Seniorzy

Cenna wygrana na trudnym terenie

2019-05-11
W sobotę 11 maja o 14:00 zespół seniorów Canarinhos stawił się na meczu z IKP Olimpia Poznań. Dla obu zespołów było to ważne spotkanie, gdyż wygrana dawała praktycznie utrzymanie w lidze. Od pierwszej minuty widać [...]

W sobotę 11 maja o 14:00 zespół seniorów Canarinhos stawił się na meczu z IKP Olimpia Poznań. Dla obu zespołów było to ważne spotkanie, gdyż wygrana dawała praktycznie utrzymanie w lidze. Od pierwszej minuty widać było lekką przewagę w środku pola gospodarzy, jednak akcji bramkowych było jak na lekarstwo. W 19 minucie z około 25 metrów zawodnik Olimpii strzelił z rzutu wolnego i zdobył pierwszą bramkę w tym meczu. Mimo straconej bramki nic w grze graczy Skórzewa się nie zmieniło i można powiedzieć, że chcieli, ale nie umieli rozegrać dobrej akcji. Dopiero w 33 minucie Konopiński po solowej akcji na prawej strony boiska ograł dwóch rywali i wyłożył na 10 metr piłkę do kapitana Kurdzieko, a ten bez problemu wyrównał wynik meczu. Pierwsza połowa zakończyła się remisem, a po przerwie na boisku pojawił się Baranowski i Juszczyk, którzy mieli wzmocnić siłę ataku.

W 52 minucie Kurdzieko po zamieszaniu pod bramką strzelił swojego drugiego gola i Canarinhos objęli prowadzenie. Od tego momentu Olimpia ruszyła do ataku i stwarzała bardzo groźne sytuacje, jednak Głuchy w bramce nie dał się zaskoczyć i świetnie wybronił kilka sytuacji. W 81 minucie idealne zagranie Konopińskiego do Baranowskiego, a ten drugi w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzelił na 3:1. Niestety po tej akcji musiał opuścić boisko z powodu kontuzji. Jeszcze w doliczonym czasie gry Olimpia zdobyła bramkę kontaktową, jednak to nic nie zmieniło.

Canarinhos wygrali i kolejny raz pokazali, że jest zespołem, który ma potencjał. Dwie bramki doświadczonego kapitana Kurdzieko i dwie asysty Konopińskiego oraz dobra postawa Głuchego w bramce dały wygraną. Gratulacje dla wszystkich zawodników za dobrą grę i pozytywny rezultat.

Wojciech Rybarczyk & Angel

IKP Olimpia Poznań – KS Canarinhos Skórzewo   2:3 (1:1)

Bramki dla KS-u zdobyli: Kurdzieko[2], Baranowski


Wygrana w meczu z przygodami

2019-05-04
Seniorzy Canarinhos w sobotę 4 maja podejmowali na własnym boisku Orkana Jarosławiec. Zespół gości to nieobliczalna drużyna, która potrafi wygrać z wyżej notowanymi zespołami i jednocześnie przegrywa mecze gdzie są faworytem. Mecz stał pod znakiem [...]

Seniorzy Canarinhos w sobotę 4 maja podejmowali na własnym boisku Orkana Jarosławiec. Zespół gości to nieobliczalna drużyna, która potrafi wygrać z wyżej notowanymi zespołami i jednocześnie przegrywa mecze gdzie są faworytem. Mecz stał pod znakiem zapytania, gdyż na 45 minut przed meczem po obfitych opadach deszczu niestety na boisku nie bardzo były widoczne linie, dlatego sędzia główny nakazał poprawienie wszystkiego, jednak dopiero inicjatywa Huberta Malinowskiego i pomoc Tomasza Wysoczańskiego oraz kilku zawodników przyniosła efekt i sędzia dał sygnał do rozpoczęcia gry.

Mecz gracze Skórzewa zagrali dobrze i mimo wielu sytuacji nic nie chciało wpaść do bramki. Goście szukali szczęścia w kontratakach, lecz dobrze dysponowana obrona gospodarzy nie pozwoliła na wiele. Gdy wydawało się, że Canarinhos stracą punkty i nie wygrają meczu z potencjalnie słabszym przeciwnikiem w 91 minucie Konopiński strzelił bramkę i tym samym potwierdził, że jego obecność w pierwszym składzie to nie przypadek. Aż miło się patrzyło na grę do końca, bo po wznowieniu gry Danielewicz strzelił na 2:0, a sędzia zakończył mecz.

Wielkie podziękowania dla Huberta i Tomka, bo sam gospodarz, mimo starań, nie dałby rady doprowadzić boiska do stanu używalności. Trudny mecz z przygodami, ale wynik daje optymizm.

Wojciech Rybarczyk & Angel

KS Canarinhos Skórzewo – Orkan Jarosławiec   2:0 (0:0)

Bramki dla KS-u zdobyli: Konopiński, Danielewicz


Dwie porażki seniorów

2019-05-01
Po czterech meczach bez porażki seniorzy Canarinhos w sobotę 27 kwietnia podejmowali na własnym boisku zespół rezerw Polonii Środa Wlkp.. Mimo, że przeciwnik był w tabeli wyżej notowany to nikt nie miał wątpliwości, że można [...]

Po czterech meczach bez porażki seniorzy Canarinhos w sobotę 27 kwietnia podejmowali na własnym boisku zespół rezerw Polonii Środa Wlkp.. Mimo, że przeciwnik był w tabeli wyżej notowany to nikt nie miał wątpliwości, że można powalczyć o 3 punkty. Niestety Canarinhos przegrali ten mecz 2:3 mimo, iż prowadzili do przerwy 2:0 po bramkach Kurdzieko i Konopińskiego.

Drugie 45 minut to chwila nieuwagi i szybko stracone dwie bramki w 3 minuty. Gdy wydawało się, że gospodarze zdobędą kolejną bramkę to sędzia główny pokazał czerwoną kartkę Drozdowskiemu za przepychanki z zawodnikami gości. Gracze Canarinhos grając przez 30 minut w osłabionym składzie stracili bramkę w 78 minucie po nawet nie strzale, tylko sprytnym dołożeniu nogi przez gracza gości. Tym samym pierwsza porażka na wiosnę stała się faktem.

Natomiast już w środę 1 maja kolejny mecz Canarinhos rozegrali z Piastem w Kobylnicy. Warto wspomnieć, że boisko na tym obiekcie wygląda rewelacyjnie i zawodnicy mieli super warunki do grania. Mimo, że przeciwnik wyżej notowany, to jak zawsze zawodnicy ze Skórzewa przyjechali po 3 punkty. Niestety po 15 minutach Piast prowadził 2:0 i dopiero wtedy piłkarze Canarinhos się obudzili i zaczęli grać. Bramkę kontaktową jeszcze w pierwszej połowie strzelił Dłużniewski, po zagraniu Kaczmarka, który wraca po kontuzji.

Wynik tego spotkania już się nie zmienił, mimo znakomitych okazji Konopińskiego i Kaczmarka. Warto dodać, że w tym meczu zagrali juniorzy, których wprowadza trener Kaliszan do zespołu seniorów. Mimo porażki jest optymizm, bo tacy zawodnicy jak Morkis, Konopiński, Bałuta, Juszczyk, Szymański, Perz oraz nieobecny Malinowski, to mocne wsparcie na przyszłość.

Wojciech Rybarczyk & Angel

KS Canarinhos Skórzewo – Polonia II Środa Wielkopolska   2:3 (2:0)

Piast Kobylnica – KS Canarinhos Skórzewo   2:1 (2:1)


Remis seniorów w Kamionkach

2019-04-20
W piękne sobotnie popołudnie 20 kwietnia w Kamionkach, seniorzy Canarinhos zagrali z trzecią drużyną tabeli AVIĄ. Cały mecz to mało sytuacji pod bramkami, ale jak już były to klarowne. Już w 11 minucie gospodarze objęli [...]

W piękne sobotnie popołudnie 20 kwietnia w Kamionkach, seniorzy Canarinhos zagrali z trzecią drużyną tabeli AVIĄ.

Cały mecz to mało sytuacji pod bramkami, ale jak już były to klarowne. Już w 11 minucie gospodarze objęli prowadzenie po złym zagraniu zawodnika Canarinhos, a Głuchy nie miał nic do powiedzenia.

Po przerwie Konopiński doprowadził do remisu po dobrym zagraniu Baranowskiego, a później oba zespoły miały szanse na zdobycie kolejnych goli, jednak w tym dniu nikomu się to już nie udało.

Dobre spotkanie zawodników ze Skórzewa i znowu, preferowana przez trenera Kaliszana, mieszanka doświadczenia z młodością dała efekt. Każdy zawodnik zasługuje na słowa uznania, a Głuchy w bramce pokazał że ma potencjał na grę na wysokim poziomie. Konopiński zasłużył na wyróżnienie, który mając 18 lat strzelił trzecią bramkę w tej rundzie.

Wojciech Rybarczyk & Angel

Avia Kamionki – KS Canarinhos Skórzewo   1:1 (1:0)

KS wystąpił w składzie:
Głuchy – Morkis, Banasiak, Dłużniewski, Perz – Baranowski, Sobański, Kurdzieko, Drozdowski, Malinowski – Konopiński / Grali również: Szymański, Kaczmarek, Majewski, Celka, Bałuta

Bramkę dla KS-u zdobył: Konopiński[58′]


Drugie zwycięstwo seniorów w Skórzewie

2019-04-06
W piękne sobotnie popołudnie 6 kwietnia do Skórzewa przyjechał v-ce lider tabeli Kłos Zaniemyśl. Sam mecz to walka w środku pola i mało sytuacji pod bramkami. Pierwszy błąd popełnili gracze Canarinhos, gdzie zawodnik gości był [...]

W piękne sobotnie popołudnie 6 kwietnia do Skórzewa przyjechał v-ce lider tabeli Kłos Zaniemyśl. Sam mecz to walka w środku pola i mało sytuacji pod bramkami. Pierwszy błąd popełnili gracze Canarinhos, gdzie zawodnik gości był faulowany w polu karnymi. Jednak tego dnia świetnie między słupkami spisywał się Głuchy, który obronił rzut karny. Do przerwy kibice bramek nie zobaczyli.

Drugie 45 minut ładnym strzałem z woleja zaczął Konopiński i w 50 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Radość trwała krótko, bo tylko 4 minuty, kiedy po zamieszani pod bramką Głuchego goście strzelili na 1:1. Po tej bramce to piłkarze Skórzewa zaczęli atakować i w 70 minucie Jensen wyprowadził Canarinhos na prowadzenie. Nic do końca meczu się już nie zmieniło i tym samym Kłos doznał bolesnej porażki, a zawodnicy KS-u odnieśli drugie z rzędu zwycięstwo tej wiosny.

Podopieczni trenera Kaliszana pokazali, że w meczach na boisku w Skórzewie są bardzo groźni. Gratulacje dla wszystkich graczy Canarinhos, a w szczególności dla Głuchego, który obronił rzut karny i zmobilizował zespół do lepszej gry i był jednym z najlepszych zawodników w tym spotkaniu.

Wojciech Rybarczyk & Angel

KS Canarinhos Skórzewo – Kłos Zaniemyśl   2:1 (0:0)

Bramki dla KS-u zdobyli: Konopiński[50′], Jensen[70′]


MiejsceDrużynaMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki +Bramki -Punkty
1Czarni Czerniejewo221732772454
2Lider Swarzędz221363622145
3Avia Kamionki221354763944
4Piast Kobylnica221264532942
5Kłos Zaniemyśl221336573542
6Polonia II Środa Wielkopolska221156493238
7Warta Śrem2212010744736
8Canarinhos Skórzewo229310373730
9Szturm Junikowo (Poznań)227312294924
10IKP Olimpia Poznań226511395023
11Phytopharm Klęka227213375423
12Orkan Jarosławiec226313236721
13Wielkopolska Komorniki224117397213
14SKS 13 Poznań221120121084

Kolejki 1-13

Kolejka 1

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-08-18 16:00:012018-08-18 Orkan Jarosławiec — IKP Olimpia Poznań 16:00:0116:000 - 41
2018-08-18 16:00:592018-08-18 Kłos Zaniemyśl — Szturm Junikowo (Poznań) 16:00:5916:002 - 11
2018-08-19 11:00:362018-08-19 Polonia II Środa Wielkopolska — Phytopharm Klęka 11:00:3611:002 - 01
2018-08-19 14:00:462018-08-19 Wielkopolska Komorniki — Warta Śrem 14:00:4614:002 - 71
2018-08-19 17:00:412018-08-19 Avia Kamionki — Czarni Czerniejewo 17:00:4117:001 - 51
2018-08-19 18:00:472018-08-19 Piast Kobylnica — Lider Swarzędz 18:00:4718:001 - 11
2018-11-18 14:00:542018-11-18 SKS 13 Poznań — Canarinhos Skórzewo 14:00:5414:000 - 61

Kolejka 2

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-08-25 16:00:272018-08-25 Czarni Czerniejewo — Polonia II Środa Wielkopolska 16:00:2716:001 - 02
2018-08-25 16:00:532018-08-25 Kłos Zaniemyśl — Canarinhos Skórzewo 16:00:5316:001 - 02
2018-08-25 18:00:432018-08-25 Warta Śrem — Avia Kamionki 18:00:4318:000 - 32
2018-08-25 18:00:452018-08-25 Lider Swarzędz — Orkan Jarosławiec 18:00:4518:003 - 02
2018-08-26 11:00:082018-08-26 Szturm Junikowo (Poznań) — Wielkopolska Komorniki 11:00:0811:004 - 22
2018-08-26 14:00:092018-08-26 SKS 13 Poznań — IKP Olimpia Poznań 14:00:0914:002 - 22
2018-08-26 18:00:362018-08-26 Phytopharm Klęka — Piast Kobylnica 18:00:3618:003 - 12

Kolejka 3

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-09-01 12:00:182018-09-01 IKP Olimpia Poznań — Lider Swarzędz 12:00:1812:000 - 13
2018-09-01 16:00:402018-09-01 Kłos Zaniemyśl — SKS 13 Poznań 16:00:4016:004 - 13
2018-09-01 16:00:422018-09-01 Avia Kamionki — Szturm Junikowo (Poznań) 16:00:4216:004 - 13
2018-09-02 11:00:412018-09-02 Polonia II Środa Wielkopolska — Warta Śrem 11:00:4111:002 - 33
2018-09-02 14:00:092018-09-02 Wielkopolska Komorniki — Canarinhos Skórzewo 14:00:0914:003 - 13
2018-09-02 15:00:242018-09-02 Orkan Jarosławiec — Phytopharm Klęka 15:00:2415:002 - 13
2018-09-02 17:00:062018-09-02 Piast Kobylnica — Czarni Czerniejewo 17:00:0617:001 - 33

Kolejka 4

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-09-08 16:00:362018-09-08 Kłos Zaniemyśl — Wielkopolska Komorniki 16:00:3616:006 - 24
2018-09-08 17:00:092018-09-08 Warta Śrem — Piast Kobylnica 17:00:0917:001 - 24
2018-09-08 17:45:552018-09-08 Canarinhos Skórzewo — Avia Kamionki 17:45:5517:451 - 44
2018-09-09 11:00:032018-09-09 Szturm Junikowo (Poznań) — Polonia II Środa Wielkopolska 11:00:0311:001 - 44
2018-09-09 14:00:522018-09-09 SKS 13 Poznań — Lider Swarzędz 14:00:5214:000 - 34
2018-09-09 15:00:402018-09-09 Phytopharm Klęka — IKP Olimpia Poznań 15:00:4015:002 - 14
2018-09-09 17:00:142018-09-09 Czarni Czerniejewo — Orkan Jarosławiec 17:00:1417:005 - 04

Kolejka 5

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-09-15 11:30:572018-09-15 Piast Kobylnica — Szturm Junikowo (Poznań) 11:30:5711:302 - 15
2018-09-15 14:00:092018-09-15 IKP Olimpia Poznań — Czarni Czerniejewo 14:00:0914:001 - 35
2018-09-15 15:00:392018-09-15 Orkan Jarosławiec — Warta Śrem 15:00:3915:000 - 35
2018-09-15 16:00:442018-09-15 Lider Swarzędz — Phytopharm Klęka 16:00:4416:001 - 05
2018-09-16 14:00:062018-09-16 Avia Kamionki — Kłos Zaniemyśl 14:00:0614:003 - 35
2018-09-16 14:00:202018-09-16 Wielkopolska Komorniki — SKS 13 Poznań 14:00:2014:000 - 15
2018-09-16 17:00:342018-09-16 Polonia II Środa Wielkopolska — Canarinhos Skórzewo 17:00:3417:001 - 05

Kolejka 6

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-09-22 16:00:092018-09-22 Kłos Zaniemyśl — Polonia II Środa Wielkopolska 16:00:0916:004 - 36
2018-09-22 16:00:302018-09-22 Czarni Czerniejewo — Lider Swarzędz 16:00:3016:003 - 16
2018-09-22 16:00:312018-09-22 Warta Śrem — IKP Olimpia Poznań 16:00:3116:006 - 16
2018-09-22 17:00:372018-09-22 Canarinhos Skórzewo — Piast Kobylnica 17:00:3717:002 - 16
2018-09-23 11:00:542018-09-23 Szturm Junikowo (Poznań) — Orkan Jarosławiec 11:00:5411:002 - 36
2018-09-23 14:00:492018-09-23 Wielkopolska Komorniki — Avia Kamionki 14:00:4914:002 - 66
2018-09-23 14:00:562018-09-23 SKS 13 Poznań — Phytopharm Klęka 14:00:5614:001 - 46

Kolejka 7

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-09-29 14:00:332018-09-29 IKP Olimpia Poznań — Szturm Junikowo (Poznań) 14:00:3314:002 - 07
2018-09-29 15:00:092018-09-29 Orkan Jarosławiec — Canarinhos Skórzewo 15:00:0915:000 - 37
2018-09-29 16:00:102018-09-29 Piast Kobylnica — Kłos Zaniemyśl 16:00:1016:003 - 17
2018-09-29 16:00:182018-09-29 Avia Kamionki — SKS 13 Poznań 16:00:1816:006 - 07
2018-09-29 16:00:232018-09-29 Lider Swarzędz — Warta Śrem 16:00:2316:001 - 27
2018-09-30 11:00:562018-09-30 Polonia II Środa Wielkopolska — Wielkopolska Komorniki 11:00:5611:003 - 47
2018-09-30 15:00:422018-09-30 Phytopharm Klęka — Czarni Czerniejewo 15:00:4215:002 - 57

Kolejka 8

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-10-06 15:00:212018-10-06 Avia Kamionki — Polonia II Środa Wielkopolska 15:00:2115:003 - 58
2018-10-06 16:00:042018-10-06 Kłos Zaniemyśl — Orkan Jarosławiec 16:00:0416:001 - 28
2018-10-06 16:00:382018-10-06 Warta Śrem — Phytopharm Klęka 16:00:3816:004 - 18
2018-10-07 11:00:572018-10-07 Szturm Junikowo (Poznań) — Lider Swarzędz 11:00:5711:000 - 68
2018-10-07 12:00:402018-10-07 Canarinhos Skórzewo — IKP Olimpia Poznań 12:00:4012:001 - 08
2018-10-07 14:00:112018-10-07 SKS 13 Poznań — Czarni Czerniejewo 14:00:1114:001 - 118
2018-10-07 14:00:542018-10-07 Wielkopolska Komorniki — Piast Kobylnica 14:00:5414:000 - 18

Kolejka 9

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-10-13 14:00:512018-10-13 IKP Olimpia Poznań — Kłos Zaniemyśl 14:00:5114:003 - 89
2018-10-13 15:00:172018-10-13 Piast Kobylnica — Avia Kamionki 15:00:1715:002 - 09
2018-10-13 15:00:272018-10-13 Orkan Jarosławiec — Wielkopolska Komorniki 15:00:2715:001 - 09
2018-10-13 15:00:432018-10-13 Lider Swarzędz — Canarinhos Skórzewo 15:00:4315:006 - 19
2018-10-13 16:00:492018-10-13 Czarni Czerniejewo — Warta Śrem 16:00:4916:008 - 29
2018-10-14 11:00:472018-10-14 Polonia II Środa Wielkopolska — SKS 13 Poznań 11:00:4711:001 - 09
2018-10-14 15:00:112018-10-14 Phytopharm Klęka — Szturm Junikowo (Poznań) 15:00:1115:001 - 39

Kolejka 10

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-10-20 14:00:572018-10-20 Kłos Zaniemyśl — Lider Swarzędz 14:00:5714:000 - 210
2018-10-20 15:00:442018-10-20 Canarinhos Skórzewo — Phytopharm Klęka 15:00:4415:000 - 210
2018-10-21 11:00:152018-10-21 Polonia II Środa Wielkopolska — Piast Kobylnica 11:00:1511:004 - 010
2018-10-21 11:00:172018-10-21 Szturm Junikowo (Poznań) — Czarni Czerniejewo 11:00:1711:000 - 210
2018-10-21 14:00:302018-10-21 Wielkopolska Komorniki — IKP Olimpia Poznań 14:00:3014:000 - 410
2018-10-21 14:00:462018-10-21 Avia Kamionki — Orkan Jarosławiec 14:00:4614:0011 - 010
2018-10-21 14:00:582018-10-21 SKS 13 Poznań — Warta Śrem 14:00:5814:000 - 610

Kolejka 11

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-10-27 14:00:392018-10-27 IKP Olimpia Poznań — Avia Kamionki 14:00:3914:001 - 311
2018-10-27 14:00:532018-10-27 Piast Kobylnica — SKS 13 Poznań 14:00:5314:0012 - 011
2018-10-27 15:00:212018-10-27 Warta Śrem — Szturm Junikowo (Poznań) 15:00:2115:003 - 011
2018-10-27 15:00:342018-10-27 Czarni Czerniejewo — Canarinhos Skórzewo 15:00:3415:003 - 011
2018-10-27 15:00:422018-10-27 Orkan Jarosławiec — Polonia II Środa Wielkopolska 15:00:4215:001 - 111
2018-10-27 15:00:492018-10-27 Lider Swarzędz — Wielkopolska Komorniki 15:00:4915:005 - 111
2018-10-28 14:00:442018-10-28 Phytopharm Klęka — Kłos Zaniemyśl 14:00:4414:000 - 311

Kolejka 12

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-11-03 13:00:212018-11-03 Piast Kobylnica — Orkan Jarosławiec 13:00:2113:004 - 012
2018-11-03 14:00:072018-11-03 Kłos Zaniemyśl — Czarni Czerniejewo 14:00:0714:001 - 112
2018-11-03 14:00:172018-11-03 Avia Kamionki — Lider Swarzędz 14:00:1714:004 - 412
2018-11-03 15:30:182018-11-03 Canarinhos Skórzewo — Warta Śrem 15:30:1815:303 - 112
2018-11-04 11:00:242018-11-04 Polonia II Środa Wielkopolska — IKP Olimpia Poznań 11:00:2411:007 - 012
2018-11-04 14:00:582018-11-04 SKS 13 Poznań — Szturm Junikowo (Poznań) 14:00:5814:000 - 112
2018-11-04 14:30:192018-11-04 Wielkopolska Komorniki — Phytopharm Klęka 14:30:1914:302 - 312

Kolejka 13

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2018-11-10 14:00:032018-11-10 IKP Olimpia Poznań — Piast Kobylnica 14:00:0314:001 - 113
2018-11-10 14:00:072018-11-10 Orkan Jarosławiec — SKS 13 Poznań 14:00:0714:003 - 013
2018-11-10 14:00:382018-11-10 Warta Śrem — Kłos Zaniemyśl 14:00:3814:000 - 113
2018-11-10 14:00:492018-11-10 Czarni Czerniejewo — Wielkopolska Komorniki 14:00:4914:006 - 113
2018-11-10 14:00:582018-11-10 Lider Swarzędz — Polonia II Środa Wielkopolska 14:00:5814:000 - 013
2018-11-11 11:00:402018-11-11 Szturm Junikowo (Poznań) — Canarinhos Skórzewo 11:00:4011:002 - 113
2018-11-11 14:00:512018-11-11 Phytopharm Klęka — Avia Kamionki 14:00:5114:001 - 313

Kolejka 14

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-03-30 14:00:162019-03-30 IKP Olimpia Poznań — Orkan Jarosławiec 14:00:1614:000 - 014
2019-03-30 15:00:172019-03-30 Czarni Czerniejewo — Avia Kamionki 15:00:1715:001 - 414
2019-03-30 15:00:372019-03-30 Warta Śrem — Wielkopolska Komorniki 15:00:3715:007 - 014
2019-03-30 16:00:352019-03-30 Lider Swarzędz — Piast Kobylnica 16:00:3516:001 - 114
2019-03-30 16:00:592019-03-30 Phytopharm Klęka — Polonia II Środa Wielkopolska 16:00:5916:001 - 114
2019-03-30 17:00:102019-03-30 Canarinhos Skórzewo — SKS 13 Poznań 17:00:1017:004 - 114
2019-03-31 11:00:552019-03-31 Szturm Junikowo (Poznań) — Kłos Zaniemyśl 11:00:5511:002 - 314

Kolejka 15

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-04-06 11:00:542019-04-06 Polonia II Środa Wielkopolska — Czarni Czerniejewo 11:00:5411:003 - 115
2019-04-06 14:00:322019-04-06 IKP Olimpia Poznań — SKS 13 Poznań 14:00:3214:006 - 215
2019-04-06 16:00:212019-04-06 Piast Kobylnica — Phytopharm Klęka 16:00:2116:005 - 015
2019-04-06 16:00:512019-04-06 Avia Kamionki — Warta Śrem 16:00:5116:001 - 415
2019-04-06 16:00:552019-04-06 Orkan Jarosławiec — Lider Swarzędz 16:00:5516:001 - 115
2019-04-06 18:00:292019-04-06 Canarinhos Skórzewo — Kłos Zaniemyśl 18:00:2918:002 - 115
2019-04-07 14:00:042019-04-07 Wielkopolska Komorniki — Szturm Junikowo (Poznań) 14:00:0414:002 - 315

Kolejka 16

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-04-13 16:00:032019-04-13 Lider Swarzędz — IKP Olimpia Poznań 16:00:0316:004 - 116
2019-04-13 16:00:302019-04-13 Warta Śrem — Polonia II Środa Wielkopolska 16:00:3016:001 - 216
2019-04-13 16:00:402019-04-13 Czarni Czerniejewo — Piast Kobylnica 16:00:4016:001 - 116
2019-04-13 18:00:542019-04-13 Canarinhos Skórzewo — Wielkopolska Komorniki 18:00:5418:001 - 116
2019-04-14 11:00:172019-04-14 Szturm Junikowo (Poznań) — Avia Kamionki 11:00:1711:000 - 216
2019-04-14 14:00:352019-04-14 SKS 13 Poznań — Kłos Zaniemyśl 14:00:3514:000 - 616
2019-04-14 15:00:582019-04-14 Phytopharm Klęka — Orkan Jarosławiec 15:00:5815:003 - 216

Kolejka 17

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-04-20 11:00:242019-04-20 Polonia II Środa Wielkopolska — Szturm Junikowo (Poznań) 11:00:2411:000 - 017
2019-04-20 14:00:352019-04-20 Wielkopolska Komorniki — Kłos Zaniemyśl 14:00:3514:000 - 117
2019-04-20 14:00:592019-04-20 IKP Olimpia Poznań — Phytopharm Klęka 14:00:5914:003 - 117
2019-04-20 15:00:112019-04-20 Orkan Jarosławiec — Czarni Czerniejewo 15:00:1115:000 - 317
2019-04-20 16:00:252019-04-20 Piast Kobylnica — Warta Śrem 16:00:2516:004 - 217
2019-04-20 16:00:452019-04-20 Avia Kamionki — Canarinhos Skórzewo 16:00:4516:001 - 117
2019-04-20 16:00:582019-04-20 Lider Swarzędz — SKS 13 Poznań 16:00:5816:0010 - 017

Kolejka 18

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-04-27 14:00:362019-04-27 Kłos Zaniemyśl — Avia Kamionki 14:00:3614:000 - 418
2019-04-27 16:00:212019-04-27 Czarni Czerniejewo — IKP Olimpia Poznań 16:00:2116:001 - 118
2019-04-27 17:00:592019-04-27 Warta Śrem — Orkan Jarosławiec 17:00:5917:009 - 118
2019-04-27 18:00:112019-04-27 Canarinhos Skórzewo — Polonia II Środa Wielkopolska 18:00:1118:002 - 318
2019-04-28 11:00:112019-04-28 Szturm Junikowo (Poznań) — Piast Kobylnica 11:00:1111:002 - 218
2019-04-28 14:00:322019-04-28 SKS 13 Poznań — Wielkopolska Komorniki 14:00:3214:000 - 618
2019-04-28 15:00:342019-04-28 Phytopharm Klęka — Lider Swarzędz 15:00:3415:000 - 218

Kolejka 19

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-03-23 16:00:582019-03-23 Lider Swarzędz — Czarni Czerniejewo 16:00:5816:000 - 319
2019-05-01 14:00:032019-05-01 IKP Olimpia Poznań — Warta Śrem 14:00:0314:003 - 119
2019-05-01 14:00:342019-05-01 Piast Kobylnica — Canarinhos Skórzewo 14:00:3414:002 - 119
2019-05-01 15:00:092019-05-01 Phytopharm Klęka — SKS 13 Poznań 15:00:0915:007 - 219
2019-05-01 15:00:562019-05-01 Orkan Jarosławiec — Szturm Junikowo (Poznań) 15:00:5615:001 - 319
2019-05-01 16:00:092019-05-01 Avia Kamionki — Wielkopolska Komorniki 16:00:0916:003 - 219
2019-05-01 16:00:252019-05-01 Polonia II Środa Wielkopolska — Kłos Zaniemyśl 16:00:2516:001 - 419

Kolejka 20

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-05-04 16:00:332019-05-04 Kłos Zaniemyśl — Piast Kobylnica 16:00:3316:001 - 220
2019-05-04 17:00:292019-05-04 Warta Śrem — Lider Swarzędz 17:00:2917:001 - 320
2019-05-04 18:00:242019-05-04 Canarinhos Skórzewo — Orkan Jarosławiec 18:00:2418:002 - 020
2019-05-05 11:00:102019-05-05 Szturm Junikowo (Poznań) — IKP Olimpia Poznań 11:00:1011:002 - 120
2019-05-05 14:00:222019-05-05 SKS 13 Poznań — Avia Kamionki 14:00:2214:001 - 520
2019-05-05 14:00:432019-05-05 Wielkopolska Komorniki — Polonia II Środa Wielkopolska 14:00:4314:004 - 220
2019-05-05 17:00:102019-05-05 Czarni Czerniejewo — Phytopharm Klęka 17:00:1017:002 - 120

Kolejka 21

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-05-11 14:00:482019-05-11 IKP Olimpia Poznań — Canarinhos Skórzewo 14:00:4814:002 - 321
2019-05-11 15:00:442019-05-11 Orkan Jarosławiec — Kłos Zaniemyśl 15:00:4415:001 - 421
2019-05-11 16:00:082019-05-11 Piast Kobylnica — Wielkopolska Komorniki 16:00:0816:002 - 121
2019-05-11 16:00:182019-05-11 Czarni Czerniejewo — SKS 13 Poznań 16:00:1816:003 - 021
2019-05-11 16:00:262019-05-11 Lider Swarzędz — Szturm Junikowo (Poznań) 16:00:2616:005 - 021
2019-05-12 11:00:242019-05-12 Polonia II Środa Wielkopolska — Avia Kamionki 11:00:2411:002 - 221
2019-05-12 15:00:512019-05-12 Phytopharm Klęka — Warta Śrem 15:00:5115:003 - 821

Kolejka 22

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-05-18 16:00:112019-05-18 Kłos Zaniemyśl — IKP Olimpia Poznań 16:00:1116:002 - 222
2019-05-18 16:00:262019-05-18 Avia Kamionki — Piast Kobylnica 16:00:2616:003 - 322
2019-05-18 17:00:302019-05-18 Warta Śrem — Czarni Czerniejewo 17:00:3017:003 - 622
2019-05-18 18:00:472019-05-18 Canarinhos Skórzewo — Lider Swarzędz 18:00:4718:002 - 222
2019-05-19 11:00:182019-05-19 Szturm Junikowo (Poznań) — Phytopharm Klęka 11:00:1811:001 - 122
2019-05-19 14:00:052019-05-19 POZNAŃSKA 13 Poznań — Polonia II Środa Wielkopolska 14:00:0514:000 - 222
2019-05-19 16:00:452019-05-19 Wielkopolska Komorniki — Orkan Jarosławiec 16:00:4516:004 - 522

Kolejka 23

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-05-25 14:00:052019-05-25 IKP Olimpia Poznań — Wielkopolska Komorniki 14:00:0514:00-23
2019-05-25 15:00:072019-05-25 Warta Śrem — SKS 13 Poznań 15:00:0715:00-23
2019-05-25 15:00:522019-05-25 Orkan Jarosławiec — Avia Kamionki 15:00:5215:00-23
2019-05-25 16:00:022019-05-25 Lider Swarzędz — Kłos Zaniemyśl 16:00:0216:00-23
2019-05-25 16:00:312019-05-25 Piast Kobylnica — Polonia II Środa Wielkopolska 16:00:3116:00-23
2019-05-25 16:00:332019-05-25 Czarni Czerniejewo — Szturm Junikowo (Poznań) 16:00:3316:00-23
2019-05-26 15:00:502019-05-26 Phytopharm Klęka — Canarinhos Skórzewo 15:00:5015:00-23

Kolejka 24

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-05-29 19:00:312019-05-29 Polonia II Środa Wielkopolska — Orkan Jarosławiec 19:00:3119:00-24
2019-06-01 16:00:142019-06-01 Kłos Zaniemyśl — Phytopharm Klęka 16:00:1416:00-24
2019-06-01 16:00:452019-06-01 Avia Kamionki — IKP Olimpia Poznań 16:00:4516:00-24
2019-06-01 16:00:502019-06-01 Canarinhos Skórzewo — Czarni Czerniejewo 16:00:5016:00-24
2019-06-01 17:00:192019-06-01 Wielkopolska Komorniki — Lider Swarzędz 17:00:1917:00-24
2019-06-02 11:00:242019-06-02 Szturm Junikowo (Poznań) — Warta Śrem 11:00:2411:00-24
2019-06-02 14:00:572019-06-02 SKS 13 Poznań — Piast Kobylnica 14:00:5714:00-24

Kolejka 25

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-06-08 00:00:092019-06-08 Phytopharm Klęka — Wielkopolska Komorniki 00:00:0900:00-25
2019-06-08 14:00:142019-06-08 IKP Olimpia Poznań — Polonia II Środa Wielkopolska 14:00:1414:00-25
2019-06-08 15:00:532019-06-08 Orkan Jarosławiec — Piast Kobylnica 15:00:5315:00-25
2019-06-08 16:00:092019-06-08 Lider Swarzędz — Avia Kamionki 16:00:0916:00-25
2019-06-08 16:00:312019-06-08 Czarni Czerniejewo — Kłos Zaniemyśl 16:00:3116:00-25
2019-06-09 11:00:392019-06-09 Szturm Junikowo (Poznań) — SKS 13 Poznań 11:00:3911:00-25
2019-06-09 17:00:122019-06-09 Warta Śrem — Canarinhos Skórzewo 17:00:1217:00-25

Kolejka 26

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-05-15 16:00:232019-05-15 Wielkopolska Komorniki — Czarni Czerniejewo 16:00:2316:00-26
2019-05-15 16:00:562019-05-15 Canarinhos Skórzewo — Szturm Junikowo (Poznań) 16:00:5616:00-26
2019-06-15 16:00:172019-06-15 Piast Kobylnica — IKP Olimpia Poznań 16:00:1716:00-26
2019-06-15 16:00:242019-06-15 SKS 13 Poznań — Orkan Jarosławiec 16:00:2416:00-26
2019-06-15 16:00:402019-06-15 Avia Kamionki — Phytopharm Klęka 16:00:4016:00-26
2019-06-15 16:00:492019-06-15 Kłos Zaniemyśl — Warta Śrem 16:00:4916:00-26
2019-06-15 16:00:522019-06-15 Polonia II Środa Wielkopolska — Lider Swarzędz 16:00:5216:00-26

Treningi w rundzie wiosennej:

DzieńGodzina
Poniedziałek20:00-21:30
Środa20:00-21:30
Czwartek20:00-21:30
Treningi odbywać się bedą: na boisku trawiastym przy SP 1 w Skórzewie.