Rocznik 2010

Dobry występ w Dopiewie

2019-02-03
W niedzielę 3 marca młodzi zawodnicy z rocznika 2010 wzięli udział w ostatniej edycji turnieju o Puchar Prezesa Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej pod patronatem Wójta Gminy Dopiewo. Zostali podzieleni tradycyjnie na zespół żółty oraz niebieski. [...]

W niedzielę 3 marca młodzi zawodnicy z rocznika 2010 wzięli udział w ostatniej edycji turnieju o Puchar Prezesa Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej pod patronatem Wójta Gminy Dopiewo. Zostali podzieleni tradycyjnie na zespół żółty oraz niebieski.

Ekipa ,,niebieska” zdobyła cenne doświadczenie wygrywając, remisując oraz przegrywając swoje mecze często z silnymi przeciwnikami.

Natomiast drużyna ,,żółta” zagrała dobrze, znajdując pogromców dopiero w wielkim finale.

Warto zaznaczyć, że najlepszym zawodnikiem turnieju został zawodnik Canarinhos – Jakub Eleryk.

A już w marcu gracze Skórzewa rozpoczną rywalizację na boiskach trawiastych, tam się będzie dopiero dziać!

Marcin Pawlak & Angel

Rocznik 2010 w styczniowych rozgrywkach

2019-01-31
Młodzi piłkarze z rocznika 2010 w styczniu zagrali w dwóch turniejach. Pierwszy z nich, czyli „Poznaniak Cup” dostarczył wielu emocji i kilku pięknych bramek w wykonaniu małych graczy Canarinhos. Trener Pawlak wystawił jak to ma [...]

Młodzi piłkarze z rocznika 2010 w styczniu zagrali w dwóch turniejach. Pierwszy z nich, czyli „Poznaniak Cup” dostarczył wielu emocji i kilku pięknych bramek w wykonaniu małych graczy Canarinhos. Trener Pawlak wystawił jak to ma w zwyczaju dwie ekipy, które radziły sobie bardzo dzielnie w całych rozgrywkach, a jedna z nich doszła do finału, gdzie minimalnie przegrała z gospodarzami. W opinii licznie zgromadzonych obserwatorów z różnych drużyn to zespół Skórzewa był drużyną najlepiej grającą w piłkę tego dnia.

13 stycznia zawodnicy Canarinhos wzięli udział w II edycji Grand Prix o Puchar Wójta Gminy Dopiewo. Trener znów posłał do boju dwie drużyny, z czego jedna wywalczyła brązowe medale, a druga zajęła 8 miejsce. Debiut w roli trenerów zaliczyli: Trener Kamil Kowalski oraz tata Mikołaja, Pan Jakub Seifert – dziękujemy za pomoc!

Natomiast w czasie ferii kilku chłopców stworzyło zespół wraz z młodszymi kolegami ze Skórzewa i udali się na grę kontrolą do Kicina, gdzie czekała ich potyczka z zawsze dobrze przygotowaną i nieprzewidywalną ekipą Błękitnych Owińska 2010/11. W sparingu padło blisko 30 bramek, z czego większość strzelili podopieczni trenera Pawlaka, którzy byli rotowani na pozycjach, przez co prawie wszyscy doświadczyli gry w bramce, w obronie, na skrzydle, jak i w ataku.

Marcin Pawlak & Angel

Halowe turnieje rocznika 2010

2018-12-15
Drużyna z rocznika 2010 uczestniczyła w ostatnim czasie aż w 4 turniejach. Pierwszym z nich był Luboń Cup, w którym zawodnicy Canarinhos mieli okazję rozegrać kilka meczów w systemie 5+br, w pełnowymiarowej hali. 1 grudnia [...]

Drużyna z rocznika 2010 uczestniczyła w ostatnim czasie aż w 4 turniejach. Pierwszym z nich był Luboń Cup, w którym zawodnicy Canarinhos mieli okazję rozegrać kilka meczów w systemie 5+br, w pełnowymiarowej hali.

1 grudnia młodzi piłkarze Skórzewa wybrali się na mocno obsadzony turniej Śrem Cup, gdzie rywalizowali na podobnych zasadach jak w Luboniu.

Tydzień później, bo już 9 grudnia trener Pawlak wystawił dwie drużyny w pierwszym turnieju z cyklu Grand Prix żaków w Dopiewie, więc spora część młodych kandydatów na piłkarzy miała okazję pokazać swoje umiejętności na parkiecie.

Ostatnim turniejem w roku 2019 był Ogólnopolski Gniezno Winter Cup, w którym rywalizowało aż 30 drużyn z różnych zakątków kraju, a zawodnicy KS-u w wielu spotkaniach pokazali charakter i spore umiejętności.

Wszystkie te wydarzenia z pewnością dodadzą chłopakom pewności siebie i uzbroją w doświadczenie, które pomoże w dalszym, systematycznym rozwoju.

Marcin Pawlak & Angel

Treningi w okresie zimowym:

DzieńGodzina
Wtorek18:30-20:00
Czwartek18:30-20:00
Treningi odbywać się bedą: w hali SP2 Skórzewo.