Rocznik 2013

Rocznik 2013 rozpoczął zmagania w lidze!

2019-09-14
W sobotę 14 września jeden z najmłodszych zespołów Canarinhos zainaugurował rozgrywki w Lidze Red Box. Był to doskonały moment do skonfrontowania swoich umiejętności z zawodnikami z innych zespołów. Najważniejsza była dobra zabawa i czerpanie przyjemności [...]

W sobotę 14 września jeden z najmłodszych zespołów Canarinhos zainaugurował rozgrywki w Lidze Red Box. Był to doskonały moment do skonfrontowania swoich umiejętności z zawodnikami z innych zespołów.

Najważniejsza była dobra zabawa i czerpanie przyjemności z gry w piłkę nożną. Wszyscy spisali się na medal – walczyli dzielnie oraz zdobywali sporo bramek, a kolejny turniej już w najbliższą sobotę.

Mariusz Matouszek & Angel

Najmłodsi zawodnicy na turnieju w Konarzewie

2019-09-07
W sobotę 7 września najmłodsi zawodnicy Canarinhos wzięli udział w turnieju w Konarzewie z okazji 70-lecia istnienia klubu. Pomimo niepogody frekwencja dopisała i młodzi adepci piłki nożnej ze Skórzewa stworzyli dwa zespoły. Wszyscy spisali się [...]

W sobotę 7 września najmłodsi zawodnicy Canarinhos wzięli udział w turnieju w Konarzewie z okazji 70-lecia istnienia klubu. Pomimo niepogody frekwencja dopisała i młodzi adepci piłki nożnej ze Skórzewa stworzyli dwa zespoły. Wszyscy spisali się bardzo dobrze, ambitnie walczyli o każdą piłkę i momentami pokazali także kilka ładnych akcji piłkarskich. Każdy zespół okazał się zwycięzcą, a wszyscy zawodnicy odebrali pamiątkowe medale.

Mariusz Matouszek & Angel

Zakończenie sezonu rocznika 2013

2019-06-25
We wtorek 25 czerwca odbył się ostatni, przed przerwą wakacyjną, trening drużyny rocznika 2013. Pogoda dopisała, frekwencja również, a młodzi piłkarze Canarinhos rozegrali wewnętrzne gry kontrolne. Było sporo strzelonych bramek, efektownych obron i co najważniejsze, [...]
We wtorek 25 czerwca odbył się ostatni, przed przerwą wakacyjną, trening drużyny rocznika 2013. Pogoda dopisała, frekwencja również, a młodzi piłkarze Canarinhos rozegrali wewnętrzne gry kontrolne. Było sporo strzelonych bramek, efektownych obron i co najważniejsze, dobrej zabawy oraz uśmiechu na twarzach młodych zawodników.

Na zakończenie treningu każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal, za pierwszy wspólnie przepracowany rok w klubie Canarinhos Skórzewo. Słowa podziękowania padły również w stronę rodziców zawodników.

Teraz młodzi piłkarze mają czas wolny na odpoczynek, wakacje – ale już od sierpnia wznawiają treningi aby dalej doskonalić swoje umiejętności piłkarskie.
Maciej Matouszek & Angel


Pierwszy turniej rocznika 2013!

2019-02-10
W niedzielę 10 lutego młodzi zawodnicy z rocznika 2013 wybrali się na swój pierwszy turniej do Środy Wielkopolskiej. Najmłodsi piłkarze Canarinhos rozegrali łącznie 10 spotkań, a każdy z graczy klubu ze Skórzewa przebywał na boisku [...]
W niedzielę 10 lutego młodzi zawodnicy z rocznika 2013 wybrali się na swój pierwszy turniej do Środy Wielkopolskiej.

Najmłodsi piłkarze Canarinhos rozegrali łącznie 10 spotkań, a każdy z graczy klubu ze Skórzewa przebywał na boisku przez około 50 minut, także gry było bardzo dużo.

Podopieczni trenera Matouszka zaprezentowali się z bardzo dobrej strony w swoim pierwszym oficjalnym występie. Wszyscy uczestnicy turnieju byli zwycięzcami!

Szczególne podziękowania dla rodziców, którzy wiernie dopingowali swoich pupili! Dla wszystkich były to niezapomniane emocje!

Przypominamy, że cały czas można dołączyć do grupy rocznika 2013. W tym celu prosimy o telefoniczny kontakt z trenerem Maciejem Matouszek, tel: 794 023 196.

Maciej Matouszek & Angel

Nabór rocznika 2013!

2018-10-11
Zapraszamy serdecznie chłopców urodzonych w roku 2013, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z piłką nożną! Rozpoczęliśmy treningi i zapraszamy chłopców urodzonych w roku 2013, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z piłką nożną. Treningi będą odbywać się dwa [...]

Zapraszamy serdecznie chłopców urodzonych w roku 2013, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z piłką nożną!

Rozpoczęliśmy treningi i zapraszamy chłopców urodzonych w roku 2013, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z piłką nożną. Treningi będą odbywać się dwa razy w tygodniu, w godzinach popołudniowych, pod okiem doświadczonych trenerów, dla których praca z dziećmi to pasja.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt: mail: kontakt.canarinhos@gmail.com lub tel: 536 170 288.

Informujemy, że trwa również nabór uzupełniający do pozostałych zespołów, w szczególności do rocznika 2005 oraz młodszych!

Zapraszamy serdecznie!


Treningi w rundzie jesiennej:

DzieńGodzina
Wtorek17:00-18:15
Czwartek17:00-18:15
Treningi odbywać się bedą: we wtorek na boisku trawiastym przy SP 2 w Skórzewie, w czwartek na Orliku w Skórzewie.