Rocznik 2011

Kolejne spotkania rocznika 2011

2021-09-11
Zawodnicy z rocznika 2011 kontynuują intensywny i zrównoważony okres nauki, który ma na celu zadbanie o rozwój każdego z zawodników. W ostatnim czasie, rozegrali mecz kontrolne/ligowe z następującymi zespołami: – AP Reissa Dopiewo – AP [...]

Zawodnicy z rocznika 2011 kontynuują intensywny i zrównoważony okres nauki, który ma na celu zadbanie o rozwój każdego z zawodników. W ostatnim czasie, rozegrali mecz kontrolne/ligowe z następującymi zespołami:

– AP Reissa Dopiewo
– AP Reissa Poznań
– SPN Szamotuły

W każdym ze spotkań podopieczni trenera Matouszka starali się narzucić swój styl gry. Wysoki pressing, gra na dużej intensywności oraz podejmowanie ryzyka w grze 1×1 przełożyło się na sporo zdobytych bramek oraz widowiskowych akcji. Cieszy również, że zawodnicy coraz częściej dostrzegają lepiej ustawionych partnerów na boisku.

W najbliższym czasie przed rocznikiem 2011 wiele wyzwań. Oprócz rozgrywania spotkań ligowych oraz kontrolnych, zespół przystąpi również do ligi Red Box.

Ponowne podziękowania dla wszystkich rodziców. Państwa wsparcie dla młodych graczy jest bardzo ważne w ich spokojnym, harmonijnym rozwoju.

Maciej Matouszek & Angel

Intensywne granie w Skórzewie

2021-08-22
Zawodnicy z rocznika 2011 w ciągu ostatnich 4 dni rozegrali dwa spotkania. W czwartek zmierzyli się z zespołem AP Wilki Dąbrówka, a następnie w niedzielę z drużyną Warty Śrem. Każde ze spotkań odbywało się na [...]

Zawodnicy z rocznika 2011 w ciągu ostatnich 4 dni rozegrali dwa spotkania. W czwartek zmierzyli się z zespołem AP Wilki Dąbrówka, a następnie w niedzielę z drużyną Warty Śrem.

Każde ze spotkań odbywało się na dwóch boiskach równocześnie, co zaowocowało bardzo dużą intensywnością. W czwartek każdy z zawodników spędził na boisku 60 minut, a w niedzielę aż 80 minut. W obu spotkaniach, podopieczni trenera Matouszka musieli wypełniać kilka założeń, w tym kontynuować naukę budowy gry od własnej bramki. Odważna gra 1×1, kreatywność czy wykorzystywanie szybkiego ataku były widoczne w każdym spotkaniu. Dodatkowo, młodzi piłkarze coraz częściej potrafią dostrzegać kolegów na boisku oraz budować akcje poprzez grę kombinacyjną.

Podziękowania dla wszystkich zawodników oraz ich rodziców. Frekwencja dopisuje zarówno na boisku jak i na trybunach podczas każdego rozgrywanego meczu. Takie wsparcie dla młodych graczy jest bardzo ważne w ich spokojnym, zrównoważony rozwoju.

Maciej Matouszek & Angel

Podsumowanie obozu rocznika 2011

2021-08-17
Niezwykle intensywny okres mają za sobą zawodnicy Canarinhos z rocznika 2011. Młodzi podopieczni trenera Matouszka, w dniach 9-15.08 przybywali na zgrupowaniu w Dzierżoniowie. Był to bardzo dobry czas na poznanie zespołu po przejęciu drużyny od [...]

Niezwykle intensywny okres mają za sobą zawodnicy Canarinhos z rocznika 2011. Młodzi podopieczni trenera Matouszka, w dniach 9-15.08 przybywali na zgrupowaniu w Dzierżoniowie. Był to bardzo dobry czas na poznanie zespołu po przejęciu drużyny od trenera Pawlaka.

Podczas pobytu na zgrupowani zawodnicy rozegrali mecze kontrolne z następującymi zespołami:
– Canarinhos Skórzewo 2010
– AP Orzeł Ząbkowice Śląskie
– FC Wrocław Academy
– Lechia Dzierżoniów
– Ślęza Wrocław

Poza meczami kontrolnymi, zawodnicy Canarinhos odbywali jednostki treningowe, nastawione przede wszystkim na grę w przewadze, rozwijanie inteligencji piłkarskiej oraz doskonalenie gry wewnętrzną częścią stopy. Nie zabrakło również czasu na regeneracje oraz wspólną integracje – turniej ping-pong oraz piłki halowej, stworzenie pozytywnego regulaminu zgrupowania oraz wizyty na otwartym basenie, mieszczącym się tuż przy ośrodku.

Młodym graczom życzymy dalszego, sukcesywnego i spokojnego rozwoju. Patrząc na ich zaangażowanie, jesteśmy o to spokojni!

Maciej Matouszek & Angel

Relacja z obozu najmłodszych piłkarzy Canarinhos

2021-08-12
Od poniedziałku 9 sierpnia najmłodsi zawodnicy Canarinhos z roczników 2010-2014 przebywają na obozie piłkarskim w Dzierżoniowie. Świetna pogoda, dogodne warunki do treningów, a także wiele innych atrakcji, z których mogą korzystać gracze Skórzewa sprawiają, że [...]

Od poniedziałku 9 sierpnia najmłodsi zawodnicy Canarinhos z roczników 2010-2014 przebywają na obozie piłkarskim w Dzierżoniowie. Świetna pogoda, dogodne warunki do treningów, a także wiele innych atrakcji, z których mogą korzystać gracze Skórzewa sprawiają, że pobyt na obozie mija bardzo dobrze. Młodzi piłkarze codziennie ciężko trenują, ale również mają wiele zajęć integracyjnych, co można zobaczyć na relacji zdjęciowej, na klubowym facebook’u.

Angel

Najmłodsi zawodnicy Canarinhos rozpoczęli zgrupowanie!

2021-08-09
Najmłodsi piłkarze Canarinhos w poniedziałek 9 sierpnia rozpoczęli obóz piłkarski w Dzierżoniowie. W zgrupowaniu uczestniczą zawodnicy od rocznika 2010-2014 i oczywiście ich trenerzy. Przez cały tydzień młodzi gracze Skórzewa będą ciężko trenować, a przede wszystkim [...]

Najmłodsi piłkarze Canarinhos w poniedziałek 9 sierpnia rozpoczęli obóz piłkarski w Dzierżoniowie. W zgrupowaniu uczestniczą zawodnicy od rocznika 2010-2014 i oczywiście ich trenerzy. Przez cały tydzień młodzi gracze Skórzewa będą ciężko trenować, a przede wszystkim dobrze się bawić, bo będą robić to co kochają, czyli grać w piłkę!


Treningi w rundzie jesiennej:

DzieńGodzina
Poniedziałek18:30
Wtorek18:30
Czwartek17:00
Treningi odbywać się bedą: na boisku trawiastym przy SP2 w Skórzewie.