Rocznik 2012

Gra kontrolna rocznika 2012

2021-11-27
W sobotę 27 listopada zawodnicy Canarinhos z rocznika 2012 zmierzyli się w meczu sparingowym z drużyną AS Orlik Kaźmierz. Mimo, że warunki pogodowe nie był idealne, obie drużyny stanęły na wysokości zadania i rozegrały bardzo [...]

W sobotę 27 listopada zawodnicy Canarinhos z rocznika 2012 zmierzyli się w meczu sparingowym z drużyną AS Orlik Kaźmierz. Mimo, że warunki pogodowe nie był idealne, obie drużyny stanęły na wysokości zadania i rozegrały bardzo ciekawy mecz.

Spotkanie zaowocowało bardzo dużą ilością walki oraz bramek. Ostatecznie ekipa ze Skórzewa osiągnęła zasłużony triumf 9:7.

Teraz przed rocznikiem 2012 bardzo pracowity grudzień. Liczymy na następne sukcesy oraz dobrą grę!

Marcel Szymkowiak & Angel

Rocznik 2012 rywalizował na turnieju

2021-11-21
W niedzielę 21 listopada drużyna Canarinhos z rocznika 2012 wzięła udział w turnieju organizowanym przez Słodką Polskę. Zawodnicy ze Skórzewa mieli okazje sprawdzić swoje umiejętności na tle bardzo wymagających rywali jakimi byli: reprezentacja Polski chłopców [...]

W niedzielę 21 listopada drużyna Canarinhos z rocznika 2012 wzięła udział w turnieju organizowanym przez Słodką Polskę. Zawodnicy ze Skórzewa mieli okazje sprawdzić swoje umiejętności na tle bardzo wymagających rywali jakimi byli: reprezentacja Polski chłopców z cukrzycą typu I, Polonia Środa Wielkopolska oraz Orlik Poznań.

Canarinhos co prawda ulegli rywalom w każdym z trzech spotkań, ale pokazali się z bardzo pozytywnej strony grając ofensywny futbol i strzelając wiele bramek. Turniej był świetnie zorganizowany i sprawił zawodnikom wiele radości i satysfakcji!

Marcel Szymkowiak & Angel

Turniej WZPN rocznika 2012

2021-11-08
W sobotę 6 listopada na Orliku w Skórzewie odbył się kolejny turniej dla zawodników urodzonych w roku 2012 i młodszych. W zmaganiach wzięły udział 3 zespoły: GKS Dopiewo oraz KS Canarinhos Skórzewo 2012 i 2013. [...]

W sobotę 6 listopada na Orliku w Skórzewie odbył się kolejny turniej dla zawodników urodzonych w roku 2012 i młodszych. W zmaganiach wzięły udział 3 zespoły: GKS Dopiewo oraz KS Canarinhos Skórzewo 2012 i 2013. Niestety w ostatniej chwili zespół z Tarnowa Podgórnego odmówił udziału.

Rozgrywki w formule każdy z każdym trwały po 30 min, każda drużyna rozegrała 2 mecze. Była to zatem ponownie doskonała okazja do zaprezentowania swoich umiejętności. Tego dnia nie tylko pogoda dopisała, ale również i mecze, zwłaszcza nr 2 i nr 3 dostarczyły sporo wrażeń i emocji.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i grę fair play!

Mariusz Matouszek & Angel

Dobry występ rocznika 2012

2021-09-18
W sobotę 18 września drużyna Canarinhos z rocznika 2012 brała udział w turnieju organizowanym przez Wartę Poznań w Suchym Lesie. Rywalami drużyny były między innymi Warta, Suchary Suchy Las czy Concordia Murowana Goślina. Podopieczni trenera [...]

W sobotę 18 września drużyna Canarinhos z rocznika 2012 brała udział w turnieju organizowanym przez Wartę Poznań w Suchym Lesie.

Rywalami drużyny były między innymi Warta, Suchary Suchy Las czy Concordia Murowana Goślina. Podopieczni trenera Szymkowiaka zaprezentowali się z bardzo pozytywnej strony grając odważny, ofensywny futbol i z 7 punktową zdobyczą zajęli 2 miejsce w turnieju, ustępując jedynie organizatorowi turnieju.

Turniej został zwieńczony atrakcyjnymi nagrodami oraz ciepłym posiłkiem. Dziękujemy za zaproszenie i gratulacje dla wszystkich zawodników za świetną postawę!

Marcel Szymkowiak & Angel

Pierwszy turniej zawodników rocznika 2012

2021-09-04
W sobotę 4 września zawodnicy Canarinhos z rocznika 2012 udali się do Dopiewa, aby wziąć udział w pierwszym z cyklu czterech turniejów WZPN. Mecze były rozgrywane na dwóch boiskach jednocześnie, a każda z drużyn rozegrała [...]

W sobotę 4 września zawodnicy Canarinhos z rocznika 2012 udali się do Dopiewa, aby wziąć udział w pierwszym z cyklu czterech turniejów WZPN. Mecze były rozgrywane na dwóch boiskach jednocześnie, a każda z drużyn rozegrała po trzy spotkania.

Młodzi adepci piłki nożnej ze Skórzewa spisali się bardzo dobrze. Przede wszystkim zostawili dużo zdrowia na boisku i momentami potrafili także zaprezentować wysokie umiejętności piłkarskie. Kilka bramek padło po naprawdę ciekawych akcjach.

Wszystkim drużynom gratulujemy zaprezentowanej postawy i gry fair play! Młodym zawodnikom ze Skórzewo życzymy dalszego piłkarskiego rozwoju i kolejnych udanych meczów!

Mariusz Matouszek & Angel

Treningi w rundzie jesiennej:

DzieńGodzina
Poniedziałek17:00
Wtorek17:00
Czwartek18:30
Treningi odbywać się bedą: na boisku trawiastym przy SP2 w Skórzewie.