Rocznik 2010

Ciężkie boje rocznika 2010

2019-09-27
Młodzi gracze z rocznika 2010 sezon rozpoczęli od bardzo emocjonującego pojedynku z drużyną Błękitnych Owińska w ramach 1 kolejki Ligi WZPN. Następnie przyszła seria porażek z silnymi drużynami z Suchego Lasu, Poznania, Nowego Tomyśla. W [...]

Młodzi gracze z rocznika 2010 sezon rozpoczęli od bardzo emocjonującego pojedynku z drużyną Błękitnych Owińska w ramach 1 kolejki Ligi WZPN. Następnie przyszła seria porażek z silnymi drużynami z Suchego Lasu, Poznania, Nowego Tomyśla. W poniedziałek 30 października zawodników Canarinhos czeka kolejny mecz z Wartą Poznań.

„Co nas nie zabije to nas wzmocni”, pokrzepieni tym hasłem chłopcy ciężko pracują na treningach, aby w kolejnych tygodniach gra wyglądała zdecydowanie lepiej niż dotychczas.

Rocznik 2010 rywalizuje także w Lidze Koziołka, tam chłopcom idzie troszkę lepiej, jest to dobra okazja do ogrywania się zawodników, którzy nie uczestniczą w rozgrywkach Ligi WZPN.

Zmotywowani i w pełni gotowi do ciężkiej pracy chłopcy z rocznika 2010 obiecują, że w każdym kolejnym meczu łatwo skóry nie sprzedadzą.

Marcin Pawlak & Angel

Nabór do najmłodszych drużyn

2019-07-03
Canarinhos Skórzewo ogłasza nabór chłopców do roczników 2010 i 2011. Rocznik 2010 wiosną przebrnął przez sito eliminacji rozgrywek WZPN i od września występować będzie w 1 lidze okręgowej orlika E2, m.in. z takimi drużynami jak [...]
Canarinhos Skórzewo ogłasza nabór chłopców do roczników 2010 i 2011.

Rocznik 2010 wiosną przebrnął przez sito eliminacji rozgrywek WZPN i od września występować będzie w 1 lidze okręgowej orlika E2, m.in. z takimi drużynami jak Lech Poznań, Warta Poznań, dlatego szukamy utalentowanych chłopców, którzy chcieliby rywalizować z najlepszymi drużynami oraz trenować pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej.

PRZYJDŹ NA TRENING I POKAŻ CO POTRAFISZ!

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z trenerem: Marcin Pawlak, tel: 600 856 551

Zapraszamy również chętne osoby do dołączenia do pozostałych grup: rocznik 2012, 2013 oraz 2014!
Kontakt: 536 170 288


Canarinhos zagrają z FC Porto i Olympiakosem Pireus!

2019-04-12
Ponad 1 tys. młodych piłkarzy reprezentujących 114 drużyn z 6 europejskich państw już w najbliższy weekend (13-14 kwietnia) będzie rywalizować w podpoznańskiej Opalenicy o tytuł najlepszej drużyny turnieju Opalenica Cup 2019. Wśród nich będą 4 [...]

Ponad 1 tys. młodych piłkarzy reprezentujących 114 drużyn z 6 europejskich państw już w najbliższy weekend (13-14 kwietnia) będzie rywalizować w podpoznańskiej Opalenicy o tytuł najlepszej drużyny turnieju Opalenica Cup 2019. Wśród nich będą 4 drużyny KS Canarinhos Skórzewo! W swoich meczach zmierzą się m.in. z FC Porto, Olympiakosem Pireus czy Karpatami Lwów. Na 14 boiskach w Opalenicy z pewnością nie zabraknie piłkarskich emocji!

Największy międzynarodowy turniej piłkarski w Wielkopolsce rozegrany zostanie w 4 kategoriach wiekowych: U8, U9, U10 i U11. Pierwszy dzień turnieju zarezerwowany jest na  zmagania grupowe, a walka o najwyższe cele zaplanowana jest na niedzielę.

Drużyna Canarinhos Skórzewo U8 trafiła do grupy z Pogonią Szczecin, ŁKS-em Łódź, Falubazem Zielona Góra, Akademią Reissa, Wartą Poznań i UKS-em Talent Poznań.

Canarinhos Skórzewo U9 rozegra swoje mecze grupowe z FC Porto, Lechem Poznań II, Barcą Academy Warszawa, Championem Warszawa, FC Wrocław Academy, Falubazem Zielona Góra i Lotnikiem Jeżów Sudecki.

Podopieczni trenera Macieja Matouszka w kategorii U10 zmierzą się z Olympiakosem Pireus, Arkonią Szczecin, Falubazem Zielona Góra, Ceramiką Opoczno, Orlikiem Poznań i UKS-em Talent Poznań.

Najstarsi turniejowi reprezentanci naszego klubu, czyli rocznik U11, rywalizować będą w grupie z Karpatami Lwów, Rakowem Częstochowa, Stomilem Olsztyn, GKS-em Tychy, Falubazem Zielona Góra, RAP-em Radomsko i Ślęzą Wrocław.

W turnieju nie zabraknie drużyn reprezentujących kluby polskiej Ekstraklasy. Do Opalenicy przyjdą m.in.: Wisła Kraków, Lech Poznań, Górnik Zabrze, Śląsk Wrocław czy Zagłębie Lubin.

Wszystkich kibiców Canarinhos zapraszamy do Opalenicy, aby wesprzeć młodych piłkarzy Skórzewa!

Daniel Pajączkowski & Angel

Dobry występ w Dopiewie

2019-02-03
W niedzielę 3 marca młodzi zawodnicy z rocznika 2010 wzięli udział w ostatniej edycji turnieju o Puchar Prezesa Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej pod patronatem Wójta Gminy Dopiewo. Zostali podzieleni tradycyjnie na zespół żółty oraz niebieski. [...]

W niedzielę 3 marca młodzi zawodnicy z rocznika 2010 wzięli udział w ostatniej edycji turnieju o Puchar Prezesa Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej pod patronatem Wójta Gminy Dopiewo. Zostali podzieleni tradycyjnie na zespół żółty oraz niebieski.

Ekipa ,,niebieska” zdobyła cenne doświadczenie wygrywając, remisując oraz przegrywając swoje mecze często z silnymi przeciwnikami.

Natomiast drużyna ,,żółta” zagrała dobrze, znajdując pogromców dopiero w wielkim finale.

Warto zaznaczyć, że najlepszym zawodnikiem turnieju został zawodnik Canarinhos – Jakub Eleryk.

A już w marcu gracze Skórzewa rozpoczną rywalizację na boiskach trawiastych, tam się będzie dopiero dziać!

Marcin Pawlak & Angel

Rocznik 2010 w styczniowych rozgrywkach

2019-01-31
Młodzi piłkarze z rocznika 2010 w styczniu zagrali w dwóch turniejach. Pierwszy z nich, czyli „Poznaniak Cup” dostarczył wielu emocji i kilku pięknych bramek w wykonaniu małych graczy Canarinhos. Trener Pawlak wystawił jak to ma [...]

Młodzi piłkarze z rocznika 2010 w styczniu zagrali w dwóch turniejach. Pierwszy z nich, czyli „Poznaniak Cup” dostarczył wielu emocji i kilku pięknych bramek w wykonaniu małych graczy Canarinhos. Trener Pawlak wystawił jak to ma w zwyczaju dwie ekipy, które radziły sobie bardzo dzielnie w całych rozgrywkach, a jedna z nich doszła do finału, gdzie minimalnie przegrała z gospodarzami. W opinii licznie zgromadzonych obserwatorów z różnych drużyn to zespół Skórzewa był drużyną najlepiej grającą w piłkę tego dnia.

13 stycznia zawodnicy Canarinhos wzięli udział w II edycji Grand Prix o Puchar Wójta Gminy Dopiewo. Trener znów posłał do boju dwie drużyny, z czego jedna wywalczyła brązowe medale, a druga zajęła 8 miejsce. Debiut w roli trenerów zaliczyli: Trener Kamil Kowalski oraz tata Mikołaja, Pan Jakub Seifert – dziękujemy za pomoc!

Natomiast w czasie ferii kilku chłopców stworzyło zespół wraz z młodszymi kolegami ze Skórzewa i udali się na grę kontrolą do Kicina, gdzie czekała ich potyczka z zawsze dobrze przygotowaną i nieprzewidywalną ekipą Błękitnych Owińska 2010/11. W sparingu padło blisko 30 bramek, z czego większość strzelili podopieczni trenera Pawlaka, którzy byli rotowani na pozycjach, przez co prawie wszyscy doświadczyli gry w bramce, w obronie, na skrzydle, jak i w ataku.

Marcin Pawlak & Angel

Treningi w rundzie jesiennej:

DzieńGodzina
Treningi odbywać się bedą: .