Rocznik 2010

Piłka Nożna w obliczu wirusa

2020-03-17
Zawodnicy z roczników 2010 oraz 2010/2011 pokazują, że nie taki diabeł straszny. Mimo, że nie trenują wspólnie – duch wspólnoty wypracowany na treningach w Skórzewie, to zaszczepienie pasją – one  będą już zawsze. Jaką mamy [...]

Zawodnicy z roczników 2010 oraz 2010/2011 pokazują, że nie taki diabeł straszny. Mimo, że nie trenują wspólnie – duch wspólnoty wypracowany na treningach w Skórzewie, to zaszczepienie pasją – one  będą już zawsze.

Jaką mamy sytuację – wiemy wszyscy. Pamiętajmy, że albo mamy wyniki, albo wymówki. Było nie było – tak długi czas bez aktywności z pewnością będzie miał przełożenie na rozwój podopiecznych. Tym bardziej cieszą takie obrazki. Brawa za samoświadomość zawodników oraz świadomość rodziców.

Tym samym chłopcy rzucają wyzwanie innym zespołom ze Skórzewa: pokażcie co robicie dziś, by być lepszymi jutro! Teraz, gdy nikt nie patrzy! Czekamy na fotki!

Kamil Kaczmarek & Angel

Liga Zimowa rocznika 2010

2020-03-07
Przedostatnią kolejkę Ligi Zimowej w Wysogotowie rozegrali w sobotę 7 marca zawodnicy rocznika 2010. Tym razem młodzi piłkarze Canarinhos podejmowali kolegów z Racotu. Spotkanie to było okazją do przećwiczenia w warunkach meczowych założeń drużyny w [...]

Przedostatnią kolejkę Ligi Zimowej w Wysogotowie rozegrali w sobotę 7 marca zawodnicy rocznika 2010.

Tym razem młodzi piłkarze Canarinhos podejmowali kolegów z Racotu. Spotkanie to było okazją do przećwiczenia w warunkach meczowych założeń drużyny w fazie budowania gry, z mocnym akcentem na samo otwarcie.

Mecz okazał się dobrym prognostykiem przed nadchodzącym wielkimi krokami maratonem ligowym!

Kamil Kaczmarek & Angel

Zespoły Canarinhos rywalizowały w Dopiewie

2020-03-01
W niedzielę 1 marca zespół z rocznika 2010/2011 wziął udział w turnieju Canarinhos Cup organizowanym w hali w Dopiewie. W turnieju zagrały jeszcze dwie drużyny ze Skórzewa – a właściwie dwie zrobione z jednej – [...]

W niedzielę 1 marca zespół z rocznika 2010/2011 wziął udział w turnieju Canarinhos Cup organizowanym w hali w Dopiewie. W turnieju zagrały jeszcze dwie drużyny ze Skórzewa – a właściwie dwie zrobione z jednej – zawodnicy z rocznika 2011 – trenera Marcina Pawlaka. Była więc okazja sprawdzić się na tle kolegów, a także innych drużyn m.in. Przemysława Poznań, APR Dopiewo czy Pelikanu Żydowo.

Turniej odbywał się w ciekawej formule – zawodnicy rywalizowali 3+1. Świetny pomysł można było dostrzec również na stoisku kawowym – kreatywne babeczki z piłkarzami z najlepszych lig Europy robiły wrażenie nie mniejsze niż zacięta rywalizacja na boisku!

Kamil Kaczmarek & Angel

Podopieczni trenera Kaczmarka grali w weekend!

2020-02-29
Drużyna Orlika Młodszego weekend 29.02-01.03 zaczęła meczem w Nowym Tomyślu – z tamtejszym NAPem zawodnicy Canarinhos grają w lidze WZPN, dla obu ekip mecz ten więc był szansą zobaczenia, na jakim  poziomie obecnie się znajdują. [...]

Drużyna Orlika Młodszego weekend 29.02-01.03 zaczęła meczem w Nowym Tomyślu – z tamtejszym NAPem zawodnicy Canarinhos grają w lidze WZPN, dla obu ekip mecz ten więc był szansą zobaczenia, na jakim  poziomie obecnie się znajdują.

Oby właściwe wnioski pozwoliły równie korzystnie zaprezentować się graczom wiosną! Ci, którzy do Nowego Tomyśla nie pojechali, dzielnie bronili barw Canarinhos w Wysogotowie, gdzie pod balonem rozgrywali II kolejkę Ligi Zimowej. Tym razem był to mecz z gospodarzem – Victorią.

Najważniejsze z tych spotkań było zobaczenie wszystkich graczy w akcji! Przegląd kadr dokonany!

Kamil Kaczmarek & Angel

III kolejka Ligi Zimowej

2020-02-29
III kolejkę Ligi Zimowej w Wysogotowie rozegrali zawodnicy Canarinhos Żaka Starszego. Nie byłoby w tym nic niesamowitego, gdyby nie fakt, że młodzi piłkarze rywalizowali z zawodnikami i zawodniczkami o rok starszymi! Mimo to bramki udało [...]

III kolejkę Ligi Zimowej w Wysogotowie rozegrali zawodnicy Canarinhos Żaka Starszego. Nie byłoby w tym nic niesamowitego, gdyby nie fakt, że młodzi piłkarze rywalizowali z zawodnikami i zawodniczkami o rok starszymi!

Mimo to bramki udało się także strzelać, a całość okazała się cenną nauką, która w przyszłości zaprocentuje.

Kamil Kaczmarek & Angel

Treningi w rundzie wiosennej:

DzieńGodzina
Treningi odbywać się bedą: .