Rocznik 2010

Weekendowy rozkład jazdy

2023-09-29
Zapraszamy do zapoznania się z weekendowym rozkładem meczów najstarszych grup Canarinhos. Kolejny emocjonujący weekend przed nami! Tym razem rocznik 2006/07 pauzuje, a zawodnicy z rocznika 2010 swój mecz rozegrają we wtorek. SENIORZY: 30 września (sobota), [...]

Zapraszamy do zapoznania się z weekendowym rozkładem meczów najstarszych grup Canarinhos. Kolejny emocjonujący weekend przed nami! Tym razem rocznik 2006/07 pauzuje, a zawodnicy z rocznika 2010 swój mecz rozegrają we wtorek.

SENIORZY:
30 września (sobota), 14:00 – Plewiska
KS Canarinhos Skórzewo – Sokół Duszniki

ROCZNIK 2006/07
PAUZA

ROCZNIK 2009
1 października (niedziela), 16:00 – Skórzewo
KS Canarinhos Skórzewo – Błękitni Wronki

ROCZNIK 2010
3 października (wtorek), 17:30 – Skórzewo
KS Canarinhos SkórzewoUKS 2007 Lusowo

ROCZNIK 2011
30 września (sobota), 9:00 – Skórzewo
KS Canarinhos Skórzewo – Promień Opalenica

1 października (niedziela), 10:00 – Skórzewo
KS Canarinhos Skórzewo – SF Luboń

4 października (środa), 17:00 – Skórzewo
KS Canarinhos SkórzewoAP Fundacja Reissa Poznań

ROCZNIK 2012
1 października (niedziela), 16:00 – Skórzewo
KS Canarinhos Skórzewo – GKS Dopiewo

5 października (czwartek), 19:00 – Skórzewo
KS Canarinhos Skórzewo – AP Reissa Piła

 

ZAPRASZAMY!


Zespoły Canarinhos na letnich obozach!

2023-08-22
W niedzielny poranek drużyny Canarinhos wyruszyły na obozy sportowe. Młodsi zawodnicy od rocznika 2012-2015 przebywać będą do soboty na zgrupowaniu w Dzierżoniowie. Starsze drużyny, czyli zespoły 2011, 2010 i 2009 trenują od niedzieli w Buczu. [...]

W niedzielny poranek drużyny Canarinhos wyruszyły na obozy sportowe. Młodsi zawodnicy od rocznika 2012-2015 przebywać będą do soboty na zgrupowaniu w Dzierżoniowie. Starsze drużyny, czyli zespoły 2011, 2010 i 2009 trenują od niedzieli w Buczu.

Wszystkie ekipy są bardzo zadowolone z warunków do treningów, humory dopisują, pogoda znakomita, więc  miejmy nadzieję, że w świetnej atmosferze spędzą czas.

Angel

Rocznik 2010 z pierwszym punktem

2023-05-07
W niedzielę 7 maja kolejny mecz ligowy rozegrali zawodnicy z rocznika 2010, a ich przeciwnikiem w meczu wyjazdowym był zespół Red Box Suchy Las. O ile w kreowaniu gry pierwsze minuty nie wyglądały źle dla [...]

W niedzielę 7 maja kolejny mecz ligowy rozegrali zawodnicy z rocznika 2010, a ich przeciwnikiem w meczu wyjazdowym był zespół Red Box Suchy Las. O ile w kreowaniu gry pierwsze minuty nie wyglądały źle dla zespołu Skórzewa, o tyle bardzo słabo drużyna wyglądała w bronieniu. Dość powiedzieć, że po pierwszych 10 minutach było już 3:0 dla gospodarzy, którzy wykorzystali swój główny atut, jakim były podania prostopadłe, szczególnie niebezpieczne w połączeniu ze stosunkowo krótkim boiskiem. W dalszej części pierwszej połowy mecz stał się bardziej wyrównany, choć gospodarzom udało się zdobyć jeszcze jednego gola, zaś krótko przed przerwą strzał Seiferta dobił Kowalski i do szatni zawodnicy schodzili przy wyniku 4:1 dla gospodarzy.

Nadzieja pojawiła się tuż po przerwie, świetnie grający tego dnia 1×1 Antoni Roykowski zdobył dla Canarinhos drugą bramkę po podaniu przesuniętego ze środka obrony do ataku Matłoki. Kilka minut później do jednego gola przewagę Red Boxa zredukował Seifert dobijając strzał Furgały, na co gospodarze natychmiast odpowiedzieli golem na 5:3. Drużyna ze Skórzewa nie poddała się jednak, dobrą passę kontynuował Matłoka, który najpierw asystował przy drugiej już bramce Roykowskiego, a następnie sam umieścił piłce w siatce, wykorzystując prezent od bramkarza rywali, kończąc tym samym serię pięciu goli w ciągu sześciu minut i doprowadzając do remisu. W ostatnim kwadransie na boisku wiele było emocji, również za sprawą skutecznego łapania na spalone ofensywnych graczy Red Boxa przez obronę KS-u, ale rezultat nie uległ już zmianie. Ten szalony mecz zakończył się wynikiem 5:5.

Krzysztof Kałek & Angel

Red Box Suchy Las – KS Canarinhos Skórzewo   5:5 (4:1)

Bramki dla Canarinhos zdobyli: Kowalski, A.Roykowski[2], Seifert, Matłoka


Koszulka kibica Canarinhos!

2023-04-25
Miło nam poinformować, że dzięki współpracy z Red Box wszyscy sympatycy Canarinhos mogą zakupić najnowsze koszulki kibica! Zamówienie można składać poprzez stronę internetową: Koszulka kibica – online Można również kupić bezpośrednie w sklepie w Baranowie, [...]
Miło nam poinformować, że dzięki współpracy z Red Box wszyscy sympatycy Canarinhos mogą zakupić najnowsze koszulki kibica!
Zamówienie można składać poprzez stronę internetową: Koszulka kibica – online
Można również kupić bezpośrednie w sklepie w Baranowie, ul. Wiosenna 33.
W przygotowaniu są również 2 bluzy – z zamkiem i przez głowę z kapturem. Szczegóły wkrótce.

Blisko pierwszych punktów

2023-04-16
W niedzielę 16 kwietnia zawodnicy z rocznika 2010 rozegrali swoje drugie spotkanie ligowe. Na poznańskim boisku przy Harcerskiej zmierzyli się z Koziołkiem Poznań, który przystępował do tego spotkania z sześcioma punktami po dwóch meczach i [...]
W niedzielę 16 kwietnia zawodnicy z rocznika 2010 rozegrali swoje drugie spotkanie ligowe. Na poznańskim boisku przy Harcerskiej zmierzyli się z Koziołkiem Poznań, który przystępował do tego spotkania z sześcioma punktami po dwóch meczach i bilansem bramkowym 12-1.

Wysoki poziom gospodarze pokazali już w pierwszych minutach spotkania, kiedy to zdobyli bramkę po dośrodkowaniu po podłożu. Od tego czasu gra w pierwszej połowie była wyrównana, a zawodnikom Canarinhos udało się zdobyć bramkę na 1:1 – piłkę po zagraniu Kowalskiego przytomnie przepuścił Kubiak, dzięki czemu sytuację 1×1 z bramkarzem wykorzystać mógł Seifert. Niestety, prowadzenie krótko przed przerwą odzyskali gospodarze.

Zespół ze Skórzewa bardzo dobrze rozpoczął drugą połowę. Z rzutu rożnego, choć z pomocą bramkarza, lewą nogą wkręcił piłkę Kubiak, a na prowadzenie drużynę Skórzewa wyprowadził strzałem z dystansu Woźniak. Niestety prowadzenia nie udało się utrzymać, za sprawą dwóch straconych bramek w końcówce spotkania Canarinhos przegrali ostatecznie ten zacięty mecz 3:4.

Korzystając z szerokich kadr i dłuższego czasu wynajmu boiska oba zespoły rozegrały jeszcze półgodzinną dogrywkę, w której brali udział głównie zawodnicy rezerwowi. Tu również lepsi okazali się gospodarze, którzy zwyciężyli 2:1, a bramkę dla podopiecznych trenera Krzysztofa zdobył Kurkowski.

Niestety na spotkaniu nie stawił się sędzia, więc mecz sędziował szkoleniowiec gospodarzy, mający za sobą doświadczenie z gwizdkiem, wywiązywał się z tej dodatkowej roli na tyle dobrze, że  zdecydowano, by poprowadził całość spotkania.
Krzysztof Kałek & Angel

Koziołek Poznań – KS Canarinhos Skórzewo   3:4

Bramki dla Canarinhos zdobyli: Seifert, Kubiak, Woźniak


Treningi w rundzie jesiennej: od 01.08

DzieńGodzina
Wtorek17:30-19:00
Środa17:30-19:30
Piątek18:00-19:30
Treningi odbywać się bedą: na boisku trawiastym przy SP1 w Skórzewie.