Rocznik 2008

Ostatni dzień obozu rocznika 2008

2019-08-23
Zawodnicy Canarinhos z rocznika 2008 przebywający na obozie w Łężeczkach codziennie ciężko trenują oraz korzystają z infrastruktury, jaką oferuje hotel. Oprócz miłego spędzania czasu na basenie, gracze Skórzewa rozegrali w mijającym tygodniu dwa sparingi: z [...]

Zawodnicy Canarinhos z rocznika 2008 przebywający na obozie w Łężeczkach codziennie ciężko trenują oraz korzystają z infrastruktury, jaką oferuje hotel. Oprócz miłego spędzania czasu na basenie, gracze Skórzewa rozegrali w mijającym tygodniu dwa sparingi: z Wartą Sieraków i z Sokołem Pniewy.

W ostatni dzień obozu zagrają ostatni mecz towarzyski, tym razem z drużyną rocznika 2007.

A już w sobotę , 17 sierpnia wrócą do domów. Wyjazd z Łężeczek zaplanowany jest na godz. 9:30, planowany przyjazd do Skórzewa ok. 10:30-11:00.


Zawodnicy rocznika 2008/2009 na obozie w Łężeczkach

2019-08-20
Czas szybko mija, a zawodnicy są już na półmetku obozu. Codziennie ciężko trenują, korzystają z basenu oraz infrastruktury hotelu. Po wczorajszym udanym sparingu humory jeszcze bardziej dopisują. Co równie istotne, póki, co obyło się bez [...]

Czas szybko mija, a zawodnicy są już na półmetku obozu. Codziennie ciężko trenują, korzystają z basenu oraz infrastruktury hotelu. Po wczorajszym udanym sparingu humory jeszcze bardziej dopisują. Co równie istotne, póki, co obyło się bez poważniejszych urazów. Oby tak dalej!

Mariusz Matouszek & Angel

Zakończenie sezonu rocznika 2008

2019-06-17
151 bramek w 44 meczach – to dorobek dwóch drużyn Canarinhos rocznika 2008, które zakończyły swoje I i II-ligowe rozgrywki w grupie Orlik E1 w sezonie 2018/2019. W poniedziałek 17 czerwca, podczas oficjalnego zakończenia sezonu, [...]

151 bramek w 44 meczach – to dorobek dwóch drużyn Canarinhos rocznika 2008, które zakończyły swoje I i II-ligowe rozgrywki w grupie Orlik E1 w sezonie 2018/2019.

W poniedziałek 17 czerwca, podczas oficjalnego zakończenia sezonu, trener Mariusz Matouszek podziękował zawodnikom za pracę, zaangażowanie i sukcesy jakie odnieśli w zakończonym sezonie. Był sparing wewnętrzny, była integracja rodziców i zawodników, były prezenty, a także podziękowania dla trenera za wiele lat pracy. Spotkanie to było bowiem ostatnim trenera Matouszka z częścią zawodników rocznika 2008 – od przyszłego sezonu rocznik ten rozwijał się będzie pod okiem nowego szkoleniowca.

Pomimo, że w trakcie długiego sezonu obie drużyny Canarinhos przeżywały wzloty i upadki, to zajęły miejsca w środkowych częściach tabel, co zagwarantowało im grę od września na tym samym poziomie rozgrywek. Teraz przed nimi trochę odpoczynku, upragnione wakacje, a już w sierpniu powrót na boisko, wyjazd na obóz letni z nowym trenerem i przygotowania do kolejnego ciężkiego sezonu.

Mariusz Matouszek & Angel

Zawodnicy rocznika 2008 na meczu MŚ U20

2019-05-31
To były wspaniałe chwile i niezapomniane przeżycia! W piątek 31 maja, młodzi piłkarze Canarinhos z rocznika 2008 kibicowali drużynie Panamy podczas meczu Mistrzostw Świata U20. Rywalem Panamczyków w pojedynku grupowym, który odbył się w Bydgoszczy, [...]

To były wspaniałe chwile i niezapomniane przeżycia! W piątek 31 maja, młodzi piłkarze Canarinhos z rocznika 2008 kibicowali drużynie Panamy podczas meczu Mistrzostw Świata U20. Rywalem Panamczyków w pojedynku grupowym, który odbył się w Bydgoszczy, był zespół Arabii Saudyjskiej. Doping zawodników Skórzewa okazał się skuteczny, bo ekipa z Ameryki Środkowej wygrała mecz 2:1 i tym samym zapewniła sobie awans do 1/8 finału Mistrzostw Świata.

Przypomnijmy, że w poniedziałek 3 czerwca o godz. 17:30, rywalem Panamy w 1/8 finału MŚ będzie zespół Ukrainy, który jak dotąd nie przegrał meczu. Czy i tym razem los uśmiechnie się do piłkarzy z kraju leżącego na styku dwóch Ameryk?

Daniel Pajączkowski & Angel

Kolejne mecze rocznika 2008

2019-05-28
W sobotę 25 maja zawodnicy ze Skórzewa gościli u siebie wicelidera II ligi – Unię Swarzędz, natomiast wtorek 28maja Canarinhos rozgrywał zaległy mecz 20 kolejki I ligi z Wartą II Poznań. Zapraszamy do krótkiej relacji [...]

W sobotę 25 maja zawodnicy ze Skórzewa gościli u siebie wicelidera II ligi – Unię Swarzędz, natomiast wtorek 28maja Canarinhos rozgrywał zaległy mecz 20 kolejki I ligi z Wartą II Poznań. Zapraszamy do krótkiej relacji ze spotkań graczy KS-u.

II liga WZPN

Ambitna i dobra gra do przerwy zaowocowała kilkoma dobrymi sytuacjami do zdobycia bramki, zabrakło niestety skuteczności. Do przerwy bezbramkowy remis ze wskazaniem na gospodarzy. W drugiej połowie stracone bramki były w większości z przypadków, spowodowane indywidualnymi błędami poszczególnych zawodników. Tym niemniej zawodnicy ze Skórzewa dzielnie walczyli, za co należą się im brawa. Zabrakło nieco jakości i zimnej krwi w sytuacjach bramkowych oraz pod koniec meczu trochę szczęścia po trafieniu piłki w poprzeczkę. Duże brawa za ambicje i postawienie się wiceliderowi tabeli.

KS Canarinhos Skórzewo – Unia Swarzędz   0:4

KS wystąpił w składzie:
Juszczuk, Cyprysiak, Nowaczyk, Kitajczuk, M. Gołębiewski, D. Gołębiewski, Tórz, Kaliszan, Stachowiak, Zalewski

I liga WZPN

Pierwsza połowa to prawdziwy koncert w wykonaniu zawodników ze Skórzewa. Dobra gra, składne akcje oraz skuteczność pod bramką przeciwnika zaowocowały prowadzeniem do przerwy 6:0. Po przerwie zawodnicy nie zwalniali tempa, ale razili nieskutecznością. Goście zagrali bardziej agresywnie i mecz większymi momentami był wyrównany. Na duży plus postawa zespołu jako drużyny. Każdy (zwłaszcza w pierwszej połowie) podpowiadał koledze z drużyny, wzajemnie się mobilizował i pomagał. Miejmy nadzieje, że w ostatnich 2 kolejkach ta tendencja będzie podtrzymana.

Mariusz Matouszek & Angel

Warta II Poznań – KS Canarinhos Skórzewo   3:7

KS wystąpił w składzie:
Piechowiak, Cyprysiak, Kurpiewski, Szuba, Kaliszan, Tajdel, Jakubczak, Wasilewski, Bijaczewski, Pajączkowski

Bramki dla KS-u zdobyli: Tajdel, Kaliszan[2], Cyprysiak, Pajączkowski, Wasilewski, Kurpiewski


MiejsceDrużynaMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki +Bramki -Punkty

Kolejka 1

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 2

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 3

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 4

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 5

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 6

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 7

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 8

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 9

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 10

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 11

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Treningi w rundzie jesiennej:

DzieńGodzina
Wtorek16:30-18:00
Piątek17:00-18:30
Treningi odbywać się bedą: na boisku trawiastym przy SP 2 w Skórzewie.