Rocznik 2007

Porażka rocznika 2007

2020-09-20
Gracze z rocznika 2007 w niedzielę 20 września walczyli o fotel lidera swojej grupy, jednak ulegli silnym fizycznie rywalom z Buku i muszą dalej ciężko pracować, aby w meczu rewanżowym pokazać się z lepszej strony. [...]

Gracze z rocznika 2007 w niedzielę 20 września walczyli o fotel lidera swojej grupy, jednak ulegli silnym fizycznie rywalom z Buku i muszą dalej ciężko pracować, aby w meczu rewanżowym pokazać się z lepszej strony.

Już w 11 sekundzie zawodnicy z Buku strzelili na 1:0! Chwilę później powinno być 1:1, jednak Barszcz w świetnej sytuacji nie trafił czysto w piłkę. W 10 minucie było już 4:0 dla gospodarzy, więc mecz ułożył się fatalnie dla podopiecznych trenera Anioły. Młodzi piłkarze Skórzewa dzielnie walczyli, ale wysocy i silni rywale nie pozwolili rozwinąć skrzydeł, a fatalny stan boiska nie pomagał grze w piłkę. W 30 minucie było już 6:0, ale ostatnie 10 minut dało nadzieję zawodnikom Canarinhos. Strzelili oni dwa gole i po przerwie chcieli walczyć o lepszy wynik.

Po zmianie stron niestety seria prostych błędów w defensywie, brak szczęścia w ofensywie i świetna skuteczność gospodarzy sprawiły, że niemożliwe nie stało się niestety możliwe. W drugiej połowie gracze KS-u strzelili 3 gole, ale rywale kolejne cztery.

Zawodnicy Canarinhos powinni jak najszybciej zapomnieć o tym spotkaniu, wyciągnąć wnioski na przyszłość i starać się zmazać plamę w kolejnym meczu. Na pochwałę zasłużył tego dnia kapitan Berć, który włożył mnóstwo serca i zaangażowania w całe spotkanie.

Angel

Patria Buk – KS Canarinhos Skórzewo   10:5 (6:2)

KS wystąpił w składzie:
Kolasa – Wasilewski, Berć(C), Krzywosądzki, Przybyła – Barszcz, Gołębiowski, Skowroński, Pacholski, Szczeciński – Socha / Grali również: Polańczyk, Błochowiak, Pajączkowski, Kowalewski

Bramki dla KS-u zdobyli: Skowroński[2], Polańczyk[2], Barszcz


Wygrana w derbach Gminy Dopiewo!

2020-09-12
W sobotę 12 września na boisku w Skórzewie zespół Canarinhos z rocznika 2007 podejmował drużynę GKS Dopiewo, czyli kibice byli świadkami derbów Gminy Dopiewo. Pierwsze minuty spotkania należały do gości, którzy mocno zaatakowali, jednak to [...]

W sobotę 12 września na boisku w Skórzewie zespół Canarinhos z rocznika 2007 podejmował drużynę GKS Dopiewo, czyli kibice byli świadkami derbów Gminy Dopiewo.

Pierwsze minuty spotkania należały do gości, którzy mocno zaatakowali, jednak to gospodarze w 8 minucie wyprowadzili świetną akcję, Barszcz zagrał z prawej strony do Sochy i było 1:0 dla Canarinhos. W kolejnych minutach Dopiewo walczyło o odrobienie strat, ale nie potrafiło znaleźć sposobu na pokonanie bramkarze Skórzewa. W kolejnych minutach Najpierw Barszcz, później Bogdan strzelili kolejne gole i kiedy okazję na 4:0 miał Kołodziej, wydawało się, że będzie po meczu. Jednak bramkarz w pojedynku sam na sam był górą, a goście chwilę później zdobyli bramkę na 1:3, po fatalnym błędzie w defensywie Canarinhos.

Na początku drugiej odsłony GKS ponownie mocno zaatakowało, ale podopieczni trenera Anioły szybko wyjaśnili, kto tego dnia dominuje na boisku. Po dobrym podaniu Matłoki, Socha dołożył drugie trafienie. Później prosty błąd w defensywie gospodarzy wykorzystali goście, ale zawodnicy Canarinhos nie przestali atakować. W 65 minucie Socha strzelił na 5:2, później ten sam zawodnik asystował przy trafieniu Matłoki, a wynik na 7:2 dla Skórzewa ustalił najlepszy zawodnik tego dnia na boisku, czyli Socha.

Zdecydowane zwycięstwo graczy KS-u, jednak momentami popełniali zbyt dużo prostych błędów, których należy unikać. Świetny występ Sochy, który strzelił 4 gole i zaliczył asystę, brawo!

Angel

KS Canarinhos Skórzewo – GKS Dopiewo   7:2 (3:1)

KS wystąpił w składzie:
Bladocha – Wasilewski, Berć(C), Krzywosądzki, Przybyła – Barszcz, Pacholski, Gołębiowski, Bogdan, Matłoka – Socha / Grali również: Bajer, Kołodziej, Kowalewski, Pajączkowski

Bramki dla KS-u zdobyli: Socha[4](8′, 43′, 65′, 70′), Barszcz(23′), Bogdan(35′), Matłoka(69′)


Pewne zwycięstwo rocznika 2007

2020-09-01
Zawodnicy z rocznika 2007 zainaugurowali rozgrywki ligowe 1 września spotkaniem u siebie z Sokołem Rakoniewice. Podopieczni trenera Anioły w tym sezonie rywalizują z zawodnikami o rok starszymi w II lidze Trampkarza C1. Od początku meczu [...]

Zawodnicy z rocznika 2007 zainaugurowali rozgrywki ligowe 1 września spotkaniem u siebie z Sokołem Rakoniewice. Podopieczni trenera Anioły w tym sezonie rywalizują z zawodnikami o rok starszymi w II lidze Trampkarza C1.

Od początku meczu to gospodarze mieli zdecydowaną przewagę na boisku, którą utrzymali do końce spotkania. Już w 7 minucie wynik otworzył Matłoka. Ten sam zawodnik 16 minucie podwyższył na 2:0. Kolejne minuty pierwszej odsłony to zdecydowana przewaga Canarinhos, jednak do 64 minuty trwała niemoc strzelecka. Dopiero wtedy Bogdan, który wszedł z ławki w drugiej części strzelił na 3:0 i jak się okazało, na tym nie poprzestał. Kolejne minuty to wielka przewaga gospodarzy, którzy złapali drugi oddech i cały czas napierali na bramkę rywali. W niespełna 20 minut młodzi piłkarze KS-u strzeli 7 goli, a wynik na 9:0 w ostatniej minucie spotkania ustalił najmłodszy w szeregach Skórzewa – Pajączkowski z rocznika 2008.

Było to udane rozpoczęcie nowego sezonu w wykonaniu podopiecznych trenera Anioły, jednak radząca nieskuteczność w pierwszej odsłonie jest do poprawy, bo z pewności kolejni rywale zawieszą poprzeczkę nieco wyżej.

Angel

KS Canarinhos Skórzewo – Sokół Rakoniewice   9:0 (2:0)

KS wystąpił w składzie:
Bladocha – Wasilewski, Berć(C), Krzywosądzki, Przybyła – Barszcz, Pacholski, Gołebiowski, Pajączkowski, Matłoka – Socha / Grali również: Bogdan, Krupka, Szczeciński, Kowalewski

Bramki dla Canarinhos zdobyli: Matłoka[2](7′, 16′), Bogdan[3](64′, 66′, 75′), Szczeciński[2](67′, 70′), Berć(73′), Pajączkowski(80′)


Ostatni sparing rocznika 2007

2020-08-18
We wtorek 18 sierpnia zawodnicy z rocznika 2007, wsparci kolegami z rocznika 2006, rozegrali ostatni sparing przez rundą jesienną, w której rywalizować będą w II lidze okręgowej w roczniku 2006. Początek meczu to kapitalne prostopadłe [...]

We wtorek 18 sierpnia zawodnicy z rocznika 2007, wsparci kolegami z rocznika 2006, rozegrali ostatni sparing przez rundą jesienną, w której rywalizować będą w II lidze okręgowej w roczniku 2006.

Początek meczu to kapitalne prostopadłe podanie Szczecińskiego, który znalazł dobrze wychodzącego na pozycję Barszcza. Ten drugi pomknął prawym skrzydłem i strzelił na 1:0. Później to gospodarze z Obornik przejęli inicjatywę i strzelili kilka bramek, niektóre po prostych błędach w ustawieniu graczy Canarinhos. Gole strzelali też podopieczni trenera Anioły, najpierw Socha, później Pajączkowski.

Mimo porażki, młodzi piłkarze Skórzewa pokazali kilka ciekawych zagrań i akcji zespołowych, na których powinni bazować. Teraz czeka ich jeszcze kilka treningów i na początku września pierwszy mecz ligowy.

Angel

Mecze kontrolne rocznika 2007

2020-08-12
W minionym tygodniu podopieczni trenera Anioły rozegrali dwa mecze kontrolne. Najpierw w Lesznie zmierzyli się z Polonią Leszno, a później wybrali się do Gniezna, aby zagrać z tamtejszym zespołem Mieszko Gniezno. Obydwa spotkania były bardzo [...]

W minionym tygodniu podopieczni trenera Anioły rozegrali dwa mecze kontrolne. Najpierw w Lesznie zmierzyli się z Polonią Leszno, a później wybrali się do Gniezna, aby zagrać z tamtejszym zespołem Mieszko Gniezno. Obydwa spotkania były bardzo cenne w perspektywie występów w lidze, bo obydwie drużyny będą występować w Lidze Wojewódzkiej rocznika 2007.

W szeregach Canarinhos wystąpiło kilku zawodników z rocznika 2006, bo w najbliższym sezonie gracze Skórzewa z rocznika 2007 będą rywalizować w II lidze Trampkarza C1, więc będą walczyć z zawodnikami o rok starszymi, a koledzy z rocznika 2006 będą w tej walce pomagać.

Sparingi wypadły bardzo pozytywnie, choć jeszcze wiele elementów do poprawy w zakresie gry zespołowej, jak i indywidualnej, zarówno postawy piłkarskiej, jak i mentalnej.

Dziękujemy rywalom za gościnę, a rodzicom za wsparcie!

Angel

Treningi w rundzie jesiennej:

DzieńGodzina
Poniedziałek17:30-19:00
Wtorek18:00-19:30
Czwartek19:00-20:30
Treningi odbywać się bedą: na boisku trawiastym przy SP1 w Skórzewie.