Rocznik 2013

Orliki młodsze gotowe do ligi WZPN

2023-03-19
Ostatnie dwa weekendy stały pod znakiem bardzo wymagających gier kontrolnych dla zawodników z rocznika 2013. Najpierw zmierzyli się z zespołem Red Box Suchy Las na własnym boisku, aby tydzień później udać się na Dębiec i [...]

Ostatnie dwa weekendy stały pod znakiem bardzo wymagających gier kontrolnych dla zawodników z rocznika 2013. Najpierw zmierzyli się z zespołem Red Box Suchy Las na własnym boisku, aby tydzień później udać się na Dębiec i zagrać czwórmecz z drużynami: AP Reissa, Victorii Wysogotowo oraz Przemysława Poznań.

Gracze Canarinhos pokazali się podczas dwóch weekendów z bardzo dobrej strony, długo utrzymywali się przy piłce, szukali trudnych rozwiązań, wygrywali dużo pojedynków 1×1, grając przy tym ładną piłkę.

Postawa młodych piłkarzy Skórzewa napawa dużym optymizmem i nie możemy doczekać się meczów ligowych, które już w najbliższą niedzielę!

Rafał Strugarek & Angel

Trzy mecze kontrolne rocznika 2013

2023-02-26
W sobotni poranek 25 lutego rocznik 2013 się do Czerwonaka, by zmierzyć się z Akademią Piłkarska Błękitni Owińska. Następnie na własnym boisku gościli drużynę Sucharów Suchy Las, by w niedzielny poranek jechać do Suchego Lasu [...]

W sobotni poranek 25 lutego rocznik 2013 się do Czerwonaka, by zmierzyć się z Akademią Piłkarska Błękitni Owińska. Następnie na własnym boisku gościli drużynę Sucharów Suchy Las, by w niedzielny poranek jechać do Suchego Lasu na mecz z Red Boxem.

Tego weekendu dyspozycja zawodników Canarinhos nie była najwyższa, popełniali sporo błędów, skuteczność zawodziła, ale zaangażowanie było na wysokim poziomie i przede wszystkim każdy miał możliwość pokazania swoich umiejętności.

Dziękujemy wszystkim drużynom za wspólne granie!

Rafał Strugarek & Angel

Udany weekend orlików młodszych

2023-02-19
W sobotni poranek 18 lutego zawodnicy Canarinhos udali się na turniej do Wrocławia. Chłopcy zostali podzieleni na dwie drużyny – żółtych i niebieskich. Każdy zespół miał możliwość rozegrania siedem 18-minutowych spotkań, praktycznie bez przerwy, więc [...]
W sobotni poranek 18 lutego zawodnicy Canarinhos udali się na turniej do Wrocławia. Chłopcy zostali podzieleni na dwie drużyny – żółtych i niebieskich. Każdy zespół miał możliwość rozegrania siedem 18-minutowych spotkań, praktycznie bez przerwy, więc było bardzo intensywnie.

Niebiescy odnieśli jedno zwycięstwo, dwa remisy i cztery porażki, natomiast żółci zwyciężyli pięć razy i zanotowali po jednym remisie i porażce, do końca walcząc o zwycięstwo w turnieju.

Biorąc pod uwagę, że byli najmłodszą drużyną, z wyników obu drużyn można być zadowolonym. Na boisku młodzi piłkarze Skórzewa pokazali duże umiejętności, grali ładną piłkę i przegrywali głównie fizycznością.

W niedziele natomiast na własnym boisku gościli drużynę Wilków Dąbrówka. Rozegrali bardzo wartościowe 100 minut, gracze Canarinhos pokazali się z dobrej strony, grając bardzo ambitnie, starając się utrzymywać przy piłce i ciesząc się grą. Przeciwnikom dziękujemy za fajne granie!

Wielkie brawa dla wszystkich zawodników za postawę podczas gier!

Rafał Strugarek & Angel

Bardzo udany weekend Orlików

2023-01-29
Młodzi zawodnicy z rocznika 2013 ferie rozpoczęli na sportowo. Po raz w drugim tym sezonie wzięli udział w eliminacjach do prestiżowego turnieju „Bielik Cup” rozgrywanych w Poznaniu. Do turnieju zostały zgłoszone dwie drużyny – obie [...]

Młodzi zawodnicy z rocznika 2013 ferie rozpoczęli na sportowo. Po raz w drugim tym sezonie wzięli udział w eliminacjach do prestiżowego turnieju „Bielik Cup” rozgrywanych w Poznaniu.

Do turnieju zostały zgłoszone dwie drużyny – obie w sobotnich spotkaniach grupowych pokazali się z bardzo dobrej strony i awansowały do Ligi Mistrzów. W niedzielę już tak dobrze nie było, widoczna była gorsza dyspozycja oraz zmęczenie fizyczne, gdyż gracze Skórzewa mieli tylko po jednym zmienniku.

Finalnie „żółci” zajęli 6 miejsce w turnieju, a drużyna niebieskich zajęła czwarte miejsce, przegrywając podium gorszym bilansem bramkowym. „Biletem” do ogólnopolskiego turnieju „Bielik Cup” premiowane były tylko miejsca na podium, ale organizatorzy docenili umiejętności piłkarskie, poświęcenie i waleczność młodych piłkarzy Canarinhos przyznając drużynie Skórzewa awans do finałów.

Podsumowując, wielkie gratulacje dla graczy KS-u za postawę podczas turnieju. Awans dwóch drużyn do Ligi Mistrzów, to niewątpliwy sukces, aczkolwiek niedziela pozostawia niedosyt. Cieszy fakt, że Skórzewa może rywalizować z mocnymi zespołami, grając przy tym fajną piłkę. Takie turnieje też pokazują w jakich aspektach należy się poprawić.

Rafał Strugarek & Angel

Cenny sparing rocznika 2013

2023-01-22
Młodzi zawodnicy z rocznika 2013 rozegrali kolejny bardzo wartościowy mecz kontrolny. Tym razem w sobotni poranek udali się do Obornik, by zmierzyć się z lokalną Akademią Piłkarską. Mimo okrojonego składu i ciężkich warunków do gry, [...]

Młodzi zawodnicy z rocznika 2013 rozegrali kolejny bardzo wartościowy mecz kontrolny. Tym razem w sobotni poranek udali się do Obornik, by zmierzyć się z lokalną Akademią Piłkarską. Mimo okrojonego składu i ciężkich warunków do gry, po raz kolejny pokazali duże umiejętności i niezwykła ambicję. Padający i zalegający na boisku śnieg zmusił młodych zawodników do pokazania charakteru i wyjścia ze „strefy komfortu”.

Ponadto 4 zawodników reprezentowało zespół w turniej „Canarinhos Cup” na hali w Dopiewie. Gracze Skórzewa pokazali się z dobrej strony, dzielnie walczyli w każdym meczu ciesząc się grą.

Niestety niedzielny mecz z Wilkami Dąbrówka nie doszedł do skutku – tym razem wygrał śnieg. Gratulacje dla wszystkich za postawę na boisku, drużynie Obornik dziękujemy za zaproszenie i gratulujemy dobrego meczu!

Rafał Strugarek & Angel

Treningi w okresie zimowym:

DzieńGodzina
Poniedziałek17:00-18:30
Wtorek19:15-20:30
Czwartek18:30-20:00
Treningi odbywać się bedą: w poniedziałek w hali SP Dąbrówka, we wtorek w hali SP2 Skórzewo, w czwartek na Orliku w Skórzewie.