Rocznik 2007

Słaby występ w meczu sparingowym

2021-02-06
Zawodnicy z rocznika 2007 rozegrali drugi w tym roku mecz kontrolny. Tym razem w sobotę 6 lutego zmierzyli się na wyjeździe z zespołem z Ligi Wojewódzkiej – Mieszkiem Gniezno. Pierwsza połowa była poprawna w wykonaniu [...]

Zawodnicy z rocznika 2007 rozegrali drugi w tym roku mecz kontrolny. Tym razem w sobotę 6 lutego zmierzyli się na wyjeździe z zespołem z Ligi Wojewódzkiej – Mieszkiem Gniezno.

Pierwsza połowa była poprawna w wykonaniu graczy Skórzewa. Nieźle przesuwali się w defensywie, wykazywali się agresywnością, jednak nie mogli przedostać się pod bramkę rywali. Dopiero pod koniec pierwszej części gospodarze po rzucie rożnym zdobyli gola na 1:0. I właśnie zachowanie przy stałych fragmentach niepokoi, bo gracze Mieszka mogli tak zdobyć przed przerwą jeszcze przynajmniej 2 gole.

W drugiej połowie gra Canarinhos się posypała. Szybko stracony gol na 0:2, po raz kolejny po rzucie rożnym. Później kolejne bramki dla rywali, które podcięły nieco skrzydła podopiecznym trenera Anioły, choć nie powinni oni spuszczać głów w dół, a tak niestety było, co podziałało jak płachta na byka na rywali, którzy grali zdecydowanie lepiej, a młodzi piłkarze Skórzewa niestety nie wykazali odpowiedniej determinacji i zaangażowania. Dopiero w ostatnich minutach gracze Canarinhos zagrozili bramce Mieszka, co nie zmieniło obrazu gry, która była tego dnia słaba w wykonaniu zawodników KS-u.

Angel

Mecz towarzyski
Mieszko Gniezno – KS Canarinhos Skórzewo   6:0 (1:0)

KS wystąpił w składzie:
Bladocha – Przybyła, Olendrowicz, Krzywosądzki, Susfał – Barszcz, Kobos, Krupka, Kołodziej, Krupecki – Socha / Grali również: Matłoka, Pacholski


Wychowanek Canarinhos walczy o zdrowie!

2021-01-30
Jako mały chłopiec przygodę z piłką nożną rozpoczął w barwach Canarinhos Skórzewo. Urodził się w 2007 roku i razem z kolegami trenował pod okiem trenera Anioły. Zawsze uśmiechnięty, ambitny, z wielką pasją do futbolu. W [...]

Jako mały chłopiec przygodę z piłką nożną rozpoczął w barwach Canarinhos Skórzewo. Urodził się w 2007 roku i razem z kolegami trenował pod okiem trenera Anioły. Zawsze uśmiechnięty, ambitny, z wielką pasją do futbolu. W 2016 roku razem z kolegami z drużyny zwyciężył w Międzynarodowym Turnieju w Salzburgu, więc Jego przygoda z piłką rozwijała się znakomicie. Później Piotrek, bo o nim mowa, kontynuował grę w SKS 13 Poznań, bo tam też chodził do szkoły.

Jednak wiadomość o chorobie całkowicie zmieniła Jego życie. Wstępny opis badania zakładał, że to Mięsak Ewinga. Dopiero wtedy Piotrek dostał pilne skierowanie do Instytutu Matki i Dziecka. Tam przeprowadzono dalsze, bardziej szczegółowe badania i biopsję zmiany. Obecnie przebywa w szpitalu, gdzie dostaje chemię. Wyniki nadal są niejednoznaczne, ale najprawdopodobniej rozwinął się u Niego kostniakomięsak. Plany, marzenia, codzienne obowiązki — teraz nic nie ma znaczenia, oprócz tego, aby Piotrek wyzdrowiał!

 

Dla nas 20zł, 50zł, 100zł czy 200zł to naprawdę niewiele. Dla rodziców Piotrka to bardzo dużo! Każda złotówka jest na wagę zdrowia Piotrka!

Okażmy wsparcie wychowankowi Canarinhos Skórzewo! Pokażmy, że jesteśmy jedną, wielką rodziną i potrafimy sobie pomagać w trudnych momentach!

Zbiórka dla Piotrka -> siepomaga.pl – dla Piotrka!

Piotrek! Jesteśmy z Tobą!

Zarząd KS Canarinhos Skórzewo!

Wygrana w pierwszym tegorocznym sparingu

2021-01-23
W sobotę 23 stycznia zawodnicy z rocznika 2007 zmierzyli się liderem I ligi – Poznańską 13 Poznań. Mecz rozpoczął się o 9:30 w Poznaniu, a przez całe spotkanie padał deszcz, więc warunki były typowo…angielskie. Początek [...]

W sobotę 23 stycznia zawodnicy z rocznika 2007 zmierzyli się liderem I ligi – Poznańską 13 Poznań. Mecz rozpoczął się o 9:30 w Poznaniu, a przez całe spotkanie padał deszcz, więc warunki były typowo…angielskie.

Początek spotkania należał do gospodarzy, którzy mieli lekką przewagę, jednam mogło to wynikać z faktu, że podopieczni trenera Anioły ostatni raz na pełnowymiarowym boisku walczyli w połowie grudnia. Z minuty na minutę gra się wyrównywała, a udokumentowaniem tego była bramka strzelona przez Olendrowicza, który czujnie zachował się w polu karnym i głową skierował piłkę do siatki.

W drugiej odsłonie meczu większą inicjatywę przejawiali młodzi piłkarze Canarinhos, choć generalnie spotkanie było wyrównane. W 53 minucie dobrą akcję lewą stroną boiska przeprowadził Krupecki, dobrze zagrał do wbiegającego Matłoki, któremu nie pozostało nic innego jak podwyższyć prowadzenie.

Pierwszy mecz towarzyski można zapisać na plus dla graczy Skórzewa, choć jest wiele rzeczy do poprawy, aby zawodników KS-u była płynna przez pełne 80 minut.

Angel

Mecz towarzyski
Poznańska 13 Poznań – KS Canarinhos Skórzewo   0:2 (0:1)

KS wystąpił w składzie:
Bladocha – Przybyła, Olendrowicz, Krzywosądzki, Susfał – Barszcz, Bajer, Krupka, Kołodziej, Matłoka – Socha / Grali również: Drajerczak, Krupecki, Szczeciński

Bramki dla Canarinhos zdobyli: Olendrowicz(15′), Matłoka(53′)


Nietypowy rywal rocznika 2007

2020-12-21
21 grudnia podopieczni trenera Anioły spotkali się na ostatnim treningu w roku 2020 i zagrali mecz towarzyski. Rywal był dość nietypowy, bo naprzeciwko zawodników z rocznika 2007 stanęli ich ojcowie oraz trenerzy. Mecz rozegrano na [...]

21 grudnia podopieczni trenera Anioły spotkali się na ostatnim treningu w roku 2020 i zagrali mecz towarzyski. Rywal był dość nietypowy, bo naprzeciwko zawodników z rocznika 2007 stanęli ich ojcowie oraz trenerzy. Mecz rozegrano na Orliku w Dopiewie, a była to przede wszystkim świetna okazja do wspólnej integracji.

Podczas tego spotkania nie brakowało bajecznych zagrań, ostrych starć i pięknych goli, a dominowała przede wszystkim pasja do piłki nożnej i dobra zabawa. Mecz zakończył się wynikiem 9:9 i zwycięzce musiały wyłonić rzuty karne, których wynik do dziś jest nieznany.

11 stycznia młodzi piłkarze Canarinhos rozpoczną treningi w 2021 roku, na pewno będzie intensywnie, ale aby osiągnąć upragniony cel, trzeba wyrzeczeń i pracy na własnymi słabościami.

Angel

Lekcja od AKF-u

2020-12-13
W ostatnim sparingu zawodnicy z rocznika 2007 otrzymali lekcję od drużyna AKF-u Poznań, którzy wysoko pokonali podopiecznych trenera Anioły. Mecz towarzyski rozegrany został 13 grudnia na obiekcie w Poznaniu przy ul. Margonińskiej. Gospodarze spotkania szybko [...]

W ostatnim sparingu zawodnicy z rocznika 2007 otrzymali lekcję od drużyna AKF-u Poznań, którzy wysoko pokonali podopiecznych trenera Anioły. Mecz towarzyski rozegrany został 13 grudnia na obiekcie w Poznaniu przy ul. Margonińskiej.

Gospodarze spotkania szybko objęli prowadzenie i od pierwszych minut pokazali, kto tego dnia będzie rządzić na boisku. Do przerwy gracze AKF-u trzykrotnie pokonali Bladochę i na przerwę schodzili z solidną zaliczką.

W drugiej odsłonie, między 41-60 minutą młodzi piłkarze Canarinhos zagrali naprawdę dobrze, dłużej utrzymywali się przy piłce, wymieniali sporo podań i starali się konstruować akcje ofensywne, niestety większość z nich kończyła się przed polem karnym przeciwnika. Wydawało się, że gra nieco się wyrównała, a rywale opadli z sił, nic jednak bardziej mylnego. Gracze z Poznania w ostatnich 20 minutach strzelili 5 goli, a zawodnicy Skórzewa odpowiedzieli pod koniec meczu jednym trafieniem, którego autorem był Krupecki.

Był to słaby występ w wykonaniu graczy KS-u, którzy zagrali zbyt mało agresywnie, za długo przetrzymywali piłkę, co rywal występujący w Lidze Wojewódzkiej wykorzystał z zimną krwią.

Angel

Mecz towarzyski
AKF Poznań – KS Canarinhos Skórzewo   8:1 (3:0)

KS wystąpił w składzie:
Bladocha – Wasielewski, Olendrowicz, Krzywosądzki, Przybyła – Matłoka, Kobos, Pacholski, Kołodziej, Barszcz – Socha / Grali również: Kowalewski, Krupka, Krupecki, Szczeciński, Konopacki

Bramkę dla Canarinhos zdobył: Krupecki


Treningi w sezonie halowym:

DzieńGodzina
Poniedziałek19:00-20:30
Wtorek19:15-20:45
Czwartek18:30-20:00
Treningi odbywać się bedą: w poniedziałek na Orliku w Dopiewie, we wtorek w hali A w Dąbrówce, w czwartek w hali SP2 w Skórzewie.