Rocznik 2013

Kolejny turniej rocznika 2013

2020-01-18
W sobotę 18 stycznia 2020 roku zawodnicy z rocznika 2013 rozegrali kolejny turniej halowy, organizowany przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Tradycyjnie już, zespół ze Skórzewa był reprezentowany przez dwie drużyny, a każdy z 14 zawodników [...]

W sobotę 18 stycznia 2020 roku zawodnicy z rocznika 2013 rozegrali kolejny turniej halowy, organizowany przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Tradycyjnie już, zespół ze Skórzewa był reprezentowany przez dwie drużyny, a każdy z 14 zawodników uczestniczących w rozgrywkach dało z siebie wszystko i starało się pokazywać w pełni swoje umiejętności. Łącznie, każdy z zespołów rozegrał 8 spotkań.

Podziękowania dla zawodników za zaangażowanie oraz świetną zabawę. Słowa uznania również dla rodziców, za wsparcie i dzielne podążanie za małymi piłkarzami.

Maciej Matouszek & Angel

Pierwszy halowy turniej rocznika 2013

2019-11-24
W dniu 24 listopada zawodnicy z rocznika 2013/2014 wzięli udział w turnieju halowym organizowanym przez AP Dębiec. W rozgrywkach zespół Canarinhos wystawił aż 3 zespoły: jeden w roczniku 2014 oraz dwa w roczniku 2013, a [...]
W dniu 24 listopada zawodnicy z rocznika 2013/2014 wzięli udział w turnieju halowym organizowanym przez AP Dębiec. W rozgrywkach zespół Canarinhos wystawił aż 3 zespoły: jeden w roczniku 2014 oraz dwa w roczniku 2013, a łącznie na parkiecie hali swoje umiejętności zaprezentowało aż 19 zawodników!

Młodym piłkarzom Skórzewa przyszło zmierzyć się z wieloma zespołami, a zgodnie z ideą turnieju, gry było bardzo dużo, a przerw bardzo mało. Wszystkie trzy drużyny zaprezentowały się z bardzo dobrej strony w swoim pierwszym występie w obecnym sezonie halowym. Co najważniejsze, nie prowadzono klasyfikacji generalnej, a każdy zawodnik uczestniczący w turnieju, za swój trud i zaangażowanie nagrodzony został medalem.

Szczególne podziękowania dla rodziców, którzy wiernie dopingowali swoich pupili!

Maciej Matouszek & Angel

Rocznik 2013 rozpoczął zmagania w lidze!

2019-09-14
W sobotę 14 września jeden z najmłodszych zespołów Canarinhos zainaugurował rozgrywki w Lidze Red Box. Był to doskonały moment do skonfrontowania swoich umiejętności z zawodnikami z innych zespołów. Najważniejsza była dobra zabawa i czerpanie przyjemności [...]

W sobotę 14 września jeden z najmłodszych zespołów Canarinhos zainaugurował rozgrywki w Lidze Red Box. Był to doskonały moment do skonfrontowania swoich umiejętności z zawodnikami z innych zespołów.

Najważniejsza była dobra zabawa i czerpanie przyjemności z gry w piłkę nożną. Wszyscy spisali się na medal – walczyli dzielnie oraz zdobywali sporo bramek, a kolejny turniej już w najbliższą sobotę.

Mariusz Matouszek & Angel

Najmłodsi zawodnicy na turnieju w Konarzewie

2019-09-07
W sobotę 7 września najmłodsi zawodnicy Canarinhos wzięli udział w turnieju w Konarzewie z okazji 70-lecia istnienia klubu. Pomimo niepogody frekwencja dopisała i młodzi adepci piłki nożnej ze Skórzewa stworzyli dwa zespoły. Wszyscy spisali się [...]

W sobotę 7 września najmłodsi zawodnicy Canarinhos wzięli udział w turnieju w Konarzewie z okazji 70-lecia istnienia klubu. Pomimo niepogody frekwencja dopisała i młodzi adepci piłki nożnej ze Skórzewa stworzyli dwa zespoły. Wszyscy spisali się bardzo dobrze, ambitnie walczyli o każdą piłkę i momentami pokazali także kilka ładnych akcji piłkarskich. Każdy zespół okazał się zwycięzcą, a wszyscy zawodnicy odebrali pamiątkowe medale.

Mariusz Matouszek & Angel

Zakończenie sezonu rocznika 2013

2019-06-25
We wtorek 25 czerwca odbył się ostatni, przed przerwą wakacyjną, trening drużyny rocznika 2013. Pogoda dopisała, frekwencja również, a młodzi piłkarze Canarinhos rozegrali wewnętrzne gry kontrolne. Było sporo strzelonych bramek, efektownych obron i co najważniejsze, [...]
We wtorek 25 czerwca odbył się ostatni, przed przerwą wakacyjną, trening drużyny rocznika 2013. Pogoda dopisała, frekwencja również, a młodzi piłkarze Canarinhos rozegrali wewnętrzne gry kontrolne. Było sporo strzelonych bramek, efektownych obron i co najważniejsze, dobrej zabawy oraz uśmiechu na twarzach młodych zawodników.

Na zakończenie treningu każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal, za pierwszy wspólnie przepracowany rok w klubie Canarinhos Skórzewo. Słowa podziękowania padły również w stronę rodziców zawodników.

Teraz młodzi piłkarze mają czas wolny na odpoczynek, wakacje – ale już od sierpnia wznawiają treningi aby dalej doskonalić swoje umiejętności piłkarskie.
Maciej Matouszek & Angel


Treningi w okresie zimowym:

DzieńGodzina
Wtorek17:00-18:30
Czwartek17:00-18:30
Treningi odbywać się bedą: we wtorek w hali B w SP w Dąbrówce, w czwartek w hali w SP2 w Skórzewie.