Seniorzy

Wynik lepszy niż gra

2019-02-24
W kolejnym meczu sparingowym seniorzy Canarinhos spotkali się z zaprzyjaźnionym zespołem z Michorzewa. Kolejny raz w zespole Canarinhos wystąpiło wielu juniorów. Pierwsze 45 minut to dobra gra zawodników ze Skórzewa okraszona bramkami Danielewicza i Malinowskiego. [...]

W kolejnym meczu sparingowym seniorzy Canarinhos spotkali się z zaprzyjaźnionym zespołem z Michorzewa. Kolejny raz w zespole Canarinhos wystąpiło wielu juniorów. Pierwsze 45 minut to dobra gra zawodników ze Skórzewa okraszona bramkami Danielewicza i Malinowskiego. Jednak ta część meczu kończy się tylko remisem 2:2, bo dosłownie dwie kontry Huraganu przyniosły im bramki.

Drugie 45 minut meczu to słabsza gra, a jednak padło więcej bramek. Dwie dołożył Danielewicz i dwa gole zapisał na swoje konto Niewiadomski, który zagrał dobre 45 minut. Jeszcze Perz, który jest juniorem strzelił gola i mecz zakończył się wynikiem 7:3.

Dobra postawa juniorów, jednak zdecydowanie tego dnia najlepszy na boisku był Danielewicz nie tylko za zdobyte bramki, ale za całą grę.

Wojciech Rybarczyk & Angel

Mecz towarzyski
KS Canarinhos Skórzewo – Huragan Michorzewo   7:3 (2:2)

Bramki dla KS-u zdobyli: Danielewicz[3], Niewiadomski[2], Malinowski, Perz


Dobry występ seniorów

2019-02-16
W sobotnie popołudnie 16 lutego seniorzy Canarinhos udali się do Buku, na mecz z tamtejszą Patrią i na bocznym boisku rozegrali mecz kontrolny. Jak zawsze trener Kaliszan postawił na młodość i u boku doświadczonych seniorów w [...]

W sobotnie popołudnie 16 lutego seniorzy Canarinhos udali się do Buku, na mecz z tamtejszą Patrią i na bocznym boisku rozegrali mecz kontrolny.

Jak zawsze trener Kaliszan postawił na młodość i u boku doświadczonych seniorów w pierwszej jedenastce było 5 juniorów. Od samego początku meczu to Canarinhos mieli przewagę i często gościli pod bramką gospodarzy, ale dopiero w 25 minucie z rzutu wolnego Baranowski trafił w okienko bramki i na prowadzenie wyszli zawodnicy ze Skórzewa. Po 6 minutach po ładnej kontrze znów Baranowski w roli głównej, który świetnie podał do Kaczmarka, a ten nie zmarnował okazji i było 2:0.

Drugie 45 minut to kolejne roszady w składzie, które pozwoliły na jeszcze lepszą grę i po bramkach Juszczyka było 4:0 dla Canarinhos. Na koniec jeszcze na otarcie łez po błędach w obronie Patria strzeliła honorową bramkę i KS wygrywał zasłużenie, nie pozostawiając złudzeń rywalowi, kto tego dnia był lepszy.

Wojciech Rybarczyk & Angel

Mecz towarzyski
Patria Buk – KS Canarinhos Skórzewo   1:4 (0:2)

KS wystąpił w składzie (I połowa):
Głuchy, Banasiak, Bałuta, Kaptur, Morkis, Kaczmarek, Dłużniewski, Ćwiertniak, Baranowski, Malinowski, Konopiński

KS wystąpił w składzie (II połowa):
Głuchy, Majewski, Dłużniewski, Bałuta, Banasiak, Drozdowski, Wysoczański, Bednarski, Niewiadomski, Danielewicz, Juszczyk

Bramki dla KS-u zdobyli: Baranowski, Kaczmarek, Juszczyk


Wygrana seniorów w kolejnym sparingu

2019-02-09
W sobotę 9 lutego seniorzy Canarinhos rozegrali kolejny mecz sparingowy w Baranowie, tym razem przeciwnikiem był zespół z wyższej ligi – NKS Niepruszewo. Tylko pierwsze 5 minut meczu to gra na utrzymanie piłki przez NKS, [...]

W sobotę 9 lutego seniorzy Canarinhos rozegrali kolejny mecz sparingowy w Baranowie, tym razem przeciwnikiem był zespół z wyższej ligi – NKS Niepruszewo.

Tylko pierwsze 5 minut meczu to gra na utrzymanie piłki przez NKS, a następnie to zawodnicy ze Skórzewa zdominowali plac gry, gdzie Bednarski z Ćwiertniakiem i Malinowskim rozdawali karty. W tej części meczu w 13 minucie Konopiński strzelił bramkę na 1:0 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza odsłona. Warto dodać że w wyjściowej jedenastce było 4 juniorów, którzy dobrze zaprezentowali się w tej części meczu.

Druga połowa nic nie zmieniła, a w składzie Canarinhos znaleźli się kolejni juniorzy i doświadczeni gracze. Po akcji Morkisa to zawodnik z Niepruszewa wpakował piłkę do własnej bramki i było 2:0 dla Canarinhos. Niestety w 65 minucie z boiska zszedł Bednarski i od tego momentu coś się zacięło, bo Niepruszewo strzeliło w 10 minut trzy bramki i było 3:2 dla NKS-u. Jednak to juniorzy Canarinhos w tym dniu wygrali ten mecz, bo do remisu doprowadził Paszkiewicz, a bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Konopiński.

Każdy zawodnik zagrał dobre spotkanie – wracający Dłużniewski, Ćwiertniak, Baranowski czy Drozdowski, który ma zasilić nasz zespół. Juniorzy pokazali, że w tej rundzie będą stanowić o sile zespołu. Canarinhos wygrali mecz za sprawą bramek zdobytych przez najmłodszych zawodników, a najlepszy na placu obok Bednarskiego był Konopiński oraz ze spokojem grający Dłużniewski i Banasiak.

Wojciech Rybarczyk & Angel

Mecz towarzyski
KS Canarinhos Skórzewo – NKS Niepruszewo   4:3 (1:0)

Bramki dla KS-u zdobyli: Konopiński[2], Paszkiewicz, samobójcza


Pierwszy sparing seniorów

2019-02-02
W pierwszym meczu sparingowym przed rundą wiosenną zespół seniorów Canarinhos pewnie pokonał Luboński KS, mecz odbył się 2 lutego w Baranowie. Cały mecz to spora przewaga w posiadaniu piłki zawodników Canarinhos, jednak już w 9 [...]

W pierwszym meczu sparingowym przed rundą wiosenną zespół seniorów Canarinhos pewnie pokonał Luboński KS, mecz odbył się 2 lutego w Baranowie.

Cały mecz to spora przewaga w posiadaniu piłki zawodników Canarinhos, jednak już w 9 minucie pierwszy wypad gości do ataku zakończył się golem, przy biernej postawie formacji obronnej. Można powiedzieć, że od tego momentu zawodnicy KS zaczęli grać jeszcze szybciej i tworzyli dogodne okazje do zmiany wyniku. W tym okresie gry dobrze prezentował się Bednarski, a bramkę w 24 minucie strzelił Baranowski.

Po wyrównaniu nadal było widać przewagę Canarinhos i kolejny incydent w 44 minucie dał bramkę Lubońskiemu. Po zmianie stron nic się nie zmieniło oprócz wyniku. Najpierw Bednarski ładnie uderzył zza pola karnego, a chwilę później Konopiński zdobył gola na 3:2 i tak już zostało do końcowego gwizdka sędziego.

Dobre spotkanie rozegrali przede wszystkim juniorzy powołani na ten mecz, a Bednarski pokazał, że może być liderem tego zespołu. Z juniorów najlepiej wypadł Konopiński, a w drugich 45 minutach na pozycji stopera grał Hubert Kaptur z rocznika 2003. W pierwszej połowie między słupkami stał Mateusz Bogaczyk, który jest jeszcze juniorem z rocznika 2002.

Angel

Mecz towarzyski
KS Canarinhos Skórzewo – Luboński KS   3:2 (1:2)

KS wystąpił w składzie (I połowa):
Bogaczyk, Morkis, Bałuta, Banasiak, Szymański, Drozdowicz, Baranowski, Kaczmarek, Ćwiertniak, Sobański, Bednarski

KS wystąpił w składzie (II połowa):
Głuchy, Kaptur, Banasiak, Bałuta, Wysoczański, Morkis, Konopiński, Paszkiewicz, Drozdowicz, Bednarski, Niewiadomski

Bramki dla KS-u zdobyli: Baranowski, Bednarski, Konopiński


Runda jesienna zakończona zwycięstwem

2018-11-18
W zaległym meczu seniorów zespół Canarinhos pokonał na wyjeździe ostatni zespół w grupie Poznańską 13 Poznań. Zgromadzone 15 punktów pozostawia mały niedosyt, gdyż były okazje do powiększenia tego dorobku, jednak zabrakło szczęścia lub doświadczenia w [...]

W zaległym meczu seniorów zespół Canarinhos pokonał na wyjeździe ostatni zespół w grupie Poznańską 13 Poznań. Zgromadzone 15 punktów pozostawia mały niedosyt, gdyż były okazje do powiększenia tego dorobku, jednak zabrakło szczęścia lub doświadczenia w młodym zespole Skórzewa.

Wojciech Rybarczyk & Angel

SKS 13 Poznań – KS Canarinhos Skórzewo   0:6 (0:2)


Seniorzy przełamali złą passę

2018-11-03
Seniorzy Canarinhos w meczu 12 kolejki pokonali Wartę Śrem 3:1! Zawodnicy Skórzewa pokazali potencjał na boisku o wiele większy, niż wskazywała by ich pozycja w tabeli. Bardzo dobry mecz zagrali wszyscy gracze KS-u, a bramki [...]

Seniorzy Canarinhos w meczu 12 kolejki pokonali Wartę Śrem 3:1! Zawodnicy Skórzewa pokazali potencjał na boisku o wiele większy, niż wskazywała by ich pozycja w tabeli. Bardzo dobry mecz zagrali wszyscy gracze KS-u, a bramki strzelali Kaczmarek, Myszczyszyn oraz Pawlak.

Wojciech Rybarczyk & Angel

KS Canarinhos Skórzewo – Warta Śrem   3:1 (1:1)

Bramki dla KS-u zdobyli: Kaczmarek, Myszczyszyn, Pawlak


MiejsceDrużynaMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki +Bramki -Punkty
1Czarni Czerniejewo131210561137
2Lider Swarzędz13832341227
3Avia Kamionki13823512526
4Kłos Zaniemyśl13823352126
5Warta Śrem13805382424
6Polonia II Środa Wielkopolska13724331723
7Piast Kobylnica13724311723
8Orkan Jarosławiec13517123816
9Canarinhos Skórzewo13508192415
10Phytopharm Klęka13508202815
11Szturm Junikowo (Poznań)13409163212
12IKP Olimpia Poznań13328203411
13Wielkopolska Komorniki13201119486
14SKS 13 Poznań1311116594

Kolejki 1-13

Kolejka 1

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-08-18 16:00:012018-08-18 Orkan Jarosławiec — IKP Olimpia Poznań 16:00:0116:000 - 41
2018-08-18 16:00:592018-08-18 Kłos Zaniemyśl — Szturm Junikowo (Poznań) 16:00:5916:002 - 11
2018-08-19 11:00:362018-08-19 Polonia II Środa Wielkopolska — Phytopharm Klęka 11:00:3611:002 - 01
2018-08-19 14:00:462018-08-19 Wielkopolska Komorniki — Warta Śrem 14:00:4614:002 - 71
2018-08-19 17:00:412018-08-19 Avia Kamionki — Czarni Czerniejewo 17:00:4117:001 - 51
2018-08-19 18:00:472018-08-19 Piast Kobylnica — Lider Swarzędz 18:00:4718:001 - 11
2018-11-18 14:00:542018-11-18 SKS 13 Poznań — Canarinhos Skórzewo 14:00:5414:000 - 61

Kolejka 2

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-08-25 16:00:272018-08-25 Czarni Czerniejewo — Polonia II Środa Wielkopolska 16:00:2716:001 - 02
2018-08-25 16:00:532018-08-25 Kłos Zaniemyśl — Canarinhos Skórzewo 16:00:5316:001 - 02
2018-08-25 18:00:432018-08-25 Warta Śrem — Avia Kamionki 18:00:4318:000 - 32
2018-08-25 18:00:452018-08-25 Lider Swarzędz — Orkan Jarosławiec 18:00:4518:003 - 02
2018-08-26 11:00:082018-08-26 Szturm Junikowo (Poznań) — Wielkopolska Komorniki 11:00:0811:004 - 22
2018-08-26 14:00:092018-08-26 SKS 13 Poznań — IKP Olimpia Poznań 14:00:0914:002 - 22
2018-08-26 18:00:362018-08-26 Phytopharm Klęka — Piast Kobylnica 18:00:3618:003 - 12

Kolejka 3

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-09-01 12:00:182018-09-01 IKP Olimpia Poznań — Lider Swarzędz 12:00:1812:000 - 13
2018-09-01 16:00:402018-09-01 Kłos Zaniemyśl — SKS 13 Poznań 16:00:4016:004 - 13
2018-09-01 16:00:422018-09-01 Avia Kamionki — Szturm Junikowo (Poznań) 16:00:4216:004 - 13
2018-09-02 11:00:412018-09-02 Polonia II Środa Wielkopolska — Warta Śrem 11:00:4111:002 - 33
2018-09-02 14:00:092018-09-02 Wielkopolska Komorniki — Canarinhos Skórzewo 14:00:0914:003 - 13
2018-09-02 15:00:242018-09-02 Orkan Jarosławiec — Phytopharm Klęka 15:00:2415:002 - 13
2018-09-02 17:00:062018-09-02 Piast Kobylnica — Czarni Czerniejewo 17:00:0617:001 - 33

Kolejka 4

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-09-08 16:00:362018-09-08 Kłos Zaniemyśl — Wielkopolska Komorniki 16:00:3616:006 - 24
2018-09-08 17:00:092018-09-08 Warta Śrem — Piast Kobylnica 17:00:0917:001 - 24
2018-09-08 17:45:552018-09-08 Canarinhos Skórzewo — Avia Kamionki 17:45:5517:451 - 44
2018-09-09 11:00:032018-09-09 Szturm Junikowo (Poznań) — Polonia II Środa Wielkopolska 11:00:0311:001 - 44
2018-09-09 14:00:522018-09-09 SKS 13 Poznań — Lider Swarzędz 14:00:5214:000 - 34
2018-09-09 15:00:402018-09-09 Phytopharm Klęka — IKP Olimpia Poznań 15:00:4015:002 - 14
2018-09-09 17:00:142018-09-09 Czarni Czerniejewo — Orkan Jarosławiec 17:00:1417:005 - 04

Kolejka 5

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-09-15 11:30:572018-09-15 Piast Kobylnica — Szturm Junikowo (Poznań) 11:30:5711:302 - 15
2018-09-15 14:00:092018-09-15 IKP Olimpia Poznań — Czarni Czerniejewo 14:00:0914:001 - 35
2018-09-15 15:00:392018-09-15 Orkan Jarosławiec — Warta Śrem 15:00:3915:000 - 35
2018-09-15 16:00:442018-09-15 Lider Swarzędz — Phytopharm Klęka 16:00:4416:001 - 05
2018-09-16 14:00:062018-09-16 Avia Kamionki — Kłos Zaniemyśl 14:00:0614:003 - 35
2018-09-16 14:00:202018-09-16 Wielkopolska Komorniki — SKS 13 Poznań 14:00:2014:000 - 15
2018-09-16 17:00:342018-09-16 Polonia II Środa Wielkopolska — Canarinhos Skórzewo 17:00:3417:001 - 05

Kolejka 6

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-09-22 16:00:092018-09-22 Kłos Zaniemyśl — Polonia II Środa Wielkopolska 16:00:0916:004 - 36
2018-09-22 16:00:302018-09-22 Czarni Czerniejewo — Lider Swarzędz 16:00:3016:003 - 16
2018-09-22 16:00:312018-09-22 Warta Śrem — IKP Olimpia Poznań 16:00:3116:006 - 16
2018-09-22 17:00:372018-09-22 Canarinhos Skórzewo — Piast Kobylnica 17:00:3717:002 - 16
2018-09-23 11:00:542018-09-23 Szturm Junikowo (Poznań) — Orkan Jarosławiec 11:00:5411:002 - 36
2018-09-23 14:00:492018-09-23 Wielkopolska Komorniki — Avia Kamionki 14:00:4914:002 - 66
2018-09-23 14:00:562018-09-23 SKS 13 Poznań — Phytopharm Klęka 14:00:5614:001 - 46

Kolejka 7

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-09-29 14:00:332018-09-29 IKP Olimpia Poznań — Szturm Junikowo (Poznań) 14:00:3314:002 - 07
2018-09-29 15:00:092018-09-29 Orkan Jarosławiec — Canarinhos Skórzewo 15:00:0915:000 - 37
2018-09-29 16:00:102018-09-29 Piast Kobylnica — Kłos Zaniemyśl 16:00:1016:003 - 17
2018-09-29 16:00:182018-09-29 Avia Kamionki — SKS 13 Poznań 16:00:1816:006 - 07
2018-09-29 16:00:232018-09-29 Lider Swarzędz — Warta Śrem 16:00:2316:001 - 27
2018-09-30 11:00:562018-09-30 Polonia II Środa Wielkopolska — Wielkopolska Komorniki 11:00:5611:003 - 47
2018-09-30 15:00:422018-09-30 Phytopharm Klęka — Czarni Czerniejewo 15:00:4215:002 - 57

Kolejka 8

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-10-06 15:00:212018-10-06 Avia Kamionki — Polonia II Środa Wielkopolska 15:00:2115:003 - 58
2018-10-06 16:00:042018-10-06 Kłos Zaniemyśl — Orkan Jarosławiec 16:00:0416:001 - 28
2018-10-06 16:00:382018-10-06 Warta Śrem — Phytopharm Klęka 16:00:3816:004 - 18
2018-10-07 11:00:572018-10-07 Szturm Junikowo (Poznań) — Lider Swarzędz 11:00:5711:000 - 68
2018-10-07 12:00:402018-10-07 Canarinhos Skórzewo — IKP Olimpia Poznań 12:00:4012:001 - 08
2018-10-07 14:00:112018-10-07 SKS 13 Poznań — Czarni Czerniejewo 14:00:1114:001 - 118
2018-10-07 14:00:542018-10-07 Wielkopolska Komorniki — Piast Kobylnica 14:00:5414:000 - 18

Kolejka 9

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-10-13 14:00:512018-10-13 IKP Olimpia Poznań — Kłos Zaniemyśl 14:00:5114:003 - 89
2018-10-13 15:00:172018-10-13 Piast Kobylnica — Avia Kamionki 15:00:1715:002 - 09
2018-10-13 15:00:272018-10-13 Orkan Jarosławiec — Wielkopolska Komorniki 15:00:2715:001 - 09
2018-10-13 15:00:432018-10-13 Lider Swarzędz — Canarinhos Skórzewo 15:00:4315:006 - 19
2018-10-13 16:00:492018-10-13 Czarni Czerniejewo — Warta Śrem 16:00:4916:008 - 29
2018-10-14 11:00:472018-10-14 Polonia II Środa Wielkopolska — SKS 13 Poznań 11:00:4711:001 - 09
2018-10-14 15:00:112018-10-14 Phytopharm Klęka — Szturm Junikowo (Poznań) 15:00:1115:001 - 39

Kolejka 10

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-10-20 14:00:572018-10-20 Kłos Zaniemyśl — Lider Swarzędz 14:00:5714:000 - 210
2018-10-20 15:00:442018-10-20 Canarinhos Skórzewo — Phytopharm Klęka 15:00:4415:000 - 210
2018-10-21 11:00:152018-10-21 Polonia II Środa Wielkopolska — Piast Kobylnica 11:00:1511:004 - 010
2018-10-21 11:00:172018-10-21 Szturm Junikowo (Poznań) — Czarni Czerniejewo 11:00:1711:000 - 210
2018-10-21 14:00:302018-10-21 Wielkopolska Komorniki — IKP Olimpia Poznań 14:00:3014:000 - 410
2018-10-21 14:00:462018-10-21 Avia Kamionki — Orkan Jarosławiec 14:00:4614:0011 - 010
2018-10-21 14:00:582018-10-21 SKS 13 Poznań — Warta Śrem 14:00:5814:000 - 610

Kolejka 11

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-10-27 14:00:392018-10-27 IKP Olimpia Poznań — Avia Kamionki 14:00:3914:001 - 311
2018-10-27 14:00:532018-10-27 Piast Kobylnica — SKS 13 Poznań 14:00:5314:0012 - 011
2018-10-27 15:00:212018-10-27 Warta Śrem — Szturm Junikowo (Poznań) 15:00:2115:003 - 011
2018-10-27 15:00:342018-10-27 Czarni Czerniejewo — Canarinhos Skórzewo 15:00:3415:003 - 011
2018-10-27 15:00:422018-10-27 Orkan Jarosławiec — Polonia II Środa Wielkopolska 15:00:4215:001 - 111
2018-10-27 15:00:492018-10-27 Lider Swarzędz — Wielkopolska Komorniki 15:00:4915:005 - 111
2018-10-28 14:00:442018-10-28 Phytopharm Klęka — Kłos Zaniemyśl 14:00:4414:000 - 311

Kolejka 12

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-11-03 13:00:212018-11-03 Piast Kobylnica — Orkan Jarosławiec 13:00:2113:004 - 012
2018-11-03 14:00:072018-11-03 Kłos Zaniemyśl — Czarni Czerniejewo 14:00:0714:001 - 112
2018-11-03 14:00:172018-11-03 Avia Kamionki — Lider Swarzędz 14:00:1714:004 - 412
2018-11-03 15:30:182018-11-03 Canarinhos Skórzewo — Warta Śrem 15:30:1815:303 - 112
2018-11-04 11:00:242018-11-04 Polonia II Środa Wielkopolska — IKP Olimpia Poznań 11:00:2411:007 - 012
2018-11-04 14:00:582018-11-04 SKS 13 Poznań — Szturm Junikowo (Poznań) 14:00:5814:000 - 112
2018-11-04 14:30:192018-11-04 Wielkopolska Komorniki — Phytopharm Klęka 14:30:1914:302 - 312

Kolejka 13

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-11-10 14:00:032018-11-10 IKP Olimpia Poznań — Piast Kobylnica 14:00:0314:001 - 113
2018-11-10 14:00:072018-11-10 Orkan Jarosławiec — SKS 13 Poznań 14:00:0714:003 - 013
2018-11-10 14:00:382018-11-10 Warta Śrem — Kłos Zaniemyśl 14:00:3814:000 - 113
2018-11-10 14:00:492018-11-10 Czarni Czerniejewo — Wielkopolska Komorniki 14:00:4914:006 - 113
2018-11-10 14:00:582018-11-10 Lider Swarzędz — Polonia II Środa Wielkopolska 14:00:5814:000 - 013
2018-11-11 11:00:402018-11-11 Szturm Junikowo (Poznań) — Canarinhos Skórzewo 11:00:4011:002 - 113
2018-11-11 14:00:512018-11-11 Phytopharm Klęka — Avia Kamionki 14:00:5114:001 - 313

Kolejka 14

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-03-30 00:00:102019-03-30 Canarinhos Skórzewo — SKS 13 Poznań 00:00:1000:00-14
2019-03-30 00:00:162019-03-30 IKP Olimpia Poznań — Orkan Jarosławiec 00:00:1600:00-14
2019-03-30 00:00:172019-03-30 Czarni Czerniejewo — Avia Kamionki 00:00:1700:00-14
2019-03-30 00:00:352019-03-30 Lider Swarzędz — Piast Kobylnica 00:00:3500:00-14
2019-03-30 00:00:372019-03-30 Warta Śrem — Wielkopolska Komorniki 00:00:3700:00-14
2019-03-30 00:00:552019-03-30 Szturm Junikowo (Poznań) — Kłos Zaniemyśl 00:00:5500:00-14
2019-03-30 00:00:592019-03-30 Phytopharm Klęka — Polonia II Środa Wielkopolska 00:00:5900:00-14

Treningi w okresie zimowym:

DzieńGodzina
Wtorek19:40-21:00
Czwartek19:00-20:00
Treningi odbywać się bedą: na Orliku w Skórzewie.