Rocznik 2012

Sparing z Wartą Poznań

2019-03-15
W piątek 15 marca zawodnicy Canarinhos z rocznika 2012 podejmowali swoich rówieśników z Warty Poznań.  Mecz był bardzo wyrównany.  Mimo początkowego objęcia prowadzenia przez drużynę z Drogi Dębińskiej zawodnicy trenera Baranowskiego zdołali odrobić stratę bramkowa [...]

W piątek 15 marca zawodnicy Canarinhos z rocznika 2012 podejmowali swoich rówieśników z Warty Poznań.  Mecz był bardzo wyrównany.  Mimo początkowego objęcia prowadzenia przez drużynę z Drogi Dębińskiej zawodnicy trenera Baranowskiego zdołali odrobić stratę bramkowa i wyjść na prowadzenie.

To wspaniałe widowisko podziwiali oczywiście rodzice. Mieli okazję podziwiać zaangażowanie młodych adeptów futbolu oraz ich festiwal bramkowy. Mecz zakończył się wynikiem 25:20 dla graczy Skórzewa. Każdy z zawodników miał równą szanse wykazania się na boisku.

Za wspaniałe zaangażowanie i wiele emocji,  które zagwarantowali młodzi piłkarze Canarinhos, dziękujemy!

Adam Baranowski & Angel

Bardzo dobry występ w meczu towarzyskim rocznika 2012

2019-03-13
W wtorek 12 marca rocznik 2012 w ramach treningu rozegrał sparing z drużyną  Błękitni Owińska. Trener Baranowski tego dnia miał bardzo dużą liczbę dostępnych zawodników, których podzielił na kilka zespołów. Od początku spotkania było widać znaczną przewagę i pewność [...]
W wtorek 12 marca rocznik 2012 w ramach treningu rozegrał sparing z drużyną  Błękitni Owińska. Trener Baranowski tego dnia miał bardzo dużą liczbę dostępnych zawodników, których podzielił na kilka zespołów. Od początku spotkania było widać znaczną przewagę i pewność zespołu ze Skórzewa. W rezultacie spotkanie zakończyło się wynikiem 13:4 dla Canarinhos.

Brawa dla całej drużyny za walkę i zaangażowanie!

Adam Baranowski & Angel

Polonia Cup 2019 dla rocznika 2012

2019-02-23
W sobotę 23.02.2019r. zespół Canarinhos rocznika 2012 udał się na turniej do Środy Wielkopolskiej. W turnieju uczestniczyły zespoły: KS Canarinhos Skórzewo, Akademia Reissa Poznań, Warta Śrem, Polonia Środa Wielkopolska (dwa zespoły), UKS Talent Poznań oraz [...]

W sobotę 23.02.2019r. zespół Canarinhos rocznika 2012 udał się na turniej do Środy Wielkopolskiej. W turnieju uczestniczyły zespoły: KS Canarinhos Skórzewo, Akademia Reissa Poznań, Warta Śrem, Polonia Środa Wielkopolska (dwa zespoły), UKS Talent Poznań oraz Avia Kamionki.

Każda z drużyn rozegrała 6 spotkań po 12 minut. W tym czasie każdy z zawodników miał okazje zaprezentować próbkę swoich możliwości. Kibice podziwiali wspaniałe widowisko na wyrównanym poziomie. Podczas turnieju nie zabrakło pięknych bramek, wspaniałych akcji oraz gry zespołowej.

Zawodnicy Skórzewa byli bez wątpienia jedną z najlepszych drużyn na turnieju, co udowodnili na początku turnieju wygrywając z Polonią Środa Wielkopolska II 2:0 oraz drużyną UKS Talent Poznań 4:0. Następnie zagrali z najsilniejszymi zespołami, czyli Akademia Reissa, remisując 0:0 oraz Polonią Środa Wielkopolską I, remisując 1:1.

Potwierdzeniem dobrej dyspozycji wszystkich zawodników KS-u były zwycięstwa nad drużyna ze Śremu 5:1 oraz Avia Kamionki 2:1. Ostatecznie podopieczni trenera Baranowskiego zajęli 2 miejsce.

Najlepszym bramkarzem turnieju został nasz zawodnik Canarinhos – Juliusz Tabędzki, a najlepszym zawodnikiem drużyny został Miłosz, dla którego był to pożegnalny turniej w drużynie Canarinhos. Łupami bramkowymi podzielili się: Miłosz [7 bramek], Nikodem[3], Witek[2], Gabriel, Franciszek.

Adam Baranowski & Angel

Rocznik 2012 na turnieju w Lesznie

2019-02-09
W sobotę 9 lutego rocznik 2012 wybrał się na mocno obstawiony turniej do Leszna. W turnieju brały udział takie zespoły jak: FA Leszno I, FA Leszno II, Polonia Środa Wlkp., Młoda Polonia Leszno, KA4 Respect Krobiam, [...]
W sobotę 9 lutego rocznik 2012 wybrał się na mocno obstawiony turniej do Leszna. W turnieju brały udział takie zespoły jak: FA Leszno I, FA Leszno II, Polonia Środa Wlkp., Młoda Polonia Leszno, KA4 Respect Krobiam, a także podopieczni trenera Baranowskiego, czyli KS Canarinhos Skórzewo.

Każdy z zespołów rozegrał 5 meczów po 14 minut, więc gry było bardzo dużo. W pierwszym meczu młodzi piłkarze Canarinhos ponieśli porażkę 0:5 , by w kolejnym meczu pokazać, że nie są byle jakim zespołem i wygrać pewnie 3:0. Kolejny mecz był bardzo wyrównany, natomiast przeciwnik w ostatnich sekundach strzelił bramkę na na wagę zwycięstwa i zawodnicy Skórzewa przegrali 1:2. Mimo tego zespół się nie podłamał i dzielnie walczył. W kolejnym meczy podopieczni trenera Baranowskiego rozegrali wspaniały mecz i pewnie wygrali 5:1. W ostatnim meczu graczom KS-u przyszło zmierzyć się z gospodarzem tych zawodów, który tego dnia był nie pokonany, a zespół ze Skórzewa musiał uznać wyższość tej drużyny przegrywając 0:7.

Ostatecznie Canarinhos zajęło 4 miejsce. Zarówno trener jak i rodzice, którzy wspierali drużynę Skórzewa są bardzo zadowoleni z wyniku, gratulacje dla młodych piłkarzy!

Adam Baranowski & Angel
Wyniki:
Polonia Środa Wlkp. – KS Canarinhos Skórzewo   5:0
FA Leszno II – KS Canarinhos Skórzewo   0:3
KS Canarinhos Skórzewo – KA4Respect Krobia   1:2
KS Canarinhos Skórzewo – Młoda Polonia Leszno   5:1
FA Leszno I – KS Canarinhos Skórzewo   7:0

Udany występ rocznika 2012

2018-11-24
W miniona sobotę zawodnicy z rocznika 2012 ponownie wybrali się na turniej halowy, tym razem do Kamionek na AVIA CUP 2018. W turnieju wystąpiło 10 zespołów z Poznania i okolic. Na początku zawodnikom ze Skórzewo [...]
W miniona sobotę zawodnicy z rocznika 2012 ponownie wybrali się na turniej halowy, tym razem do Kamionek na AVIA CUP 2018.
W turnieju wystąpiło 10 zespołów z Poznania i okolic. Na początku zawodnikom ze Skórzewo przyszło toczyć boje w grupie, by później awansować do grupy Ligi Mistrzów.  Ponownie młodzi piłkarze Canarinhos zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i jak to bywa na turniejach dla najmłodszych grup wiekowych wszyscy byli zwycięzcami!
Adam Baranowski & Angel

Pierwszy turniej rocznika 2012

2018-11-17
W sobotę 17 listopada zawodnicy z rocznika 2012 wybrali się na swój pierwszy turniej do Konina, który odbywał się w hali Rondo. Młodym piłkarzom Canarinhos przyszło zmierzyć się z wieloma zespołami, a łącznie ich spotkania [...]

W sobotę 17 listopada zawodnicy z rocznika 2012 wybrali się na swój pierwszy turniej do Konina, który odbywał się w hali Rondo.
Młodym piłkarzom Canarinhos przyszło zmierzyć się z wieloma zespołami, a łącznie ich spotkania trwały 100 minut, także gry było bardzo dużo.
Podopieczni trenera Baranowskiego zaprezentowali się z bardzo dobrej strony w swoim pierwszym oficjalnym występie. Wszyscy uczestnicy byli zwycięzcami!
Szczególne podziękowania dla rodziców, którzy wiernie dopingowali swoich pupili!

Adam Baranowski & Angel

Treningi w okresie zimowym:

DzieńGodzina
Wtorek17:30-18:30
Czwartek17:30-18:30
Treningi odbywać się bedą: w hali SP1 Skórzewo.