Seniorzy

Rozgrywki seniorów zawieszone

2021-03-18
Informujemy, że wraz ze wprowadzonymi obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19 zostały zawieszone rozgrywki klasy okręgowej. Tym seniorzy Canarinhos swoje pierwsze wiosenne spotkanie w lidze rozegrają najwcześniej 10 kwietnia. Rozrywki młodzieżowe na tą chwilę wystartują według [...]

Informujemy, że wraz ze wprowadzonymi obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19 zostały zawieszone rozgrywki klasy okręgowej. Tym seniorzy Canarinhos swoje pierwsze wiosenne spotkanie w lidze rozegrają najwcześniej 10 kwietnia. Rozrywki młodzieżowe na tą chwilę wystartują według ustalonego harmonogramu.

Z uzasadnieniem decyzji można zapoznać się na stronie WZPN-u: decyzja ws. rozgrywek w okresie 20.03-09.04

Angel

Kolejne sparingi seniorów

2021-03-12
W minionych tygodniu drużyna seniorów, w ramach przygotowań do rundy rewanżowej sezonu 2020/2021, rozegrała kolejne dwa mecze sparingowe. W pierwszym z nich drużyna prowadzona przez trenera Słomę zagrała z drużyną, z którą 16 maja 2021r. [...]

W minionych tygodniu drużyna seniorów, w ramach przygotowań do rundy rewanżowej sezonu 2020/2021, rozegrała kolejne dwa mecze sparingowe.

W pierwszym z nich drużyna prowadzona przez trenera Słomę zagrała z drużyną, z którą 16 maja 2021r. będzie się bezpośrednio mierzyć w lidze okręgowej – Clescevią Kleszczewo. Zawodnicy Skórzewo rozpoczęli mecz dosyć bojaźliwie, czego wyrazem było kilka błędów formacji defensywnej. Niepewna gra podopiecznych trenera Słomy zaowocowała niestety utratą bramki jeszcze w pierwszym kwadransie gry. W raz z upływem czasu sytuacja na boisku zaczęła się zmieniać – to zawodnicy Skórzewa częściej atakowali bramkę rywala i stwarzali pod nią większe zagrożenie. Zdecydowana i bezkompromisowa gra doprowadziła do wyrównania stanu meczu. Bramkę na 1:1 strzelił Kaźmierczak.

Po zmianie stron piłkarze KS-u w dalszym ciągu kontynuowali dobrą grę. Ciągły napór na bramkę przeciwnika zaowocował kolejnymi bramkami. W 65 minucie po wspaniałym dośrodkowaniu, świetnym wykończeniem popisał się Danielewicz. Wynik na 3:1 ustalił natomiast Tokarek, który kapitalnym strzałem zza pola karnego pokonał bezradnego bramkarza drużyny z Kleszczewa.

Mecz towarzyski
Clescevia Kleszczewo – KS Canarinhos Skórzewo   1:3 (1:1)


Drugi sparing zawodników Canarinhos nie okazał się już jednak taki dobry, albowiem zawodnikom Skórzewa przyszło mierzyć się z IV ligową drużyną TPS-u Winogrady Poznań. Drużyna z Poznania okazała się zbyt doświadczona i silna, aby zawodnicy Canarinhos byli w stanie podjąć z nią równą walkę.

Początek meczu co prawda dawał nadzieję na pozytywny rezultat, jednakże nieprzerwany napór drużyny TPS-u musiał w końcu zakończyć się utratą bramki przez Canarinhos. Strata bramki na 0:1 pociągnęła za sobą kolejne indywidualne błędy zawodników Skórzewa. W pierwszej odsłonie spotkania drużyna z Poznania zdobyła jeszcze dwie bramki.

Druga część meczu nie przyniosła dużej poprawy gry ze strony podopiecznych trenera Słomy. TPS kontynuował zdecydowaną i dobrą grę regularnie podwyższając stan rywalizacji. Drużyna Canarinhos próbowała oczywiście zdobyć choćby jedną bramkę honorową. Najbliżej jej strzelenia był w 80 minucie Baranowski. Niestety po cudownym strzale z 30 metrów piłka trafiła tylko w słupek i ostatecznie nie wpadła do bramki przeciwnika.

Dawid Wiczarski & Angel

Mecz towarzyski
TPS Winogrady Poznań – KS Canarinhos Skórzewo   7:0 (3:0)


Remis w meczu towarzyskim seniorów

2021-02-20
W sobotę 20 lutego seniorzy Canarinhos rozegrali kolejny sparing w ramach przygotowania do rundy rewanżowej sezonu 2020/21. Podopiecznym trenera Słomy przyszło rywalizować z drużyną A Klasy – Polonią Poznań. W trakcie meczu trener Skórzewa sprawdzał [...]
W sobotę 20 lutego seniorzy Canarinhos rozegrali kolejny sparing w ramach przygotowania do rundy rewanżowej sezonu 2020/21. Podopiecznym trenera Słomy przyszło rywalizować z drużyną A Klasy – Polonią Poznań. W trakcie meczu trener Skórzewa sprawdzał m.in. jak zespół radzi sobie podczas gry w formacji 4-4-2. Mecz okazał się być bardzo wyrównany, czego wyrazem był ostateczny rezultat spotkania, tj. remis 1:1.

Sparing z pewnością pokazał trenerowi potencjał nowych zawodników, a także aktualną formę graczy, którzy reprezentowali barwy Canarinhos od pierwszej rundy obecnego sezonu.

Szczególne gratulacje należą się strzelcowi gola – Wojciechowi Danielewiczowi, który po pięknej indywidualnej akcji popisał się znakomitym strzałem w „okienko” bramki przeciwnika.

Kolejny sparing drużyny seniorów odbędzie się już najbliższy weekend. Wszystkim zawodnikom oraz trenerowi życzymy powodzenia!

Dawid Wiczarski & Angel

Mecz towarzyski
Polonia Poznań – KS Canarinhos Skórzewo   1:1

Bramkę dla Canarinhos zdobył: Danielewicz


Prowadzili 3:0, ale tylko zremisowali

2020-11-21
W ostatnim meczu ligowym w rundzie jesiennej seniorzy Canarinhos odejmowali na własnym boisku drużynę ze Środy Wielkopolskiej, która w lidze zajmowała 4 miejsce. Podopieczni trenera Słomy do przerwy prowadzili 2:0 i w pełni kontrolowali przebieg [...]

W ostatnim meczu ligowym w rundzie jesiennej seniorzy Canarinhos odejmowali na własnym boisku drużynę ze Środy Wielkopolskiej, która w lidze zajmowała 4 miejsce.

Podopieczni trenera Słomy do przerwy prowadzili 2:0 i w pełni kontrolowali przebieg meczu. Po zmianę stron gospodarze dołożyli trzecią bramkę i wydawało się, że zawodnicy Skórzewa zainkasują trzy punkty. Niestety stracone bramki po rzucie wolnym i karnym napędziły drużynę gości, która zdołała strzelić również trzecią, wyrównującą bramką.

Tym samym spotkanie zakończyło się podziałem punktów i na pewno większy niedosyt mogą czuć gospodarze, którzy zaprzepaścili szansę na zwycięstwo.

Paweł Słoma & Angel

KS Canarinhos Skórzewo – Polonia II Środa Wlkp.   3:3 (2:0)

Bramki dla Canarinhos zdobyli: Uznański[2], Baranowski


Trwa dobra passa seniorów

2020-11-15
W niedzielę 15 listopada drużyna seniorów mierzyła się na wyjeździe z drużyną LKS Baborówko. Mimo braku trzech bardzo ważnych zawodników, to drużyna ze Skórzewa od początku starała się narzucić swój styl gry. Niestety przed przerwą [...]

W niedzielę 15 listopada drużyna seniorów mierzyła się na wyjeździe z drużyną LKS Baborówko. Mimo braku trzech bardzo ważnych zawodników, to drużyna ze Skórzewa od początku starała się narzucić swój styl gry.

Niestety przed przerwą to ekipa gospodarzy po sprawnie wyprowadzonym kontrataku objęła prowadzenie. Od początku drugiej połowy zawodnicy Canarinhos kontynuowali swoją dobrą grę i szybko zdobyli bramkę wyrównującą. Na 20 minut przed końcem gospodarze wyprowadzili kolejną zabójczą kontrę i ponownie objęli prowadzenie. Jeśli ktoś myślał, że to koniec emocji to się pomylił, bo goście rzucili się do odrabiania strat i wyrównali wynik na 2:2.

Do końca spotkania wynik meczu nie uległ już zmianie, a drużyna ze Skórzewa kontynuuję passę czterech spotkań bez zaznania smaku porażki!

Marcel Szymkowiak & Angel

Treningi:

DzieńGodzina
Treningi odbywać się bedą: .