Rocznik 2010

Mecz sparingowy rocznika 2010 i 2011

2020-02-24
Na Orliku w Skórzewie, w niedzielę 23 lutego, stanęły naprzeciwko siebie dwie ekipy Canarinhos – rocznik 2011 trenera Pawlaka oraz rocznik 2010 trenera Kaczmarka. Mecz był sprawdzianem, a także próbą i szansą na sprawdzenie realizacji [...]

Na Orliku w Skórzewie, w niedzielę 23 lutego, stanęły naprzeciwko siebie dwie ekipy Canarinhos – rocznik 2011 trenera Pawlaka oraz rocznik 2010 trenera Kaczmarka.

Mecz był sprawdzianem, a także próbą i szansą na sprawdzenie realizacji założeń szkoleniowych przed zmaganiami ligowymi. Okazał się też sporym doświadczeniem mentalnym, gdyż zawodnicy podzieleni zostali na dwie grupy, które grały co 10 minut, w deszczu i przy silnym wietrze. Miejmy nadzieje, że wyjście ze strefy komfortu pozwoli wejść młodym piłkarzom na wyższy poziom mentalny! Kwietniowy rewanż, mimo wszystko, oby odbył się już przy  słońcu!

Kamil Kaczmarek & Angel

Zawodnicy Canarinhos dopingowali Kolejorza!

2020-02-23
Niedzielnym popołudniem 23 lutego, mimo deszczu i przeciętnej pogody, przedstawiciele Canarinhos wybrali się w sile kilku głów ( grupy 2010 oraz 2010/2011) na stadion poznańskiego Lecha, by dopingować Kolejorza w starciu z Lechią  Gdańsk. Mecz [...]

Niedzielnym popołudniem 23 lutego, mimo deszczu i przeciętnej pogody, przedstawiciele Canarinhos wybrali się w sile kilku głów ( grupy 2010 oraz 2010/2011) na stadion poznańskiego Lecha, by dopingować Kolejorza w starciu z Lechią  Gdańsk.

Mecz był toczony w szybkim tempie, padło wiele strzałów na bramkę, można było zaobserwować kilka znakomitych parad bramkarzy. Fajnym akcentem był kilkuminutowy występ i gol Filipa Marchwińskiego – wychowanka klubu ze Skórzewa.

Czas wracać do treningów i pracować, by nie był on pierwszym i ostatnim piłkarzem Canarinhos występującym w Ekstraklasie!

Kamil Kaczmarek & Angel

Rocznik 2010/2011 na kolejnym turnieju

2020-02-23
Zawodnicy Canarinhos w 2010/2011 wystąpili w niedzielę 23 lutego na mosińskim turnieju halowym. Ten turniej miał być ostatecznym przetarciem przed tym organizowanym przez Canarinhos – już w najbliższą niedzielę w Dopiewie! Zawodnicy podnieśli rękawice, pokazując [...]

Zawodnicy Canarinhos w 2010/2011 wystąpili w niedzielę 23 lutego na mosińskim turnieju halowym. Ten turniej miał być ostatecznym przetarciem przed tym organizowanym przez Canarinhos – już w najbliższą niedzielę w Dopiewie! Zawodnicy podnieśli rękawice, pokazując ciekawą i ofensywną piłkę.

Ten turniej był wyjątkowy jeszcze z jednego powodu – zespół poprowadzili trenerzy asystenci i była to ich pierwsza samodzielna gra. Panowie – dobra robota! Brawo drużyna!

Kamil Kaczmarek & Angel

Orliki grały w Mosinie

2020-02-22
W sobotę 22 lutego, zespół rocznika 2010 wystąpił na turnieju w Mosinie, czym zamknął cykl turniejów halowych tej zimy. Zawodnicy Canarinhos zdobyli ciekawe doświadczenie, gdyż rywalizowali z zawodnikami o rok starszymi. Cieszy gra piłką zespołu, [...]

W sobotę 22 lutego, zespół rocznika 2010 wystąpił na turnieju w Mosinie, czym zamknął cykl turniejów halowych tej zimy. Zawodnicy Canarinhos zdobyli ciekawe doświadczenie, gdyż rywalizowali z zawodnikami o rok starszymi. Cieszy gra piłką zespołu, co zdecydowanie na plus wyróżniało drużynę Skórzewa na tle stawki, a także  zaangażowanie w działania defensywne.

Czekamy na kolejne starcia zespołu, tym razem już na boiskach.

Kamil Kaczmarek & Angel

Sparing z Trzynastką Poznań

2020-02-16
W niedzielę rocznik 2010 swoje umiejętności sprawdzał w sparingu z rówieśnikami z Poznańska Trzynastką. Ciekawie było na boisku, ale przygody  zaczęły się dużo wcześniej. Początkowo mecz miał odbyć się w Centrum Sportu PLEK w godzinach [...]

W niedzielę rocznik 2010 swoje umiejętności sprawdzał w sparingu z rówieśnikami z Poznańska Trzynastką. Ciekawie było na boisku, ale przygody  zaczęły się dużo wcześniej. Początkowo mecz miał odbyć się w Centrum Sportu PLEK w godzinach porannych, ale na skutek pomyłki godzin meczu przez gości został rozegrany krótki mecz wewnętrzny. Po nadprogramowym rozruchu i rehabilitacji zawodników z Poznania, drużyna Canarinhos wybrała na zaproszenie Trztnastki pod balon przy ul. Niepodległości, gdzie odtwarzając warunki turnieju w Lesznie – zagrano 4+1. Takie pole wpasowało się doskonale w założenia, dynamika gry była dużo większa, a każdy z chłopaków nazbierał sporo dodatkowych minut gry.

Cieszymy się zarówno z postawy zawodników, jak i rodziców, którzy połowę pięknej niedzieli postanowili spędzić z nami z młodymi piłkarzami!

Kamil Kaczmarek & Angel

Treningi w rundzie jesiennej:

DzieńGodzina
Treningi odbywać się bedą: .