Rocznik 2006 (GR. B)

Udany sparing drugiej drużyny 2006

2019-03-10
W niedzielny wieczór 10 marca zawodnicy trenera Huchwajdy rozegrali pierwszy, z kilku zaplanowanych, mecz kontrolny na boisku przy Armii Poznań. Przeciwnikiem była drużyna Wielkopolska Komorniki, która swoje mecze mistrzowskie rozgrywa w II lidze WZPN. Do [...]
W niedzielny wieczór 10 marca zawodnicy trenera Huchwajdy rozegrali pierwszy, z kilku zaplanowanych, mecz kontrolny na boisku przy Armii Poznań. Przeciwnikiem była drużyna Wielkopolska Komorniki, która swoje mecze mistrzowskie rozgrywa w II lidze WZPN.

Do dyspozycji trenera było tylko dziesięciu piłkarzy. Pozostała część jest kontuzjowana lub z powodów zdrowotnych pozostała w domu. Był to pierwszy sprawdzian na powietrzu, a zarazem możliwość spróbowania zawodników na nowych pozycjach. Mecz był bardzo wyrównany i stał na niezłym poziomie, pomimo niekorzystnej pogody w chwili rozgrywania zawodów.

Żadna z drużyn nie wystrzegła się prostych błędów, które przyczyniły się do zdobywania bramek.

Drużyna Canarinhos zeszła z placu minimalnie pokonana, ale jest to dobry materiał do analizy przed następnym pojedynkiem, który odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 14:00 w Zalasewie koło Swarzędza z Liderem Swarzędz.

Brawa dla całej drużyny za zaangażowanie i walkę na całym placu. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Szymon Majchrzak, który był nie do zatrzymania w tym dniu. Dał bardzo dobry przykład kolegom, jak łatwo można wygrać pojedynek jeden na jeden, a następnie wykorzystać zdobytą przewagę liczebną w danym sektorze boiska.

Marcin Wojtalik & Angel
Mecz towarzyski:
KS Canarinhos Skórzewo – Wielkopolska Komorniki   4:5
KS wystąpił w składzie:
Sobczyk, Dębski, Krzywosądzki, Barczak, Majchrzak, Wojtalik, Kasprzak, Rutkowski, Rosenfeld, Jankowiak

Bramki dla KS-u zdobyli: Majchrzak, Rutkowski, Kasprzak, Rosenfeld


Kolejne zwycięstwo rocznika 2006B w halowym turnieju

2019-02-16
W minioną sobotę podopieczni trenera Huchwajdy zameldowali się na kolejnych turnieju halowym. Tym razem zmagania piłkarskie odbywały się w Kaczorach z drużynami powiatu pilskiego. Rozgrywki odbyły się w dwóch grupach, Canarinhos rozlosowany został do grupy [...]

W minioną sobotę podopieczni trenera Huchwajdy zameldowali się na kolejnych turnieju halowym. Tym razem zmagania piłkarskie odbywały się w Kaczorach z drużynami powiatu pilskiego. Rozgrywki odbyły się w dwóch grupach, Canarinhos rozlosowany został do grupy B, w której znalazło się pięć drużyn, natomiast w grupie A rywalizacja toczyła się pomiędzy czterema ekipami. System rozgrywek był podobny jak w poprzednim turnieju tj. po zakończeniu rywalizacji w grupach, zostały wyłonione po dwie najlepsze ekipy, które trafiły do Ligi Mistrzów, a pozostałe mierzyły się ze sobą w Lidze Europy.
Canarinhos w grupie zakończył rywalizację na I miejscu z kompletem punktów.

Wyniki meczów grupowych:
KS Canarinhos Skórzewo – Orzeł Wałcz I   2:1 [Wojtalik, Kasprzak]
KS Canarinhos Skórzewo – Start Jastrowie   3:0 [Rutkowski, Czerniejewicz, Rosenfeld]
KS Canarinhos Skórzewo – Zjednoczeni Kaczory III   2:1 [Czerniejewicz, Wojtalik]
KS Canarinhos Skórzewo – Zjednoczeni Kaczory II   2:1 [Wojtalik, Kasprzak]

Po zakończenie pojedynków grupowych drużyny przystąpiły do rywalizacji w Lidze Mistrzów oraz Lidze Europy. Po dwóch meczach Skórzewo zanotowało sześć punktów i jak się później okazało to wystarczyło do zdobycia złotych medali w rozgrywkach mistrzowskich. Pomogli przeciwnicy, którzy podzielili się punktami. Tak więc do ostatniego meczu gracze Canarinhos wyszli na plac gry za mało skoncentrowani i polegli z drużyną z rozgrywek grupowych Orzeł Wałcz I wynikiem 0:3. Była to jedyna porażka zwycięzców turnieju, ale również istotny materiał dla sztabu szkoleniowego Skórzewa.

Wyniki fazy finałowej:
KS Canarinhos Skórzewo – Zjednoczeni Kaczory I   2:1 [Wojtalik, Rosenfeld]
KS Canarinhos Skórzewo – Iras Czaplinek   1:0 [Kasprzak]
KS Canarinhos Skórzewo – Orzeł Wałcz I    0:3

Po zakończeniu turnieju Zjednoczeni Cup wręczono nagrody i pamiątkowe medale dla wszystkich uczestników. Podczas gali uhonorowano golkipera Canarinhos – Mateusza Sobczyka, który został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju. Przy okazji warto również pochwalić dwóch zawodników Skórzewa, którzy w dużej mierze przyczynili się do zdobycia najwyższego stopnia podium, a byli nimi: Krzysztof Wojtalik, zdobywca czterech bramek oraz Szymon Majchrzak, który dawał przykład determinacją i wytrwałością.

Gratulacje i brawa dla całej drużyny za walkę w każdym sektorze boiska i osiągnięcie tak dobrego wyniku piłkarskiego.

Pomimo takich sukcesów niestety wydarzył się mały wypadek, w którym uczestniczył zawodnik Skórzewa – Kacper Czerniejewicz, którego czeka przerwa w treningach co najmniej pięć tygodni, ze względu na kontuzję nadgarstka. Życzymy Kacprowi szybkiego powrotu do zdrowia i trzymamy kciuki, aby ta przerwa była o wiele krótsza.

Marcin Wojtalik & Angel

KS wystąpił w składzie:
Sobczyk, Czerniejewicz, Dębski, Wojtalik, Majchrzak, Krzywosądzki, Kasprzak, Rosenfeld, Rutkowski, Jankowiak


Złoto II drużyny rocznika 2006!

2019-02-10
10 lutego 2019 roku w pierwszym turnieju halowym pod wodzą trenera Huchwajdy, II drużyna rocznika 2006 zdobyła złoto! W rozgrywkach wzięło udział osiem drużyn podzielonych na dwie grupy. W turnieju zawodnicy grali raz 10 minut. [...]
10 lutego 2019 roku w pierwszym turnieju halowym pod wodzą trenera Huchwajdy, II drużyna rocznika 2006 zdobyła złoto! W rozgrywkach wzięło udział osiem drużyn podzielonych na dwie grupy. W turnieju zawodnicy grali raz 10 minut. W meczach grupowych gracze KS-u zdobyli komplet dziewięciu punktów, nie tracąc żadnej bramki.

Wyniki meczów grupowych:

KS Canarinhos Skórzewo – Patria Buk II   2:0 [Majchrzak, Rutkowski]
KS Canarinhos Skórzewo – UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp   2:0 [Wojtalik, Dębski]
KS Canarinhos Skórzewo – NAP Nowy Tomyśl   3:0 [Rutkowski(2), Rosenfeld]

Po zakończeniu pojedynków grupowych, drużyny z pierwszych dwóch miejsc obu grup awansowały do Ligi Mistrzów walcząc o miejsca 1-4, natomiast pozostałe ekipy rywalizowały ze sobą w Lidze Europy. Obie ligi grały w systemie każdy z każdym. Drużynę ze Skórzewa czekały trzy pojedynki o złoto.

W pierwszym meczu zawodnicy Canarinhos spotkali się z gospodarzami turnieju Patrią Buk I. Widowisko stało na wysokim poziomie i zakończyło się remisem 2:2. Pomimo prowadzenia 1:0 i 2:1 graczom trenera Huchwajdy zabrakło pod koniec meczu koncentracji i dali sobie wydrzeć 3 punkty, tracąc bramkę w ostatniej minucie. Po tym remisie Skórzewo przystąpiło do kolejnych dwóch pojedynków mocno zmobilizowane stawiając przeciwnikom wysoko poprzeczkę i tym samym udowadniając, kto zasłużył na najwyższe miejsce na podium, kończąc grupę Ligi Mistrzów na upragnionym I miejscu z siedmioma oczkami, na co w 100 % swoją postawą i zaangażowaniem zasłużył cały zespół!

Wyniki fazy finałowej:
KS Canarinhos Skórzewo – Patria Buk I   2:2 [Rosenfeld, Wojtalik]
KS Canarinhos Skórzewo – UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp   3:0 [Kasprzak, Rutkowski, Majchrzak]
KS Canarinhos Skórzewo – Lotnik Poznań   4:0 [Rutkowski, Wojtalik, Rutkowski(2)]

Miły akcent tego turnieju to fakt zdobycia korony króla strzelców przez zawodnika Canarinhos, a został nim   Dawid Rutkowski z 7 bramkami, gratulacje!

Marcin Wojtalik & Angel
KS wystąpił w składzie:
Sobczyk, Czerniejewicz, Dębski, Wojtalik, Majchrzak, Krzywosądzki, Kasprzak, Rosenfeld, Rutkowski, Franczak

Rocznik 2005/2006B na obozie

2019-01-25
Zawodnicy trenerów Dobka i Huchwajdy od niedzieli przebywają na obozie w Dzierżoniowie. W codziennej pracy podczas treningów korzystają z boiska o sztucznej nawierzchni, sali gimnastycznej oraz basenu. Zawodnicy ciężko pracują, aby jak najlepiej przygotować się [...]

Zawodnicy trenerów Dobka i Huchwajdy od niedzieli przebywają na obozie w Dzierżoniowie. W codziennej pracy podczas treningów korzystają z boiska o sztucznej nawierzchni, sali gimnastycznej oraz basenu. Zawodnicy ciężko pracują, aby jak najlepiej przygotować się do rundy wiosennej.

Najważniejsze dla trenerów, że wszyscy zawodnicy są do dyspozycji i mimo ujemnej temperatury na dworze, zdrowie dopisuje. Podczas trwania obozu obie ekipy zagrały 2 mecze kontrolne:

2005/2006B – 2007 w grze po „9” wynik 2:3 (Noe Rozenfeld)

2005/2006B – 2006A w grze po „”11” wynik 2:1 (Ksawery Downar-Dukowicz, Jan Adamczewski)

Skład na mecze kontrolne:
Stryjewski, Adamczewski, Kaliszan, Nowak, Brzostowicz, Dąbrowski, Gucia, Wasilewski, Pietrykowski, Tarach, Downar-Dukowicz, Wojtalik, Rozenfeld, Dębski, Bartczak, Sobczyk, Kasprzak, Mazur

Maciej Dobek & Angel

Rocznik 2006B na turnieju w Kamionkach

2019-01-05
Zawodnicy trenera Huchwajdy zameldowali się w sobotę 5 stycznia na turnieju w Kamionkach, gdzie rywalizowali na nowoczesnej hali sportowej w turnieju o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kórnik. Zawody odbywały się dla rocznika 2005/2006 w [...]

Zawodnicy trenera Huchwajdy zameldowali się w sobotę 5 stycznia na turnieju w Kamionkach, gdzie rywalizowali na nowoczesnej hali sportowej w turnieju o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kórnik.

Zawody odbywały się dla rocznika 2005/2006 w dwóch grupach po pięć drużyn. Drużyna Canarinhos została przydzielona do grupy A, w której rywalizowała z następującymi drużynami: AVIA Kamionki, Błękitni Owińska, ASTRA Krotoszyn i PIAST Łubowo. Decyzją organizatora przed turniejem był fakt, że drużyny zagrały piłką futsalową. Dla większości zawodników była to pierwsza przygoda z tego rodzaju futbolówką, która jest dosyć specyficzna.

Po rozegraniu czterech spotkań Skórzewo zdobyło tylko 3 punkty w grupie mocno wyrównanej, ponieważ o awansie zdecydowała mała tabela trzech drużyn, które miały na koncie po trzy punkty. Ze względu na wygraną Skórzewa jednego meczu 1:0, drużyna uplasowała się na piątym miejscu w grupie i zagrała ostatni pojedynek o miejsce 9. z drużyną Przemysław Poznań.

Niestety i w tym meczu zabrakło szczęścia i mecz zakończył się porażką 1:2. Nie był to pierwszy mecz, w którym młodzi piłkarze KS-u zdobyli pierwsi bramkę, ale zabrakło koncentracji do ostatniego gwizdka sędziego. Pomimo takiego wyniku była to dobra lekcja piłkarska dla drużyny, jak również sprawdzenie się ze starszym rocznikiem oraz zagranie prawdziwą piłką do futsalu.

Marcin Wojtalik & Angel

KS wystąpił w składzie:
Sobczyk, Mazur, Krzywosądzki, Czerniejewicz, Majchrzak, Kasprzak, Wojtalik, Rosenfeld, Kozubski


Zakończenie rundy jesiennej rocznika 2006B

2018-12-01
W sobotni poranek  1 grudnia o godzinie 10:00 w Zakrzewie podopieczni trenera Kaliszana z rocznika 2006B rozegrali ostatni mecz kontrolny na świeżym powietrzu. Temperatura była ujemna, a dokładnie termometr wskazywał -2 stopnie Celsjusza. Canarinhos zmierzył [...]

W sobotni poranek  1 grudnia o godzinie 10:00 w Zakrzewie podopieczni trenera Kaliszana z rocznika 2006B rozegrali ostatni mecz kontrolny na świeżym powietrzu. Temperatura była ujemna, a dokładnie termometr wskazywał -2 stopnie Celsjusza.

Canarinhos zmierzył się z młodymi piłkarzami Korony, grali trzy tercje po 30 minut. Gospodarze to drużyna składająca się w dużej mierze z zawodników rocznika 2007, jednak  wynik w tym meczu był sprawą drugorzędną, ponieważ był to ostatni mecz graczy Skórzewa, pod wodzą trenera Jakuba Kaliszana.

W tym dniu po zakończonym sparingu piecze nad zawodnikami objął Zbyszko Huchwajda. Korzystając z okazji serdecznie dziękujemy trenerowi Kaliszanowi za poświęcony czas oraz wkład i osiągnięcia, które przyczyniły się do tak dobrych wyników piłkarskich tej drużyny, a nowemu szkoleniowcowi kontynuowania dobrej passy drużyny 2006B.

Korona przeciwstawiła się gościom tylko przez pierwsze osiem minut meczu, a następnie na boisku panowali tylko piłkarze ze Skórzewa. Bramek w tym meczu padło co nie miara, ale istotniejszy jest fakt, że zawodnicy mogli zaprezentować się przed nowym trenerem, dla którego była to na pewno dobra lekcja poglądowa.

Po zakończonej grze zawodnicy razem z trenerem wykonali pożegnalne kółko oraz młodzi piłkarze wręczyli trenerom pamiątkowe zdjęcie całej drużyny wraz z podpisami.

Marcin Wojtalik & Angel

Pewne zwycięstwo zapewniło I miejsce w lidze

2018-11-17
W sobotnie południe zawodnicy Skórzewa zmierzyli się z ekipą Lasu Puszczykowo w meczu wyjazdowym. Był to zaległy mecz 3 kolejki spotkań, ale o tyle istotny, ponieważ decydował on, która drużyna zdobędzie pierwsze miejsce w grupie, [...]

W sobotnie południe zawodnicy Skórzewa zmierzyli się z ekipą Lasu Puszczykowo w meczu wyjazdowym. Był to zaległy mecz 3 kolejki spotkań, ale o tyle istotny, ponieważ decydował on, która drużyna zdobędzie pierwsze miejsce w grupie, a co za tym idzie awans do grupy mistrzowskiej, w której toczyć się będzie wiosną walka o II ligę w tej kategorii wiekowej.

Młodzi piłkarze trenera Kaliszana przystąpili do pojedynku w najsilniejszym personalnie składzie. Zdawali sobie sprawę z tego, jak bardzo ważny mecz jest przed nimi. W grę wchodziła tylko i wyłącznie wygrana. Porażka lub remis plasował drużynę na drugim miejscu, a z awansu cieszyłaby się Partia Buk.

Od pierwszych minut zawodnicy Canarinhos zdecydowanie przejęli inicjatywę na boisku i jak się później okazało, nie oddali jej do końca spotkania. Już w czwartej minucie po wymianie kilku podań i zagraniu na skrzydło do szybkiego Kasprzaka akcja zakończyła się bramką, który po niepewnej interwencji golkipera umieścił futbolówkę w bramce gospodarzy. Kolejna zdobycz nastąpiła już w 7 minucie meczu. Po odgwizdaniu przewinienia w bocznym sektorze boiska do piłki podszedł Wojtalik. Drużyny przygotowane były do dośrodkowania, a oglądały piękną bramkę w wykonaniu gracza KS-u, który przelobował bramkarza i umieścił ją w samym okienku. W 15 minucie doszło do groźnego faulu stojącego między słupkami zawodnika z Puszczykowa na napastniku gości, który niestety musiał opuścić boisko i już nie był w stanie kontynuować gry ze względu na kontuzję stawu skokowego. Zmiennikiem był Franczak, który okazał się katem gospodarzy. Najpierw w 20 minucie meczu po wyśmienitym podaniu od Majchrzaka zakończył akcję bramką w sytuacji sam na sam oraz już w drugiej odsłonie rywalizacji, podczas zamieszania wykazał się dużym sprytem i płaskim uderzeniem nie dał żadnych szans na obronę bramkarzowi gospodarzy.

Kropkę nad „i” młodzi adepci Canarinhos postawili w 44 min, po bardzo szybkiej akcji, którą zapoczątkował Wojtalik, a wykończył Majchrzak silnym strzałem w boczną siatkę bramki. Do końca pojedynku drużyna gości spokojnie operowała piłką w środku pola, nie pozwalając na zagrożenie pod własnym polem karnym.

Tak zdeterminowanych i głodnych zdobyciem trzech punktów graczy trenera Kaliszana, aż miło było oglądać w ten mroźny sobotni dzień. Brawa dla całej drużyny za walkę oraz zdobycie upragnionych trzech punktów na wagę awansu. Teraz zawodnicy odpoczną psychicznie po ciężko przepracowanej jesieni na kilku lżejszych treningach, aby od początku grudnia kontynuować szkolenie w hali sportowej w Dąbrówce i solidnie przygotować się do wiosennych zmagań boiskowych.

Marcin Wojtalik & Angel

Las Puszczykowo – KS Canarinhos Skórzewo   0:5 (0:3)

KS wystąpił w składzie:
Mazur, Dębski, Krzywosądzki, Wojtalik, Majchrzak, Rosenfeld, Czerniejewicz, Rutkowski, Stankiewicz, Kasprzak(C), Sobczyk, Franczak, Barczak

Bramki dla KS-u zdobyli: Kasprzak(4′), Wojtalik(7′), Franczak[2](20′, 38′), Majchrzak(44′)


Koncertowa gra rocznika 2006B

2018-11-12
Zawodnicy z rocznika 2006B zmierzyli się w sobotnie przedpołudnie z drużyną WAP Poznań Luboń w Poznaniu na obiekcie TKKF Poznań przy ulicy Winogrady 11. Pogoda tego poranka nie była najlepsza ze względu na dużą mgłę [...]

Zawodnicy z rocznika 2006B zmierzyli się w sobotnie przedpołudnie z drużyną WAP Poznań Luboń w Poznaniu na obiekcie TKKF Poznań przy ulicy Winogrady 11.

Pogoda tego poranka nie była najlepsza ze względu na dużą mgłę w Wielkopolsce, choć już na samym meczu warunki atmosferyczne były przyzwoite. Tego samego nie możemy powiedzieć o murawie boiska, choć jej fatalny stan był jednakowy dla obu drużyn. Dodatkowym smaczkiem było przygotowanie oprawy meczowej przez rodziców gospodarzy zaopatrzonych w kolorowe race.

Od pierwszych minut goście pod wodzą trenera Kaliszana grali bardzo uważnie w obronie, nie pozwalając na jakiekolwiek akcje ze strony gospodarzy. Przewaga Canarinhos z minuty na minutę była coraz bardziej widoczna. Kilka szybkich podań na połowie przeciwnika, które kończyły się stałymi fragmentami gry. I tak po kolejnym rzucie rożnym w 9 minucie wykonywanym przez Majchrzaka w zamieszaniu podbramkowym zimną krew zachował Wojtalik, który po przyjęciu piłki z piątego metra prostym podbiciem umieścił futbolówkę w bramce. Od tego momentu drużyna ze Skórzewa zaczęła grać jeszcze pewniej i śmielej. Efektem tego była druga bramka autorstwa Rosenfelda, który najpierw zwiódł ostatniego stopera gospodarzy i w sytuacji sam na sam pewnie uderzył po długim rogu. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:0 dla Canarinhos.

Druga odsłona spotkania rozpoczęła się od szybkiej gry młodych piłkarzy KS-u. Sytuacji pod bramką gospodarzy było coraz więcej, ale nie przekładało się to na kolejne zdobycze. Bramkarz WAP-u spisywał się co raz lepiej.W 40 minucie spotkania drużyna z Poznaniu doszła, jak się później okazało do jedynej sytuacji w tym meczu, która mogła skończyć się bramką. Zawodnik minimalnie chybił w sytuacji, w której miał tylko przed sobą bramkarza gościa. W 45 minucie meczu trener Kaliszan na boisko wpuścił Rutkowskiego, który jest prawdziwym czarnym koniem tego zespołu. Chwilę przed zmianą obiecał w rozmowie z trenerem, że trzeba strzelić trzecią bramkę, aby przeciwnicy nie mieli żadnych złudzeń kto w tym pojedynku jest lepszy. I tym sposobem Dawid dotrzymał obietnicy z nawiązką, ponieważ ten zawodnik w 48 i 60 minucie ustalił wynik na 3:0 i 4:0.

W  meczu bezapelacyjnie wygrała drużyna lepsza, dobrze zorganizowana w każdej formacji. Brawa dla całej ekipy Skórzewa za pokaz umiejętności piłkarskich w tym dniu, a w szczególności zawodnikowi grającemu na lewej obronie – Kacprowi Czerniejewiczowi za pozostawienie serducha na placu boju.

Teraz kropkę nad „i” kończąc jesień awansem zawodnicy ze Skórzewa muszą postawić w zaległym meczu z drużyną Las Puszczykowo, który odbędzie się 17.11. w Puszczykowie o godzinie 12:00.

Marcin Wojtalik & Angel

WAP Poznań Luboń – KS Canarinhos Skórzewo   0:4 (0:2)

KS wystąpił w składzie:

Mazur, Dębski, Krzywosądzki, Wojtalik, Majchrzak(C), Rosenfeld, Czerniejewicz, Rutkowski, Stankiewicz, Radzikowski

Bramki dla KS-u zdobyli: Wojtalik, Rosenfeld, Rutkowski[2]


MiejsceDrużynaMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki +Bramki -Punkty
1KS Canarinhos II Skórzewo0000000
1LPFA Podolany Poznań0000000
1Przemysław Poznań0000000
1Sparta Oborniki0000000
1UNIA Swarzędz0000000
1Warta Międzychód0000000

Kolejka 1

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-03-30 00:00:282019-03-30 UNIA Swarzędz — LPFA Podolany Poznań 00:00:2800:00-1
2019-03-30 00:00:302019-03-30 Warta Międzychód — KS Canarinhos II Skórzewo 00:00:3000:00-1
2019-03-31 13:30:082019-03-31 SPARTA OBORNIKI — Przemysław Poznań 13:30:0813:30-1

Kolejka 2

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-04-06 00:00:052019-04-06 LPFA Podolany Poznań — Sparta Oborniki 00:00:0500:00-2
2019-04-06 00:00:312019-04-06 Warta Międzychód — UNIA Swarzędz 00:00:3100:00-2
2019-04-06 00:00:482019-04-06 KS Canarinhos II Skórzewo — Przemysław Poznań 00:00:4800:00-2

Kolejka 3

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 4

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 5

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 6

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 7

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 8

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 9

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 10

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Treningi w okresie zimowym:

DzieńGodzina
Wtorek17:00-18:30
Piątek18:30-20:00
Treningi odbywać się bedą: we wtorek w hali "B" SP Dąbrówka, w piątek w hali hali "A" SP Dąbrówka.