Rocznik 2009

Świetna gra w Lidze Zimowej

2020-03-07
W sobotnie popołudnie 7 marca zawodnicy rocznika 2009 wybrali się na kolejny mecz ligi zimowej rozgrywanej w Wysogotowie. Tym razem graczom Skórzewa przyszło rywalizować z drużyną gospodarzy i co warto dodać, rocznikiem 2008. Młodzi piłkarze [...]

W sobotnie popołudnie 7 marca zawodnicy rocznika 2009 wybrali się na kolejny mecz ligi zimowej rozgrywanej w Wysogotowie.

Tym razem graczom Skórzewa przyszło rywalizować z drużyną gospodarzy i co warto dodać, rocznikiem 2008. Młodzi piłkarze KS-u wyszli na boisko bardzo skoncentrowani i skupieni, ale to gospodarze objęli prowadzenie i po kilku minutach było już 2:0. Canarinhos nie odpuszczali. Po kilkunastu minutach i kilku składnych akcjach z jednej jak i drugiej strony wynik był remisowy – 4:4. Do końca zostało niespełna kilkanaście minut, to właśnie w tym czasie podopieczni trenera Kaliszana zachowali zimną krew i strzelili jeszcze dwa gole, kończąc mecz zwycięstwem 6:4.

Szczególne gratulacje dla zawodników ze Skórzewa, bo gra zespołu z meczu na mecz wygląda coraz lepiej.

Jakub Kaliszan & Angel

KS wystąpił w składzie:
Fiebig, Maślona, Ćwirko, Kapłon, Zawarty, Nowaczyk, Szmatuła, Belter, Wójcik, Malanowicz

Bramki dla KS-u zdobyli: Malanowicz[2], Wójcik[2], Ćwirko, Zawarty


Koska z na testach w Warcie Poznań!

2020-02-29
W sobotę 29 lutego – zawodnik rocznika 2009 – Radek Koska, rozegrał mecz sparingowy z kadrą WZPN rocznika 2009 w barwach Warty Poznań. Po meczu kontrolnym został zaproszony na dwutygodniowe treningi z zespołem Zielonych, które [...]

W sobotę 29 lutego – zawodnik rocznika 2009 – Radek Koska, rozegrał mecz sparingowy z kadrą WZPN rocznika 2009 w barwach Warty Poznań. Po meczu kontrolnym został zaproszony na dwutygodniowe treningi z zespołem Zielonych, które rozpoczną się 3 marca 2020 roku.

Cieszy fakty, że po dobrej grze w rundzie jesiennej, młodzi piłkarze rocznika 2009 zostają zauważani przez inne kluby! Radkowi życzymy powodzenia!

Maciej Matouszek & Angel


Porażka rocznika 2009 w Lidze Zimowej

2020-02-22
W sobotnie popołudnie 22 lutego drużyna rocznika 2009 udała się do Wysogotowa na kolejny mecz Ligi Zimowej, gdzie tym razem ulegli  drużynie PKS Racot. Każdy z zawodników ze Skórzewa dał z siebie tego  dnia wszystko, [...]

W sobotnie popołudnie 22 lutego drużyna rocznika 2009 udała się do Wysogotowa na kolejny mecz Ligi Zimowej, gdzie tym razem ulegli  drużynie PKS Racot.

Każdy z zawodników ze Skórzewa dał z siebie tego  dnia wszystko, lecz zabrakło szczęścia, żeby pokonać dobrze dysponowanego bramkarza z Racotu. Młodzi zawodnicy Canarinhos dopiero pod koniec spotkania przejęli inicjatywę i próbowali odrobić straty, lecz nie starczyło czasu i przegrali to spotkanie 5:7.

Jakub Kaliszan & Angel
KS wystąpił w składzie:
Maślona, Ćwirko, Wójcik, Belter, Trochimowicz, Grzegorczyk, Malanowicz, Paupa, Kapłon

Pracowity czas rocznika 2009

2020-02-17
Trzy dni – dwa turnieje oraz jeden mecz kontrolny. W takich zmaganiach uczestniczyli ostatnio zawodnicy trenera Macieja Matouszka z rocznika 2009. W sobotę standardowo wystawiając dwie drużyny, zawodnicy Canarinhos rywalizowali w trzecim, ostatnim cyklu turnieju [...]

Trzy dni – dwa turnieje oraz jeden mecz kontrolny. W takich zmaganiach uczestniczyli ostatnio zawodnicy trenera Macieja Matouszka z rocznika 2009.

W sobotę standardowo wystawiając dwie drużyny, zawodnicy Canarinhos rywalizowali w trzecim, ostatnim cyklu turnieju Gran Prix Dopiewa. Ponownie, na najwyższym stopniu podium, po zwycięstwie we wszystkich meczach, stanął zespól Canarinhos Skórzewo „B”, natomiast zespół Canarinhos Skórzewo „A”, tym razem zadowolił się trzecim miejscem. Warto odnotować również nagrody indywidualne – Szymon Kosiński został, po raz drugi najlepszym zawodnikiem turnieju.

Po rozegraniu trzeciego cyklu Gran Prix, nastąpiło ostateczne podsumowanie zmagań oraz wręczenie nagród dla najlepszego strzelca całego cyklu. Zespół Canarinhos Skórzewo „B” zajął pierwsze miejsce, a zespół Canarinhos Skórzewo „A” drugie miejsce. Najlepszym strzelcem turnieju został natomiast Oskar Zakrzewski, który w nagrodę otrzymał statuetkę oraz dyplom z oryginalnym podpisem kapitana Reprezentacji Polski, Roberta Lewandowskiego, gratulacje!

Niedziela to kolejny turniej – tym razem w Komornikach. Zawodnicy Skórzewa wygrali w nim 5 spotkań oraz zaliczyli 1 porażkę. 23 lutego nastąpi druga edycja tego turnieju, a następnie nastąpi oficjalne podsumowanie zmagań.

Poniedziałek natomiast to mecz kontrolny z zespołem Warty Poznań. Trener Matouszek powołał na mecz 12 zawodników, a każdy z nich wystąpił na boisku w podobnym wymiarze czasu. Tego dnia zdecydowanie lepiej prezentowali się gracze z Poznania, którzy zasłużenie wygrali. Szkoda kilku niewykorzystanych sytuacji strzeleckich. Z tego meczu należy wynieść jak najwięcej wniosków.

Maciej Matouszek & Angel

Weekend na sportowo

2020-02-16
W sobotę 15 lutego drużyna rocznika 2009 wybrała się do Wysogotowa, aby rozegrać pierwszy mecz Ligi Zimowej, której organizatorem jest Victoria Wysogotowo. Liga ta jest przygotowaniem do ruszającej za miesiąc ligi WZPN, gdzie młodzi Canarinhos [...]

W sobotę 15 lutego drużyna rocznika 2009 wybrała się do Wysogotowa, aby rozegrać pierwszy mecz Ligi Zimowej, której organizatorem jest Victoria Wysogotowo. Liga ta jest przygotowaniem do ruszającej za miesiąc ligi WZPN, gdzie młodzi Canarinhos będą grali co tydzień z drużynami z Poznania i okolic.

W pierwszym meczu Canarinhos wysoko pokonali UKS Lusowo, bo aż 15:3.

KS wystąpił w składzie:
Maślona, Ćwirko, Malanowicz, Trochimowicz, Wójcik, Nowaczyk, Jankowiak, Kapłon, Heinz.

Natomiast w niedzielę w trochę odmienionym składzie młodzi piłkarze Skórzewa udali się na halowy turniej do Środy Wlkp., gdzie ponieśli tylko jedną porażkę z AP Reissa Kalisz zajmując ostatecznie drugie miejsce wv turnieju.

Podziękowania i gratulację dla zawodników i rodziców!

KS wystąpił w składzie:
Maślona, Grzegorczyk, Dziubałtowski, Wójcik, Ćwirko, Malanowicz, Belter, Kapłon. Paupa

Jakub Kaliszan & Angel

Treningi w rundzie wiosennej:

DzieńGodzina
Treningi odbywać się bedą: .