Rocznik 2011

Podsumowanie I kwartału – rocznik 2011

2021-03-31
Drużyna orlika młodszego od stycznia do marca tego roku brała udział w następujących turniejach: – ,,Kosmiczny gol” w Lesznie x3 – ,,Lipno Cup” w Stęszewie – ,,D&D Sport” w Mrągowie Ponadto zawodnicy Canarinhos zagrali wiele [...]
Drużyna orlika młodszego od stycznia do marca tego roku brała udział w następujących turniejach:

– ,,Kosmiczny gol” w Lesznie x3

– ,,Lipno Cup” w Stęszewie
– ,,D&D Sport” w Mrągowie

Ponadto zawodnicy Canarinhos zagrali wiele gier kontrolnych z bardzo wymagającymi rywalami, między innymi z:

– APR Jarocin
– Wartą Poznań
– SPN Szamotuły
– Avią Kamionki
– Stellą Luboń 2010
– KS Canarinhos Skórzewo 2010
– APR Dopiewo
– Lechem Poznań 2012
– Koziołkiem Poznań 2011 i 2010
– Meblorzem Swarzędz
– Unią Swarzędz
– APR Kobylin
– APR Poznań 2012

Odważna gra 1×1, kreatywność oraz walka od pierwszej do ostatniej minuty były widoczne w każdym spotkaniu. Cieszy również fakt, że młodzi piłkarze coraz częściej potrafią dostrzegać kolegów na boisku i serią kombinacyjnych podań tworzą sobie świetne sytuacje do zdobycia bramek.

Wszyscy rozwijają swoje umiejętności, zespół staje się coraz silniejszy, frekwencja na treningach jest bardzo wysoka. Wszystkie te czynniki powodują znakomite środowisko do rozwoju dla każdego młodego zawodnika.

Marcin Pawlak & Angel

Świąteczny trening rocznika 2011

2020-12-18
Rocznik 2011 trenował do Świąt, a ostatnie zajęcia odbyły się 22 grudnia i miały charakter zabawowy. Było dużo gry oraz dużo zadań strzeleckich. Na koniec nie zabrakło życzeń świątecznych! Młodzi piłkarze ładują akumulatory, a już [...]

Rocznik 2011 trenował do Świąt, a ostatnie zajęcia odbyły się 22 grudnia i miały charakter zabawowy. Było dużo gry oraz dużo zadań strzeleckich. Na koniec nie zabrakło życzeń świątecznych!

Młodzi piłkarze ładują akumulatory, a już 2 stycznia rozpoczynają granie w nowym, 2021 roku meczami sparingowymi w Jarocinie.

Marcin Pawlak & Angel

Listopadowe mecze rocznika 2011

2020-11-30
W listopadzie zawodnicy Canarinhos z rocznika 2011 mieli okazję rywalizować po raz pierwszy z Błękitnymi Wronki, Wartą Poznań 2012 oraz podczas turnieju w Lesznie z AP Reissa Leszno, Koroną Wschowa, Kotwicą Kórnik. Oprócz tych spotkań [...]

W listopadzie zawodnicy Canarinhos z rocznika 2011 mieli okazję rywalizować po raz pierwszy z Błękitnymi Wronki, Wartą Poznań 2012 oraz podczas turnieju w Lesznie z AP Reissa Leszno, Koroną Wschowa, Kotwicą Kórnik. Oprócz tych spotkań zagrali kolejny raz z Lipnem Stęszew 2010/11 i Wilkami Dąbrówka.

Zawodnicy Skórzewa wykazali się wysoką frekwencją na treningach, co zaowocowało kolejnym postępem w umiejętnościach piłkarskich. Budowanie akcji, gra zespołowa jest coraz płynniejsza, a wszystko, niezmiennie oparte jest na dużej skuteczności w grze 1×1.
W grudniu graczy KS-u czekają bardzo mocni sparingpartnerzy oraz ciekawe drużyny podczas turnieju Duszyczki Cup, gdzie wystąpią dwie ekipy Canarinhos z rocznika 2011.

Marcin Pawlak & Angel

Październik pełen piłkarskich emocji

2020-10-27
Kolejny miesiąc gier rocznika 2011 przyniósł potyczki z wymagającymi rywalami. Młodzi piłkarze zagrali dwa bardzo wyrównane mecze z Sucharami Suchy Las. Wykazali się dobrą skutecznością w meczu przeciwko SF Luboń. Walczyli jak lwy w spotkaniu [...]
Kolejny miesiąc gier rocznika 2011 przyniósł potyczki z wymagającymi rywalami. Młodzi piłkarze zagrali dwa bardzo wyrównane mecze z Sucharami Suchy Las. Wykazali się dobrą skutecznością w meczu przeciwko SF Luboń. Walczyli jak lwy w spotkaniu przeciwko Lechowi Poznań. Na koniec zagrali z Koziołkiem Poznań i mimo przewagi w grze oraz wysokiego rezultatu, wiele elementów z tego meczu wymaga poprawy. Tradycyjnie także w ramach jednego z treningów zagrali ze starszymi kolegami z Klubu.

Przed zawodnikami Canarinhos jeszcze dużo pracy, wszystko w ich głowach i nogach. Jesteśmy dobrej myśli, pełni optymizmu czekamy na kolejne sportowe rywalizacje!

Marcin Pawlak & Angel

Wrześniowe potyczki Orlika Młodszego

2020-09-29
Po przyjeździe z obozu zawodnicy z rocznika 2011 rozegrali wiele ciekawych meczów. Rywalizowali z Gminną Szkółką Piłkarską Sątopy, Akademią Reissa Poznań oraz Wielkopolską Komorniki w ramach rozgrywek ligowych. Zagrali również sparingi z Canarinhos 2010 oraz [...]

Po przyjeździe z obozu zawodnicy z rocznika 2011 rozegrali wiele ciekawych meczów. Rywalizowali z Gminną Szkółką Piłkarską Sątopy, Akademią Reissa Poznań oraz Wielkopolską Komorniki w ramach rozgrywek ligowych. Zagrali również sparingi z Canarinhos 2010 oraz Lipnem Stęszew 2010/11. W każdym spotkaniu zaprezentowali swoją waleczność oraz coraz lepsze umiejętności indywidualne, nie zabrakło ciekawych akcji drużynowych i pięknych bramek.

Podopieczni trenera Pawlaka trenują dalej z pełnym zaangażowaniem, a październik zapowiada się jeszcze bardziej intensywnie!

Marcin Pawlak & Angel

Treningi w sezonie halowym:

DzieńGodzina
Wtorek17:30-19:00
Czwartek18:15-19:45
Piątek17:00-18:30
Treningi odbywać się bedą: we wtorek na Orliku w Skórzewie, w czwartek pod balonem w Puszczykowie, w piątek w hali na os. Kwiatowym