Rocznik 2013

Udany weekend Orlików

2023-09-23
W sobotni poranek 23 września zawodnicy z rocznika 2013 wzięli udział w turnieju „ Factory Cup” w Luboniu rywalizując z drużynami: SF Luboń, Przemysław Poznań, Orlik Mosina i Grom Plewiska. Zespół Canarinhos tego dnia był [...]

W sobotni poranek 23 września zawodnicy z rocznika 2013 wzięli udział w turnieju „ Factory Cup” w Luboniu rywalizując z drużynami: SF Luboń, Przemysław Poznań, Orlik Mosina i Grom Plewiska.

Zespół Canarinhos tego dnia był w bardzo dobrej formie, od pierwszego meczu zawodnicy pokazali duże umiejętności oraz zaangażowanie na wysokim poziomie. Odnieśli trzy przekonywujące zwycięstwa oraz doznali jednej porażki w ostatnim meczu, zasłużenie wygrywając cały turniej.

Ponadto 6 zawodników z rocznika 2013 miało okazję zagrać w roczniku starszym, prezentując się bardzo dobrze!

Gratulacje dla wszystkich zawodników!

Rafał Strugarek & Angel

Bardzo dobra postawa podczas zmagań ligowych

2023-09-17
W weekend 16-17 września zawodnicy z rocznika 2013 wzięli udział w dwóch ligach, w których pokazali się z bardzo dobrej strony. Ładna gra, dużo składnych akcji, wygrane pojedynki 1×1 i skuteczność na wysokim poziomie oraz [...]

W weekend 16-17 września zawodnicy z rocznika 2013 wzięli udział w dwóch ligach, w których pokazali się z bardzo dobrej strony. Ładna gra, dużo składnych akcji, wygrane pojedynki 1×1 i skuteczność na wysokim poziomie oraz duże zaangażowanie – tak w skrócie można opisać postawę młodych graczy Canarinhos.

W sobotę rywalizowali z zespołami: AP Lwy Tarnowo Podgórne, AP Reissa Rokietnica, Champions Rokietnica i Suchary III Suchy Las, natomiast w niedzielny poranek z Unią Swarzędz, Sucharami I i II Suchy Las, Przemysławem Poznań i AP Oborniki.

Gratulacje dla wszystkich zawodników za postawę podczas zmagań ligowych oraz podziękowania dla wszystkich drużyn za sportową rywalizację!

Rafał Strugarek & Angel

Rocznik 2013 w Lidze WZPN

2023-09-10
Za zawodnikami z rocznika 2013 pierwsza liga WZPN w nowym sezonie. Związek przydzielił Canarinhos do grupy z Sucharami Suchy Las, Unią Swarzędz, Przemysławem Poznań i AP Oborniki oraz w drugiej lidze z trzema drużynami Warty [...]

Za zawodnikami z rocznika 2013 pierwsza liga WZPN w nowym sezonie. Związek przydzielił Canarinhos do grupy z Sucharami Suchy Las, Unią Swarzędz, Przemysławem Poznań i AP Oborniki oraz w drugiej lidze z trzema drużynami Warty Poznań, GKS Dopiewo i Orlikiem Mosina.

Gracze Skórzewa w dwa dni rozegrali aż 9 bardzo wartościowych spotkań. Pomimo, że tego weekendu forma jeszcze nie była najwyższa, to ambicja, wola walki i zaangażowanie stały na bardzo wysokim poziomie. Popełniali sporo błędów indywidualnych, szwankowała skuteczność, ale były także składne akcje, udane akcje 1×1.

Dziękujemy wszystkim drużynom za sportową rywalizację, Warcie Poznań i Sucharom Suchy Las gratulujemy wzorowej organizacji!

Rafał Strugarek & Angel

Bardzo dobry sparing rocznika 2013

2023-09-10
W niedzielę 10 września zawodnicy z rocznika 2013 rozegrali mecz kontrolny z Reprezentacją Akademii Piłkarskiej Reissa Poznań. Spotkanie zostało podzielone na trzy 30-minutowe części. Mecz stał na bardzo dobrym poziomie piłkarskim, obie drużyny pokazały duże [...]

W niedzielę 10 września zawodnicy z rocznika 2013 rozegrali mecz kontrolny z Reprezentacją Akademii Piłkarskiej Reissa Poznań. Spotkanie zostało podzielone na trzy 30-minutowe części.

Mecz stał na bardzo dobrym poziomie piłkarskim, obie drużyny pokazały duże umiejętności i pomimo upału nie odpuszczały ani na chwilę. Podopieczni trenera Strugarka pokazali się z bardzo dobrej strony na tle mocnego przeciwnika, tocząc wyrównany pojedynek od pierwszej do ostatniej minuty.

Dziękujemy drużynie AP Reissa za zaproszenie oraz sportową rywalizację. Gratulacje dla młodych piłkarzy Skórzewa za postawę podczas meczu!

Rafał Strugarek & Angel

Turniej rocznika 2013

2023-08-27
Młodzi piłkarze z rocznika 2013 nie zdążyli odpocząć po obozie, a już zagrali w turnieju. Tym razem zostali zaproszeni na Charytatywny turniej do Pniew, w którym oprócz gry w piłkę liczyła się pomoc. W każdym [...]
Młodzi piłkarze z rocznika 2013 nie zdążyli odpocząć po obozie, a już zagrali w turnieju. Tym razem zostali zaproszeni na Charytatywny turniej do Pniew, w którym oprócz gry w piłkę liczyła się pomoc.

W każdym z pięciu spotkań gracze Skórzewa dawali z siebie wszystko, jednak widoczne było zmęczenie fizyczne oraz brak świeżości. W kluczowych momentach brakowało dokładności, ale turniej należy zaliczyć do udanych. Podopieczni trenera Strugarka rozegrali 5 spotkań notując dwa zwycięstwa, remis i dwie porażki. Wielkie brawa za postawę na boisku!

Rafał Strugarek & Angel

Treningi w rundzie jesiennej: od 01.08

DzieńGodzina
Poniedziałek18:30-20:00
Wtorek18:30-20:00
Czwartek18:30-20:00
Treningi odbywać się bedą: na boisku trawiastym przy SP2 w Skórzewie.