Rocznik 2007

Kołodziej powołany do Kadry!

2020-11-25
Miło nam poinformować, że podopieczny trenera Anioły z rocznika 2007 – Szymon Kołodziej, otrzymał powołanie na konsultację szkoleniową do kadry WZPN. Cieszymy się, że kolejny zawodnik z Canarinhos otrzyma szansę pokazania się trenerom Kadry i [...]

Miło nam poinformować, że podopieczny trenera Anioły z rocznika 2007 – Szymon Kołodziej, otrzymał powołanie na konsultację szkoleniową do kadry WZPN.

Cieszymy się, że kolejny zawodnik z Canarinhos otrzyma szansę pokazania się trenerom Kadry i trzymamy kciuki za udaną konsultację. Powołanie było możliwe oczywiście, dzięki dobrej postawie Kołodzieja na treningach i meczach oraz  dzięki wszystkim zawodnikom z drużyny, z którymi trenuje i rywalizuje w spotkaniach ligowych z innymi zespołami.

Angel

Udany sparing rocznika 2007

2020-11-24
We wtorek 24 listopada gracze z rocznika 2007 rozegrali mecz sparingowy z zespołem w Ligi Wojewódzkiej, Unią Swarzędz. Mimo, że runda jesienna się zakończyła, nie zakończyła się dobra forma zawodników Canarinhos, którzy przez całe spotkanie [...]

We wtorek 24 listopada gracze z rocznika 2007 rozegrali mecz sparingowy z zespołem w Ligi Wojewódzkiej, Unią Swarzędz. Mimo, że runda jesienna się zakończyła, nie zakończyła się dobra forma zawodników Canarinhos, którzy przez całe spotkanie dominowali na placu gry.

Podopieczni trenera Anioły zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, bo od pierwszych minut dominowali na boisku, grali agresywnie, starali się szybko rozgrywać piłkę i odważnie atakowali bramkę rywali. W pierwszej części bramki zdobyli Kołodziej i Socha.  W drugiej odsłonie swojego gola dorzucił Barszcz, a w trzeciej tercji padły jeszcze dwa gole, najpierw uderzył Barszcz, a wynik na 5:0 dla Canarinhos ustalił Kołodziej. Szczególnie mogła podobać się bramka na 4:0, kiedy to Socha świetnie dośrodkował piłkę w pole karne, a Barszcz bardzo dobrze ją przyjął i uderzył nie do obrony.

Ponownie bardzo dobrze spisała się defensywa Skórzewa, która ustrzegła się większych błędów, a bramkarz KS-u tego dnia nie miał dużo pracy. Gratulacje dla całego zespołu, jednak nadal należy pracować ciężko na treningach, aby w innych spotkaniach zagrać jeszcze lepiej.

Angel

Mecz towarzyski
Unia Swarzędz – KS Canarinhos Skórzewo   0:5

KS wystąpił w składzie:
Bladocha – Berć(C), Olendrowicz, Krzywosądzki, Przybyła – Barszcz, Kobos, Pacholski, Kołodziej, Matłoka – Socha / Grali również: Szczeciński, Krupka, Kowalewski, Krupecki

Bramki dla KS-u zdobyli: Kołodziej[2], Barszcz[2], Socha


Rocznik 2007 wygrał II ligę rocznika 2006

2020-11-14
Siedem zwycięstw, 2 remisy i tylko jedna porażka – to bilans drużyny rocznika 2007, która w sobotę 14 listopada zdobyciem 3 punktów przypieczętowała zwycięstwo w II lidze rocznika 2006. Początek spotkania nie był łatwy dla [...]

Siedem zwycięstw, 2 remisy i tylko jedna porażka – to bilans drużyny rocznika 2007, która w sobotę 14 listopada zdobyciem 3 punktów przypieczętowała zwycięstwo w II lidze rocznika 2006.

Początek spotkania nie był łatwy dla zawodników Canarinhos, bo rywale z Nowego Tomyśla dobrze się bronili i ciężko było stworzyć dogodną okazję do zdobycia gola. Dopiero w 21 minucie Kołodziej sprytnie, szybko wykonał rzut wolny, zagrał do Derdy, a ten wzdłuż bramki, gdzie Barszcz dopełnił formalności i strzelił na 1:0. Do przerwy więcej bramek nie padło, więc zapowiadały się emocje po zmianie stron.

W drugiej odsłonie już w 42 minucie dobrym podaniem popisał się Kołodziej, a Derda podwyższył prowadzenie. Kilka minut później Barszcz do Derdy, ten do Sochy, który strzelił na 3:0. W 56 minucie ponownie strzelił Socha, a tym razem dograł do niego Barszcz. Od tego momentu graczom Skórzewa grało się już swobodniej, a rywale przestali wierzyć w dobry rezultat. W ostatnich minutach hat-tricka skompletował Derda, który najpierw precyzyjnie strzelił z pola karnego po podaniu Kowalewskiego, a później świetnie z prawego skrzydła dograł Berć i Derda ustalił wynik meczu na 6:0.

Podopieczni trenera Anioły zagrali dobre spotkanie i zasłużenie zwyciężyli. Dobrze zagrała defensywa, bo w drugim kolejnym spotkaniu u siebie młodzi piłkarze Skórzewa nie stracili bramki. Gracze Canarinhos strzelili najwięcej bramek w lidze (59), stracili ich najmniej (21) i grali najlepiej w piłkę, dzięki czemu zajęli 1 miejsce i wiosną będą mieli okazję zmierzyć się z rywalami, którzy na pewno zawieszą wyżej poprzeczkę. Czeka więc ciężka praca graczy KS-u, aby odpowiednio przygotować się do wyzwań w nowym roku.

Angel

KS Canarinhos Skórzewo – NAP Nowy Tomyśl   6:0 (1:0)

KS wystąpił w składzie:
Kolasa – Berć(C), Olendrowicz, Krzywosądzki, Przybyła – Barszcz, Kobos, Pacholski, Kołodziej, Matłoka – Derda / Grali również: Socha, Szczeciński, Krupka, Krupecki, Kowalewski, Pajączkowski

Bramki dla dla Canarinhos zdobyli: Barszcz(21′), Derda[3](42′, 72′, 77′), Socha[2](50′, 56′)


Rocznik 2007 na fotelu lidera

2020-11-07
Zawodnicy z rocznika 2007 rywalizują z II lidze trampkarza C1, czyli z zawodnikami o rok starszymi. Mimo, że często to drużyny przeciwne mają zdecydowaną przewagę fizyczną, gracze Canarinhos radzą sobie całkiem dobrze, bo na kolejkę [...]

Zawodnicy z rocznika 2007 rywalizują z II lidze trampkarza C1, czyli z zawodnikami o rok starszymi. Mimo, że często to drużyny przeciwne mają zdecydowaną przewagę fizyczną, gracze Canarinhos radzą sobie całkiem dobrze, bo na kolejkę przed końcem rundy jesiennej są liderem swojej grupy. W sobotę 7 listopada zawodnicy Skórzewa grali we Lwówku i ponownie zdobyli 8 goli.

Podopieczni trenera Anioły mecz rozpoczęli fatalnie, wyszli na boisko ospale i już w 2 minucie stracili gola, który podziałał na nich jak płachta na byka. Kilka minut później Barszcz przeprowadził kapitalną akcję prawym skrzydłem, ograł trzech rywali i strzelił na 1:1. W 11 minucie Kołodziej z rzutu wolnego uderzył pod poprzeczkę i wyprowadził kolegów na prowadzenie. Jeszcze przed przerwą zawodnicy KS-u zdobyli dwa gole. Najpierw Bajer otrzymał dobre podanie od Pajączkowskiego, uderzył w stronę bramki, a akcję wykończył Barszcz. Później ponownie błysnął najmłodszy na boisku Pajączkowski, który z łatwością ograł dwóch rywali, zagrał do Sochy, który ustalił wynik pierwszej części na 4:1 dla Canarinhos.

Drugą połowę młodzi piłkarze Skórzewa rozpoczęli jeszcze gorzej niż pierwszą, bo w ciągu 2 minut stracili 2 bramki, za sprawą prostych, indywidualnych błędów w defensywie. Jednak już w 47 minucie Matłoka uderzył z ostrego konta pod poprzeczkę i nie dał złudzeń rywalom, kto w tym meczu jest lepszy. Kolejne minuty to dłuższy fragment bez goli, jednak z przewagę zawoników Skórzewa. W 67 minucie Berć strzelił na 6:3, a chwilę później ponownie błysnął Barszcz, który zdobył gola na 7:3. W74 minucie czujny w polu karnym był Szczeciński, który strzelił ostatnią bramkę dla Canarinhos. Niestety w 80 minucie rozluźnienie w szeregach Skórzewa i goście strzelili na 4:8.

Kolejne wysokie zwycięstwo graczy z rocznika 2007 na pewno cieszy, choć martwią proste błędy w defensywie, które nie powinny się zdarzać. Warto zaznaczyć, że tego dnia podpieczni trenera Anioły wystąpili bez nominalnego bramkarza, bo między słuokami stanął Olendrowicz, który zwykle występuje w środku defensywy. Spisał się jednak bez zarzutu, za co należą się mu serdeczne podziękowania, że zdecydował się pomóc kolegom.

Angel

AP OSiR Lwówek – KS Canarinhos Skórzewo   4:8 (1:4)

KS wystąpił w składzie:
Olendrowicz – Berć(C), Socha, Krzywosądzki, Przybyła – Barszcz, Kobos, Pacholski, Bajer, Matłoka – Kołodziej / Grali również: Kowalewski, Pajączkowski, Krupka, Szczeciński

Bramki dla Canarinhos zdobyli: Barszcz[3](6′, 26′, 70′), Kołodziej(11′), Socha(39′), Matłoka(47′), Berć(67′), Szczeciński(74′)


Kapitalny występ rocznika 2007!

2020-11-03
We wtorek 3 listopada podopieczni trenera Anioły rozegrali zaległe spotkanie z liderem swojej grupy- Patrią Buk, z którą doznali jedynej porażki. Gracze Skórzewa chcieli więc zrewanżować się rywalom za wysoką porażkę, bo aż 5:10 w [...]

We wtorek 3 listopada podopieczni trenera Anioły rozegrali zaległe spotkanie z liderem swojej grupy- Patrią Buk, z którą doznali jedynej porażki. Gracze Skórzewa chcieli więc zrewanżować się rywalom za wysoką porażkę, bo aż 5:10 w pierwszym spotkaniu.

Zawodnicy Canarinhos we wtorkowe popołudnie byli w kapitalnej dyspozycji i nie dali najmniejszych szans rywalom. Już 6 minucie Barszcz otrzymał świetne prostopadłe podanie, minął rywala w polu karnym i strzelił na 1:0. Chwilę później Matłoka odzyskał piłkę przed polem karnym, dograł do Kołodzieja, który zakręcił obrońcom i zdobył gola na 2:0. Kolejne minuty to przewaga gospodarzy, a rywale z Buku niewiele mogli zdziałać przeciwko agresywnie grającym zawodnikom KS-u. W 37 minucie Szczeciński przejął piłkę z prawej strony boiska, świetnie zagrał do Sochy, który z zimną krwią ustalił wynik pierwszej odsłony na 3:0 na Skórzewa.

Po zmianie stron wydawało się, że goście będą chcieli odrabiać straty, jednak młodzi piłkarze Canarinhos nie zamierzali poprzestawać na 3 bramkach. W 42 minucie Barszcz błysnął z prawej strony, zagrał do Derdy, ten wycofał do Kaczmarka, który uderzył na bramkę, bramkarz gości odbił piłkę, ale czujny Lipski podwyższył wynik. Kilka minut później strzelił raz jeszcze Barszcz oraz ponownie Lipski i w 50 minucie było już 6:0! W 55 minucie Krzywosądzki otrzymał drugą żółtą kartkę i do końca spotkania zawodnicy Skórzewa musieli grać w dziesiątkę. Jednak ich dyspozycja tego dnia była naprawdę bardzo dobra i nawet gra w osłabieniu nie przeszkodziła na zdobycie jeszcze dwóch goli! Najpierw w 59 minucie podwyższył Derda, a wynik meczu w 63 minucie ustalił Socha.

Świetny mecz rozegrali podopieczni trenera Anioły, którzy zrewanżowali się za porażkę, zagrali z wielkim zaangażowaniem, przeprowadzili kilka świetnych akcji i byli tego dnia prawdziwym zespołem, brawo!

Angel

KS Canarinhos Skórzewo – Patria Buk   8:0 (3:0)

KS wystąpił w składzie:
Bladocha – Berć(C), Olendrowicz, Krzywosądzki, Przybyła – Barszcz, Kaczmarek, Pacholski, Matłoka – Derda / Grali również: Socha, Lipski, Szczeciński, Krupka

Bramki dla Canarinhos zdobyli: Barszcz[2](6′, 44′), Kołodziej(9′), Socha[2](37′, 63′), Lipski[2](42′, 50′), Derda(59′)


Treningi w rundzie jesiennej:

DzieńGodzina
Poniedziałek17:30-19:00
Wtorek18:00-19:30
Czwartek19:00-20:30
Treningi odbywać się bedą: na boisku trawiastym przy SP1 w Skórzewie.