Rocznik 2017

Ferie z AS-em!

2024-02-10
W sobotę 10 lutego zespół skrzatów z rocznika 2017 udał się do Czempinia, aby rozegrać ostatni turniej halowy.  Barwy Canarinhos reprezentowało jedenastu zawodników podzielonych na dwie drużyny. W rozgrywkach wzięło udział siedem zespołów, rywalizując systemem [...]

W sobotę 10 lutego zespół skrzatów z rocznika 2017 udał się do Czempinia, aby rozegrać ostatni turniej halowy.  Barwy Canarinhos reprezentowało jedenastu zawodników podzielonych na dwie drużyny. W rozgrywkach wzięło udział siedem zespołów, rywalizując systemem każdy z każdym. Młodzi adepci ze Skórzewa po raz kolejny pokazali się ze świetnej strony grając bardzo ofensywnie, często zapominając o obronie. Gracze KS-u chętnie podejmowali grę 1×1, zdobyli mnóstwo bramek i cieszyli się grą, brawo!

Gospodarzom turnieju bardzo dziękujemy za świetnie zorganizowany turniej!

Damian Ciesielski & Angel

Fundacja Pho3nix została głównym sponsorem Canarinhos!

2024-02-06
Niezwykle miło jest nam poinformować, że Fundacja Pho3nix została głównym sponsorem KS Canarinhos Skórzewo! Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, ale również zachęta i zobowiązanie do dalszego działania na rzecz rozwoju młodych piłkarzy Canarinhos! Dziękujemy [...]

Niezwykle miło jest nam poinformować, że Fundacja Pho3nix została głównym sponsorem KS Canarinhos Skórzewo! Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, ale również zachęta i zobowiązanie do dalszego działania na rzecz rozwoju młodych piłkarzy Canarinhos!

Dziękujemy za zaufanie i liczymy na owocną współpracę, a z naszej strony obiecujemy wejść na jeszcze wyższy poziom!

Zarząd KS Canarinhos Skórzewo


Suchary Cup rocznika 2017!

2024-02-04
W sobotę 3 lutego w Suchym Lesie odbył się turniej skrzatów z rocznika 2017. Zespół Canarinhos reprezentowało trzynastu zawodników podzielonych na dwie drużyny. Wszystkie spotkania odbywały się w duchu sportowej rywalizacji, a młodzi zawodnicy dawali [...]

W sobotę 3 lutego w Suchym Lesie odbył się turniej skrzatów z rocznika 2017. Zespół Canarinhos reprezentowało trzynastu zawodników podzielonych na dwie drużyny. Wszystkie spotkania odbywały się w duchu sportowej rywalizacji, a młodzi zawodnicy dawali z siebie wszystko. Zawodnicy KS-u grali bardzo ofensywnie, często podejmując grę 1×1.

W niedzielę 4 lutego mali adepci ze Skórzewa rywalizowali również w Suchym Lesie . Tego dnia zawodnicy KS-u spisali się świetnie! Warto odnotować, że w turnieju głównie brali udział zawodnicy z rocznika 2016. Canarinhos grali bardzo ofensywnie, z pełną determinacją, grając coraz śmielej i pokazując raz po raz niesamowite umiejętności.

Gospodarzom turnieju bardzo dziękujemy za świetnie zorganizowane zawody i mile spędzony czas!

Damian Ciesielski & Angel

Skrzaty z rocznika 2017 grają!

2024-01-20
W sobotę 13 stycznia zespół skrzatów wziął udział w turnieju Juna Cup. Trener Ciesielski tego dnia miał do dyspozycji dwunastu zawodników, którzy zostali podzieleni na dwie drużyny. W tym dniu zawodnicy KS-u rywalizowali w formule [...]

W sobotę 13 stycznia zespół skrzatów wziął udział w turnieju Juna Cup. Trener Ciesielski tego dnia miał do dyspozycji dwunastu zawodników, którzy zostali podzieleni na dwie drużyny. W tym dniu zawodnicy KS-u rywalizowali w formule 3×3 na cztery małe bramki. Zawodnicy Canarinhos czuli się świetnie w tej formule grając bardzo ofensywnie, strzelając mnóstwo bramek!

W sobotę 20 stycznia mali adepci ze Skórzewa wzięli udział w turnieju organizowanym przez Orkan Konarzewo. Tego dnia rywalizowano w formule 3×3 na dwie duże bramki. Zawodnicy Canarinhos tego dnia rywalizowali wewnętrznie, który z zawodników tego dnia strzeli najwięcej bramek. Świetnie w tym aspekcie spisali się Filip Kręglewski oraz Olek Lednicki, którzy zdobyli największą liczbę bramek w swoich zespołach. Warto odnotować, że rywalizacja byłą bardzo zacięta!

Damian Ciesielski & Angel

Patria Cup rocznika 2017!

2024-01-06
W sobotę 6 stycznia zespół skrzatów rozegrał swój pierwszy turniej w nowym roku. Trener Ciesielski tego dnia miał do dyspozycji szesnastu zawodników, którzy zostali podzieleni na cztery 4-osobowe drużyny. W tym dniu zawodnicy KS-u rywalizowali [...]

W sobotę 6 stycznia zespół skrzatów rozegrał swój pierwszy turniej w nowym roku. Trener Ciesielski tego dnia miał do dyspozycji szesnastu zawodników, którzy zostali podzieleni na cztery 4-osobowe drużyny. W tym dniu zawodnicy KS-u rywalizowali wewnętrznie, który z zespołów zdobędzie największą liczbę bramek. Mali adepci piłki grali bardzo ofensywnie i dążyli do tego, aby to właśnie ich zespół wygrał. Świetna postawa młodych piłkarzy sprawiła, że rywalizacja była bardzo zacięta.

Gratulacje dla zwycięskiego składu oraz pozostałych zawodników za zaangażowanie i determinację. Gospodarzom turnieju dziękujemy za dobrze zorganizowany turniej!

Damian Ciesielski & Angel

Sample Text

Treningi w sezonie halowym:

DzieńGodzina
Poniedziałek17:00-18:00
Środa17:00-18:00
Treningi odbywać się bedą: w poniedziałek w hali SP w Dąbrówce, w środę w hali SP1 w Skórzewie.