronny.

Dziękujemy drużynie z Komornik za rozegrany sparing i życzmy powodzenia w zmaganiach ligowych!

Angel

Wielkopolska Komorniki – KS Canarinhos Skórzewo   0:17

KS wystąpił w składzie:
Kolasa, Bladocha, Nowaczyk, Drews, Zmysłowski J., Polańczyk, Starzyk, Lipski(C), Błochowiak, Zmysłowski B., Derda, Strzyżewski, Ćwiertniak, Skowroński, Konecki

Bramki dla KS-u zdobyli: Ćwiertniak, Lipski[2], Drews, Strzyżewski[4], Skowroński, Derda[4], Zmysłowski J., Zmysłowski B.[2], Nowaczyk


Zacięty mecz z liderem grupy

2019-05-12
W niedzielę 12 maja zawodnicy z rocznika 2006A podejmowali na własnym boisku lidera grupy, czyli AP Reissa Poznań. Spotkanie z uwagi na mocne opady deszczu w godzinach poprzedzających spotkanie, odbyło się na boisku przy SP1 [...]

W niedzielę 12 maja zawodnicy z rocznika 2006A podejmowali na własnym boisku lidera grupy, czyli AP Reissa Poznań. Spotkanie z uwagi na mocne opady deszczu w godzinach poprzedzających spotkanie, odbyło się na boisku przy SP1 w Skórzewie.

Od pierwszego gwizdka sędziego goście bardzo mocno zaatakowali gospodarzy, którym przez pierwszych kilka minut ciężko było wyprowadzić piłkę z własnej połowy. Jednak z minuty na minutę zawodnicy Canarinhos grali lepiej i oddali grę od własnej bramki, w której świetnie spisywał się Kolasa. W 17 minucie spotkania Konecki zagrał do Derdy, który z prawej strony boiska huknął jak z armaty i gracze Skórzewa objęli prowadzenie. Zawodnicy AP Reissa próbowali wyrównać, ale do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Po zmianie stron goście nadal mocno naciskali, jednak świetna akcja na lewej stronie Błochowiaka, który zagrał do Derdy, a ten wbiegł w pole karne i wyłożył piłkę koledze. Wydawało się, że podopieczni trenera Anioły wyjdą na prowadzenie, ale Drews uderzył zbyt lekko i goście wybili piłkę z linii bramkowej. W 36 minucie fatalny błąd Kolasy, który wyszedł z piłką za pole karne i goście wyrównali. Później ponownie Derda urwał się lewą stroną boiska, tym razem wyłożył piłkę na 3 metr Lipskiemu, który strzelił wprost w bramkarza. Po tej sytuacji młodzi piłkarze z Poznania wyprowadzili zabójczy kontratak i strzelili na 2:1. Wynik nie uległ już zmianie i mimo świetnych okazji do zdobycia goli, gracze Canarinhos schodzili z boiska przegrani.

Mimo porażki, należy pochwalić młodych piłkarzy Skórzewa, którzy walczyli jak równy z równym z liderem grupy i gdyby wykazali lepszą skuteczność mogli zremisować, a być może i wygrać. Najlepszy tego dnia w szeregach gospodarzy był Derda, który był bardzo aktywny i mocno dał się we znaki obrońcom gości. Bardzo dobrze w bramce spisywał się Kolasa, szczególnie przed przerwą, choć szkoda prostego błędu w drugiej odsłonie, choć jak mówi przysłowie – co Cię nie zabije, to Cię wzmocni!

Serdeczne podziękowania należą się rodzicom graczy Skórzewa, którzy pomogli w organizacji meczu, z uwagi na fakt zmiany lokalizacji. Brawa dla wszystkich obecnych kibiców, którzy brawami nagradzali swoich pupili za dobrą grę na boisku.

Angel

KS Canarinhos Skórzewo – AP Reissa Poznań   1:2 (1:0)

KS wystąpił w składzie:
Kolasa, Bladocha, Nowaczyk, Frankiewicz, Polańczyk, Drews, Kendzia, Lipski(C), Konecki, Derda, Ćwiertniak, Strzyżewski, Błochowiak, Skowroński

Bramkę dla KS-u zdobył: Derda(17′)


Kendzia zagra w Reprezentacji!

2019-05-03
Podopieczny trenera Anioły z rocznika 2006A – Jakub Kendzia otrzymał powołanie do reprezentacji WZPN rocznika 2006 i w środę 8 maja zagra w meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Polski z reprezentacją województwa Dolnośląskiego. Warto zaznaczyć, że [...]

Podopieczny trenera Anioły z rocznika 2006A – Jakub Kendzia otrzymał powołanie do reprezentacji WZPN rocznika 2006 i w środę 8 maja zagra w meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Polski z reprezentacją województwa Dolnośląskiego.

Warto zaznaczyć, że w kadrze znalazło się 18 zawodników z Wielkopolski, w tym 12 zawodników Lecha Poznań i po jednym zawodniku z klubów: SF M.Drajera, Unia Swarzędz, AP Reissa Poznań, Jarota Jarocin, Kania Gostyń oraz Canarinhos Skórzewo!

Serdeczne gratulacje dla Kuby, życzymy powodzenia!

Angel


Skowroński zapewnił zwycięstwo w doliczonym czasie!

2019-04-26
Podopieczni trenera Anioły w piątek 26 kwietnia na własnym boisku podejmowali v-ce lidera tabeli – Wartę Poznań. Po znakomitym spotkaniu w wykonaniu obydwu ekip, lepsi okazali się gospodarze, którzy zwycięstwo zapewnili sobie w doliczonym czasie [...]

Podopieczni trenera Anioły w piątek 26 kwietnia na własnym boisku podejmowali v-ce lidera tabeli – Wartę Poznań. Po znakomitym spotkaniu w wykonaniu obydwu ekip, lepsi okazali się gospodarze, którzy zwycięstwo zapewnili sobie w doliczonym czasie gry.

Początek spotkania był wyrównany, choć lekką przewagę w posiadaniu piłki mieli zawodnicy Warty. Z biegiem czasu mecz się wyrównał i obydwie ekipy grały ofensywny futbol. W 22 minucie akcja aktywnego tego dnia Kendzi, który dograł przed pole karne do Derdy, a ten przełożył piłkę na prawą nogę i huknął jak z armaty w samo okienko bramki! Niestety kilka minut później strata na połowie Warty okazał się bardzo kosztowna, gracze z Poznania przeprowadzili szybki kontratak i strzelili na 1:1. Taki wynik utrzymał się do przerwy.

Po zmianie stron bardzo mocno zaatakowali goście, którzy już w 31 minucie objęli prowadzenie. Mogli prowadzić 3:1, jednak dobrze między słupkami spisywał się Bladocha. Po kilku minutach gra się wyrównała i inicjatywę przejęli gospodarze, którzy walczyli o korzystny rezultat. Sztuka ta udała się młodych piłkarzom Canarinhos znakomicie. W 49 minucie faulowany w bocznym sektorze boiska, na wysokości pola karnego był Kendzia, piłkę ustawił Strzyżewski, świetnie dograł w pola karne i Polańczyk umieścił piłkę w siatce, doprowadzając do remisu. Mecz powoli dobiegał końca, sędzia doliczył dwie minuty, a podopieczni trenera Anioły mieli rzut rożny. Dośrodkował Konecki, a w polu karnym najwyżej wyskoczył Skowroński, który strzałem głową zapewnił zwycięstwo gospodarzom!

Bardzo ciekawe spotkanie, dobry występ obydwu drużyn, które grały w piłkę, a nie tylko wybijały futbolówkę do przodu. Zawodnicy Skórzewa pokazali w tym spotkaniu charakter, walczyli do ostatniego gwizdka sędziego i zasłużenie wygrali. Gratulacje dla wszystkich graczy Canarinhos, którzy tego dnia udowodnili, że mogą walczyć jak równy z równym z każdym przeciwnikiem.

Podziękowania dla rodziców i kibiców za obecność i wsparcie, którzy licznie tego dnia zjawili się obiekcie Canarinhos.

Angel

KS Canarinhos Skórzewo – Warta Poznań   3:2 (1:1)

KS wystąpił w składzie:
Bladocha, Kolasa, Drews, Frankiewicz, Polańczyk, Nowaczyk, Kendzia, Skowroński, Konecki, Strzyżewski, Lipski(C), Błochowiak, Derda, Starzyk

Bramki dla KS-u zdobyli: Derda(22′), Polańczyk(49′), Skowroński(60’+2′)


MiejsceDrużynaMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki +Bramki -Punkty
1UKS AP Reissa Poznań201622541150
2WARTA POZNAŃ191414571643
3LECH Poznań181143452237
4AKF POZNAŃ191045363534
5MIESZKO Gniezno209110353628
6POZNANIAK POZNAŃ19757282926
7KS Canarinhos Skórzewo19748332825
8POLONIA I Środa Wlkp.20749344825
9POZNAŃSKA 13 Poznań195311355918
10AP BŁĘKITNI OWIŃSKA195311224718
11SF LUBOŃ204313235215
12KOTWICA Kórnik18221411388

Kolejki 1-11

Kolejka 1

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-09-02 10:00:542018-09-02 POZNAŃSKA 13 Poznań — KS Canarinhos Skórzewo 10:00:5410:001 - 41
2018-09-02 13:00:112018-09-02 MIESZKO Gniezno — POLONIA I Środa Wlkp. 13:00:1113:004 - 01
2018-09-02 16:00:042018-09-02 SF LUBOŃ — KOTWICA Kórnik 16:00:0416:004 - 21
2018-09-27 18:30:112018-09-27 LECH Poznań — UKS AP Reissa Poznań 18:30:1118:302 - 31
2018-11-17 10:00:332018-11-17 AKF POZNAŃ — AP BŁĘKITNI OWIŃSKA 10:00:3310:003 - 41
2018-11-17 12:00:222018-11-17 POZNANIAK POZNAŃ — WARTA POZNAŃ 12:00:2212:001 - 31

Kolejka 2

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-09-08 10:00:052018-09-08 WARTA POZNAŃ — SF LUBOŃ 10:00:0510:003 - 02
2018-09-08 10:00:532018-09-08 KS Canarinhos Skórzewo — POZNANIAK POZNAŃ 10:00:5310:000 - 02
2018-09-09 10:00:072018-09-09 AP BŁĘKITNI OWIŃSKA — MIESZKO Gniezno 10:00:0710:002 - 52
2018-09-09 10:00:482018-09-09 POLONIA I Środa Wlkp. — POZNAŃSKA 13 Poznań 10:00:4810:002 - 12
2018-11-08 18:30:042018-11-08 LECH Poznań — AKF POZNAŃ 18:30:0418:302 - 22
2018-11-16 19:00:572018-11-16 UKS AP Reissa Poznań — KOTWICA Kórnik 19:00:5719:003 - 02

Kolejka 3

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-09-15 14:00:352018-09-15 KOTWICA Kórnik — WARTA POZNAŃ 14:00:3514:001 - 23
2018-09-16 10:00:402018-09-16 SF LUBOŃ — KS Canarinhos Skórzewo 10:00:4010:001 - 03
2018-09-16 11:00:362018-09-16 MIESZKO Gniezno — LECH Poznań 11:00:3611:000 - 33
2018-09-16 18:00:322018-09-16 POZNANIAK POZNAŃ — POLONIA I Środa Wlkp. 18:00:3218:002 - 23
2018-09-16 20:00:352018-09-16 AKF POZNAŃ — UKS AP Reissa Poznań 20:00:3520:000 - 53
2018-11-14 16:00:282018-11-14 POZNAŃSKA 13 Poznań — AP BŁĘKITNI OWIŃSKA 16:00:2816:003 - 33

Kolejka 4

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-09-20 17:30:132018-09-20 UKS AP Reissa Poznań — WARTA POZNAŃ 17:30:1317:302 - 14
2018-09-22 10:00:112018-09-22 KS Canarinhos Skórzewo — KOTWICA Kórnik 10:00:1110:001 - 04
2018-09-22 14:00:002018-09-22 LECH Poznań — POZNAŃSKA 13 Poznań 14:00:0014:001 - 14
2018-09-23 10:00:552018-09-23 POLONIA I Środa Wlkp. — SF LUBOŃ 10:00:5510:001 - 34
2018-09-23 10:00:592018-09-23 AP BŁĘKITNI OWIŃSKA — POZNANIAK POZNAŃ 10:00:5910:002 - 34
2018-09-23 12:30:462018-09-23 AKF POZNAŃ — MIESZKO Gniezno 12:30:4612:302 - 04

Kolejka 5

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-09-25 18:00:312018-09-25 WARTA POZNAŃ — KS Canarinhos Skórzewo 18:00:3118:002 - 15
2018-09-29 12:00:362018-09-29 POZNAŃSKA 13 Poznań — AKF POZNAŃ 12:00:3612:003 - 35
2018-09-29 14:00:312018-09-29 KOTWICA Kórnik — POLONIA I Środa Wlkp. 14:00:3114:001 - 05
2018-09-30 11:00:382018-09-30 SF LUBOŃ — AP BŁĘKITNI OWIŃSKA 11:00:3811:002 - 15
2018-09-30 14:00:362018-09-30 POZNANIAK POZNAŃ — LECH Poznań 14:00:3614:002 - 15
2018-09-30 18:00:102018-09-30 MIESZKO Gniezno — UKS AP Reissa Poznań 18:00:1018:000 - 45

Kolejka 6

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-10-06 14:00:192018-10-06 LECH Poznań — SF LUBOŃ 14:00:1914:005 - 26
2018-10-06 14:00:272018-10-06 AP BŁĘKITNI OWIŃSKA — KOTWICA Kórnik 14:00:2714:001 - 26
2018-10-06 17:00:382018-10-06 MIESZKO Gniezno — POZNAŃSKA 13 Poznań 17:00:3817:006 - 26
2018-10-07 10:00:392018-10-07 POLONIA I Środa Wlkp. — WARTA POZNAŃ 10:00:3910:002 - 46
2018-10-07 10:00:402018-10-07 AKF POZNAŃ — POZNANIAK POZNAŃ 10:00:4010:000 - 06
2018-10-07 12:00:312018-10-07 UKS AP Reissa Poznań — KS Canarinhos Skórzewo 12:00:3112:003 - 06

Kolejka 7

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-10-13 10:00:172018-10-13 KS Canarinhos Skórzewo — POLONIA I Środa Wlkp. 10:00:1710:002 - 47
2018-10-13 12:00:512018-10-13 POZNAŃSKA 13 Poznań — UKS AP Reissa Poznań 12:00:5112:001 - 27
2018-10-13 16:00:072018-10-13 KOTWICA Kórnik — LECH Poznań 16:00:0716:001 - 17
2018-10-13 16:00:482018-10-13 WARTA POZNAŃ — AP BŁĘKITNI OWIŃSKA 16:00:4816:009 - 07
2018-10-14 10:00:032018-10-14 POZNANIAK POZNAŃ — MIESZKO Gniezno 10:00:0310:004 - 07
2018-10-14 13:30:022018-10-14 SF LUBOŃ — AKF POZNAŃ 13:30:0213:301 - 27

Kolejka 8

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-10-20 12:00:342018-10-20 POZNAŃSKA 13 Poznań — POZNANIAK POZNAŃ 12:00:3412:004 - 28
2018-10-20 14:00:232018-10-20 LECH Poznań — WARTA POZNAŃ 14:00:2314:002 - 18
2018-10-20 15:15:132018-10-20 UKS AP Reissa Poznań — POLONIA I Środa Wlkp. 15:15:1315:153 - 38
2018-10-21 10:00:582018-10-21 AP BŁĘKITNI OWIŃSKA — KS Canarinhos Skórzewo 10:00:5810:000 - 38
2018-10-21 18:00:162018-10-21 AKF POZNAŃ — KOTWICA Kórnik 18:00:1618:001 - 08
2018-10-24 18:30:102018-10-24 MIESZKO Gniezno — SF LUBOŃ 18:30:1018:302 - 18

Kolejka 9

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-10-27 14:00:052018-10-27 KOTWICA Kórnik — MIESZKO Gniezno 14:00:0514:001 - 59
2018-10-28 10:00:572018-10-28 POLONIA I Środa Wlkp. — AP BŁĘKITNI OWIŃSKA 10:00:5710:001 - 19
2018-10-28 12:00:412018-10-28 KS Canarinhos Skórzewo — LECH Poznań 12:00:4112:001 - 59
2018-10-28 14:00:222018-10-28 WARTA POZNAŃ — AKF POZNAŃ 14:00:2214:001 - 29
2018-10-28 14:00:352018-10-28 SF LUBOŃ — POZNAŃSKA 13 Poznań 14:00:3514:003 - 59
2018-11-24 11:00:472018-11-24 POZNANIAK POZNAŃ — UKS AP Reissa Poznań 11:00:4711:001 - 09

Kolejka 10

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-11-03 12:00:562018-11-03 POZNAŃSKA 13 Poznań — KOTWICA Kórnik 12:00:5612:001 - 010
2018-11-03 13:00:012018-11-03 MIESZKO Gniezno — WARTA POZNAŃ 13:00:0113:000 - 310
2018-11-03 13:30:522018-11-03 UKS AP Reissa Poznań — AP BŁĘKITNI OWIŃSKA 13:30:5213:303 - 010
2018-11-03 14:00:352018-11-03 LECH Poznań — POLONIA I Środa Wlkp. 14:00:3514:003 - 010
2018-11-03 18:00:322018-11-03 AKF POZNAŃ — KS Canarinhos Skórzewo 18:00:3218:000 - 010
2018-11-04 12:00:212018-11-04 POZNANIAK POZNAŃ — SF LUBOŃ 12:00:2112:005 - 310

Kolejka 11

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-11-10 09:00:302018-11-10 SF LUBOŃ — UKS AP Reissa Poznań 09:00:3009:000 - 311
2018-11-10 11:00:162018-11-10 KS Canarinhos Skórzewo — MIESZKO Gniezno 11:00:1611:000 - 011
2018-11-10 12:00:592018-11-10 POLONIA I Środa Wlkp. — AKF POZNAŃ 12:00:5912:003 - 411
2018-11-10 14:00:522018-11-10 KOTWICA Kórnik — POZNANIAK POZNAŃ 14:00:5214:000 - 111
2018-11-10 18:15:442018-11-10 AP BŁĘKITNI OWIŃSKA — LECH Poznań 18:15:4418:151 - 211
2018-11-11 12:00:322018-11-11 WARTA POZNAŃ — POZNAŃSKA 13 Poznań 12:00:3212:004 - 111

Kolejka 22

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-03-22 20:00:372019-03-22 LECH Poznań — AP BŁĘKITNI OWIŃSKA 20:00:3720:001 - 022
2019-03-23 10:00:112019-03-23 AKF POZNAŃ — POLONIA Środa Wlkp. 10:00:1110:003 - 222
2019-03-23 10:00:542019-03-23 MIESZKO Gniezno — KS Canarinhos Skórzewo 10:00:5410:002 - 122
2019-03-23 12:00:092019-03-23 POZNAŃSKA 13 Poznań — WARTA POZNAŃ 12:00:0912:001 - 522
2019-03-23 12:00:542019-03-23 POZNANIAK POZNAŃ — KOTWICA Kórnik 12:00:5412:002 - 022
2019-03-26 17:30:392019-03-26 UKS AP Reissa Poznań — SF LUBOŃ 17:30:3917:303 - 022

Kolejka 12

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-03-30 10:00:592019-03-30 KS Canarinhos Skórzewo — POZNAŃSKA 13 Poznań 10:00:5910:007 - 212
2019-03-30 11:00:102019-03-30 KOTWICA Kórnik — SF LUBOŃ 11:00:1011:000 - 012
2019-03-30 12:00:592019-03-30 WARTA POZNAŃ — POZNANIAK POZNAŃ 12:00:5912:002 - 012
2019-03-30 14:00:292019-03-30 UKS AP Reissa Poznań — LECH Poznań 14:00:2914:004 - 012
2019-03-31 10:00:282019-03-31 POLONIA Środa Wlkp. — MIESZKO Gniezno 10:00:2810:001 - 012
2019-03-31 10:00:472019-03-31 AP BŁĘKITNI OWIŃSKA — AKF POZNAŃ 10:00:4710:001 - 012

Kolejka 13

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-04-06 10:00:352019-04-06 MIESZKO Gniezno — AP BŁĘKITNI OWIŃSKA 10:00:3510:001 - 213
2019-04-07 09:00:252019-04-07 SF LUBOŃ — WARTA POZNAŃ 09:00:2509:000 - 513
2019-04-07 10:30:352019-04-07 AKF POZNAŃ — LECH Poznań 10:30:3510:301 - 413
2019-04-07 12:00:412019-04-07 POZNANIAK POZNAŃ — KS Canarinhos Skórzewo 12:00:4112:000 - 013
2019-04-07 12:00:492019-04-07 POZNAŃSKA 13 Poznań — POLONIA Środa Wlkp. 12:00:4912:003 - 413
2019-04-24 18:30:052019-04-24 KOTWICA Kórnik — UKS AP Reissa Poznań 18:30:0518:300 - 513

Kolejka 14

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-04-13 12:00:052019-04-13 WARTA POZNAŃ — KOTWICA Kórnik 12:00:0512:004 - 014
2019-04-13 14:00:402019-04-13 LECH Poznań — MIESZKO Gniezno 14:00:4014:005 - 114
2019-04-14 10:00:262019-04-14 POLONIA Środa Wlkp. — POZNANIAK POZNAŃ 10:00:2610:003 - 214
2019-04-14 16:00:052019-04-14 UKS AP Reissa Poznań — AKF POZNAŃ 16:00:0516:000 - 114
2019-04-14 18:00:572019-04-14 KS Canarinhos Skórzewo — SF LUBOŃ 18:00:5718:004 - 014
2019-05-08 17:00:232019-05-08 AP BŁĘKITNI OWIŃSKA — POZNAŃSKA 13 Poznań 17:00:2317:000 - 214

Kolejka 15

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-04-18 09:00:342019-04-18 SF LUBOŃ — POLONIA Środa Wlkp. 09:00:3409:001 - 115
2019-04-18 10:00:282019-04-18 MIESZKO Gniezno — AKF POZNAŃ 10:00:2810:003 - 015
2019-04-18 10:00:322019-04-18 POZNANIAK POZNAŃ — AP BŁĘKITNI OWIŃSKA 10:00:3210:001 - 215
2019-04-18 12:00:362019-04-18 POZNAŃSKA 13 Poznań — LECH Poznań 12:00:3612:000 - 115
2019-04-18 12:00:572019-04-18 KOTWICA Kórnik — KS Canarinhos Skórzewo 12:00:5712:001 - 315
2019-05-09 19:00:432019-05-09 WARTA POZNAŃ — UKS AP Reissa Poznań 19:00:4319:000 - 015

Kolejka 16

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-04-26 18:30:332019-04-26 KS Canarinhos Skórzewo — WARTA POZNAŃ 18:30:3318:303 - 216
2019-04-27 12:00:452019-04-27 UKS AP Reissa Poznań — MIESZKO Gniezno 12:00:4512:002 - 116
2019-04-27 12:00:562019-04-27 AP BŁĘKITNI OWIŃSKA — SF LUBOŃ 12:00:5612:000 - 016
2019-04-28 10:00:272019-04-28 POLONIA I Środa Wlkp. — KOTWICA Kórnik 10:00:2710:002 - 116
2019-04-28 10:30:372019-04-28 AKF POZNAŃ — POZNAŃSKA 13 Poznań 10:30:3710:307 - 216
2019-04-28 17:30:282019-04-28 LECH Poznań — POZNANIAK POZNAŃ 17:30:2817:302 - 216

Kolejka 17

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-05-11 12:00:142019-05-11 KOTWICA Kórnik — AP BŁĘKITNI OWIŃSKA 12:00:1412:001 - 217
2019-05-11 12:00:552019-05-11 POZNAŃSKA 13 Poznań — MIESZKO Gniezno 12:00:5512:002 - 117
2019-05-11 17:00:272019-05-11 POZNANIAK POZNAŃ — AKF POZNAŃ 17:00:2717:000 - 217
2019-05-12 09:00:022019-05-12 SF LUBOŃ — LECH Poznań 09:00:0209:000 - 517
2019-05-12 18:00:512019-05-12 KS Canarinhos Skórzewo — UKS AP Reissa Poznań 18:00:5118:001 - 217
2019-05-14 18:00:002019-05-14 WARTA POZNAŃ — POLONIA Środa Wlkp. 18:00:0018:001 - 017

Kolejka 18

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-05-18 00:00:262019-05-18 LECH Poznań — KOTWICA Kórnik 00:00:2600:00-18
2019-05-18 10:30:122019-05-18 AKF POZNAŃ — SF LUBOŃ 10:30:1210:303 - 218
2019-05-18 12:00:282019-05-18 AP BŁĘKITNI OWIŃSKA — WARTA POZNAŃ 12:00:2812:000 - 518
2019-05-18 12:00:292019-05-18 UKS AP Reissa Poznań — POZNAŃSKA 13 Poznań 12:00:2912:004 - 018
2019-05-19 16:00:112019-05-19 POLONIA I Środa Wlkp. — KS Canarinhos Skórzewo 16:00:1116:003 - 218
2019-05-19 16:00:572019-05-19 MIESZKO Gniezno — POZNANIAK POZNAŃ 16:00:5716:003 - 018

Kolejka 19

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-05-22 17:00:182019-05-22 SF LUBOŃ — MIESZKO Gniezno 17:00:1817:000 - 119
2019-05-25 00:00:422019-05-25 POLONIA I Środa Wlkp. — UKS AP Reissa Poznań 00:00:4200:000 - 319
2019-05-25 00:00:492019-05-25 WARTA POZNAŃ — LECH Poznań 00:00:4900:00-19
2019-05-25 10:00:482019-05-25 KS Canarinhos Skórzewo — AP BŁĘKITNI OWIŃSKA 10:00:4810:00-19
2019-05-25 12:00:442019-05-25 KOTWICA Kórnik — AKF POZNAŃ 12:00:4412:00-19
2019-05-25 15:00:522019-05-25 POZNANIAK POZNAŃ — POZNAŃSKA 13 Poznań 15:00:5215:00-19

Kolejka 20

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-06-01 00:00:072019-06-01 AKF POZNAŃ — WARTA POZNAŃ 00:00:0700:00-20
2019-06-01 00:00:572019-06-01 UKS AP Reissa Poznań — POZNANIAK POZNAŃ 00:00:5700:00-20
2019-06-01 10:00:272019-06-01 MIESZKO Gniezno — KOTWICA Kórnik 10:00:2710:00-20
2019-06-01 12:00:342019-06-01 AP BŁĘKITNI OWIŃSKA — POLONIA I Środa Wlkp. 12:00:3412:00-20
2019-06-01 16:00:252019-06-01 POZNAŃSKA 13 Poznań — SF LUBOŃ 16:00:2516:00-20
2019-06-02 17:30:112019-06-02 LECH Poznań — KS Canarinhos Skórzewo 17:30:1117:30-20

Kolejka 21

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-06-05 18:30:302019-06-05 KS Canarinhos Skórzewo — AKF POZNAŃ 18:30:3018:30-21
2019-06-08 00:00:052019-06-08 SF LUBOŃ — POZNANIAK POZNAŃ 00:00:0500:00-21
2019-06-08 00:00:162019-06-08 WARTA POZNAŃ — MIESZKO Gniezno 00:00:1600:00-21
2019-06-08 12:00:082019-06-08 AP BŁĘKITNI OWIŃSKA — UKS AP Reissa Poznań 12:00:0812:00-21
2019-06-08 12:00:212019-06-08 KOTWICA Kórnik — POZNAŃSKA 13 Poznań 12:00:2112:00-21
2019-06-09 10:00:392019-06-09 POLONIA I Środa Wlkp. — LECH Poznań 10:00:3910:00-21

Treningi w rundzie wiosennej:

DzieńGodzina
Poniedziałek17:30-19:00
Środa19:00-20:30
Czwartek18:30-20:00
Treningi odbywać się bedą: na boisku trawiastym przy SP 2 w Skórzewie.