Rocznik 2013

Niedzielne granie roczników 2013 i 2014

2022-05-29
W niedzielne przedpołudnie młodzi piłkarze Canarinhos z roczników 2013 i 2014 rozegrali mini-turniej wewnętrzny, podczas którego każdy zawodnik mógł zaprezentować swoje umiejętności. Była to świetna okazja do tego, aby przyjrzeć się z bliska zawodnikom z [...]

W niedzielne przedpołudnie młodzi piłkarze Canarinhos z roczników 2013 i 2014 rozegrali mini-turniej wewnętrzny, podczas którego każdy zawodnik mógł zaprezentować swoje umiejętności.

Była to świetna okazja do tego, aby przyjrzeć się z bliska zawodnikom z rocznika 2013 i 2014. Najpierw swoje umiejętności prezentowali młodsi zawodnicy, którzy pod baczną obserwacją trenerów strzelali piękne bramki i wykonali wiele udanych dryblingów. Później do gry przystąpili starsi koledzy, którzy nie chcieli być gorsi i swoim zaangażowaniem oraz świetną postawą na boisku pokazali, że drzemią w nich spore możliwości.

Gratulujemy udanych występów i wielu wspaniałych goli!

Angel

Sparing rocznika 2013 z Mosiną

2022-05-14
W sobotę 14 maja do Skórzewa zawitał zespół KS 1920 Mosina. Młodzi adepci piłki nożnej grali przez blisko 1,5 h zapewniając kibicom wiele emocji, ciekawych akcji oraz licznych bramek! Gratulacje dla zawodników za zaangażowanie i [...]
W sobotę 14 maja do Skórzewa zawitał zespół KS 1920 Mosina. Młodzi adepci piłki nożnej grali przez blisko 1,5 h zapewniając kibicom wiele emocji, ciekawych akcji oraz licznych bramek!

Gratulacje dla zawodników za zaangażowanie i postawę na boisku. Był to bardzo pożyteczny sparing! Wszyscy grający tego dnia zostali zwycięzcami!

Mariusz Matouszek & Angel

Rocznik 2013 na kolejnym turnieju WZPN

2022-05-08
Zawodnicy trenera Banasiaka nie zwalniają tempa. Tydzień temu wzięli udział w dwudniowym turnieju Marathon CUP, a w niedzielę 8 maja udali się do Suchego Lasu, aby wziąć udział w kolejnym turnieju WZPN. Trener Skórzewa desygnował [...]
Zawodnicy trenera Banasiaka nie zwalniają tempa. Tydzień temu wzięli udział w dwudniowym turnieju Marathon CUP, a w niedzielę 8 maja udali się do Suchego Lasu, aby wziąć udział w kolejnym turnieju WZPN.

Trener Skórzewa desygnował do gry 2 zespoły, więc każdy miał okazję pokazać się z jak najlepszej strony. Brawa dla wszystkich uczestników i do zobaczenia na kolejnym turnieju!

Mariusz Matouszek & Angel

Rocznik 2013 na Marathon Cup

2022-05-04
32 drużyny z rocznika 2013, w tym goście z Niemiec, wzięły udział w organizowanym przez Koziołek Poznań, Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim U9 Marathon Cup 2022. Pomimo majówki młodzi adepci ze Skórzewa bardzo aktywnie spędzili czas. W [...]
32 drużyny z rocznika 2013, w tym goście z Niemiec, wzięły udział w organizowanym przez Koziołek Poznań, Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim U9 Marathon Cup 2022.

Pomimo majówki młodzi adepci ze Skórzewa bardzo aktywnie spędzili czas. W dwa dni (30.04-1.05.2022) rozegrali łącznie aż 13 meczów. Była to niezapomniana przygoda i bezcenne doświadczenie. Zawodnicy Canarinhos mogli się zmierzyć z najlepszymi drużynami takimi jak Pogoń Szczecin, czy Polonia Środa Wielkopolska, które zajęły odpowiednio 2 i 3 miejsce. Zwycięzcą po rzutach karnych został zespół Warty Poznań – gratulacje!

Jednak tak naprawdę każdy uczestnik turnieju został zwycięzcą! Podziękowania dla organizatora i wielkie gratulacje za wzorową organizacje! Wielkie słowa uznania także dla młodych bohaterów ze Skórzewa, którzy grali bardzo dzielnie i dostarczyli licznie zebranym kibicom wielu emocji. Na pewno w ten sposób zebrane doświadczenie zaprocentuje w przyszłości.

Mariusz Matouszek & Angel

Rocznik 2013 grał na Bułgarskiej

2022-04-23
W sobotę 23 kwietnia zawodnicy trenera Banasiaka udali się na  ulicę Bułgarską, aby rozegrać turniej WZPN. Rywalizowali z drużynami: Lech Poznań, Wielkopolska Komorniki oraz Suchary Suchy Las. Wielkie gratulacje za zaangażowanie i pokazane umiejętności. Było [...]
W sobotę 23 kwietnia zawodnicy trenera Banasiaka udali się na  ulicę Bułgarską, aby rozegrać turniej WZPN. Rywalizowali z drużynami: Lech Poznań, Wielkopolska Komorniki oraz Suchary Suchy Las.

Wielkie gratulacje za zaangażowanie i pokazane umiejętności. Było wszystko na tym turnieju: radość ze zdobytych bramek i zwycięstw oraz smutek po porażce. Najważniejsze jednak była radość z gry!

Gratulacje dla wszystkich uczestników i do zobaczenia wkrótce na kolejnym turnieju WZPN.
Mariusz Matouszek & Angel

Wakacje 🙂

DzieńGodzina
Treningi odbywać się bedą: .