Rocznik 2012

Świetnie rozpoczęcie roku rocznika 2012!

2021-01-11
W niedzielę 10 stycznia zawodnicy z rocznika 2012 po przerwie świątecznej wybrali się na swój pierwszy turniej halowy do Janikowa. Zespół ze Skórzewa miał w grupie takie zespoły jak: UKS Talent Poznań, Unia Janikowo, MP [...]

W niedzielę 10 stycznia zawodnicy z rocznika 2012 po przerwie świątecznej wybrali się na swój pierwszy turniej halowy do Janikowa. Zespół ze Skórzewa miał w grupie takie zespoły jak: UKS Talent Poznań, Unia Janikowo, MP Inowrocław.

Mecze w grupie:
KS Canarinhos Skórzewo – KS Unia Janikowo   2:2
MP Inowrocław – KS Canarinhos Skórzewo   1:3
UKS Talent Poznań – KS Canarinhos Skórzewo   1:1

Mecz półfinałowy:
Pogoń Mogilno – KS Canarinhos Skórzewo   2:0

Mecz o 3 miejsce:
KS Canarinhos Skórzewo – KS Unia Janikowo   4:1

Podopieczni trenera Baranowskiego zajęli ostatecznie 3 miejsce w turnieju. Na dodatkowe wyróżnienie zasłużył sobie Wojciech Balcerzak, który super grę oraz waleczność i zaangażowanie został wybrany jako: Super gracz Zespołu oraz został Królem Strzelców turnieju – gratulacje! Gratulacje również dla całego zespołu Canarinhos za bardzo dobrą postawę!

Adam Baranowski & Angel

436 goli w Canarinhos Cup!

2020-12-19
W sobotę 19 grudnia 2020 roku w hali GOSiR Dopiewo odbył się ostatni w tym roku turniej halowy organizowany przez Canarinhos Skórzewo. W zawodach udział wzięło 21 drużyn, podzielonych na 3 kategorie wiekowe. Od rana [...]

W sobotę 19 grudnia 2020 roku w hali GOSiR Dopiewo odbył się ostatni w tym roku turniej halowy organizowany przez Canarinhos Skórzewo. W zawodach udział wzięło 21 drużyn, podzielonych na 3 kategorie wiekowe.

Od rana rywalizowały skrzaty, które w 21 spotkaniach strzeliły aż 186 bramek! W południe wystartowały drużyny z rocznika 2013. Poziom tych zmagań stał na wysokim poziomie, praktycznie każdy mecz był zacięty, żaki młodsze zdobyły w sumie 140 bramek.
Późnym popołudniem na parkiet wkroczyły ekipy 8 latków. Tutaj kultura gry była już widoczna, dobre interwencje bramkarzy spowodowały, że padło ,,tylko” 110 goli.

Cały turniej przebiegł sprawnie, każdy młody zawodnik dostało szansę gry w dużym wymiarze czasowym. Wielkie brawa dla trenerów, których postawa była wzorem do naśladowania dla młodych adeptów futbolu. Z powodu obostrzeń rodzice nie mogli obserwować zmagań swoich pociech na żywo, jednak dzięki zaangażowaniu działaczy klubowych udało się udostępnić transmisję z meczów na klubowym facebook-u.

Na parkiecie królowała dziecięca radość, gra fair play oraz wiele udanych dryblingów i pięknych bramek!

Marcin Pawlak & Angel

Za udział dziękujemy drużynom:

LKS Wielkopolska Komorniki
Junior Koziegłowy
Piłkarska Szkółka Gniezno
MKS Przemysław Poznań
Akademia Piłkarska Oborniki
UKS Orlik Poznań
KS Polonia Środa Wielkopolska
Warta Poznań
KS Lipno Stęszew
Red Box Poznań
Orkan Konarzewo


2 miejsce na turnieju Deichmann w Lesznie

2020-12-06
W niedzielę 6 grudnia rocznik 2012 wybrał się na turniej do Leszna. Turniej odbył się pod balonem ze sztuczną nawierzchnią, w formie 4+1 , każdy z każdym, a mecz trwał 18 min. Zespoły z jakimi [...]

W niedzielę 6 grudnia rocznik 2012 wybrał się na turniej do Leszna. Turniej odbył się pod balonem ze sztuczną nawierzchnią, w formie 4+1 , każdy z każdym, a mecz trwał 18 min. Zespoły z jakimi przyszło zmierzyć się graczom Skórzewa to: Sokół Kaszczor, FA Leszno, Juna Trans Stare Oborzyska, FA Głogów, Chrobry Głogów.

W pierwszym meczu Canarinhos zagrało z zespołem z Oborzysk, a był to zespół złożony z dziewczynek, które były starsze od pozostałych chłopców o 2 lata. Połowa meczu zdecydowanie należała do zespołu ze Skórzewa, który pewnie wygrywał 5:0, po zmianie zawodników zrobiło się nerwowo, ponieważ rywale doprowadzili do remisu, ale w ostatniej minucie meczu udało się strzelić bramkę na wagę zwycięstwa.
W kolejnym meczu Skórzewo zagrało z Chrobrym Głogów i znów doskonale rozpoczęli mecz prowadząc już po kilku minutach 3:0. Ostatecznie mecz zakończył się sprawiedliwym remisem 3:3.
Kolejnym rywalem podopiecznych trenera Baranowskiego był gospodarz tego turniej, czyli FA Leszno. Mecz początkowo wyrównany, gole wpadały raz do jednej raz do drugiej bramki. Później Leszno nieco odskoczyło, ale Canarinhos nie dało za wygraną i udało się wcisnąć jeszcze 3 bramki, po bardzo dobrej grze Węglewskiego. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 8:5 dla Leszna.
W przedostatnim meczu podopieczni gracze KS-u zagrali przeciwko FA Głogów i pewnie wygrali 6:3.
W ostatnim meczu turnieju Canarinhos zmierzyło się z Sokołem Kaszczor. Prowadzili 5:0 i po zmianach znów się zrobiło gorąco, gdyż Sokół zdołał strzelić 4 bramki, ale ostatecznie to Skórzewo wygrało.

Podsumowując, zespół ze Skórzewa zajął 2 miejsce w turnieju. Na wyróżnienie zasługują – Węgelewski za 11 bramek (o 1 mniej od najlepszego strzelca), Smukała za 7 bramek i bardzo dobrą grę oraz Kolano za bardzo dobrą grę i postawę jako obrońca.

Adam Baranowski & Angel

Dwa sparingi rocznika 2012

2020-12-05
Na przełomie listopada i grudnia drużyna Canarinhos z rocznika 2012 wybrała się na dwa sparingi. Pierwszy miał miejsce w Suchym Lesie, na boisku ze sztuczna trawa z Sucharami. Zawodnicy równocześnie grali na dwóch boiskach. Tego [...]

Na przełomie listopada i grudnia drużyna Canarinhos z rocznika 2012 wybrała się na dwa sparingi. Pierwszy miał miejsce w Suchym Lesie, na boisku ze sztuczna trawa z Sucharami. Zawodnicy równocześnie grali na dwóch boiskach. Tego dnia młodzi piłkarze KS-u dostali bardzo dobra lekcje od rówieśników!

Trzy dni później podopieczni trenera Baranowskiego wybrali się na hale sportową do Komornik i tam zagrali sparing z drużyną – Grom Plewiska. Hala została podzielona na 3 boiska, więc było bardzo dużo gry i bramek.

Adam Baranowski & Angel


II Turniej Ligi WZPN rocznika 2012

2020-09-26
W sobotę 26 września zespół z rocznika 2012 – Żak F1 przystąpił do swojego drugiego turnieju w ramach Ligi WZPN, a w rolę gospodarzem tym razem wcieli się zespół  Victorii Wysogotowo. W turnieju udział brały takie [...]

W sobotę 26 września zespół z rocznika 2012 – Żak F1 przystąpił do swojego drugiego turnieju w ramach Ligi WZPN, a w rolę gospodarzem tym razem wcieli się zespół  Victorii Wysogotowo. W turnieju udział brały takie zespoły jak:

Tarnovia Tarnowo Podgórne
TMS Suchary Suchy Las
Victoria Wysogotowo
KS Canarinhos Skórzewo
Champion Rokietnica
LPFA Podolany
Poznaniak Poznań
UKS Champions Poznań
Mimo kiepskich warunków pogodowych  i dużego znaku zapytania czy turniej się odbędzie, po ustaleniach koordynatora z trenerami podjęto wspólną decyzję o rozegraniu turnieju. Każda z drużyn miała przyjemność rywalizować między sobą w formie turnieju towarzyskiego. Głównym założeniem takiego turnieju jest dobra zabawa, a co za tym idzie nie jest prowadzona ewidencja wyników i tabel.
Adam Baranowski & Angel

Treningi w sezonie halowym:

DzieńGodzina
Poniedziałek19:00-20:30
Wtorek17:00-18:30
Środa19:00-20:30
Czwartek17:00-18:30
Treningi odbywać się bedą: w hali SP1 w Skórzewie