Seniorzy

Pewne zwycięstwo seniorów

2019-09-14
Seniorzy Canarinhos w meczu wyjazdowym z Sokołem Duszniki pokazali, że potencjał i umiejętności są spore, a cały zespół jest na wyższym poziomie niż miejsce w tabeli. Wygrana 4:0 w Dusznikach to najmniejszy wymiar kary dla [...]

Seniorzy Canarinhos w meczu wyjazdowym z Sokołem Duszniki pokazali, że potencjał i umiejętności są spore, a cały zespół jest na wyższym poziomie niż miejsce w tabeli. Wygrana 4:0 w Dusznikach to najmniejszy wymiar kary dla gospodarzy, gdyż mimo ze drugie 45 minut Canarinhos grali w dziesiątkę, po czerwonej kartce dla Ćwiertniaka, to spokojnie mogli strzelić jeszcze kilka bramek.

Dobre spotkanie zagrali Baranowski, Uznański, Drozdowski jednak ten ostatni musiał opuścić boisko ze względu na czerwoną kartkę Ćwiertniaka. Nie da się ocenić doświadczenia, które musi mieć każdy zespół i w tym meczu pokazał to kapitan drużyny – Kurdzieko, który strzelił pierwszą bramkę.

Dobry mecz Canarinhos i pewna wygrana daje optymizm na kolejne mecze!

Wojciech Rybarczyk & Angel

Sokół Duszniki – KS Canarinhos Skórzewo   0:4 (0:3)


Pierwsze punkty seniorów

2019-09-07
W pierwszym meczu na własnym boisku seniorzy Canarinhos pewnie pokonali Spójnię Strykowo. Od początku spotkania podopieczni trenera Kaliszana mieli przewagę, a bramki zdobyli Ćwiertniak i Drozdowski. Po przerwie nic się nie zmieniło, a wynik podwyższył [...]

W pierwszym meczu na własnym boisku seniorzy Canarinhos pewnie pokonali Spójnię Strykowo. Od początku spotkania podopieczni trenera Kaliszana mieli przewagę, a bramki zdobyli Ćwiertniak i Drozdowski.

Po przerwie nic się nie zmieniło, a wynik podwyższył Danielewicz i Jensen. Dobra gra zespołu oraz pewna postawa Głuchego w bramce dała pierwsze trzy punkty. Niestety przykrej kontuzji na meczu doznał obrońca Skórzewa – Piotr Majewski, który ze złamanym nosem został odwieziony do szpitala.

Wojciech Rybarczyk & Angel

KS Canarinhos Skórzewo – Spójnia Strykowo   4:2 (2:1)

Bramki dla KS-u zdobyli: Ćwiertniak, Drozdowski, Danielewicz, Jensen


Gramy dla Patryka!

2019-09-05
Jak wiadomo zawodnik zespołu seniorów Canarinhos – Patryk Konopiński doznał ciężkiej kontuzji i 13 września przejdzie operację. Wspólnymi siłami na meczu Pucharu Polski zbieraliśmy każdą złotówkę, aby pomóc sfinansować operację. Udało się zebrać sporą kwotę, [...]

Jak wiadomo zawodnik zespołu seniorów Canarinhos – Patryk Konopiński doznał ciężkiej kontuzji i 13 września przejdzie operację. Wspólnymi siłami na meczu Pucharu Polski zbieraliśmy każdą złotówkę, aby pomóc sfinansować operację. Udało się zebrać sporą kwotę, jednak to nie wystarcza na zapewnienie Patrykowi pełnej rehabilitacji i szybkiego powrotu na boisko.

Mamy jeszcze do przekazania kilka piłkarskich koszulek, m.in. GKS-u Katowice, Lechii Gdańsk, Jagielonii Białystok, Lecha Poznań itp.

Jeśli ktoś chciałby zdobyć te wyjątkowe koszulki i pomóc Patrykowi, prosimy o bezpośredni kontakt z Wojciechem Rybarczykiem (tel: 692 047 823), który koordynuje całą akcję z ramienia Klubu.

Cała akcja zakończy się 7 września podczas meczu seniorów, którzy na własnym boisku zmierzą się o godz. 11:00 ze Spójnią Strykowo, zapraszamy!


Remis seniorów w Niepruszewie

2019-09-02
Seniorzy Canarinhos tylko zremisowali w Niepruszewie z tamtejszym NKS. Mimo dobrego meczu zawiodła skuteczność i nadal zespół pozostaje bez strzelonej bramki w tym sezonie. Dobre spotkanie rozegrali Głuchy i Drozdowski, jednak najlepszy na placu był [...]

Seniorzy Canarinhos tylko zremisowali w Niepruszewie z tamtejszym NKS. Mimo dobrego meczu zawiodła skuteczność i nadal zespół pozostaje bez strzelonej bramki w tym sezonie.

Dobre spotkanie rozegrali Głuchy i Drozdowski, jednak najlepszy na placu był Majewski, który w defensywie był bezbłędny i wielokrotnie uczestniczył w akcjach ofensywnych. Cieszy punkt na trudnym terenie, jednak pozostaje niedosyt ,a szansa na poprawienie konta punktowego i bramkowego już w sobotę, w meczu ze Spójnią Strykowo.

Wojciech Rybarczyk & Angel

NKS Niepruszewo – KS Canarinhos Skórzewo   0:0


Dopiewo lepsze w Pucharze Polski

2019-08-28
W środę 28 sierpnia o godz. 18:00 odbyły się pierwsze w historii derby Gminy Dopiewo pomiędzy KS Canarinhos Skórzewo a GKS Dopiewo, w ramach Totolotek Puchar Polski. Na spotkaniu zjawiło się kilkuset kibiców, aby dopingować [...]

W środę 28 sierpnia o godz. 18:00 odbyły się pierwsze w historii derby Gminy Dopiewo pomiędzy KS Canarinhos Skórzewo a GKS Dopiewo, w ramach Totolotek Puchar Polski.

Na spotkaniu zjawiło się kilkuset kibiców, aby dopingować piłkarzom. Zawodników obydwu ekip wyprowadzali młodzi gracze Canarinhos, a spotkaniu towarzyszyła wyjątkowa oprawa.

Ponadto podczas meczu trwała zbiórka pieniędzy dla Patryka Konopińskiego, wychowanka Canarinhos, który zerwał więzadła krzyżowe i walczy o powrót na boisko. Miły gest ze strony drużyny z Dopiewa, którzy przed spotkaniem przekazali kwotę pieniędzy dla Patryka, a także koszulkę GKS-u, serdecznie dziękujemy za wsparcie!

Na boisku lepsi okazali się goście, którzy zwyciężyli 3:0, do przerwy prowadząc 2:0. Gospodarze mieli swoje okazje do lepszego rezultatu, najlepszą jeszcze przy stanie 0:2 miał Drozdowski, który niestety trafił w słupek. Tym samym do II rundy Pucharu Polski awansowali zawodnicy z Dopiewa, którym życzymy powodzenia!

Angel

Puchar Polski
KS Canarinhos Skórzewo – GKS Dopiewo   0:3 (0:2)


MiejsceDrużynaMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki +Bramki -Punkty
1Sparta Szamotuły650120215
2NKS Niepruszewo641114613
3Błękitni Wronki641116913
4Orkan Objezierze640214812
5Złoci Złotkowo53119610
6Suchary Suchy Las622218188
7KS Canarinhos Skórzewo5212887
8Spójnia Strykowo52129117
9Promień Opalenica6213797
10Orkan Konarzewo62139137
11LZS Wronczyn5131886
12Sokół Duszniki620410166
13Czarni Wróblewo51224125
14Orzeł Granowo41038113
15Radwan Lubasz51048163
16Dyskobolia Grodzisk Wlkp.60244132

Kolejki 1-13

Kolejka 1

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-08-10 16:00:032019-08-10 Radwan Lubasz — Orkan Objezierze 16:00:0316:002 - 11
2019-08-15 11:00:572019-08-15 Złoci Złotkowo — Błękitni Wronki 11:00:5711:000 - 21
2019-08-15 15:00:422019-08-15 Promień Opalenica — Orkan Konarzewo 15:00:4215:000 - 01
2019-08-15 16:00:102019-08-15 Dyskobolia Grodzisk Wlkp. — Sokół Duszniki 16:00:1016:001 - 51
2019-08-15 16:00:262019-08-15 LZS Wronczyn — NKS Niepruszewo 16:00:2616:001 - 31
2019-08-15 16:00:372019-08-15 Suchary Suchy Las — Czarni Wróblewo 16:00:3716:003 - 01
2019-08-15 16:00:442019-08-15 Sparta Szamotuły — Spójnia Strykowo 16:00:4416:002 - 01
2019-09-25 17:00:202019-09-25 Orzeł Granowo — KS Canarinhos Skórzewo 17:00:2017:00-1

Kolejka 2

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-08-18 15:00:132019-08-18 Błękitni Wronki — Orzeł Granowo 15:00:1315:003 - 02
2019-08-18 15:00:382019-08-18 Sokół Duszniki — Sparta Szamotuły 15:00:3815:001 - 62
2019-08-18 15:00:422019-08-18 Złoci Złotkowo — Suchary Suchy Las 15:00:4215:003 - 32
2019-08-18 16:00:082019-08-18 Orkan Konarzewo — KS Canarinhos Skórzewo 16:00:0816:002 - 02
2019-08-18 16:00:342019-08-18 NKS Niepruszewo — Radwan Lubasz 16:00:3416:005 - 22
2019-08-18 17:00:072019-08-18 Czarni Wróblewo — Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 17:00:0717:001 - 12
2019-09-04 18:00:572019-09-04 Orkan Objezierze — Promień Opalenica 18:00:5718:002 - 02
2019-09-11 18:00:072019-09-11 Spójnia Strykowo — LZS Wronczyn 18:00:0718:001 - 12

Kolejka 3

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-08-23 17:00:202019-08-23 Sparta Szamotuły — Czarni Wróblewo 17:00:2017:006 - 03
2019-08-24 15:00:432019-08-24 KS Canarinhos Skórzewo — Orkan Objezierze 15:00:4315:004 - 03
2019-08-24 16:00:212019-08-24 Suchary Suchy Las — Błękitni Wronki 16:00:2116:006 - 73
2019-08-24 16:00:482019-08-24 Dyskobolia Grodzisk Wlkp. — Złoci Złotkowo 16:00:4816:000 - 13
2019-08-25 16:00:352019-08-25 Radwan Lubasz — Spójnia Strykowo 16:00:3516:002 - 33
2019-08-25 17:30:122019-08-25 Promień Opalenica — NKS Niepruszewo 17:30:1217:302 - 13
2019-09-04 17:45:032019-09-04 Orkan Konarzewo — Orzeł Granowo 17:45:0317:452 - 53
2019-09-04 18:00:572019-09-04 LZS Wronczyn — Sokół Duszniki 18:00:5718:002 - 03

Kolejka 4

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-08-31 15:00:262019-08-31 Błękitni Wronki — Orkan Konarzewo 15:00:2615:003 - 14
2019-08-31 15:00:492019-08-31 Sokół Duszniki — Radwan Lubasz 15:00:4915:003 - 14
2019-08-31 16:00:182019-08-31 NKS Niepruszewo — KS Canarinhos Skórzewo 16:00:1816:000 - 04
2019-09-01 12:00:142019-09-01 Orkan Objezierze — Orzeł Granowo 12:00:1412:004 - 24
2019-09-01 12:00:582019-09-01 Złoci Złotkowo — Sparta Szamotuły 12:00:5812:003 - 14
2019-09-01 17:30:052019-09-01 Spójnia Strykowo — Promień Opalenica 17:30:0517:303 - 24
2019-09-01 18:00:242019-09-01 Czarni Wróblewo — LZS Wronczyn 18:00:2418:001 - 14
2019-09-03 17:30:302019-09-03 Złoci Złotkowo — Sparta Szamotuły 17:30:3017:301 - 04

Kolejka 5

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-09-07 11:00:512019-09-07 KS Canarinhos Skórzewo — Spójnia Strykowo 11:00:5111:004 - 25
2019-09-07 16:00:152019-09-07 Promień Opalenica — Sokół Duszniki 16:00:1516:002 - 15
2019-09-07 16:00:532019-09-07 Sparta Szamotuły — Suchary Suchy Las 16:00:5316:004 - 05
2019-09-08 15:00:022019-09-08 Orzeł Granowo — NKS Niepruszewo 15:00:0215:001 - 25
2019-09-08 16:00:212019-09-08 Dyskobolia Grodzisk Wlkp. — Błękitni Wronki 16:00:2116:001 - 15
2019-09-11 18:00:482019-09-11 Orkan Objezierze — Orkan Konarzewo 18:00:4818:002 - 45
2019-09-25 17:00:272019-09-25 LZS Wronczyn — Złoci Złotkowo 17:00:2717:00-5
2019-11-24 13:00:252019-11-24 Radwan Lubasz — Czarni Wróblewo 13:00:2513:00-5

Kolejka 6

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-09-14 15:00:262019-09-14 Sokół Duszniki — KS Canarinhos Skórzewo 15:00:2615:000 - 46
2019-09-14 15:00:492019-09-14 Czarni Wróblewo — Promień Opalenica 15:00:4915:002 - 16
2019-09-14 15:00:552019-09-14 Błękitni Wronki — Orkan Objezierze 15:00:5515:000 - 16
2019-09-14 16:00:042019-09-14 Dyskobolia Grodzisk Wlkp. — Sparta Szamotuły 16:00:0416:000 - 26
2019-09-14 16:00:302019-09-14 Suchary Suchy Las — LZS Wronczyn 16:00:3016:003 - 36
2019-09-14 16:00:332019-09-14 Złoci Złotkowo — Radwan Lubasz 16:00:3316:004 - 16
2019-09-14 16:00:352019-09-14 NKS Niepruszewo — Orkan Konarzewo 16:00:3516:003 - 06
2019-09-15 17:00:162019-09-15 Spójnia Strykowo — Orzeł Granowo 17:00:1617:00-6

Kolejka 7

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-09-21 15:00:132019-09-21 Orkan Objezierze — NKS Niepruszewo 15:00:1315:00-7
2019-09-21 15:00:322019-09-21 KS Canarinhos Skórzewo — Czarni Wróblewo 15:00:3215:00-7
2019-09-21 16:00:192019-09-21 Promień Opalenica — Złoci Złotkowo 16:00:1916:00-7
2019-09-21 16:00:282019-09-21 Orkan Konarzewo — Spójnia Strykowo 16:00:2816:00-7
2019-09-21 16:00:592019-09-21 Sparta Szamotuły — Błękitni Wronki 16:00:5916:00-7
2019-09-22 15:00:512019-09-22 Radwan Lubasz — Suchary Suchy Las 15:00:5115:00-7
2019-09-22 15:00:572019-09-22 Orzeł Granowo — Sokół Duszniki 15:00:5715:00-7
2019-09-22 16:00:222019-09-22 LZS Wronczyn — Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 16:00:2216:00-7

Kolejka 8

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-09-28 00:00:062019-09-28 Suchary Suchy Las — Promień Opalenica 00:00:0600:00-8
2019-09-28 00:00:142019-09-28 Sparta Szamotuły — LZS Wronczyn 00:00:1400:00-8
2019-09-28 00:00:162019-09-28 Spójnia Strykowo — Orkan Objezierze 00:00:1600:00-8
2019-09-28 00:00:412019-09-28 Dyskobolia Grodzisk Wlkp. — Radwan Lubasz 00:00:4100:00-8
2019-09-28 00:00:462019-09-28 Błękitni Wronki — NKS Niepruszewo 00:00:4600:00-8
2019-09-28 00:00:552019-09-28 Sokół Duszniki — Orkan Konarzewo 00:00:5500:00-8
2019-09-28 16:00:132019-09-28 Złoci Złotkowo — KS Canarinhos Skórzewo 16:00:1316:00-8
2019-09-29 16:00:282019-09-29 Czarni Wróblewo — Orzeł Granowo 16:00:2816:00-8

Kolejka 9

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-10-05 00:00:102019-10-05 Radwan Lubasz — Sparta Szamotuły 00:00:1000:00-9
2019-10-05 00:00:122019-10-05 KS Canarinhos Skórzewo — Suchary Suchy Las 00:00:1200:00-9
2019-10-05 00:00:332019-10-05 LZS Wronczyn — Błękitni Wronki 00:00:3300:00-9
2019-10-05 00:00:332019-10-05 Orkan Objezierze — Sokół Duszniki 00:00:3300:00-9
2019-10-05 16:00:032019-10-05 NKS Niepruszewo — Spójnia Strykowo 16:00:0316:00-9
2019-10-05 16:00:472019-10-05 Promień Opalenica — Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 16:00:4716:00-9
2019-10-05 16:00:592019-10-05 Orkan Konarzewo — Czarni Wróblewo 16:00:5916:00-9
2019-10-06 15:00:262019-10-06 Orzeł Granowo — Złoci Złotkowo 15:00:2615:00-9

Kolejka 10

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-10-12 00:00:042019-10-12 Sparta Szamotuły — Promień Opalenica 00:00:0400:00-10
2019-10-12 00:00:142019-10-12 Błękitni Wronki — Spójnia Strykowo 00:00:1400:00-10
2019-10-12 00:00:302019-10-12 Suchary Suchy Las — Orzeł Granowo 00:00:3000:00-10
2019-10-12 00:00:372019-10-12 LZS Wronczyn — Radwan Lubasz 00:00:3700:00-10
2019-10-12 00:00:532019-10-12 Sokół Duszniki — NKS Niepruszewo 00:00:5300:00-10
2019-10-12 00:00:572019-10-12 Złoci Złotkowo — Orkan Konarzewo 00:00:5700:00-10
2019-10-12 15:00:282019-10-12 Dyskobolia Grodzisk Wlkp. — KS Canarinhos Skórzewo 15:00:2815:00-10
2019-10-13 16:00:262019-10-13 Czarni Wróblewo — Orkan Objezierze 16:00:2616:00-10

Kolejka 11

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-10-16 16:00:142019-10-16 Promień Opalenica — LZS Wronczyn 16:00:1416:00-11
2019-10-19 00:00:222019-10-19 KS Canarinhos Skórzewo — Sparta Szamotuły 00:00:2200:00-11
2019-10-19 00:00:232019-10-19 Orkan Objezierze — Złoci Złotkowo 00:00:2300:00-11
2019-10-19 00:00:342019-10-19 Radwan Lubasz — Błękitni Wronki 00:00:3400:00-11
2019-10-19 00:00:412019-10-19 Orzeł Granowo — Suchary Suchy Las 00:00:4100:00-11
2019-10-19 00:00:502019-10-19 Spójnia Strykowo — Sokół Duszniki 00:00:5000:00-11
2019-10-19 16:00:582019-10-19 NKS Niepruszewo — Czarni Wróblewo 16:00:5816:00-11
2019-10-20 15:00:392019-10-20 Orzeł Granowo — Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 15:00:3915:00-11

Kolejka 12

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-10-26 00:00:572019-10-26 LZS Wronczyn — KS Canarinhos Skórzewo 00:00:5700:00-12

Kolejka 13

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-11-02 00:00:292019-11-02 KS Canarinhos Skórzewo — Radwan Lubasz 00:00:2900:00-13

Kolejka 14

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-11-09 00:00:262019-11-09 Promień Opalenica — KS Canarinhos Skórzewo 00:00:2600:00-14

Kolejka 15

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-11-16 00:00:582019-11-16 KS Canarinhos Skórzewo — Błękitni Wronki 00:00:5800:00-15

Kolejka 16

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 17

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 18

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 19

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 20

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 21

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 22

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 23

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 24

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 25

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 26

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Treningi w rundzie jesiennej:

DzieńGodzina
Poniedziałek20:00-21:30
Wtorek20:00-21:30
Czwartek20:00-21:30
Treningi odbywać się bedą: na boisku trawiastym przy SP 1 w Skórzewie.