Seniorzy

Seniorzy zagrają w Konarzewie!

2022-08-19
Szanowni Państwo! Informujemy, że w związku z brakiem przyznania licencji przez WZPN na rozgrywanie meczów na boisku w Skórzewie, spotkanie seniorów w najbliższej kolejce odbędzie się na boisku w Konarzewie, ul. Poznańska. WZPN nie przyznał [...]

Szanowni Państwo! Informujemy, że w związku z brakiem przyznania licencji przez WZPN na rozgrywanie meczów na boisku w Skórzewie, spotkanie seniorów w najbliższej kolejce odbędzie się na boisku w Konarzewie, ul. Poznańska.

WZPN nie przyznał licencji z uwagi na minimalny wymiar boiska, jaki jest w Skórzewie, choć jeszcze wiosną (i w poprzednich kilkunastu latach) seniorzy Canarinhos rywalizowali na boisku KS-u, a wszystkie zespoły przyjeżdżające do Skórzewa ceniły sobie grę, z uwagi na dobry stan murawy i klimat, jaki panuje.

Dziękujemy Orkanowi Konarzewo za pomoc w tak trudnej sytuacji.

Zarząd KS Canarinhos Skórzewo

Początek sezonu drużyny seniorów!

2022-08-13
Już w poniedziałek 15 sierpnia seniorzy Canarinhos rozpoczną sezon 2022/2023! W szeregach Skórzewa pojawiło się kilku nowych graczy, którzy zdecydowali się reprezentować barwy KS-u. Silna kadra zespołu to podstawa, więc jeśli ktoś jeszcze chciałby dołączyć [...]

Już w poniedziałek 15 sierpnia seniorzy Canarinhos rozpoczną sezon 2022/2023! W szeregach Skórzewa pojawiło się kilku nowych graczy, którzy zdecydowali się reprezentować barwy KS-u. Silna kadra zespołu to podstawa, więc jeśli ktoś jeszcze chciałby dołączyć do drużyny – zapraszamy!

Treningi drużyny seniorów odbywają się 2x w tygodniu: we wtorki o godz. 20:00 i czwartki o godz. 20:30. Zespół trenuje na świetnie przygotowanym boisku trawiastym w Skórzewie!

Kontakt do trenera: Wojciech Olejnik – 502 568 209 lub kierownika: Marcin Wojtalik – 600 978 879


Sparingi seniorów

2022-08-07
Drużyna seniorów w ostatnim czasie rozegrała dwa sparingi. Na murawie w Owińskach zmierzyli się z tamtejszą drużyną Błękitnych, a we wtorek zagrali w Starym Bojanowie. Na ten moment zawodnicy powoli wchodzą w rytm treningowy, a [...]

Drużyna seniorów w ostatnim czasie rozegrała dwa sparingi. Na murawie w Owińskach zmierzyli się z tamtejszą drużyną Błękitnych, a we wtorek zagrali w Starym Bojanowie. Na ten moment zawodnicy powoli wchodzą w rytm treningowy, a mecze sparingowe mają wskazać, kogo dopasować na poszczególne pozycje. Skład zespołu jest mocno okrojony, część zawodników jest na urlopach, czterech zawodników zrezygnowało z dalszej przygody w piłkę nożną. Pojawiły się tez nowe twarze w seniorach i liczymy, że doskonale wkomponują się w rzeczywistość Canarinhos i będą mieć realny wpływ na jakość drużyny seniorów. W ostatnim sparingu przed ligą seniorzy zmierzą się z Lubońskim KS, a nowy sezon rozpoczną w Szamotułach ze Spartą, 15 sierpnia o godzinie 16.00.

Wojciech Olejnik & Angel

Pierwszy trening i sparing seniorów!

2022-07-29
We wtorek 26 lipca seniorzy Canarinhos spotkali się na pierwszym treningu w sezonie 2022/2023. Na zajęciach było 18 zawodników, w tym kilka nowych twarzy, które być może będziemy mogli oglądać jesienią na boisku w Skórzewie. [...]

We wtorek 26 lipca seniorzy Canarinhos spotkali się na pierwszym treningu w sezonie 2022/2023. Na zajęciach było 18 zawodników, w tym kilka nowych twarzy, które być może będziemy mogli oglądać jesienią na boisku w Skórzewie.

Dzień później gracze KS-u rozegrali pierwszy mecz kontrolny. Przeciwnikiem była drużyna z Owińsk. Po ostatnim gwizdku ze zwycięstwa cieszyła się drużyna Błękitnych, która wygrała 5:2. Bramki dla Canarinhos zdobyli: z rzutu karnego –  Bednarski oraz po skcji indywidualnej – Pawlak.
Warto odnotować, że w spotkaniu wystąpiło trzech juniorów: Lipski, Bajer oraz Skowroński. Szesnastolatkom życzymy kolejnych udanych występów w drużynie!

Marcin Wojtalik & Angel

Przygotowania seniorów – czas start!

2022-07-24
Drużyna seniorów rozpoczyna okres przygotowawczy do sezonu 2022/2023. Zespół będzie trenować we wtorki i czwartki, a pierwszy sparing odbędzie się 27 lipca w Owińskach. Następnie zawodnicy Canarinhos zmierzą się z Concordią Murowana Goślina występującą w [...]

Drużyna seniorów rozpoczyna okres przygotowawczy do sezonu 2022/2023. Zespół będzie trenować we wtorki i czwartki, a pierwszy sparing odbędzie się 27 lipca w Owińskach. Następnie zawodnicy Canarinhos zmierzą się z Concordią Murowana Goślina występującą w V lidze.

Trzymamy kciuki za owocne przygotowania!

Wojciech Olejnik & Angel

Treningi w rundzie jesiennej:

DzieńGodzina
Wtorek20:00
Czwartek20:30
Treningi odbywać się bedą: na boisku trawiastym przy SP1 w Skórzewie.