Rocznik 2014

Udany turniej rocznika 2014

2023-05-27
Gracze z rocznika 2014 wybrali się na turniej do Gruszczyna. Canarinhos wystawił dwie ekipy, które pokazały się z bardzo dobrej strony. Canarinhos I w fazie grupowej pokonali Piast Kobylnicę, Huragan Pobiedziska i Poznańską 13 oraz [...]

Gracze z rocznika 2014 wybrali się na turniej do Gruszczyna. Canarinhos wystawił dwie ekipy, które pokazały się z bardzo dobrej strony.
Canarinhos I w fazie grupowej pokonali Piast Kobylnicę, Huragan Pobiedziska i Poznańską 13 oraz zremisowali z Unią Swarzędz, natomiast Canarinhos II wygrali z dwiema drużynami Piasta Kobylnica, zremisowali z Lotnikiem Poznań i nieznacznie przegrali z APR Poznań. Niewiele zabrakło, by dwie drużyny Canarinhos zmierzyły się ze sobą w półfinale turnieju.

Finalnie Canarinhos II przegrali w meczu o miejsce 5, natomiast Canarinhos pewnie pokonali Lotnika Poznań i ponownie Huragan Pobiedziska, tym samym zwyciężając w całym turnieju.

Wielkie brawa dla wszystkich zawodników! Dziękujemy organizatorowi za zaproszenie i znakomitą organizację!

Rafał Strugarek & Angel

Udana niedziela żaków

2023-05-21
Zawodnicy z rocznika 2014 niedzielę spędzili w Krotoszynie, na świetnie zorganizowanym turniej Goodenergy Cup. Gracze Canarinhos trafili do bardzo mocnej grupy – ze zwycięzcą całego turnieju Zagłębiem Lubin, oraz zespołem, który zajął drugie miejsce – [...]

Zawodnicy z rocznika 2014 niedzielę spędzili w Krotoszynie, na świetnie zorganizowanym turniej Goodenergy Cup. Gracze Canarinhos trafili do bardzo mocnej grupy – ze zwycięzcą całego turnieju Zagłębiem Lubin, oraz zespołem, który zajął drugie miejsce – Parasolem Wrocław, a także Ślęzą Wrocław. Młodzi piłkarze Skórzewa byli o jedną bramkę od awansu do Ligi Mistrzów – dwa zwycięstwa nie pozwoliły drużynie Canarinhos zająć miejsc 1-2.

Po mimo braku awansu do najlepszej „ósemki” młodzi zawodnicy się nie poddali, a wręcz przeciwnie – w Lidze Europy nie dali przeciwnikom szans. 6 zwycięstw, 1 remis i wygrana w meczu o 9 miejsce.

Organizatorzy docenili bardzo dobrą postawę całego zespołu oraz indywidualne umiejętności. Zawodnikiem wyróżnionym w zespole Canarinhos został Ignacy Jaworski, natomiast MVP całego turnieju – Brunon Matouszek, brawo!

Gratulacje dla wszystkich zawodników za postawę podczas turnieju!

Faza grupowa:
KS Canarinhos Skórzewo – Parasol Wrocław   3:2
KS Canarinhos Skórzewo – Ślęza Wrocław   2:0
KS Canarinhos Skórzewo – Zagłębie Lubin   1:3

Liga Europy:
KS Canarinhos Skórzewo – APR Kępno   1:1
KS Canarinhos Skórzewo – Akademia Talentów Krotoszyn II   6:0
KS Canarinhos Skórzewo – FC Wrocław Academy I   2:1
KS Canarinhos Skórzewo – Orlik Ząbkowice   7:1
KS Canarinhos Skórzewo – Juventus Academy Wrocław   5:2
KS Canarinhos Skórzewo – Ślęza Wrocław   7:0
KS Canarinhos Skórzewo – Czarni Dobrzyca   4:2

Mecz o 9 miejsce:
Canarinhos Skórzewo – FC Wrocław Academy I   3:2

Rafał Strugarek & Angel

Rocznik 2014 na turnieju WZPN

2023-05-20
W sobotę 20 maja młodzi zawodnicy z rocznika 2014 wybrali się do Poznania na kolejny turniej organizowany w ramach rozgrywek WZPN. Tym razem gospodarzem był zespół Warty Poznań. Gracze Canarinhos rozegrali 3 bardzo wartościowe mecze, [...]
W sobotę 20 maja młodzi zawodnicy z rocznika 2014 wybrali się do Poznania na kolejny turniej organizowany w ramach rozgrywek WZPN. Tym razem gospodarzem był zespół Warty Poznań.
Gracze Canarinhos rozegrali 3 bardzo wartościowe mecze, z których każdy trwał po 30 minut. Zmierzyli się kolejno z zespołami: AP Reissa Poznań, Lech Poznań, Warta Poznań. W każdym meczu młodzi piłkarze Skórzewa dali z siebie wszystko, prezentując wysokie umiejętności i ogromną ambicję!
Ogromne brawa dla zawodników Canarinhos! Gratulacje również dla pozostałych drużyn!
Mariusz Matouszek & Angel

Zawodnicy Canarinhos na turnieju Akademia Klasy Ekstra

2023-05-17
Zawodnicy z roczników 2013 i 2014 udali się w środę 17 maja do Grodziska Wielkopolskiego, na turniej Akademii Klasy Ekstra. Był to wspaniale spędzony czas. Gracze Skórzewa rozegrali po 3 mecze (każdy trwał po 25 minut). [...]
Zawodnicy z roczników 2013 i 2014 udali się w środę 17 maja do Grodziska Wielkopolskiego, na turniej Akademii Klasy Ekstra. Był to wspaniale spędzony czas. Gracze Skórzewa rozegrali po 3 mecze (każdy trwał po 25 minut). System prowadzenia spotkań, w myśl metodologii Funino, sprzyjał zdobywaniu wielu bramek, co najbardziej zawsze cieszy każdego zawodnika. Można było także skorzystać z licznych atrakcji przygotowanych przez organizatora turnieju – Fundację Ekstraklasy oraz Wartę Poznań. Młodzi adepci piłki nożnej mogli m.in. zmierzyć siłę swojego strzału lub sprawdzić celność uderzenia.

Był to bardzo miło oraz pożytecznie spędzony czas w myśl zasady – nauka poprzez zabawę! Brawa dla zawodników Canarinhos za sportową postawę i pokazane spore umiejętności. Tego dnia każdy uczestnik został zwycięzcą!
Podziękowania dla Klubu Partnerskiego – Warty Poznań – za zaproszenie, gratulacje za organizację i do zobaczenia na boiskach!

Mariusz Matouszek & Angel

Bardzo udany weekend rocznika 2014

2023-05-07
Zawodnicy z rocznika 2014 w weekend 6-7 maja wzięli udział w dwudniowym turnieju „Maraton Cup”, organizowanym przez Koziołka Poznań, podczas którego rozegrali 16 bardzo wartościowych spotkań. W sobotę tuż po uroczystym otwarciu, gracze Canarinhos rozegrali [...]

Zawodnicy z rocznika 2014 w weekend 6-7 maja wzięli udział w dwudniowym turnieju „Maraton Cup”, organizowanym przez Koziołka Poznań, podczas którego rozegrali 16 bardzo wartościowych spotkań.

W sobotę tuż po uroczystym otwarciu, gracze Canarinhos rozegrali 8 spotkań, walcząc nie tylko z przeciwnikami, ale i mocno padającym deszczem. Mimo  „angielskiej pogody” Canarinhos zgromadzili 21 punktów, przegrywając tylko z Wartą Poznań.

W niedziele kończyli rozgrywki grupowe notując zwycięstwo, remis i porażkę, finalnie awansując do Ligi Mistrzów. Mecze z najlepszą szóstką turnieju były mniej udane dla zawodników Skórzewa. Okrojony skład i zmęczenie dały się we znaki, jednak w każdym ze spotkań podopieczni trenera Strugarka dzielnie walczyli.

Ostatecznie młodzi piłkarze Canarinhos zajęli miejsce tuż za podium – 4, ulegając tylko FA Leszno, Lechowi Poznań i Warcie Poznań.

Wielkie brawa dla wszystkich zawodników!

Rafał Strugarek & Angel

Treningi w rundzie wiosennej:

DzieńGodzina
Poniedziałek18:45-20:15
Wtorek17:00-18:30
Czwartek17:00-18:30
Treningi odbywać się bedą: w poniedziałek na Orliku w Skórzewie, we wtorek i czwartek na boisku trawiastym przy SP2 w Skórzewie.