Rocznik 2015

Koszulka kibica Canarinhos!

2023-04-25
Miło nam poinformować, że dzięki współpracy z Red Box wszyscy sympatycy Canarinhos mogą zakupić najnowsze koszulki kibica! Zamówienie można składać poprzez stronę internetową: Koszulka kibica – online Można również kupić bezpośrednie w sklepie w Baranowie, [...]
Miło nam poinformować, że dzięki współpracy z Red Box wszyscy sympatycy Canarinhos mogą zakupić najnowsze koszulki kibica!
Zamówienie można składać poprzez stronę internetową: Koszulka kibica – online
Można również kupić bezpośrednie w sklepie w Baranowie, ul. Wiosenna 33.
W przygotowaniu są również 2 bluzy – z zamkiem i przez głowę z kapturem. Szczegóły wkrótce.

Rocznik 2015 zainaugurował wiosnę w rozgrywkach WZPN

2023-04-02
Dwa zespoły rocznika 2015 (Żak F2) zagrały w niedzielę 2 kwietnia w turniejach w ramach rozgrywek pod egidą WZPN. Pierwszy zespół w niedzielny poranek od godziny 10 na bocznym boisku przy Stadionie Miejskim na ul. [...]

Dwa zespoły rocznika 2015 (Żak F2) zagrały w niedzielę 2 kwietnia w turniejach w ramach rozgrywek pod egidą WZPN.

Pierwszy zespół w niedzielny poranek od godziny 10 na bocznym boisku przy Stadionie Miejskim na ul. Bułgarskiej rywalizował z Lech Poznań FA, Wartą Poznań, AP Reissa Poznań i SKS 13 Poznań w ramach spotkań grupy 16.

Pomimo przenikliwego zimna młodzi zawodnicy Canarinhos dawali z siebie wszystko, a rywalizacja stała na wysokim poziomie, na wszystkich trzech boiskach. Dla graczy Skórzewa dużą nobilitacją było grać na tle wielkiego stadionu, na którym może kiedyś zobaczymy ich w akcji. Dużo cennych rad pomiędzy meczami, udzielał graczom trener Jarosław Kurdzieko, szczególnie zwracając uwagę na szukanie wolnych przestrzeni na boisku.

KS wystąpił w składzie:
Turostowski Leon, Karbowski Tymon , Duszczak Kajetan,  Wasilewski Jan, Dobrowolski Kacper,  Kurdzieko Bartosz, Lipiecki Antoni, Węgelewski Wojciech

Drugi zespół o godzinie 15 rywalizował na boisku pod balonem przy ulicy Łozowej w Poznaniu. Zespół prowadził trener Adam Przygodzki. Rywalami byli Fundacja Piotra Reissa, MKS Przemysław Poznań, UKS Talent Poznań i Wiara Lecha Poznań w ramach spotkań grupy 13. Po początkowych trudnościach z rozbijaniem ataków przeciwników, gracze KS-u szybko doszli do siebie i w ostatnich dwóch meczach czuli się już bardzo pewnie i momentami atakowali całym zespołem zdobywając sporo bramek.

KS wystąpił w składzie:
Anioła Mikołaj, Antczak Tymoteusz, Bebejewski Mateusz, Międlarz Jakub, Myszka Tymon, Popławski Daniel, Dąbek Jan, Kowalczyk Aleksander, Gnatowski Gustaw

Łukasz Duszczak & Angel

Sparingowa sobota rocznika 2015

2023-03-25
W sobotnie przedpołudnie 25 marca na boisku KS-u w Skórzewie, młodzi zawodnicy z rocznika 2015 mieli okazję zmierzyć się z zespołem Warty Poznań. Każda z ekip podzielona została na dwie drużyny, dzięki czemu na dwóch [...]

W sobotnie przedpołudnie 25 marca na boisku KS-u w Skórzewie, młodzi zawodnicy z rocznika 2015 mieli okazję zmierzyć się z zespołem Warty Poznań. Każda z ekip podzielona została na dwie drużyny, dzięki czemu na dwóch boiskach toczyły się równoległe spotkania, w których zawodnicy mogli zweryfikować swoje umiejętności na tle bardzo wymagających rówieśników reprezentujących zielone barwy.

Młodzi piłkarze ze Skórzewa nie mają się czego wstydzić. Zdążyli trochę już przyzwyczaić swoich kibiców, że ich występy boiskowe odznaczają się radością, pasją, zaangażowaniem i nie inaczej było tym razem. W każdym spotkaniu rywalizowali z przeciwnikami jak równy z równym. Bardzo kapryśna tego dnia aura (słońce, wiatr, a następnie opady deszczu z gradem) nie zniechęciła dzielnych piłkarzy. Odpowiedni ubiór dostosowany do panujących warunków sprawił, że z podniesionym czołem gracze Canarinhos stawiali opór rywalom, często wchodząc w pojedynki 1×1 oraz tworząc widowiskowe zespołowe akcje. Widać, że wypracowywane na treningach umiejętności niejednokrotnie przekładają na sytuacje boiskowe z rywalem, co pozwala z optymizmem wypatrywać zbliżających się rywalizacji w ramach ligi WZPN.

Zespół rocznika 2015, podobnie jak podczas jesiennych zmagań, przystąpi do gry w tych rozgrywkach na dwóch frontach, trzymamy kciuki!

Maciej Węgelewski & Angel

Finał Grand Prix rocznika 2015

2023-02-19
W niedzielę 19 lutego na obiekcie GOSiR w Dopiewe odbyła się trzecia, finałowa edycja turnieju Grand Prix organizowanego corocznie pod patronatem Starosty Poznańskiego oraz Prezesa Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. W podzielonych na trzy cykle zawodach [...]

W niedzielę 19 lutego na obiekcie GOSiR w Dopiewe odbyła się trzecia, finałowa edycja turnieju Grand Prix organizowanego corocznie pod patronatem Starosty Poznańskiego oraz Prezesa Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. W podzielonych na trzy cykle zawodach udział wzięli młodzi piłkarze Canarinhos z rocznika 2015, którym przyszło zmierzyć się z bardzo wymagającymi drużynami: FA Leszno, Wilki Dąbrówka, Orkan Konarzewo, Patria Buk, Mieszko Gniezno, AP Reissa Poznań, KS Świerczewo, Błękitni Owińska.

W każdym z trzech turniejów rywalizacja była bardzo zacięta. A biorąc pod uwagę fakt, że naprzeciwko stanęli rywale starsi o rok, dodatkowo wymagała od zawodników Skórzewa wspięcia się na absolutne wyżyny – zarówno te piłkarskie, jak i mentalne.

Do każdego spotkania gracze KS-u przystępowali z dużym entuzjazmem, co niejednokrotnie przekładało się na tworzenie widowiskowych i kreatywnych akcji, które poruszały liczną publikę zgromadzoną w hali. Warto także odnotować, że w jednej z trzech edycji zespół mierzył się z przeciwnikami w topowej „Lidze Mistrzów”.

Cenne doświadczenie zebrane podczas całego cyklu Grand Prix oraz pełna pasji wytężona praca na treningach z pewnością zaowocują w przyszłości kolejnymi sukcesami młodych zawodników Canarinhos.

Maciej Węgelewski & Angel

KS wystąpił w składzie:
Turostowski, Duszczak, Kurdzieko, Wasilewski, Karbowski, Lipiecki, Węgelewski, Gnatoński,  Anioła, Popławski


Kolejna edycja Canarinhos Cup za nami!

2023-01-21
W sobotę 21 stycznia młodzi adepci futbolu rywalizowali na hali GOSiR w Dopiewie od wczesnych godzin porannych. Na początek rywalizowały zespoły złożone z zawodników urodzonych w roku 2014. Grad bramek (184), wiele pięknych akcji i [...]
W sobotę 21 stycznia młodzi adepci futbolu rywalizowali na hali GOSiR w Dopiewie od wczesnych godzin porannych. Na początek rywalizowały zespoły złożone z zawodników urodzonych w roku 2014. Grad bramek (184), wiele pięknych akcji i wyrównany poziom piłkarski były ozdobą tych zmagań.

Popołudniu do gry przystąpiły drużyny z rocznika 2015, zdobywając łącznie 132 bramki. Uśmiechy na twarzach nie znikały zawodnikom, przez cały czas trwania turnieju, a system gry 3+1 pozwolił na jeszcze więcej kontaktów z piłką i pojedynków 1×1.

Dziękujemy zespołom za przybycie na turniej, a wszystkim Trenerom i Rodzicom/Kibicom za wzorowe zachowanie i brawa po każdej akcji młodych piłkarzy!

W turnieju wystąpiły:

KKS Kalisz
Warta Poznań
MKS Przemysław Poznań
Korona Zakrzewo
Champion Rokietnica
TPS Winogrady Poznań
Orlik Kaźmierz
Suchary Suchy Las
oraz KS Canarinhos Skórzewo.
Marcin Pawlak & Angel

Sample Text

Sample Text

Treningi w rundzie wiosennej:

DzieńGodzina
Poniedziałek17:00-18:30
Wtorek18:30-20:00
Czwartek18:30-20:00
Treningi odbywać się bedą: w poniedziałek i czwartek na boisku trawiastym przy SP2 w Skórzewie, we wtorek na Orliku w Skórzewie.