Rocznik 2011

Nabór do najmłodszych drużyn

2019-07-03
Canarinhos Skórzewo ogłasza nabór chłopców do roczników 2010 i 2011. Rocznik 2010 wiosną przebrnął przez sito eliminacji rozgrywek WZPN i od września występować będzie w 1 lidze okręgowej orlika E2, m.in. z takimi drużynami jak [...]
Canarinhos Skórzewo ogłasza nabór chłopców do roczników 2010 i 2011.

Rocznik 2010 wiosną przebrnął przez sito eliminacji rozgrywek WZPN i od września występować będzie w 1 lidze okręgowej orlika E2, m.in. z takimi drużynami jak Lech Poznań, Warta Poznań, dlatego szukamy utalentowanych chłopców, którzy chcieliby rywalizować z najlepszymi drużynami oraz trenować pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej.

PRZYJDŹ NA TRENING I POKAŻ CO POTRAFISZ!

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z trenerem: Marcin Pawlak, tel: 600 856 551

Zapraszamy również chętne osoby do dołączenia do pozostałych grup: rocznik 2012, 2013 oraz 2014!
Kontakt: 536 170 288


Canarinhos zagrają z FC Porto i Olympiakosem Pireus!

2019-04-12
Ponad 1 tys. młodych piłkarzy reprezentujących 114 drużyn z 6 europejskich państw już w najbliższy weekend (13-14 kwietnia) będzie rywalizować w podpoznańskiej Opalenicy o tytuł najlepszej drużyny turnieju Opalenica Cup 2019. Wśród nich będą 4 [...]

Ponad 1 tys. młodych piłkarzy reprezentujących 114 drużyn z 6 europejskich państw już w najbliższy weekend (13-14 kwietnia) będzie rywalizować w podpoznańskiej Opalenicy o tytuł najlepszej drużyny turnieju Opalenica Cup 2019. Wśród nich będą 4 drużyny KS Canarinhos Skórzewo! W swoich meczach zmierzą się m.in. z FC Porto, Olympiakosem Pireus czy Karpatami Lwów. Na 14 boiskach w Opalenicy z pewnością nie zabraknie piłkarskich emocji!

Największy międzynarodowy turniej piłkarski w Wielkopolsce rozegrany zostanie w 4 kategoriach wiekowych: U8, U9, U10 i U11. Pierwszy dzień turnieju zarezerwowany jest na  zmagania grupowe, a walka o najwyższe cele zaplanowana jest na niedzielę.

Drużyna Canarinhos Skórzewo U8 trafiła do grupy z Pogonią Szczecin, ŁKS-em Łódź, Falubazem Zielona Góra, Akademią Reissa, Wartą Poznań i UKS-em Talent Poznań.

Canarinhos Skórzewo U9 rozegra swoje mecze grupowe z FC Porto, Lechem Poznań II, Barcą Academy Warszawa, Championem Warszawa, FC Wrocław Academy, Falubazem Zielona Góra i Lotnikiem Jeżów Sudecki.

Podopieczni trenera Macieja Matouszka w kategorii U10 zmierzą się z Olympiakosem Pireus, Arkonią Szczecin, Falubazem Zielona Góra, Ceramiką Opoczno, Orlikiem Poznań i UKS-em Talent Poznań.

Najstarsi turniejowi reprezentanci naszego klubu, czyli rocznik U11, rywalizować będą w grupie z Karpatami Lwów, Rakowem Częstochowa, Stomilem Olsztyn, GKS-em Tychy, Falubazem Zielona Góra, RAP-em Radomsko i Ślęzą Wrocław.

W turnieju nie zabraknie drużyn reprezentujących kluby polskiej Ekstraklasy. Do Opalenicy przyjdą m.in.: Wisła Kraków, Lech Poznań, Górnik Zabrze, Śląsk Wrocław czy Zagłębie Lubin.

Wszystkich kibiców Canarinhos zapraszamy do Opalenicy, aby wesprzeć młodych piłkarzy Skórzewa!

Daniel Pajączkowski & Angel

Aktywny luty rocznika 2011

2019-02-28
Rocznik 2011 oprócz dwóch jednostek treningowych w tygodniu gra w wielu turniejach i rozgrywa bardzo pożyteczne mecze kontrolne: 02.02 – turniej Polibuda Kids Cup (2 zespoły) 04.02 – sparing z Victorią Wysogotowo 09.02 – turniej [...]

Rocznik 2011 oprócz dwóch jednostek treningowych w tygodniu gra w wielu turniejach i rozgrywa bardzo pożyteczne mecze kontrolne:

02.02 – turniej Polibuda Kids Cup (2 zespoły)
04.02 – sparing z Victorią Wysogotowo
09.02 – turniej w Buku (3 zespoły), Jakub Lehmann królem strzelców.
15.02 – sparing z AP Dębiec
17.02 – turniej Śrem CUP
20.02 – sparing z GKS Dopiewo
27.02 – rewanż z GKS Dopiewo

W lutym było tego sporo, a marzec zapowiada się jeszcze bardziej aktywnie.

Marcin Pawlak & Angel

Turniej i sparingi rocznika 2011

2019-02-06
Drużyna żaka młodszego wystąpiła w styczniu w jednym turnieju, organizowanym w Luboniu. Na nowoczesnej hali LOSiR rywalizowały dwa zespoły Canarinhos, ze zmiennym szczęściem, jednak z pewnością zdobywając kolejne cenne doświadczenie w rywalizacji z rówieśnikami z [...]

Drużyna żaka młodszego wystąpiła w styczniu w jednym turnieju, organizowanym w Luboniu. Na nowoczesnej hali LOSiR rywalizowały dwa zespoły Canarinhos, ze zmiennym szczęściem, jednak z pewnością zdobywając kolejne cenne doświadczenie w rywalizacji z rówieśnikami z innych klubów.

Pierwsze dni tego roku zdominowały sparingi. Podopieczni trenera Pawlaka grali w Dopiewie, Poznaniu i w Kicinie. Mecz z AP Dębiec miał niecodzienny przebieg, ponieważ zawodnicy Skórzewa grali na bardzo małej hali w formule 3+bramkarz. Młodzi piłkarze Canarinhos mieli doskonałą sposobność, aby poćwiczyć drybling oraz wykończenie akcji. Z GKS Dopiewo rozegrali tak naprawdę dwa sparingi, najpierw z chłopcami o rok i dwa starszymi, a później z rówieśnikami.

Natomiast 18 stycznia utworzyli zespół wraz z chłopcami z rocznika 2010 i stawili czoła drużynie z Owińsk.

Marcin Pawlak & Angel

Rocznik 2011 na halowych turniejach

2018-12-11
W listopadzie żaki z rocznika 2011 uczestniczyły w dwóch turniejach halowych. Pierwsze zawody odbyły się w Kiszkowie i rywalizowało w nich 10 zespołów z powiatu pilskiego, wągrowieckiego i poznańskiego. Wszystkie mecze graczy Canarinhos obfitowały w [...]

W listopadzie żaki z rocznika 2011 uczestniczyły w dwóch turniejach halowych. Pierwsze zawody odbyły się w Kiszkowie i rywalizowało w nich 10 zespołów z powiatu pilskiego, wągrowieckiego i poznańskiego.

Wszystkie mecze graczy Canarinhos obfitowały w dużą liczbę wygranych pojedynków 1×1, strzelonych bramek oraz bardzo kreatywnych „cieszynek”. Zawodnicy Skórzewa dopiero w finale musieli uznać wyższość rywali z Suchego Lasu.

Na uwagę zasługuje wyróżnienie indywidualne dla Krzysztofa Dasia, który został wybrany MVP turnieju. Cieszy także gra w ofensywie, którą można krótko podsumować bilansem bramkowym – 20:3.

Natomiast w niedzielę, 25 listopada chłopcy z rocznika 2011 udali się na turniej Luboń CUP. Każdy z podopiecznych trenera Pawlaka miał dużo okazji do pokazania swoich umiejętności, ponieważ trener wystawił w Luboniu 2 drużyny.

Zawody odbywały się w nietypowej dla chłopców formule, ponieważ w polu grało aż 5 zawodników, a bramki były ogromne (5x2m). Jednak dzielne żaki Canarinhos poradziły sobie z takimi warunkami stwarzając wiele sytuacji bramkowych, nie raz finalizując je pięknymi golami, nawet z główki!, a doświadczenie jakie zdobyli miejmy nadzieję, że zaprocentuje w przyszłości.

Marcin Pawlak & Angel

Treningi w rundzie jesiennej:

DzieńGodzina
Treningi odbywać się bedą: .