Rocznik 2013

Kolejny turniej rocznika 2013

2021-10-16
W sobotę 16 października zespół ze Skórzewa pełnił rolę gospodarza kolejnego turnieju organizowanego w ramach rozgrywek WZPN. Punktualnie o 12:00 zawodnicy z Wronek, Buku i Skórzewa mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności. Każdy z zespołów rozegrał [...]

W sobotę 16 października zespół ze Skórzewa pełnił rolę gospodarza kolejnego turnieju organizowanego w ramach rozgrywek WZPN. Punktualnie o 12:00 zawodnicy z Wronek, Buku i Skórzewa mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności.

Każdy z zespołów rozegrał po 5 meczów, gdzie każdy trwał po 20 min. Czasu na grę było zatem sporo. Intensywnie 100 min gry, ciekawe akcje, ogromna ambicja zawodników i doskonała zabawa – tak w skrócie można podsumować turniej.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i do zobaczenia na kolejnym turnieju!

Mariusz Matouszek & Angel

Kolejny aktywny weekend rocznika 2013

2021-10-02
W sobotę 2 października zawodnicy z rocznika 2013 wzięli udział w 2 turniejach. Od rana skoro świt wybrali się do Suchego Lasu, aby zagrać mecze z zespołami: Suchary Suchy Las, Poznańska 13 oraz Błękitni Owińska. [...]

W sobotę 2 października zawodnicy z rocznika 2013 wzięli udział w 2 turniejach. Od rana skoro świt wybrali się do Suchego Lasu, aby zagrać mecze z zespołami: Suchary Suchy Las, Poznańska 13 oraz Błękitni Owińska. Nieco później, bo w południe kolejni zawodnicy rozegrali turniej w ramach rozgrywek WZPN.

Wszystkimi uczestnikom gratulujemy zaangażowania oraz zaprezentowanych umiejętności!

Mariusz Matouszek & Angel

Zawodnicy 2013/2014 dodatkowo trenują metodą Coerver Coaching

2021-09-29
Informujemy, że zawodnicy Canarinhos w uzupełnieniu swojego mikrocyklu treningowego, dodatkowo raz w tygodniu uczęszczają na treningi metodą coerver coaching. Coerver Coaching to program nauki i doskonalenia umiejętności gry skierowany do wszystkich piłkarzy, ale szczególnie dopasowany do [...]
Informujemy, że zawodnicy Canarinhos w uzupełnieniu swojego mikrocyklu treningowego, dodatkowo raz w tygodniu uczęszczają na treningi metodą coerver coaching.

Coerver Coaching to program nauki i doskonalenia umiejętności gry skierowany do wszystkich piłkarzy, ale szczególnie dopasowany do młodych zawodników w wieku 5-16 lat. Trening ukierunkowany jest na kontrolę i czucie piłki, pojedynki 1×1, szybkość reakcji oraz wysoką intensywność zajęć. Zawodnicy poznają szeroką gamę zwodów, zmian kierunku prowadzenia piłki oraz ruchów pozwalających minięcie przeciwnika.

Filozofia treningu Coerver Coaching oparta jest na Piramidzie Rozwoju Zawodnika (Pyramid of Player Development), składającej się z sześciu bloków:
1. Ball Mastery – mistrzowskie panowanie nad piłką,
2. Receiving & Passing – przyjęcia i podania,
3. Moves 1 v 1 – gra 1 v 1 w ataku i obronie,
4. Speed – szybkość,
5. Finishing – wykańczanie akcji,
6. Group Play (Group Attack) – gra zespołowa.

Treningi to także dobra zabawa! Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych zawodników Canarinhos z roczników 2013 i 2014. Szczegóły u Trenera Pawła, tel: 513 495 820.

Mariusz Matouszek & Angel

Turniej rocznika 2013 w Szamotułach

2021-09-26
W niedzielę 26 września młodzi zawodnicy Canarinhos z rocznika 2013 wybrali się do Szamotuł na kolejny turniej organizowany w ramach rozgrywek WZPN. Po reorganizacji 2 grup do zespołów z Buku i Skórzewa dołączyły drużyny z [...]

W niedzielę 26 września młodzi zawodnicy Canarinhos z rocznika 2013 wybrali się do Szamotuł na kolejny turniej organizowany w ramach rozgrywek WZPN.

Po reorganizacji 2 grup do zespołów z Buku i Skórzewa dołączyły drużyny z Szamotuł i Wronek. Każdy mógł zatem rozegrać 3 mecze i pokazać się z jak najlepszej strony.

Wszystkim zespołom gratulujemy zaangażowania i dzielnej postawy w rozgrywkach!

Mariusz Matouszek & Angel

Canarinhos 2013 na turnieju w Suchym Lesie

2021-09-18
Na zaproszenie Klubu Partnerskiego – Warty Poznań – zawodnicy Canarinhos z rocznika 2013 wybrali się w sobotę 18 września na turniej do Suchego Lasu. Turniej był dedykowany dla zawodników z rocznika 2012. Było to ciekawe [...]

Na zaproszenie Klubu Partnerskiego – Warty Poznań – zawodnicy Canarinhos z rocznika 2013 wybrali się w sobotę 18 września na turniej do Suchego Lasu. Turniej był dedykowany dla zawodników z rocznika 2012.

Było to ciekawe doświadczenie dla młodych piłkarzy Skórzewa, ponieważ mecze były rozgrywane na boisku o wymiarach boiska orlik, a ilość zawodników z jednej drużyny wynosiła 7. Obecnie w ramach ligi WZPN rozgrywają oni mecze na mniejszych boiskach i z 5 graczy na placu gry.

Tym niemniej zawodnicy KS-u spisali się bardzo dobrze. Grali ambitnie i momentami pokazali kilka ciekawych akcji. Warto podkreślić, że 4 zawodników obecnych na turnieju to zwodnicy urodzeni w 2014 roku.

Warcie Poznań dziękujemy za zaproszenie i gratulujemy wszystkim uczestnikom dobrej postawy!

Mariusz Matouszek & Angel

Treningi w rundzie jesiennej:

DzieńGodzina
Poniedziałek18:30
Wtorek18:30
Czwartek17:00
Treningi odbywać się bedą: w poniedziałki na Orliku w Skórzewie, we wtorki oraz czwartki na boisku trawiastym przy SP2 w Skórzewie.