Rocznik 2009

Wysokie zwycięstwo rocznika 2009

2019-09-17
We wtorek 17 września zawodnicy rocznika 2009 rozegrali zaległe spotkanie ligowe w ramach I ligi okręgowej, udając się na mecz do Śremu. Od początku spotkania dominowali zawodnicy trenera Matouszka, kiedy to w 36 sekundzie wynik [...]

We wtorek 17 września zawodnicy rocznika 2009 rozegrali zaległe spotkanie ligowe w ramach I ligi okręgowej, udając się na mecz do Śremu.

Od początku spotkania dominowali zawodnicy trenera Matouszka, kiedy to w 36 sekundzie wynik spotkania otworzył Zakrzewski. Do przerwy młodzi piłkarze Canarinhos dołożyli jeszcze 4 trafienia i pewnie schodzili na krótki odpoczynek wygrywając 5:0.

Po zmianie stron przebieg spotkania nie uległ zmianie. Na uwagę zasługuje przepiękne trafienie Wesołowskiego, który strzałem w samo okienko, z połowy boiska nie dał szans bramkarzowi gospodarzy. Ostatecznie żółto-niebiescy pokonali pewnie gospodarzy ze Śremu 11:0.

Gratulacje dla całego zespołu za składną i cierpliwą grę. Słowa uznania również dla formacji defensywy, gdzie w meczu prym wiedli Tyrakowski, Cytlak i Figiel. Podziękowania dla rodziców za doping i wsparcie!

Maciej Matouszek & Angel

UKS Śrem – KS Canarinhos Skórzewo   0:11 (0:5)

KS wystąpił w składzie:
Tyrakowski, Cytlak, Figiel, Wesołowski, Szuba, Krzywosądzki, Zakrzewski, Smukała, Sobkowiak, Kosiński, Koska

Bramki dla KS-u zdobyli: Zakrzewski[4], Szuba[4], Wesołowski[2], Koska


Dwa zwycięstwa rocznika 2009

2019-09-08
W weekend 7-8 września zespół rocznika 2009 rozegrał dwa spotkania ligowe: Gratulacje dla wszystkich zawodników! W każdym meczu pokazali kawał dobrej piłki. Ze zwycięstw się cieszymy, jednak po cichu dalej ciężko pracujemy, aby każdego dnia [...]

W weekend 7-8 września zespół rocznika 2009 rozegrał dwa spotkania ligowe:

Gratulacje dla wszystkich zawodników! W każdym meczu pokazali kawał dobrej piłki. Ze zwycięstw się cieszymy, jednak po cichu dalej ciężko pracujemy, aby każdego dnia stawać się coraz to lepszymi zawodnikami. W weekend drużyna trenera Matouszka nie gra, jednak kolejne okazje do pokazania swoich umiejętności już niedługo:

17.09 , 18:30 mecz z UKS I Śrem (mecz w Śremie)
19.09 , 19:00 mecz z Koroną Zakrzewo (mecz w Skórzewie)

Podziękowania dla rodziców za zaangażowanie oraz kulturalny doping. Dziękujemy za wsparcie!

Maciej Matouszek & Angel

KS Canarinhos I Skórzewo – AP Reissa I Poznań   6:0

KS wystąpił w składzie:
Żytkowiak, Sutherland, Figiel, Szuba(C), Krzywosądzki, Wesołowski, Zakrzewski, Koska, Cytlak, Sobkowiak, Kosiński

Bramki dla KS-u zdobyli: Zakrzewski[4], Krzywosądzki[2]

KS Canarinhos II Skórzewo – Wielkopolska Komorniki   4:2

KS wystąpił w składzie:
Żytkowiak, Pallach, Kiszmanowicz, Mroczyński, Malanowicz, Sobkowski(C), Ćwirko, Nowaczyk, Vogel

Bramki dla KS-u zdobyli: Sobkowski, Ćwirko[2], Malanowicz


Zawodnicy rocznika 2008/2009 na obozie w Łężeczkach

2019-08-20
Czas szybko mija, a zawodnicy są już na półmetku obozu. Codziennie ciężko trenują, korzystają z basenu oraz infrastruktury hotelu. Po wczorajszym udanym sparingu humory jeszcze bardziej dopisują. Co równie istotne, póki, co obyło się bez [...]

Czas szybko mija, a zawodnicy są już na półmetku obozu. Codziennie ciężko trenują, korzystają z basenu oraz infrastruktury hotelu. Po wczorajszym udanym sparingu humory jeszcze bardziej dopisują. Co równie istotne, póki, co obyło się bez poważniejszych urazów. Oby tak dalej!

Mariusz Matouszek & Angel

Zakończenie sezonu rocznika 2009

2019-06-27
W znakomitych nastrojach sezon 2018/2019 zakończyli młodzi zawodnicy z rocznika 2009. W czwartek 27 czerwca na piłkarzy Canarinhos czekało bardzo dużo atrakcji, a do wspólnej zabawy włączyli się również rodzice zawodników. Na samym początku treningu, [...]

W znakomitych nastrojach sezon 2018/2019 zakończyli młodzi zawodnicy z rocznika 2009. W czwartek 27 czerwca na piłkarzy Canarinhos czekało bardzo dużo atrakcji, a do wspólnej zabawy włączyli się również rodzice zawodników.

Na samym początku treningu, po krótkiej rozgrzewce, odbył się mecz pomiędzy zawodnikami Canarinhos Skórzewo 2009 a rodzicami, który zakończył się wynikiem 4:4. Następnie odbył się krótki konkurs poprzeczek – w którym królował Marcel Malanowicz, zawodnik który wzmocni skład zespołu oraz bombardowanie bramki, w której w roli bramkarza wcielił się II trener zespołu – Damian Śpiewak. Po chwili oddechu, dzięki zaangażowaniu parterów biznesowych naszego rocznika – BSG – Doradcy Biznesowi PLAY oraz Twoje M, każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy, jedyny w swoim rodzaju kubek Canarinhos Skórzewo 2009.

Po rozdaniu gadżetów, przyszedł czas na moment kulminacyjny zakończenia treningu. Pomysł trenera Macieja Matouszka, wykonanie Marcina Kiszmanowicza – wyszło znakomicie, a co najważniejsze bawili się zarówno młodzi piłkarze z rocznika 2009 jak i rodzice, co widać na zdjęciach. Każdy wykonał na materacach plażowych wślizg (nie jeden) na specjalnie przygotowanym podłożu. Zabawa przednia. Polecamy każdemu!

Zachęcamy do obejrzenia filmiku oraz zdjęć na profilu facebook’owym Canarinhos Skórzewo 2009.

Teraz młodzi piłkarze odpoczywają, ale już w pierwszym tygodniu sierpnia wracają do treningów piłkarskich.

Maciej Matouszek & Angel

Wielkie emocje w Skórzewie

2019-06-01
W sobotę 1 czerwca zawodnicy ze Skórzewa z rocznika 2009 gościli u siebie trzeci zespół I ligi – Akademię Piłkarską Reissa. Gospodarze rozpoczęli spotkanie bardzo ofensywnie, a w początkowej fazie meczu, gra toczyła się na [...]

W sobotę 1 czerwca zawodnicy ze Skórzewa z rocznika 2009 gościli u siebie trzeci zespół I ligi – Akademię Piłkarską Reissa. Gospodarze rozpoczęli spotkanie bardzo ofensywnie, a w początkowej fazie meczu, gra toczyła się na połowie gości. O tym, że historia lubi się powtarzać, przekonali się zawodnicy Canarinhos, gdy to zespół Reissa po jednej z kont zdobył jako pierwszy bramkę. Nie podłamało to jednak drużyny trenera Matouszka. Najpierw za sprawą bramki, strzelonej przez powracającego po kontuzji Morkisa, a następnie po dwóch bramkach Szuby (asysta Sobkowiaka i Cytlaka) zespół wyszedł na prowadzenie 3:1. Taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy.

Po zmianie stron, do ataków ruszył zespół gości, który za sprawą bramki zdobytej z rzutu wolnego, a następnie po akcji prawa stroną boiska doprowadził do wyrównania. Zawodnicy Canarinhos zachowali jednak chłodną głowę i ponownie ruszyli do ataków. Po jednym z nich, po dośrodkowaniu Cytlaka, piłkę do bramki skierował jeden z zawodników gości. Na tym jednak nie koniec emocji. Ponownie po akcji prawa strona zespół AP Reissa wyrównał. Nie podcięło to jednak skrzydeł młodym piłkarzom Skórzewa. Najpierw po strzale z dystansu Figla piłka trafiła w poprzeczkę, następnie Szuba po strzale wewnętrzną częścią stopy uderzył piłką w słupek. Gdy wydawało się, ze mecz zakończy się podziałem punktów, po raz kolejny młodzi zawodnicy ze Skórzewa pokazali, że gra się do końca. W 50 minucie spotkania, kapitan zespołu – Szuba, strzałem z linii pola karnego wyprowadził zespół na prowadzenie. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:4.

Podziękowania za doping dla wszystkich zgromadzonych kibiców, w szczególności dla Michała Tyrakowskiego oraz Marcela Grzegorczyka!

Na tym nie koniec piłkarskich emocji. W przeciągu kolejnych 7 dni zespół rozegra 4 spotkania ligowe, odpowiednio z Orlikiem Poznań, NAP Nowy Tomyśl, Wartą Poznań oraz Sparta Oborniki.

Maciej Matouszek & Angel

KS Canarinhos Skórzewo – AP Reissa Poznań   5:4 (3:1)


MiejsceDrużynaMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki +Bramki -Punkty

Kolejka 1

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 2

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 3

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 4

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 5

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 6

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 7

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 8

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 9

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 10

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 11

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Treningi w rundzie jesiennej:

DzieńGodzina
Treningi odbywać się bedą: .