Rocznik 2007

Planowe zwycięstwo rocznika 2007

2021-05-08
W sobotę 8 kwietnia drużyna Canarinhos rocznika 2007 podejmowała na własnym boisku zespół AS Wronki, który teoretycznie jest najsłabszą ekipą w grupie. Obowiązkiem było więc zwycięstwo młodych zawodników Skórzewa, co tym samym uczynili. Już w [...]

W sobotę 8 kwietnia drużyna Canarinhos rocznika 2007 podejmowała na własnym boisku zespół AS Wronki, który teoretycznie jest najsłabszą ekipą w grupie. Obowiązkiem było więc zwycięstwo młodych zawodników Skórzewa, co tym samym uczynili.

Już w pierwszych minutach przewagę uzyskali zawodnicy KS-u, jednak pierwsza bramka padła dopiero w 15 minucie, kiedy Przybyła zagrał ze skrzydła do Susfała, który strzelił na 1:0. Kilka minut później świetna akcja Barszcza z prawej strony boiska, dośrodkował w pole karne wprost na głowę Matłoki i było 2:0.

Po zmianie stron trzecią bramkę dla Canarinhos strzelił ponownie Susfał, a później wkradła się lekka dekoncentracja w szeregi gospodarzy, kilka prostych błędów i rywale strzelili honorowego gola. Jednak w 65 minucie dobrze wykonany rzut rożny przez podopiecznych trenera Anioły. Szczeciński główkował w polu karnym, bramkarz wybił piłkę, ale czujny Olendrowicz zachował się jak rasowy lis pola karnego i podwyższył prowadzenie. Chwilę później kolejny rzut rożny, który dobrze wykonał Berć, ale Matłoka po raz drugi pokonał bramkarza gości. Wynik meczu na 6:1 dla Skórzewa ustalił Pręki w 79 minucie.

Zwycięstwo rocznika 2007 oczywiście cieszy, jednak gra graczy Canarinhos nie była porywająca, więc na pewno muszą się oni przyłożyć mocno do treningów, aby w kolejnych spotkaniach, z bardziej wymagającymi rywalami zagrać zdecydowanie lepiej, aby ponownie zainkasować trzy punkty.

Angel

KS Canarinhos Skórzewo – AS Wronki   6:1 (2:0)

Bramki dla KS-u zdobyli: Susfał[2] (15′, 44′), Matłoka[2] (18′, 70′), Olendrowicz(65′), Prętki(79′)


Tylko fragment dobrej gry

2021-05-02
Gracze Canarinhos z rocznika 2007 w sobotę 1 maja podejmowali na własnym boisku drużynę Orlika Poznań, choć oficjalnie to zespół z Poznania pełnił rolę gospodarza. Początek meczu należał do zespołu Orlika, który zdecydowanie zaatakował i [...]

Gracze Canarinhos z rocznika 2007 w sobotę 1 maja podejmowali na własnym boisku drużynę Orlika Poznań, choć oficjalnie to zespół z Poznania pełnił rolę gospodarza.

Początek meczu należał do zespołu Orlika, który zdecydowanie zaatakował i już w pierwszych minutach mógł objąć prowadzenie. W kolejnych minutach zawodnicy Skórzewa nieco opanowali sytuację na boisku, choć i tak optyczna przewaga była po stronie graczy z Poznania. W 29 minucie Orlika objął zasłużone prowadzenie. Kiedy wydawało się, że wynikiem 1:0 zakończy się pierwsza odsłona, to jeszcze jedną akcję przeprowadzili przyjezdni, błąd w defensywie popełnił jeden z graczy Canarinhos i było 2:0.

Po zmianie stron widzieliśmy najlepszy fragment gry podopiecznych trenera Anioły. Odważnie zaatakowali, walczyli i uzyskali przewagę. W 56 minucie Socha świetnie wykonał rzut wolny i zdobył kontaktową bramkę. Zawodnicy KS-u walczyli o remis, jednak w 68 minucie sędzia podyktował rzut karny, który został wykorzystany przez zawodnika z Poznania i od tego momentu wszystko w szeregach Canarinhos się posypało. W ciągu 8 minut młodzi piłkarze Skórzewa stracili aż 4 bramki i tym samym to Orlik mógł cieszyć się tego dnia ze zwycięstwa.

Mimo, że to zespół z Poznania w tym meczu miał przewagę, zawodnikom Canarinhos należą się brawa za 25 minut drugiej części, w której pokazali, że mogą walczyć o korzystny rezultat. Jednak stracona bramka w 68 minucie podcięła im skrzydła, choć wydaje się, że powinni zareagować nieco inaczej. Szkoda straconych punktów, jednak będzie okazja do rewanżu, w którym na pewno podopieczni trenera Anioły łatwo skóry nie sprzedadzą.

Angel

Orlik Poznań – KS Canarinhos Skórzewo   6:1 (2:0)

Bramkę dla KS-u zdobył: Socha(56′)


Wygrana rocznika 2007

2021-04-24
Młodzi piłkarze z rocznika 2007 w pierwszym spotkaniu ligowym tej wiosny, 24 kwietnia, zmierzyli się z UKS Lusowo, czyli z rywalem teoretycznie niżej notowanym, jednak zawodnicy Lusowa tego dnia nie zamierzali się łatwo poddać. Od [...]

Młodzi piłkarze z rocznika 2007 w pierwszym spotkaniu ligowym tej wiosny, 24 kwietnia, zmierzyli się z UKS Lusowo, czyli z rywalem teoretycznie niżej notowanym, jednak zawodnicy Lusowa tego dnia nie zamierzali się łatwo poddać.

Od pierwszych minut zdecydowaną przewagę mieli gracze Canarinhos, a już w 1 minucie sędzia podyktował rzut karny dla Skórzewa, którego jednak gracze KS-u nie wykorzystali. Chwilę później podopieczni trenera Anioły objęli prowadzenie, a bramkę zdobył Pacholski. Kiedy wydawało się, że worek z bramkami się otworzył to gospodarze, po błędzie w defensywie Skórzewa strzelili na 1:1. Minutę później ponownie prowadzili goście. Dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego i Olendrowicz skierował piłkę do siatki. Mimo wielu okazji, przed przerwą bramki już nie padły.

Po zmianie stron Canarinhos strzelili kilka goli, a konkretnie Przybyła, Matłoka, Berć i Prętki[2]. Gracze Skórzewa przeprowadzili kilka bardzo ładnych akcji, jednak również momentami lekceważyli rywali, okazywali brak koncentracji, co spowodowało stratę dwóch goli.

Podsumowując, po długiej przerwie był to pierwszy mecz młodych piłkarzy z rocznika 2007, zagrali przeciętnie, jednak strzelili kilka bramek, byli zespołem dominującym, więc miejmy nadzieję, że w kolejnych meczach będzie jeszcze lepiej!

Angel

UKS Lusowo – KS Canarinhos Skórzewo   3:7 (1:2)

Bramki dla KS-u zdobyli: Pacholski[4′] (a. Barszcz), Olendrowicz[16′], (a. Przybyła), Przybyła[45′], Matłoka[69′] (a. Susfał), Berć[72′], Prętki[76′] (a. Matłoka), Pręki[77′] (a. Przybyła)


Wartościowy sparing w Szczodrzykowie

2021-03-21
W niedzielę 21 marca podopieczni trenera Anioły w meczu towarzyskim zmierzyli się z Kotwicą Kórnik z rocznika 2006, która występuje w I lidze, a mecz został rozegrany na boisku w Szczodrzykowie. Angielska pogoda, dobre boisko [...]

W niedzielę 21 marca podopieczni trenera Anioły w meczu towarzyskim zmierzyli się z Kotwicą Kórnik z rocznika 2006, która występuje w I lidze, a mecz został rozegrany na boisku w Szczodrzykowie.

Angielska pogoda, dobre boisko – idealne więc warunki do gry w piłkę. W pierwszej odsłonie to gracze Canarinhos dłużej utrzymywali się przy piłce, ale to rywale mieli więcej okazji do zdobycia bramek. Po zmianie stron gospodarze szybko strzelili bramkę, co podłamało niestety młodych piłkarzy Skórzewa, a kolejne 3 gole stracili w odstępie 3 minut.. Później było nieco lepiej, choć Kotwica zdobyła jeszcze jednego gola i miała rzut karny, który obronił Kolasa.

Bardzo wartościowy sparing dla graczy KS-u, którzy zmierzyli się z silniejszym fizycznie zespołem, a mecz przegrali niestety w głowach, w drugiej części spotkania. Kilka pozytywnych aspektów można jednak wyciągnąć z postawy zawodników Canarinhos i na tym warto budować dalsze postępy indywidualne oraz drużyny.

Angel

Mecz towarzyski
Kotwica Kórnik – KS Canarinhos Skórzewo   5:0 (0:0)

KS wystąpił w składzie:
Kolasa – Berć(C), Olendrowicz, Bajer, Przybyła – Wasilewski, Kowalewski, Kobos, Socha, Matłoka – Susfał / Grali również: Krupka, Krupecki, Pacholski, Szczeciński


Sparing na trudnym terenie w Śmiglu

2021-03-13
Zawodnicy z rocznika 2007 w sobotę 13 marca rozegrali sparing z GAP Czacz, czyli v-ce liderem I ligi rocznika 2006. Mecz odbył się na trudnym terenie w Śmiglu, bo niestety boisko, na którym przyszło się [...]

Zawodnicy z rocznika 2007 w sobotę 13 marca rozegrali sparing z GAP Czacz, czyli v-ce liderem I ligi rocznika 2006. Mecz odbył się na trudnym terenie w Śmiglu, bo niestety boisko, na którym przyszło się zmierzyć obydwu drużynom nie było w najlepszym stanie.

W pierwszej odsłonie spotkania gracze Canarinhos nie potrafili wymienić kilku dobrych podań, a dobrych akcji ofensywnych przeprowadzili niewiele. W słupek trafił Szczeciński, okazję gracze Skórzewa mieli jeszcze po stałych fragmentach, ale gole przed przerwą nie padły.

Po zmianie stron podopieczni trenera Anioły w końcu zdecydowanie przejęli inicjatywę, potrafili dłużej utrzymać się przy piłce, jednak tego dnia skuteczność nie była na najwyższym poziomie, bo mimo kilku dobrych okazji, bramki zdobyć nie potrafili. Gospodarze spotkania pod koniec meczu przeprowadzili skuteczną kontrę i strzelili jedyną bramkę w tym spotkaniu.

Pożyteczny sparing dla młodych piłkarzy Canarinhos, który pokazał braki graczy Skórzewa, a także sami zawodnicy zauważyli, że tylko szybka wymiana podań, odważne podejmowanie decyzji przynosi efekty w postaci dobrej gry i przewagi nad rywalami. Szkoda, że zawodnicy KS-u nie potrafią jeszcze w odpowiedni sposób okazać swojego zaangażowania i chęci odwrócenia losów spotkania, ale wierzymy, że w kolejnym meczu będzie funkcjonować i to!

Angel

Mecz towarzyski
GAP Czacz – KS Canarinhos Skórzewo   1:0 (0:0)

KS wystąpił w składzie:
Bladocha – Berć(C), Olendrowicz, Krzywosądzki, Przybyła – Barszcz, Kowalewski, Pacholski, Matłoka, Socha – Susfał / Grali również: Krupecki, Szczeciński, Krupka, Prętki


Treningi w sezonie halowym:

DzieńGodzina
Poniedziałek19:00-20:30
Wtorek19:15-20:45
Czwartek18:30-20:00
Treningi odbywać się bedą: w poniedziałek na Orliku w Dopiewie, we wtorek w hali A w Dąbrówce, w czwartek w hali SP2 w Skórzewie.