Rocznik 2006

Remis trampkarzy z v-ce liderem

2019-11-02
2 listopada o godzinie 11:00 w Skórzewie trampkarze gościli wicelidera ligi wojewódzkiej, którym jest drużyna AP Reissa Poznań. W pierwszym pojedynku srogie lanie otrzymali zawodnicy Canarinhos, więc przyszedł czas do rewanżu, a podopieczni trener Huchwajdy [...]
2 listopada o godzinie 11:00 w Skórzewie trampkarze gościli wicelidera ligi wojewódzkiej, którym jest drużyna AP Reissa Poznań. W pierwszym pojedynku srogie lanie otrzymali zawodnicy Canarinhos, więc przyszedł czas do rewanżu, a podopieczni trener Huchwajdy przyzwyczaili swoich kibiców do zdobywania punktów na własnym boisku.

Pierwsze minuty pokazały, że mecz będzie się toczył w środkowej części placu z niewielką ilością sytuacji podbramkowych. Z dobrej strony zaprezentowali się bramkarze obu zespołów, którzy pokazali klasę i nie pozwolili na przedostanie się piłki do własnej bramki. W pierwszej odsłonie przewagę posiadali gospodarze, jednak piłka nie znalazła drogi do bramki. Najbliżej był Skowroński, który wygrał pojedynek najpierw z ostatnim obrońcą, następnie z golkiperem i z dość dużego konta uderzył piłką w słupek, brakło szczęścia, a bramka byłaby nagrodą za walkę zespołu w pierwszych czterdziestu minutach.

Druga odsłona to lepsza gra gości i co za tym idzie, lepsze sytuację podbramkowe. Podopieczni trenera Huchwajdy w tej części grali ospale, za bardzo cofnęli się do tyłu i pozwolił gościom narzucić ich styl gry. Zawodnicy z Poznania coraz śmielej atakowali i stwarzali sobie z minuty na minutę akcję, które w każdej chwili mogli zamienić na zdobycz bramkową. I tutaj na posterunku stał Bladocha, bramkarz o dobrych warunkach fizycznych, jak również posiadający niezły refleks. W dużym stopniu przyczynił się do zdobycia jednego punktu w tym dniu, ratując kolegów z opresji.

Podsumowując spotkanie, wynik remisowy sprawiedliwy, pierwsza część dla Skórzewa, natomiast druga już dla AP Reissa.

Marcin Wojtalik & Angel

KS Canarinhos Skórzewo – AP Reissa Poznań   0:0

KS wystąpił w składzie:
Bladocha, Starzyk, Wojtalik, Frankiewicz, Polańczyk, Lipski, Ćwiertniak, Kaczmarek, Błochowiak, Skowroński, Derda[C] / Grali również: Rosenfeld, Majchrzak, Czerniejewicz


Udany rewanż trampkarzy

2019-10-19
W sobotę 19 października drużyna trampkarzy przystąpiła do rewanżowego starcia w Skórzewie z drużyną AKF Poznań. Pierwszy mecz zakończył się porażką graczy Canarinhos, więc podopieczni trenera Huchwajdy mieli możliwość rewanżu na własnym obiekcie. Pierwsze minuty, [...]

W sobotę 19 października drużyna trampkarzy przystąpiła do rewanżowego starcia w Skórzewie z drużyną AKF Poznań. Pierwszy mecz zakończył się porażką graczy Canarinhos, więc podopieczni trenera Huchwajdy mieli możliwość rewanżu na własnym obiekcie.

Pierwsze minuty, jak cała pierwsza część spotkania, to przysłowiowe piłkarskie szachy, ekipy grały rozważnie w obronie, a gra w większej części toczyła się w środku pola. Jedna z dwóch sytuacji, kiedy gospodarzom udało się zagrozić bramce gości, to poprzeczka po uderzeniu Strzyżewskiego. Zabrakło szczęścia, ale co się odwlecze to nie uciecze i w 39 minucie, kiedy zawodnicy myślą o zejściu do szatni, lewy obrońca Canarinhos, Skowroński zdecydował się na akcję ofensywną, którą zakończył pięknym uderzeniem z 30 metrów i w tym momencie gospodarze prowadzili 1:0, więc spokojnie mogli zejść na przerwę, aby wysłuchać wytycznych na drugą część spotkania.

Druga połowa to podobny przebieg, bez większego zaangażowania drużyn w sytuacje bramkowe. KS zdawał sobie sprawę, że prowadzenie jednobramkowe jest mało bezpieczne, więc próbowali atakować i tak w 55 minucie po składnej akcji prawą flanką jako ostatni piłkę dotknął Strzyżewski, która znalazła drogę do siatki gości. Przewaga dwóch trafień miała miejsce do 78 minuty, kiedy mało widoczny w tym meczy Derda doczekał się otwierającego podania i skutecznie wykończył akcję kolegów i pozwolił odetchnąć wszystkim oraz przypieczętował trzy punkty dla Skórzewa.

Jednym słowem rewanż się udał i pokazał, że można się zmobilizować i walczyć o komplet punktów z każdym z rywali.

Marcin Wojtalik & Angel

KS Canarinhos Skórzewo  AKF Poznań   3:0 (1:0)

KS wystąpił w składzie:
Kolasa, Starzyk, Wojtalik, Frankiewicz, Skowroński, Lipski, Ćwiertniak, Kaczmarek, Błochowiak, Strzyżewski, Derda[C] / Grali również: Rosenfeld, Majchrzak, Czerniejewicz, Zmysłowski J., Kasprzak, Krzywosądzki

Bramki dla KS-u zdobyli: Skowroński, Strzyżewski i Derda


Niedosyt trampkarzy w meczu z Wartą

2019-10-12
W piękny sobotni poranek 12 października drużyna trampkarzy przystąpiła do rewanżowego pojedynku z drużyną Warty Poznań. Pierwszy pojedynek zakończył się wysoką wygraną zespołu z Poznania, aż 7:0. Canarinhos po wysokiej wygranej tydzień temu, zmotywowane do [...]

W piękny sobotni poranek 12 października drużyna trampkarzy przystąpiła do rewanżowego pojedynku z drużyną Warty Poznań. Pierwszy pojedynek zakończył się wysoką wygraną zespołu z Poznania, aż 7:0. Canarinhos po wysokiej wygranej tydzień temu, zmotywowane do lepszej gry jak i do sprawienia niespodzianki ze względu na fakt bycia gospodarzem tego spotkania.

Mecz źle rozpoczęli zawodnicy KS-u, ponieważ już w drugiej minucie przy złym zachowaniu linii obrony golkiper Skórzewa wyciągał futbolówkę z bramki. Plusem straconej bramki był fakt, że podopieczni trenera Huchwajdy pokazali charakter, wole walki. Wyrównująca bramka padła w 37 minucie pierwszej części meczu, ale była to dopiero czwarta wykorzystana sytuacja kapitana gospodarzy, który w tej, jak również w niestrzelonych akcjach był sam na sam z bramkarzem z Poznania. Po czterdziestu minutach do szatni gospodarze schodzili z małym niedosytem, ponieważ sytuacje bramkowe, które stworzyli, wykorzystując aurę pogodową, tzn. grając z wiatrem, mogły ustawić mecz na drugą część.

Druga odsłona to gra w środkowej części boiska bez znaczących sytuacji podbramkowych. Dobra postawa każdej z formacji, ambicja oraz zaangażowanie do ostatniego gwizdka sędziego zawodów dała jeden punkt z liderem grupy.

Podsumowując spotkanie to dobra, jeśli nie bardzo dobra gra Canarinhos, gratulacje dla całej drużyny za pozostawienie serducha na placu boju. Pokazuje to zawodnikom, że stać ich na naprawdę wiele, mając taki potencjał są w stanie postawić wysoko poprzeczkę takim drużyną jaką jest Warta Poznań.

Dziękujemy za gorący doping wszystkim przybyłym na trybuny, przede wszystkim rodzicom, którzy wspierają w dużym stopniu swoich synów. Zapraszamy na kolejne starcie w Skórzewie z drużyną AKF Poznań, które odbędzie się w sobotę 19.10 o godzinie 15:00 przy ul. Poznańskiej 70.

Gwarantujemy emocję do ostatnich minut i oczekujemy kolejnego wsparcia, które jest niezbędne do zdobycia kolejnych punktów.

Marcin Wojtalik & Angel

KS Canarinhos Skórzewo  KS Warta Poznań   1:1 (1:1)

KS wystąpił w składzie:
Bladocha, Starzyk, Wojtalik, Frankiewicz, Skowroński, Lipski, Ćwiertniak, Kaczmarek, Błochowiak, Strzyżewski, Derda[C] / Grali również: Rosenfeld, Majchrzak, Czerniejewicz

Bramkę dla KS-u zdobył: Derda


Obóz zimowy w roku 2020

2019-10-08
Zimą zawodnicy Canarinhos Skórzewo na obóz zimowy wybiorą się podobnie jak w poprzednim roku do Dzierżoniowa, gdzie mają świetne warunki do treningów. Na obóz zimowy pojadą zawodnicy z roczników 2006-2009. Obóz odbędzie się tradycyjnie w [...]

Zimą zawodnicy Canarinhos Skórzewo na obóz zimowy wybiorą się podobnie jak w poprzednim roku do Dzierżoniowa, gdzie mają świetne warunki do treningów.

Na obóz zimowy pojadą zawodnicy z roczników 2006-2009.

Obóz odbędzie się tradycyjnie w II tygodniu ferii zimowych, tj. 2.02.2020 – 8.02.2020

Koszt: 1100 zł (dla rodzeństwa 940 zł).

– 1 rata do 31.10.2019 w wysokości 400 zł
– 2 rata do 30.11.2019 w wysokości 400 zł
– 3 rata do 31.12.2019 w wysokości 300 zł (dla rodzeństwa ostatnia rata = 140 zł)

Przypominamy, że wpłaty na obóz regulujemy na inny numer konta, niż w przypadku składki członkowskiej, czyli:
Bank Spółdzielczy w Dusznikach
Nr: 32 9072 0002 2007 0700 5174 0001, w treści przelewu: imię i nazwisko zawodnika + rocznik + obóz zimowy 2020

Zarząd KS Canarinhos Skórzewo

Wysokie zwycięstwo trampkarzy

2019-10-05
W sobotni dzień 5 października przy padającym deszczu i niewielkim wietrze, trampkarze KS-u rozegrali kolejny mecz rundy rewanżowej, przeciwnikiem była Nielba Wągrowiec. W pierwszym pojedynku padł wynik 8:1 dla drużyny Skórzewa, więc goście przyjechali z [...]

W sobotni dzień 5 października przy padającym deszczu i niewielkim wietrze, trampkarze KS-u rozegrali kolejny mecz rundy rewanżowej, przeciwnikiem była Nielba Wągrowiec. W pierwszym pojedynku padł wynik 8:1 dla drużyny Skórzewa, więc goście przyjechali z nastawieniem rewanżu za wysoką porażkę.

Już pierwsze minuty spotkania pokazały, która z drużyn jest nastawiona bojowo i będzie walczyła o komplet punktów w tym dniu. Wynik spotkania otworzył Strzyżewski w 7 minucie i od tej zdobyczy Canarinhos stawiali swoje warunki na placu boju, nie pozwalając na zbyt wiele zawodnikom z Wągrowca. Pierwsza część skończyła się wynikiem 5:0, natomiast Nielba zagroziła w całym meczu tylko raz w pierwszej odsłonie, kiedy w sytuacji sam na sam obronną ręką wyszedł golkiper gospodarzy – Bladocha.

Druga część to również dominacja zawodników trenera Huchwajdy, którzy raz po raz stwarzali groźne sytuacje podbramkowe kończąc je zdobyczami bramkowymi. W drugich czterdziestu minutach zaaplikowali jeszcze cztery bramki i schodzili do szatni z wynikiem 9:0.

Na wyróżnienie w tym meczu zasługują, za zdobycze bramkowe: Rosenfeld – cztery bramki oraz kapitan zespołu, Derda z trzema trafieniami, a także za aktywność Skowroński i Strzyżewski. Wynik, jak również gra to dobry prognostyk przed kolejnym spotkaniem KS-u przed własną publicznością, który odbędzie się w najbliższą sobotę 12 października o godzinie 11:00. Na Poznańską 70 w Skórzewie przyjedzie lider grupy – Warta Poznań.

W meczu był jeszcze jeden miły akcent, ponieważ zadebiutował zawodnik wyróżniający się w swojej kategorii wiekowej z rocznika 2007 – Szymon Kołodziej. Gratulujemy Szymonowi i życzymy kolejnych zdobyczy minutowych w drużynie 2006 grającej w najwyższej lidze w tej kategorii wiekowej.

Marcin Wojtalik & Angel
KS Canarinhos Skórzewo – Nielba Wągrowiec   9:0 (5:0)

KS wystąpił w składzie:

Bladocha, Starzyk, Wojtalik, Frankiewicz, Dębski, Skowroński, Ćwiertniak, Majchrzak, Błochowiak, Strzyżewski, Derda[C] / Grali również: Kolasa, Zmysłowski J., Kaczmarek, Kołodziej, Czerniejewicz, Krzywosądzki, Rosenfeld

Bramki dla KS-u zdobyli: Strzyżewski(7′), Derda[3](11′, 12′, 75′), Rosenfeld[4](37′, 39′, 42′, 47′), Starzyk(59′)


MiejsceDrużynaMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki +Bramki -Punkty
1Warta Poznań141220741138
2AP Reissa Poznań14932561230
3Lech Poznań13823411826
4AKF Poznań14806393924
5KS Canarinhos Skórzewo14725493023
6Nielba Wągrowiec13409246212
7PKS Racot14111220764
8Obra Kościan14101319743

Kolejki 1-11

Kolejka 1

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-08-15 11:00:192019-08-15 Obra Kościan — KS Canarinhos Skórzewo 11:00:1911:000 - 91
2019-08-15 11:00:282019-08-15 AP Reissa Poznań — AKF Poznań 11:00:2811:0010 - 21
2019-08-15 16:00:572019-08-15 PKS Racot — Lech Poznań 16:00:5716:001 - 11
2019-09-03 17:00:412019-09-03 Nielba Wągrowiec — Warta Poznań 17:00:4117:000 - 71

Kolejka 2

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-08-18 10:00:532019-08-18 Nielba Wągrowiec — KS Canarinhos Skórzewo 10:00:5310:001 - 82
2019-08-18 14:00:212019-08-18 AP Reissa Poznań — PKS Racot 14:00:2114:006 - 02
2019-08-18 15:00:252019-08-18 Lech Poznań — Obra Kościan 15:00:2515:009 - 22
2019-08-18 18:00:122019-08-18 AKF Poznań — Warta Poznań 18:00:1218:001 - 72

Kolejka 3

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-08-23 18:30:462019-08-23 PKS Racot — AKF Poznań 18:30:4618:301 - 33
2019-08-24 13:00:312019-08-24 Nielba Wągrowiec — Lech Poznań 13:00:3113:000 - 23
2019-08-24 14:00:062019-08-24 Warta Poznań — KS Canarinhos Skórzewo 14:00:0614:007 - 03
2019-08-25 11:00:002019-08-25 Obra Kościan — AP Reissa Poznań 11:00:0011:000 - 63

Kolejka 4

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-08-31 12:00:312019-08-31 AP Reissa Poznań — Nielba Wągrowiec 12:00:3112:005 - 14
2019-09-01 10:00:222019-09-01 AKF Poznań — KS Canarinhos Skórzewo 10:00:2210:004 - 14
2019-09-01 15:00:152019-09-01 PKS Racot — Obra Kościan 15:00:1515:003 - 54
2019-09-01 15:00:572019-09-01 Lech Poznań — Warta Poznań 15:00:5715:000 - 44

Kolejka 5

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-09-07 00:00:242019-09-07 Warta Poznań — AP Reissa Poznań 00:00:2400:001 - 15
2019-09-07 10:00:592019-09-07 Nielba Wągrowiec — PKS Racot 10:00:5910:006 - 15
2019-09-07 15:00:502019-09-07 KS Canarinhos Skórzewo — Lech Poznań 15:00:5015:001 - 25
2019-09-08 11:00:092019-09-08 Obra Kościan — AKF Poznań 11:00:0911:000 - 45

Kolejka 6

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-09-14 12:00:122019-09-14 PKS Racot — Warta Poznań 12:00:1212:001 - 86
2019-09-14 14:30:382019-09-14 AKF Poznań — Lech Poznań 14:30:3814:300 - 26
2019-09-14 15:00:282019-09-14 AP Reissa Poznań — KS Canarinhos Skórzewo 15:00:2815:007 - 06
2019-09-15 11:00:492019-09-15 Obra Kościan — Nielba Wągrowiec 11:00:4911:001 - 66

Kolejka 7

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-09-21 10:00:472019-09-21 Nielba Wągrowiec — AKF Poznań 10:00:4710:001 - 57
2019-09-21 11:00:022019-09-21 KS Canarinhos Skórzewo — PKS Racot 11:00:0211:006 - 27
2019-09-21 16:00:302019-09-21 Warta Poznań — Obra Kościan 16:00:3016:003 - 17
2019-10-02 20:00:012019-10-02 Lech Poznań — AP Reissa Poznań 20:00:0120:001 - 17

Kolejka 8

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-09-28 09:00:192019-09-28 Warta Poznań — Nielba Wągrowiec 09:00:1909:007 - 08
2019-09-28 10:30:322019-09-28 AKF Poznań — AP Reissa Poznań 10:30:3210:302 - 18
2019-09-28 11:00:482019-09-28 KS Canarinhos Skórzewo — Obra Kościan 11:00:4811:003 - 28
2019-11-06 20:00:152019-11-06 Lech Poznań — PKS Racot 20:00:1520:009 - 18

Kolejka 9

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-10-04 17:00:002019-10-04 PKS Racot — AP Reissa Poznań 17:00:0017:000 - 39
2019-10-05 11:00:282019-10-05 KS Canarinhos Skórzewo — Nielba Wągrowiec 11:00:2811:009 - 09
2019-10-05 16:00:562019-10-05 Warta Poznań — AKF Poznań 16:00:5616:007 - 09
2019-10-06 11:00:302019-10-06 Obra Kościan — Lech Poznań 11:00:3011:000 - 59

Kolejka 10

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-10-12 11:00:442019-10-12 KS Canarinhos Skórzewo — Warta Poznań 11:00:4411:001 - 110
2019-10-12 12:00:442019-10-12 AKF Poznań — PKS Racot 12:00:4412:005 - 210
2019-10-13 12:00:102019-10-13 AP Reissa Poznań — Obra Kościan 12:00:1012:005 - 110
2019-11-17 15:00:152019-11-17 Lech Poznań — Nielba Wągrowiec 15:00:1515:00-10

Kolejka 11

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-10-19 10:00:072019-10-19 Nielba Wągrowiec — AP Reissa Poznań 10:00:0710:000 - 811
2019-10-19 13:00:572019-10-19 Warta Poznań — Lech Poznań 13:00:5713:004 - 311
2019-10-19 15:00:202019-10-19 KS Canarinhos Skórzewo — AKF Poznań 15:00:2015:003 - 011
2019-10-20 13:30:282019-10-20 Obra Kościan — PKS Racot 13:30:2813:301 - 511

Kolejka 12

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-10-26 11:00:432019-10-26 PKS Racot — Nielba Wągrowiec 11:00:4311:001 - 412
2019-10-26 14:00:142019-10-26 AP Reissa Poznań — Warta Poznań 14:00:1414:000 - 312
2019-10-26 15:00:292019-10-26 AKF Poznań — Obra Kościan 15:00:2915:008 - 112
2019-10-27 15:00:502019-10-27 Lech Poznań — KS Canarinhos Skórzewo 15:00:5015:003 - 112

Kolejka 13

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-11-02 10:00:082019-11-02 Nielba Wągrowiec — Obra Kościan 10:00:0810:005 - 313
2019-11-02 11:00:092019-11-02 KS Canarinhos Skórzewo — AP Reissa Poznań 11:00:0911:000 - 013
2019-11-03 13:00:412019-11-03 Warta Poznań — PKS Racot 13:00:4113:0012 - 113
2019-11-03 15:00:382019-11-03 Lech Poznań — AKF Poznań 15:00:3815:003 - 013

Kolejka 14

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-11-09 00:00:162019-11-09 AP Reissa Poznań — Lech Poznań 00:00:1600:003 - 114
2019-11-10 10:00:472019-11-10 PKS Racot — KS Canarinhos Skórzewo 10:00:4710:001 - 714
2019-11-10 10:30:492019-11-10 AKF Poznań — Nielba Wągrowiec 10:30:4910:305 - 014
2019-11-10 11:00:172019-11-10 Obra Kościan — Warta Poznań 11:00:1711:002 - 314

Treningi w rundzie jesiennej:

DzieńGodzina
Poniedziałek17:30-19:00
Środa18:30-20:00
Czwartek18:30-20:00
Treningi odbywać się bedą: na boisku trawiastym przy SP 1 w Skórzewie.