Rocznik 2013

Fundacja Pho3nix została głównym sponsorem Canarinhos!

2024-02-06
Niezwykle miło jest nam poinformować, że Fundacja Pho3nix została głównym sponsorem KS Canarinhos Skórzewo! Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, ale również zachęta i zobowiązanie do dalszego działania na rzecz rozwoju młodych piłkarzy Canarinhos! Dziękujemy [...]

Niezwykle miło jest nam poinformować, że Fundacja Pho3nix została głównym sponsorem KS Canarinhos Skórzewo! Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, ale również zachęta i zobowiązanie do dalszego działania na rzecz rozwoju młodych piłkarzy Canarinhos!

Dziękujemy za zaufanie i liczymy na owocną współpracę, a z naszej strony obiecujemy wejść na jeszcze wyższy poziom!

Zarząd KS Canarinhos Skórzewo


Sparing rocznika 2013 z AP Wilki Dąbrówka

2024-02-04
W niedzielny poranek 4 lutego zawodnicy z rocznika 2013 rozegrali dwie gry kontrolne z Akademią Piłkarską Wilków Dąbrówka. Zawodnicy zostali podzieleni na dwie drużyny i każda rozegrała mecz systemem 2×30 minut. Postawa zawodników tego dnia [...]

W niedzielny poranek 4 lutego zawodnicy z rocznika 2013 rozegrali dwie gry kontrolne z Akademią Piłkarską Wilków Dąbrówka. Zawodnicy zostali podzieleni na dwie drużyny i każda rozegrała mecz systemem 2×30 minut. Postawa zawodników tego dnia mogła cieszyć, zaangażowanie było na bardzo wysokim poziomie, a do tego doszła dobra dyspozycja zawodników ze Skórzewa.

Drużynie Wilków Dąbrówka dziękuje za rozegranie wartościowej gry kontrolnej!

Rafał Strugarek & Angel

Bruno Szadziewicz w Kadrze Narodowej!

2024-02-02
Z radością informujemy, że zawodnik Canarinhos z rocznika 2013 – Bruno Szadziewicz, otrzymał powołanie na obóz do Kadry Narodowej Coerver Coaching i w obecnym tygodniu przebywa na obozie w Licheniu Starym, gratulacje! Rafał Strugarek & [...]

Z radością informujemy, że zawodnik Canarinhos z rocznika 2013 – Bruno Szadziewicz, otrzymał powołanie na obóz do Kadry Narodowej Coerver Coaching i w obecnym tygodniu przebywa na obozie w Licheniu Starym, gratulacje!

Rafał Strugarek & Angel

Cenny sparing z Wartą Poznań

2024-01-27
W sobotni poranek 27 stycznia zawodnicy z rocznika 2013 rozegrali grę kontrolną z młodszym rocznikiem Warty Poznań. Pomimo niesprzyjających warunków  intensywność gry, zaangażowanie i postawa zawodników KS-u była na dobrym poziomie. W drużynie z Poznania [...]

W sobotni poranek 27 stycznia zawodnicy z rocznika 2013 rozegrali grę kontrolną z młodszym rocznikiem Warty Poznań. Pomimo niesprzyjających warunków  intensywność gry, zaangażowanie i postawa zawodników KS-u była na dobrym poziomie. W drużynie z Poznania miało okazję zagrać dwóch byłych zawodników Canarinhos – Brunon Matouszek oraz Maks Godlewski.

W niedzielny poranek zawodnicy w większości nie grający z Wartą Poznań rozegrali mecz kontrolny w Skórzewie z młodszymi rówieśnikami z Canarinhos.

Rafał Strugarek & Angel

Canarinhos z II miejscem

2024-01-20
W sobotnie popołudnie 20 stycznia zawodnicy z rocznika 2013 wzięli udział w organizowanym przez Orkan Konarzewo turnieju halowym. Od początku zawodnicy Canarinhos pokazali dobrą grę defensywną oraz kreatywność i jakość w ofensywie. W rozgrywkach grupowych [...]

W sobotnie popołudnie 20 stycznia zawodnicy z rocznika 2013 wzięli udział w organizowanym przez Orkan Konarzewo turnieju halowym.

Od początku zawodnicy Canarinhos pokazali dobrą grę defensywną oraz kreatywność i jakość w ofensywie. W rozgrywkach grupowych gracze Skórzewa pewnie pokonali Wielkopolskę Komorniki oraz Koronę Zakrzewo oraz bezbramkowo zremisowali z SF Luboń.
Trafili więc do półfinału, w którym wysoko ograli BAF Bojanowo, by w finale po bardzo wyrównanym spotkaniu minimalnie przegrać ze SF Luboń.

Drugie miejsce pozostawia niedosyt, lecz niezwykle cieszy jakość gry młodych zawodników KS-u. Najlepszym strzelcem turnieju został Maks Jóźwiak, brawo!

Rafał Strugarek & Angel

Treningi w sezonie halowym:

DzieńGodzina
Poniedziałek18:30-20:00
Wtorek18:30-20:00
Czwartek17:00-18:30
Treningi odbywać się bedą: w poniedziałek w hali w Dopiewie, ul. Łąkowa, we wtorek na boisku przy SP2 w Plewiskach, w czwartek na Orliku w Skórzewie.