Rocznik 2014

Młodzi zawodnicy Canarinhos na turnieju w Gnieźnie

2021-02-28
W niedzielę 28 lutego młodzi zawodnicy Canarinhos Skórzewo udali się na turniej halowy do Gniezna. Rozegrali łącznie 9 spotkań, co zaowocowało 90 minutami gry. Spisali się przy tym znakomicie, grając z olbrzymim zaangażowaniem oraz pokazując [...]

W niedzielę 28 lutego młodzi zawodnicy Canarinhos Skórzewo udali się na turniej halowy do Gniezna. Rozegrali łącznie 9 spotkań, co zaowocowało 90 minutami gry. Spisali się przy tym znakomicie, grając z olbrzymim zaangażowaniem oraz pokazując momentami bardzo dobre umiejętności indywidualne.

Kolejny turniej na duży plus. Oby to bezcenne doświadczenie procentowało w kolejnych dniach i tygodniach. Młodym następcom Roberta Lewandowskiego życzymy dalszych sukcesów i nieustannie rosnącej radości z gry.

Mariusz Matouszek & Angel

Kolejna edycja Canarinhos Cup za nami!

2021-02-13
W sobotę 13 lutego odbyła się kolejna edycja turnieju Canarinhos Cup. Blisko 200 zawodników podzielonych na 3 roczniki rywalizowało od samego rana w pięknej hali GOSiR w Dopiewie. W turnieju udział wzięły 22 drużyn z [...]

W sobotę 13 lutego odbyła się kolejna edycja turnieju Canarinhos Cup. Blisko 200 zawodników podzielonych na 3 roczniki rywalizowało od samego rana w pięknej hali GOSiR w Dopiewie. W turnieju udział wzięły 22 drużyn z 13 różnych klubów.

Goli jak zawsze padło mnóstwo (w roczniku 2014: 186 bramek, w 2013: 137 i w 2012 równe 140). Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal oraz drobny upominek, dodatkowo nagrodzono zdobywców bramek numer 100, 200, 300 i 400 w turnieju Canarinhos Cup.

Każdy zespół miał zapewnione aż 90 minut gry, a mottem przewodnim imprezy było jak w edycjach ubiegłych ,,dużo grania, mało czekania”.

Uśmiech z twarzy zawodników i zawodniczek nie schodził nawet na chwilę, co można zobaczyć na zdjęciach.

Dziękujemy za udział:
Poznaniak Poznań
Akademia Reissa – Rokietnica
Suchary Suchy Las
Noteć Czarnków
Kotwica Kórnik
MKS Przemysław Poznań
LPFA Łubowo
Akademia Piłkarska Oborniki
PSS Junior Koziegłowy
KS Lipno Stęszew
Lotnik 1997 Poznań
Grom Plewiska

Do zobaczenia na kolejnych edycjach turnieju Canarinhos Cup!

Marcin Pawlak & Angel

Najmłodsi zawodnicy na turnieju RAFIK

2020-12-20
W niedzielę 20 grudnia 2020 roku zawodnicy Canarinhos z roczników 2014 i 2015 udali się na turniej RAFIK w Dopiewie. Gry było bardzo dużo, ponieważ w przeciągu 4 godzin każdy zespół rozegrał po 10 meczów, [...]

W niedzielę 20 grudnia 2020 roku zawodnicy Canarinhos z roczników 2014 i 2015 udali się na turniej RAFIK w Dopiewie.

Gry było bardzo dużo, ponieważ w przeciągu 4 godzin każdy zespół rozegrał po 10 meczów, z których każdy trwał 10 minut. Intensywność była zatem bardzo duża tym bardziej, że Skórzewo wystawiło 2 zespoły (2014 i 2014/2015).

Miło poinformować, że młodzi adepci piłki nożnej zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Walczyli na całego, a i ciekawych akcji czysto piłkarskich nie zabrakło.

Gratulacje dla zawodników Canarinhos – 2 edycja turnieju RAFIK już w przyszłym roku!

Mariusz Matouszek & Angel

KS wystąpił w składzie:
Bartek Kurdzieko, Wojtek Węgelewski, Marcin Drażba, Wojtek Cielewicz, Kuba Kolasiński, Aureliusz Kaczmarek, Maks Wierciński, Leon Turostowski, Tadeusz Klucek, Brunon Matouszek, Jaś Grzybowski, Dawid Trzebowski, Maks Godlewski


436 goli w Canarinhos Cup!

2020-12-19
W sobotę 19 grudnia 2020 roku w hali GOSiR Dopiewo odbył się ostatni w tym roku turniej halowy organizowany przez Canarinhos Skórzewo. W zawodach udział wzięło 21 drużyn, podzielonych na 3 kategorie wiekowe. Od rana [...]

W sobotę 19 grudnia 2020 roku w hali GOSiR Dopiewo odbył się ostatni w tym roku turniej halowy organizowany przez Canarinhos Skórzewo. W zawodach udział wzięło 21 drużyn, podzielonych na 3 kategorie wiekowe.

Od rana rywalizowały skrzaty, które w 21 spotkaniach strzeliły aż 186 bramek! W południe wystartowały drużyny z rocznika 2013. Poziom tych zmagań stał na wysokim poziomie, praktycznie każdy mecz był zacięty, żaki młodsze zdobyły w sumie 140 bramek.
Późnym popołudniem na parkiet wkroczyły ekipy 8 latków. Tutaj kultura gry była już widoczna, dobre interwencje bramkarzy spowodowały, że padło ,,tylko” 110 goli.

Cały turniej przebiegł sprawnie, każdy młody zawodnik dostało szansę gry w dużym wymiarze czasowym. Wielkie brawa dla trenerów, których postawa była wzorem do naśladowania dla młodych adeptów futbolu. Z powodu obostrzeń rodzice nie mogli obserwować zmagań swoich pociech na żywo, jednak dzięki zaangażowaniu działaczy klubowych udało się udostępnić transmisję z meczów na klubowym facebook-u.

Na parkiecie królowała dziecięca radość, gra fair play oraz wiele udanych dryblingów i pięknych bramek!

Marcin Pawlak & Angel

Za udział dziękujemy drużynom:

LKS Wielkopolska Komorniki
Junior Koziegłowy
Piłkarska Szkółka Gniezno
MKS Przemysław Poznań
Akademia Piłkarska Oborniki
UKS Orlik Poznań
KS Polonia Środa Wielkopolska
Warta Poznań
KS Lipno Stęszew
Red Box Poznań
Orkan Konarzewo


Canarinhos Cup – rocznik 2014

2020-12-19
W sobotę 19 grudnia 2020 roku zawodnicy z rocznika 2014 rozegrali swój pierwszy oficjalny turniej w sezonie 2020/2021. Podopieczni trenera Wiczarskiego reprezentowali Klub będąc podzielonymi na dwie drużyny po 8 osób – KS Canarinhos Skórzewo [...]

W sobotę 19 grudnia 2020 roku zawodnicy z rocznika 2014 rozegrali swój pierwszy oficjalny turniej w sezonie 2020/2021. Podopieczni trenera Wiczarskiego reprezentowali Klub będąc podzielonymi na dwie drużyny po 8 osób – KS Canarinhos Skórzewo Niebiescy oraz KS Canarinhos Skórzewo Żółci.

W turnieju zmierzyło się łącznie siedem zespołów, a rozgrywki odbyły się w systemie gry „każdy z każdym”. Gracze Skórzewa rozegrali razem 6 spotkań po 15 minut.

Turniej okazał się być bardzo wymagający. Pomimo jednak wysoko postawionej poprzeczki młodzi piłkarze Canarinhos zaprezentowali się bardzo dobrze, pokazując w każdym meczu swoje ogromne zaangażowanie oraz wolę walki. Poza wspaniałym podejściem mentalnym, cieszy również to, że podopieczni trenera Wiczarsskiego zdobyli kolejne doświadczenie, które z pewnością zaowocuje w przyszłości. Turniej pokazał silne oraz słabsze strony drużyny, dzięki czemu trenerzy będą wiedzieli, nad którymi elementami warto pracować, aby osiągnąć jeszcze lepsze wyniki.

Szczególne gratulacje należą się także najlepszemu strzelcowi spośród zawodników KS-u, Kubie Jasińskiemu, który dzięki swojej wspaniałej grze trafił do siatki rywali aż 9 razy.

Dawid Wiczarski & Angel

KS wystąpił w składzie (żółci):
Aureliusz Kaczmarek, Igor Maziarz, Antek Rutnicki, Mateusz Gryniewicz, Kuba Jasiński, Igor Maziarz, Franek Antkowiak, Emil Endler

KS wystąpił w składzie (niebiescy):
Kajetan Janik, Mieszko Stępiński, Maks Wierciński, Piotr Nowaczyk, Leon Kowalonek, Marcin Drażba, Kuba Kolasiński, Ignacy Dembski


Treningi w sezonie halowym:

DzieńGodzina
Wtorek17:00-18:30
Czwartek18:30-20:00
Treningi odbywać się bedą: we wtorek w hali w SP2 w Skórzewie, w czwartek w SP1 w Skórzewie.