Rocznik 2018

Pierwszy mecz kontrolny rocznika 2018

2023-11-24
Po raz pierwszy w swoim życiu zawodnicy z rocznika 2018 mieli okazję rozegrać mecz kontrolny. W piątkowy wieczór 24 listopada skrzaty Canarinhos grały przeciwko AP Wilki Dąbrówka w dopiewskiej hali. Ten z pewnością niezapomniany dla młodych [...]
Po raz pierwszy w swoim życiu zawodnicy z rocznika 2018 mieli okazję rozegrać mecz kontrolny. W piątkowy wieczór 24 listopada skrzaty Canarinhos grały przeciwko AP Wilki Dąbrówka w dopiewskiej hali. Ten z pewnością niezapomniany dla młodych piłkarzy Skórzewa dzień przyniósł wiele nowych doświadczeń oraz radości. Podczas meczu rozgrywanego równocześnie na trzech boiskach padła niezliczona liczba bramek, a na twarzach najmłodszych zawodników widać było tylko uśmiechy!

Dziękujemy za zaproszenie zespołowi AP Wilki Dąbrówka i zapraszamy do Skórzewa w przyszłości!

Filip Krawczyk & Angel

Rocznik 2018 opanował hale sportowe!

2023-11-11
Skrzaty z rocznika 2018 na dobre przejęły gminne hale sportowe! W intensywnym tempie przedszkolaki Canarinhos przygotowują się do pierwszych meczów i zawodów. Na razie skupiają się na poznawaniu zasad piłki nożnej, ciesząc się przy tym [...]

Skrzaty z rocznika 2018 na dobre przejęły gminne hale sportowe! W intensywnym tempie przedszkolaki Canarinhos przygotowują się do pierwszych meczów i zawodów. Na razie skupiają się na poznawaniu zasad piłki nożnej, ciesząc się przy tym z każdej zdobytej bramki. Jak widać po zdjęciach z treningów, humory nie przestają dopisywać!

Filip Krawczyk & Angel

Rocznik 2018 rozpoczyna swój pierwszy okres halowy!

2023-10-31
Najmłodsi zawodnicy Canarinhos z rocznika 2018 zdobywają kolejne szlify piłkarskiego talentu, tym razem na parkiecie pod dachem. Pierwsze spotkania z dużą halą sportową  z początku lekko onieśmielały zawodników Canarinhos, ale po zapoznaniu się z nowym [...]
Najmłodsi zawodnicy Canarinhos z rocznika 2018 zdobywają kolejne szlify piłkarskiego talentu, tym razem na parkiecie pod dachem. Pierwsze spotkania z dużą halą sportową  z początku lekko onieśmielały zawodników Canarinhos, ale po zapoznaniu się z nowym obiektem, okazał się on przyjaznym miejscem do zdobywania kolejnych doświadczeń piłkarskich. Wiele uśmiechów, radości oraz pielęgnowanie sportowego ducha, to wszystko w Canarinhos!
Filip Krawczyk & Angel

Treningi rocznika 2018!

2023-10-16
Najmłodsi zawodnicy Canarinhos mają już za sobą pełny miesiąc treningów. Grupa z dnia na dzień się rozrasta, uśmiechy na twarzach pojawiają się u młodych piłkarzy za każdym razem jak wchodzą na boisko! Gracze Skórzewa chętnie [...]

Najmłodsi zawodnicy Canarinhos mają już za sobą pełny miesiąc treningów. Grupa z dnia na dzień się rozrasta, uśmiechy na twarzach pojawiają się u młodych piłkarzy za każdym razem jak wchodzą na boisko! Gracze Skórzewa chętnie uczestniczą w treningach, rozwijają swoje umiejętności, a przy tym świetnie się bawią!

Zapraszamy, aby dołączyć do zespołu Canarinhos! Do Klubu, który jako jedyny w okolicy, wychował już kilku reprezentantów Polski!


Nabór do rocznika 2018!

2023-09-29
Serdecznie zapraszamy na nabór do nowej grupy – zawodników z rocznika 2018! Pierwszy trening odbędzie się 12 września (wtorek) o godz. 17:00 na Orliku w Skórzewie! Zapraszamy wszystkich chętnych! To może być początek wspaniałej przygody!

Serdecznie zapraszamy na nabór do nowej grupy – zawodników z rocznika 2018!

Pierwszy trening odbędzie się 12 września (wtorek) o godz. 17:00 na Orliku w Skórzewie!

Zapraszamy wszystkich chętnych! To może być początek wspaniałej przygody!


Sample Text

Treningi w sezonie halowym:

DzieńGodzina
Wtorek18:00-19:00
Czwartek17:00-18:00
Treningi odbywać się bedą: we wtorek w hali SP1 w Skórzewie, w czwartek w hali SP2 w Skórzewie.