Rocznik 2006

Powrót z obozu

2021-07-23
Obóz piłkarski w Buczu, na którym przebywają zawodnicy Canarinhos z roczników 2006-2009 powoli dobiega końca. Ostatniego dnia najstarsza grupa rozegrała mecz sparingowy z drużyną trenerów, a pozostali gracze dopingowali trenerów i swoich starszych kolegów. W [...]

Obóz piłkarski w Buczu, na którym przebywają zawodnicy Canarinhos z roczników 2006-2009 powoli dobiega końca. Ostatniego dnia najstarsza grupa rozegrała mecz sparingowy z drużyną trenerów, a pozostali gracze dopingowali trenerów i swoich starszych kolegów.

W sobotę zawodnicy wraz trenerami wyjadą z Buczu ok. 10:00, więc w Skórzewie będą ok. 11:00.


Zawodnicy Canarinhos już na obozie!

2021-07-18
Zawodnicy Canarinhos z roczników 2006-2009 przebywają od niedzieli 18 lipca na obozie piłkarskim w Buczu. Młodzi piłkarze już pierwszego dnia odbyli jednostki treningowe, a dodatkowo po treningach mieli relaks na basenie. W kolejnych dniach czekają [...]

Zawodnicy Canarinhos z roczników 2006-2009 przebywają od niedzieli 18 lipca na obozie piłkarskim w Buczu. Młodzi piłkarze już pierwszego dnia odbyli jednostki treningowe, a dodatkowo po treningach mieli relaks na basenie. W kolejnych dniach czekają ich sparingi, treningi oraz inne dodatkowe zajęciach!

Angel

Obóz letni – informacje!

2021-07-07
Dużymi krokami zbliża się obóz letni dla zawodników z roczników 2006-2009 w Buczu. Poniżej przesyłamy najważniejsze informacje dotyczące zgrupowania, bardzo prosimy o zapoznanie. 1) Adres:  RUEDA BUCZ Bucz, ul. Jarzębinowa 1, 64-234 Przemęt 2) Termin: [...]
Dużymi krokami zbliża się obóz letni dla zawodników z roczników 2006-2009 w Buczu. Poniżej przesyłamy najważniejsze informacje dotyczące zgrupowania, bardzo prosimy o zapoznanie.

1) Adres:  RUEDA BUCZ
Bucz, ul. Jarzębinowa 1, 64-234 Przemęt

2) Termin: 18-24.07.2021

Zbiórka w niedzielę (18.07.2021) o 10:20 na parkingu przy SP nr 2 w Skórzewie ( ul. Kozierowskiego 1, 60-185 Skórzewo). Powrót w sobotę 24.07.2021 ok. godziny 11:00.

3) Obóz rozpoczynamy obiadem o godzinie 13:00, dlatego w miarę możliwości prosimy o nie szykowanie zawodnikom na drogę kanapek. Wieloletnie doświadczenie pokazuje, że niestety większość ląduje w śmieciach

4) Jedziemy autokarem przewoźnika WENA-TRANS

5) Obóz oczywiście został zgłoszony do Kuratorium Oświaty

6) W celu jak najsprawniejszego przeprowadzenia odprawy przed wyjazdem proszę przygotować niezbędne dokumenty: legitymację szkolną zawodnika, wypełnioną i podpisaną kartę obozu, aktualną kartę zdrowia zawodnika, oświadczenie opiekuna prawnego o stanie zdrowia dziecka w związku z COVID.

7) Jeśli zawodnik zażywa leki, prosimy w siatce opisanej imieniem i nazwiskiem zawodnika zamieścić leki wraz z informacją dotyczącą częstotliwości ich zażywania. Leki proszę przekazać trenerowi.

8) Prosimy także, aby zawodnik miał ze sobą bidon, do którego wlewana będzie woda. Picie bezpośrednio z butelki zwiększa prawdopodobieństwo napicia się więcej niż 1 osoby z tego samego źródełka oraz powoduje, że dużo wody jest marnowanej.

9) Prosimy o przekazanie informacji dot. ewentualnej choroby lokomocyjnej i przekazanie odpowiednich leków trenerom.

10) Na terenie hotelu dostępny jest basen, stół do ping-ponga (warto wziąć rakietki i piłeczki) oraz bilard i piłkarzyki.

Prosimy także, najpóźniej do poniedziałku 12.07.2021, o uregulowanie wszelkich zaległości związanych z płatnościami za obóz.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Trenerem lub z biurem klubu (536 170 288, kontakt.canarinhos@gmail.com).

Zarząd KS Canarinhos Skórzewo

Wychowankowie Canarinhos wśród najlepszych w Polsce!

2021-06-29
Z wielką dumą i satysfakcją informujemy, że wychowanek KS Canarinhos Skórzewo – Jakub Falkiewicz – dostał się do Akademii Lecha Poznań we Wronkach, gdzie trenują zawodnicy z całej Polski. Kuba (bo tak woli jak się [...]

Z wielką dumą i satysfakcją informujemy, że wychowanek KS Canarinhos Skórzewo – Jakub Falkiewicz – dostał się do Akademii Lecha Poznań we Wronkach, gdzie trenują zawodnicy z całej Polski. Kuba (bo tak woli jak się go nazywa) pierwsze kroki stawiał właśnie w Skórzewie. Od lata 2019 roku przeszedł do Lecha Poznań, gdzie dalej doskonalił swoje umiejętności. Co warte podkreślenia, wychowanek trenera Mariusza Matouszka dostąpił tego zaszczytu jako rok młodszy zawodnik. Obecnie do Akademii we Wronkach rekrutowani byli zawodnicy urodzeni w 2007 roku, Kuba urodził się rok później – w 2008 roku. Kuba tym samym przenosi się ze szkoły w Dopiewie, gdzie uczęszczał do klasy sportowej o profilu piłki nożnej, która prowadzona jest pod patronatem Canarinhos Skórzewo. Teraz będzie się uczył i trenował we Wronkach.

Ponadto inny były zawodnik Canarinhos, wychowanek trenera Anioły – Jakub Kendzia, aktualnie reprezentuje drużynę Lecha Poznań z rocznika 2006 i walczy o Mistrzostwo Polski!

Zawodnikom gratulujemy sukcesów i życzymy wytrwałości i nieustannego dążenia do spełnienia swojego największego piłkarskiego marzenia!

Mariusz Matouszek & Angel

Rocznik 2006 z dobrym występem w Łodzi

2021-02-21
W dniach 19-21 lutego zespół rocznika 2006 rywalizował na rozgrywanym w Łodzi, Ogólnopolskim Turnieju Piłkarskim „Hary Cup”. Do rozgrywek przystąpiło 14 zespołów podzielonych na dwie grupy. Drużyna Canarinhos trafiła do grupy B, gdzie zanotowała trzy [...]

W dniach 19-21 lutego zespół rocznika 2006 rywalizował na rozgrywanym w Łodzi, Ogólnopolskim Turnieju Piłkarskim „Hary Cup”. Do rozgrywek przystąpiło 14 zespołów podzielonych na dwie grupy. Drużyna Canarinhos trafiła do grupy B, gdzie zanotowała trzy zwycięstwa i trzy porażki. Zdobyte 9 punktów wystarczyło do zajęcia 3 miejsca, co dało szansę gry w meczu o 5 miejsce, który zespół Skórzewa wygrał z Ursusem Warszawa 5:2.

Turniej wygrała Varsovia Warszawa, która w finale pokonała AKS SMS Łódź. Należy dodać, że obydwie drużyny także rywalizowały w grupie B.

Sztab szkoleniowy Canarinhos turniej w Łodzi potraktował jako przygotowanie do rundy wiosennej sezonu 2020/2021. Wszyscy zawodnicy dostali szanse zaprezentowania swoich umiejętności na tle rywali z różnych zakątków Polski. Występ zespołu należy ocenić pozytywnie. Każdy z graczy zostawił na boiskach w Łodzi dużo zdrowia i pokazał, że na rundę wiosenną można oczekiwać z optymizmem. Oczywiście uwidoczniły się też elementy, którym należy poświęcić więcej czasu na treningach. Wyjazd na turniej posłużył także do integracji zespołu. Widać, że atmosfera w zespole jest coraz lepsza.

Serdeczne podziękowania dla organizatorów turnieju oraz dla firmie przewozowej WENA-TRANS.

Zbyszko Huchwajda & Angel

Treningi w rundzie jesiennej:

DzieńGodzina
Poniedziałek18:30
Środa18:00
Czwartek18:30
Treningi odbywać się bedą: na boisku trawiastym przy SP1 w Skórzewie.