Rocznik 2012

Słabszy występ rocznika 2012

2019-11-03
W niedzielny poranek 3 listopada zespół Canarinhos z rocznika 2012 wybrał się na mały turniej do Stęszewa. Zawodnikom Skórzewa przyszło zmierzyć się z takimi drużynami jak: Lipno Stęszew, Lipno Stęszew II oraz Red Box Poznań. [...]

W niedzielny poranek 3 listopada zespół Canarinhos z rocznika 2012 wybrał się na mały turniej do Stęszewa. Zawodnikom Skórzewa przyszło zmierzyć się z takimi drużynami jak: Lipno Stęszew, Lipno Stęszew II oraz Red Box Poznań.

Niestety tego dnia podopieczni trenera Baranowskiego nie byli sobą i we wszystkich spotkaniach doznali porażki. Być może słabszy dzień, a może zbyt wczesna pora turnieju. Trzeba jednak mocno wziąć się do pracy, gdyż w kolejny weekend drużyna Canarinhos wybiera się na trzy-dniowy turniej do Łodzi.

Adam Baranowski & Angel

IV kolejka ligi WZPN rocznika 2012

2019-10-20
W niedzielę 20 października odbyła się IV kolejka ligi WZPN rocznika 2012. Tego pięknego słonecznego dnia drużyna Canarinhos wybrała się do Poznania na boiska Warty Poznań. W pierwszym meczu gracze Skórzewa grali z zespołem z [...]

W niedzielę 20 października odbyła się IV kolejka ligi WZPN rocznika 2012. Tego pięknego słonecznego dnia drużyna Canarinhos wybrała się do Poznania na boiska Warty Poznań.

W pierwszym meczu gracze Skórzewa grali z zespołem z Lubonia i od początku gra Canarinhos wyglądała bardzo dobrze. Stwarzali sobie wiele sytuacji bramkowych, ale brakowało skuteczności. W końcu udało się wyjść na prowadzenie. Końcówka meczu to już katastrofalne błędy zespołu KS-u, co skutkowało stratą dwóch bramek.

W kolejnym meczu podopiecznym trenera Baranowskiego przyszło zmierzyć się z Orlikiem Poznań. Mecz początkowo wyrównany. Później to zespół z Orlika przejął inicjatywę i pokazał kto rządzi w tym meczu. Mimo starań i chęci brakowało korekty błędów z pierwszego meczu oraz cwaniactwa piłkarskiego i w rezultacie porażka Skórzewa 1:3.

W ostatnim meczu młodzi piłkarze Canarinhos grali z liderem grupy i gospodarzem turnieju tego dnia, czyli Wartą Poznań. Zespołem, który w tych rozgrywkach nie stracił jeszcze punktu. Trener Baranowski mocno zmotywował zawodników oraz wystawił eksperymentalny skład z najsilniejszym zespołem. Ku zaskoczeniu samego trenera i kibiców to młodzi podopieczni ze Skórzewa prowadzili 1:0 po kilku minutach meczu. Warta Poznań odpowiedziała bramką na 1:1. Później gra się zaostrzyła i ponownie dominował brak skuteczności. Zieloni strzelili bramkę na 2:1, ale szybka odpowiedź zawodników Canarinhos i zrobiło się 2:2. Piękna akcję zrobił zespól ze Skórzewa wychodząc na prowadzenie 3:2. Niestety nie udało się utrzymać wyniku i ostatecznie mecz zakończył się remisem 3:3.

Adam Baranowski & Angel

Wyniki:

WAP Poznań – KS Canarinhos Skórzewo  2:1
Orlik Poznań – KS Canarinhos Skórzewo   3:1
Warta Poznań – KS Canarinhos Skórzewo   3:3


II kolejka ligi WZPN rocznika 2012

2019-09-21
W sobotę 21 września odbyła się II kolejka ligi. Tym razem gracze Canarinhos byli gospodarzami turnieju. Pogoda dopisywała, kibiców było sporo. Niestety tego dnia zawodnicy ze Skórzewa nie byli w dobrej formie i na koncie [...]

W sobotę 21 września odbyła się II kolejka ligi. Tym razem gracze Canarinhos byli gospodarzami turnieju. Pogoda dopisywała, kibiców było sporo. Niestety tego dnia zawodnicy ze Skórzewa nie byli w dobrej formie i na koncie zapisali skromny 1 punkt.

Poniżej wyniki rozgrywek:
KS Canarinhos Skórzewo – WAP Luboń   3:3
KS Canarinhos Skórzewo – Orlik Poznań   1:3
KS Canarinhos Skórzewo – Warta Poznań   0:8

Adam Baranowski & Angel

Pierwszy turniej WZPN-u rocznika 2012

2019-09-08
W niedzielę 8 września podopieczni trenera Baranowskiego wybrali się na pierwszy turniej ligi WZPN w swojej kategorii wiekowej, czyli żak F2 grupa 15. Zawodnikom ze Skórzewa przyszło zmierzyć się z takimi zespołami jak: Warta Poznań, [...]

W niedzielę 8 września podopieczni trenera Baranowskiego wybrali się na pierwszy turniej ligi WZPN w swojej kategorii wiekowej, czyli żak F2 grupa 15. Zawodnikom ze Skórzewa przyszło zmierzyć się z takimi zespołami jak: Warta Poznań, Orlik Poznań, WAP Poznań.

W pierwszym meczu młodzi zawodnicy Canarinhos zagrali przeciwko Orlikowi Poznań, w którym padł remis 1:1. W kolejnym spotkaniu młodzi gracze KS-u pewnie wygrali 5:0 z WAP Poznań, a na końcu zaliczyli porażkę 1:3 z Wartą Poznań.

Gratulacje dla zawodników za dobry występ i  podziękowania dla rodziców za wsparcie!

Adam Baranowski & Angel

Zakończenie sezonu w roczniku 2012

2019-07-02
Ostatni trening dla rocznika 2012 odbył się w czwartek 27 czerwca. Był to trening razem z rodzicami, a tym samym pożegnalny przed przerwa wakacyjną. W pierwszej części treningu trener Drozdowski wziął pod swoje skrzydła młodych [...]
Ostatni trening dla rocznika 2012 odbył się w czwartek 27 czerwca. Był to trening razem z rodzicami, a tym samym pożegnalny przed przerwa wakacyjną.
W pierwszej części treningu trener Drozdowski wziął pod swoje skrzydła młodych adeptów z rocznika 2012, a trener Baranowski zajął się ich rodzicami w celu przeprowadzenia kilkunastominutowej intensywnej rozgrzewki.
Następnie odbyły się mecze pomiędzy zawodnikami Canarinhos Skórzewo 2012 a rodzicami, gdzie było widać sporo zabawy i uśmiechu.
Adam Baranowski & Angel

Treningi w rundzie jesiennej:

DzieńGodzina
Wtorek18:30-20:00
Czwartek18:30-20:00
Treningi odbywać się bedą: we wtorek na boisku trawiastym przy SP 2 w Skórzewie, w czwartek na Orliku w Skórzewie.