Rocznik 2007

Dwa sparingi podopiecznych trenera Kaczmarka

2021-08-25
W środę 25 sierpnia trenerowi Kaczmarkowi udało się upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Korzystając z gościnności i zaproszenia przebywającej na obozie sportowym w Kórniku drużyny Chrobrego Gniezno, zagrały oba zespoły Canarinhos prowadzone przez trenera [...]

W środę 25 sierpnia trenerowi Kaczmarkowi udało się upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Korzystając z gościnności i zaproszenia przebywającej na obozie sportowym w Kórniku drużyny Chrobrego Gniezno, zagrały oba zespoły Canarinhos prowadzone przez trenera – roczniki 2007/2008 oraz 2010. Po meczach zawodnicy korzystali z atrakcji nad pięknym kórnickim jeziorem przy wybornej pogodzie, zjedli obiad oraz udali się na basen, gdzie przez dwie godziny mogli szaleć na wodnych torach przeszkód, pływać, ale także w spokoju porozmawiać w kawiarnianym zaciszu.

Podziękowania dla zawodników za świetną atmosferę podczas wyjazdu!

Kamil Kaczmarek & Angel

Powrót z obozu

2021-07-23
Obóz piłkarski w Buczu, na którym przebywają zawodnicy Canarinhos z roczników 2006-2009 powoli dobiega końca. Ostatniego dnia najstarsza grupa rozegrała mecz sparingowy z drużyną trenerów, a pozostali gracze dopingowali trenerów i swoich starszych kolegów. W [...]

Obóz piłkarski w Buczu, na którym przebywają zawodnicy Canarinhos z roczników 2006-2009 powoli dobiega końca. Ostatniego dnia najstarsza grupa rozegrała mecz sparingowy z drużyną trenerów, a pozostali gracze dopingowali trenerów i swoich starszych kolegów.

W sobotę zawodnicy wraz trenerami wyjadą z Buczu ok. 10:00, więc w Skórzewie będą ok. 11:00.


Zawodnicy Canarinhos już na obozie!

2021-07-18
Zawodnicy Canarinhos z roczników 2006-2009 przebywają od niedzieli 18 lipca na obozie piłkarskim w Buczu. Młodzi piłkarze już pierwszego dnia odbyli jednostki treningowe, a dodatkowo po treningach mieli relaks na basenie. W kolejnych dniach czekają [...]

Zawodnicy Canarinhos z roczników 2006-2009 przebywają od niedzieli 18 lipca na obozie piłkarskim w Buczu. Młodzi piłkarze już pierwszego dnia odbyli jednostki treningowe, a dodatkowo po treningach mieli relaks na basenie. W kolejnych dniach czekają ich sparingi, treningi oraz inne dodatkowe zajęciach!

Angel

Obóz letni – informacje!

2021-07-07
Dużymi krokami zbliża się obóz letni dla zawodników z roczników 2006-2009 w Buczu. Poniżej przesyłamy najważniejsze informacje dotyczące zgrupowania, bardzo prosimy o zapoznanie. 1) Adres:  RUEDA BUCZ Bucz, ul. Jarzębinowa 1, 64-234 Przemęt 2) Termin: [...]
Dużymi krokami zbliża się obóz letni dla zawodników z roczników 2006-2009 w Buczu. Poniżej przesyłamy najważniejsze informacje dotyczące zgrupowania, bardzo prosimy o zapoznanie.

1) Adres:  RUEDA BUCZ
Bucz, ul. Jarzębinowa 1, 64-234 Przemęt

2) Termin: 18-24.07.2021

Zbiórka w niedzielę (18.07.2021) o 10:20 na parkingu przy SP nr 2 w Skórzewie ( ul. Kozierowskiego 1, 60-185 Skórzewo). Powrót w sobotę 24.07.2021 ok. godziny 11:00.

3) Obóz rozpoczynamy obiadem o godzinie 13:00, dlatego w miarę możliwości prosimy o nie szykowanie zawodnikom na drogę kanapek. Wieloletnie doświadczenie pokazuje, że niestety większość ląduje w śmieciach

4) Jedziemy autokarem przewoźnika WENA-TRANS

5) Obóz oczywiście został zgłoszony do Kuratorium Oświaty

6) W celu jak najsprawniejszego przeprowadzenia odprawy przed wyjazdem proszę przygotować niezbędne dokumenty: legitymację szkolną zawodnika, wypełnioną i podpisaną kartę obozu, aktualną kartę zdrowia zawodnika, oświadczenie opiekuna prawnego o stanie zdrowia dziecka w związku z COVID.

7) Jeśli zawodnik zażywa leki, prosimy w siatce opisanej imieniem i nazwiskiem zawodnika zamieścić leki wraz z informacją dotyczącą częstotliwości ich zażywania. Leki proszę przekazać trenerowi.

8) Prosimy także, aby zawodnik miał ze sobą bidon, do którego wlewana będzie woda. Picie bezpośrednio z butelki zwiększa prawdopodobieństwo napicia się więcej niż 1 osoby z tego samego źródełka oraz powoduje, że dużo wody jest marnowanej.

9) Prosimy o przekazanie informacji dot. ewentualnej choroby lokomocyjnej i przekazanie odpowiednich leków trenerom.

10) Na terenie hotelu dostępny jest basen, stół do ping-ponga (warto wziąć rakietki i piłeczki) oraz bilard i piłkarzyki.

Prosimy także, najpóźniej do poniedziałku 12.07.2021, o uregulowanie wszelkich zaległości związanych z płatnościami za obóz.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Trenerem lub z biurem klubu (536 170 288, kontakt.canarinhos@gmail.com).

Zarząd KS Canarinhos Skórzewo

Świetny występ rocznika 2007 na zakończenie sezonu

2021-06-15
Zaangażowanie, wola walki, odpowiedzialność w defensywie i szybkość działań w ofensywie – takimi cechami charakteryzowali się zawodnicy rocznika 2007 w ostatnim meczu w tym sezonie, który został rozegrany we wtorek 15 czerwca w Skórzewie. Rywalem [...]

Zaangażowanie, wola walki, odpowiedzialność w defensywie i szybkość działań w ofensywie – takimi cechami charakteryzowali się zawodnicy rocznika 2007 w ostatnim meczu w tym sezonie, który został rozegrany we wtorek 15 czerwca w Skórzewie.

Rywalem tego dnia była Tarnovia Tarnowo Podgórne, która w pierwszym meczu tych drużyn wygrała 1:0. Rewanż jednak był zdecydowanie na korzyść Canarinhos, którzy świetnie pracowali przez całe spotkanie. Już w 2 minucie gola strzelił Susfał, który technicznym uderzeniem pokonał bramkarza rywali. Pierwsza część meczu była zdecydowanie pod dyktando zawodników Skórzewa, którzy stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji i bardzo dobrze grali w defensywie.

Po zmianie stron gra się nieco wyrównała, jednak cały czas bardzo dobrze prezentowali się podopieczni trenera Anioły, którzy odważnie atakowali i odpowiedzialnie bronili. W 67 minucie w okolicach narożnika boiska faulowany był Vogel. Przybyła dośrodkował w pole karne, a ten, który był faulowany podwyższył prowadzenie. Kilka minut później rywale z rzutu wolnego trafili na 1:2 i mocniej zaatakowali, ale nie znaleźli sposobu, aby ponownie pokonać bramkarza KS-u.

Był to ostatni mecz rocznika 2007 pod wodzą trenera Anioły, który po tym sezonie obejmuje rocznika 2009A. Pożegnanie bardzo udane, bo młodzi piłkarze Canarinhos zaprezentowali się z dobrej strony, zagrali z wielkim zaangażowaniem i byli tego dnia prawdziwą drużyną.

Angel

KS Canarinhos Skórzewo – Tarnovia Tarnowo Podgórne   2:1 (1:0)

KS wystąpił w składzie:
Bladocha – Berć(C), Olendrowicz, Krzywosądzki, Przybyła – Barszcz, Kowalewski, Krupka, Lipski, Matłoka – Susfał / Grali również: Pacholski, Vogel, Szczeciński, Socha

Bramki dla Canarinhos zdobyli: Susfał(2′), Vogel(67′)


Treningi w rundzie jesiennej:

DzieńGodzina
Poniedziałek17:00
Wtorek18:30
Czwartek17:00
Treningi odbywać się bedą: na boisku trawiastym przy SP1 w Skórzewie.