Rocznik 2012

Pierwszy turniej WZPN-u rocznika 2012

2019-09-08
W niedzielę 8 września podopieczni trenera Baranowskiego wybrali się na pierwszy turniej ligi WZPN w swojej kategorii wiekowej, czyli żak F2 grupa 15. Zawodnikom ze Skórzewa przyszło zmierzyć się z takimi zespołami jak: Warta Poznań, [...]

W niedzielę 8 września podopieczni trenera Baranowskiego wybrali się na pierwszy turniej ligi WZPN w swojej kategorii wiekowej, czyli żak F2 grupa 15. Zawodnikom ze Skórzewa przyszło zmierzyć się z takimi zespołami jak: Warta Poznań, Orlik Poznań, WAP Poznań.

W pierwszym meczu młodzi zawodnicy Canarinhos zagrali przeciwko Orlikowi Poznań, w którym padł remis 1:1. W kolejnym spotkaniu młodzi gracze KS-u pewnie wygrali 5:0 z WAP Poznań, a na końcu zaliczyli porażkę 1:3 z Wartą Poznań.

Gratulacje dla zawodników za dobry występ i  podziękowania dla rodziców za wsparcie!

Adam Baranowski & Angel

Zakończenie sezonu w roczniku 2012

2019-07-02
Ostatni trening dla rocznika 2012 odbył się w czwartek 27 czerwca. Był to trening razem z rodzicami, a tym samym pożegnalny przed przerwa wakacyjną. W pierwszej części treningu trener Drozdowski wziął pod swoje skrzydła młodych [...]
Ostatni trening dla rocznika 2012 odbył się w czwartek 27 czerwca. Był to trening razem z rodzicami, a tym samym pożegnalny przed przerwa wakacyjną.
W pierwszej części treningu trener Drozdowski wziął pod swoje skrzydła młodych adeptów z rocznika 2012, a trener Baranowski zajął się ich rodzicami w celu przeprowadzenia kilkunastominutowej intensywnej rozgrzewki.
Następnie odbyły się mecze pomiędzy zawodnikami Canarinhos Skórzewo 2012 a rodzicami, gdzie było widać sporo zabawy i uśmiechu.
Adam Baranowski & Angel

Finał ligi RAFiK w roczniku 2012

2019-06-09
W niedzielę 9 czerwca rocznik 2012 wybrał się do Zakrzewa na finał wiosennej Ligi RAFiK. Tego dnia zawodnikom Canarinhos przyszło się zmierzyć z takimi zespołami jak: AP Reissa Kościan, UKS Śrem 12, Lipno Stęszew. Oprócz [...]
W niedzielę 9 czerwca rocznik 2012 wybrał się do Zakrzewa na finał wiosennej Ligi RAFiK. Tego dnia zawodnikom Canarinhos przyszło się zmierzyć z takimi zespołami jak: AP Reissa Kościan, UKS Śrem 12, Lipno Stęszew.

Oprócz spotkań jakie zawodnicy rozgrywali, organizator zapewnił wiele atrakcji dla najmłodszych co spowodowało, że nie dało się nudzić tego dnia. Pomimo wielkiego upału podopieczni trenera Baranowskiego zostawili dużo serducha na boisku, a doping rodziców słychać było w sąsiedniej gminie.

Na koniec każdy z zawodników otrzymał medal i wszyscy tego dnia byli zwycięzcami, gratulacje!

Adam Baranowski & Angel

Rocznik 2012 na turnieju w Komornikach

2019-05-12
W niedziele 12 maja podopieczni trenera Baranowskiego mimo fatalnej pogody tego dnia, stawili się na turnieju charytatywny „Gramy dla Nadii”, organizowany przez zespół z Komornik. Wstępna liczba zespołów, która zdeklarowała się przybyć to aż 20 [...]
W niedziele 12 maja podopieczni trenera Baranowskiego mimo fatalnej pogody tego dnia, stawili się na turnieju charytatywny „Gramy dla Nadii”, organizowany przez zespół z Komornik. Wstępna liczba zespołów, która zdeklarowała się przybyć to aż 20 drużyn. Niestety tylko tym zespołom, którym pogoda nie straszna udało się dotrzeć i ostatecznie rozegraliśmy turniej w 8 drużyn. Skórzewo podejmowało takie zespoły w grupie jak: Pogoń Mogilno II, Wielkopolska Komorniki II oraz UKS Mosina II.

W pierwszym meczu młodzi piłkarze Canarinhos zagrali przeciwko Pogoni, gdzie mecz zakończył się remisem 3:3, następnie przyszło im zmierzyć się z gospodarzem i tutaj pewna wygrana 2:0. W ostatnim meczu gracze KS-u zagrali z bardzo mocnym zespołem z Mosiny, który pewnie wygrał 3:0.

Po krótkiej przerwie i możliwości zjedzenia posiłku, zawodnikom Skórzewa przyszło zagrać w Lidze Mistrzów z najlepszymi drużynami. Pierwszy mecz w tej grupie podopieczni trenera Baranowskiego zagrali z  Wielkopolską Komorniki I. Mecz był bardzo wyrównany i obie drużyny mogły wyjść zwycięsko z tego spotkania, ale ostatecznie skończyło się na remisie 0:0. Następny mecz to rewanżowe spotkanie z UKS Mosina II. Niestety ponownie lepszym zespołem okazała się Mosina, która rwygrała aż 5:0. Ostatni mecz w tej grupie Skórzewo zagrało również z zespołem UKS Mosina I, w którym rywale wygrali 4:0.

Mimo słabszych występów w grupie LM w takich turniej chodzi przede wszystkim o dobra zabawę zawodników oraz rodziców, którzy wiernie przyglądali się swoim chłopakom w typowej angielskiej pogodzie.
Podziękowania dla zawodników i ich rodziców.

Adam Baranowski & Angel

Sparing rocznika 2012 z drużyną z Komornik

2019-03-27
W środę 27 marca zespół Canarinhos rocznika 2012 rozegrał mecz sparingowy z sąsiedzka drużyną Wielkopolska Komorniki. Zespoły zagrały 3 razy po 20 minut. Cały mecz był bardzo wyrównany i żaden z zespołów nie chciał oddać [...]
W środę 27 marca zespół Canarinhos rocznika 2012 rozegrał mecz sparingowy z sąsiedzka drużyną Wielkopolska Komorniki. Zespoły zagrały 3 razy po 20 minut. Cały mecz był bardzo wyrównany i żaden z zespołów nie chciał oddać wygranej. Jednak to ostatnie minuty przyczyniły się do tego, że zespół z Komornik wyszedł zwycięsko z tego spotkania wygrywając 5:2.
Trener Baranowski był bardzo zadowolony z postawy i zaangażowania swoich zawodników.
Adam Baranowski & Angel
Mecz towarzyski:
Wielkopolska Komorniki – KS Canarinhos Skórzewo   5:2

Treningi w rundzie jesiennej:

DzieńGodzina
Wtorek18:30-20:00
Czwartek18:30-20:00
Treningi odbywać się bedą: we wtorek na boisku trawiastym przy SP 2 w Skórzewie, w czwartek na Orliku w Skórzewie.