Rocznik 2013

Współpraca z Medklinika

2022-11-07
Współpraca z Medklinika rozwija się, a dowodem na to są spotkania młodych zawodników Canarinhos ze specjalistami z kliniki. Wcześniej spotkania z fizjoterapeutą, a teraz gracze Skórzewa mieli możliwość spotkań z dietetykiem – Wojciechem Zep, który [...]

Współpraca z Medklinika rozwija się, a dowodem na to są spotkania młodych zawodników Canarinhos ze specjalistami z kliniki. Wcześniej spotkania z fizjoterapeutą, a teraz gracze Skórzewa mieli możliwość spotkań z dietetykiem – Wojciechem Zep, który pracuje w Reprezentacji Polski. Młodzi adepci futbolu dowiedzieli się jak powinien odżywiać się młody sportowiec oraz jakich produktów spożywczych należy unikać.

Miejmy nadzieję, że spotkania zaowocują lepszą świadomością żywieniową zarówno dzieci jak i rodziców.

Angel

Rocznik 2013 walczył na Ogólnopolskim Turnieju

2022-11-06
W weekend 05-06.11 zawodnicy z rocznika 2013 grali w mocno obsadzonym turniej eliminacyjny do „Bielik Cup”. W sobotę rozegrali pięć bardzo wymagających spotkań,  pokonali drużyny Przemysława Poznań i Lech Poznań FA, zremisowali z dwiema drużynami [...]

W weekend 05-06.11 zawodnicy z rocznika 2013 grali w mocno obsadzonym turniej eliminacyjny do „Bielik Cup”.

W sobotę rozegrali pięć bardzo wymagających spotkań,  pokonali drużyny Przemysława Poznań i Lech Poznań FA, zremisowali z dwiema drużynami AP Reissa Poznań i nieznacznie przegrali z Fase Szczecin. Finalnie dało to trzecie miejsce w grupie i awans do ćwierćfinału, w którym czekała drużyna Arki Gdynia.

Z rówieśnikami z Gdyni gracze Canarinhos zagrali bardzo wyrównany i emocjonujący mecz, jednak bez bramek. Rzuty karne lepiej wykonywała Arka i to rywale z nad morza awansowali do półfinału, a Skórzewa walczyło w meczach o miejsca 5-8.  W kolejnym spotkaniu podopieczni trenera Strugarka pokonali Wartę Gorzów 1:0, a w meczu o miejsce 5 zremisowali z Arkonią Szczecin, jednak tym razem to drużyna Skórzewa lepiej wykonywała rzuty karne.

Finalnie Canarinhos zajęli w turnieju 5 miejsce, co jest wynikiem bardzo dobrym. Młodzi piłkarze KS-u w każdym meczu pokazali duże umiejętności i z optymizmem można patrzeć w przyszłość. Gratulacje dla wszystkich zawodników!

Rafał Strugarek & Angel

Intensywne weekendy rocznika 2013

2022-11-06
Ostatnie dwa weekendy stały pod znakiem rozgrywek ligowych zawodników z rocznika 2013. Zawodnicy Skórzewa pokazali się z dobrej strony, było dużo składnych akcji, wygranych pojedynków 1×1, strzelonych, ale także i straconych bramek. Tym samym niedzielną [...]

Ostatnie dwa weekendy stały pod znakiem rozgrywek ligowych zawodników z rocznika 2013. Zawodnicy Skórzewa pokazali się z dobrej strony, było dużo składnych akcji, wygranych pojedynków 1×1, strzelonych, ale także i straconych bramek. Tym samym niedzielną ligą w Palędziu gracze Canarinhos zakończyli rundę jesienną i na zielonych boiskach widzimy się już wiosną.

Gratulacje dla wszystkich młodych piłkarzy za postawę podczas turniejów ligowych! Ligowym „przeciwnikom” z Dąbrówki, Dopiewa i Zakrzewa bardzo dziękujemy za sportową rywalizację!

Rafał Strugarek & Angel

Zawodnicy z rocznika 2013 i 2014 na Ślęza Cup!

2022-10-23
W niedzielę 23 października – 18 zawodników z rocznika 2013 i 2014 wybrało się na mocno obsadzony turniej „Ślęza Cup”. Zawodnicy Canarinhos rozegrali po 14 bardzo wartościowych spotkań, po raz kolejny mieli możliwość gry z [...]

W niedzielę 23 października – 18 zawodników z rocznika 2013 i 2014 wybrało się na mocno obsadzony turniej „Ślęza Cup”. Zawodnicy Canarinhos rozegrali po 14 bardzo wartościowych spotkań, po raz kolejny mieli możliwość gry z drużynami tj. Zagłębie Lubin, Chrobry Głogów, Ślęza Wrocław czy FC Wrocław Academy.

Obie drużyny miały realną szansę na zajęcie w fazie grupowej miejsca premiującego awans do Ligi Mistrzów, ale w kluczowych momentach młodzi piłkarze Skórzewa popełniali zbyt proste błędy. Cieszy fakt, że w większości spotkań nie odstawali umiejętnościami, a mecze były bardzo wyrównane.

Gracze KS-u tego dnia w każdym meczu dawali z siebie wszystko, pokazali wielką ambicję oraz duże umiejętności, finalnie zajmując 11 i 12 miejsce w stawce 24 drużyn, gratulacje!

Rafał Strugarek & Angel

Roczniki 2013 i 2014 wspólnie na meczu Kolejorza

2022-10-09
Młodzi zawodnicy z rocznika 2013 i 2014 w niedzielny wieczór 9 października wspólnie wspierali drużynę Lecha Poznań podczas spotkania z Radomiakiem Radom. Była to doskonała okazja do wspólnej integracji. Warto dodać, że w drugiej połowie [...]

Młodzi zawodnicy z rocznika 2013 i 2014 w niedzielny wieczór 9 października wspólnie wspierali drużynę Lecha Poznań podczas spotkania z Radomiakiem Radom. Była to doskonała okazja do wspólnej integracji. Warto dodać, że w drugiej połowie w barwach „Kolejorza” zagrał wychowanej Canarinhos Skórzewo – Filip Marchwiński, któremu nasi zawodnicy mocno kibicowali!

Rafał Strugarek & Angel

Treningi w okresie zimowym:

DzieńGodzina
Poniedziałek17:00-18:30
Wtorek19:15-20:30
Czwartek18:30-20:00
Treningi odbywać się bedą: w poniedziałek w hali SP Dąbrówka, we wtorek w hali SP2 Skórzewo, w czwartek na Orliku w Skórzewie.