Seniorzy

Prowadzili 3:0, ale tylko zremisowali

2020-11-21
W ostatnim meczu ligowym w rundzie jesiennej seniorzy Canarinhos odejmowali na własnym boisku drużynę ze Środy Wielkopolskiej, która w lidze zajmowała 4 miejsce. Podopieczni trenera Słomy do przerwy prowadzili 2:0 i w pełni kontrolowali przebieg [...]

W ostatnim meczu ligowym w rundzie jesiennej seniorzy Canarinhos odejmowali na własnym boisku drużynę ze Środy Wielkopolskiej, która w lidze zajmowała 4 miejsce.

Podopieczni trenera Słomy do przerwy prowadzili 2:0 i w pełni kontrolowali przebieg meczu. Po zmianę stron gospodarze dołożyli trzecią bramkę i wydawało się, że zawodnicy Skórzewa zainkasują trzy punkty. Niestety stracone bramki po rzucie wolnym i karnym napędziły drużynę gości, która zdołała strzelić również trzecią, wyrównującą bramką.

Tym samym spotkanie zakończyło się podziałem punktów i na pewno większy niedosyt mogą czuć gospodarze, którzy zaprzepaścili szansę na zwycięstwo.

Paweł Słoma & Angel

KS Canarinhos Skórzewo – Polonia II Środa Wlkp.   3:3 (2:0)

Bramki dla Canarinhos zdobyli: Uznański[2], Baranowski


Trwa dobra passa seniorów

2020-11-15
W niedzielę 15 listopada drużyna seniorów mierzyła się na wyjeździe z drużyną LKS Baborówko. Mimo braku trzech bardzo ważnych zawodników, to drużyna ze Skórzewa od początku starała się narzucić swój styl gry. Niestety przed przerwą [...]

W niedzielę 15 listopada drużyna seniorów mierzyła się na wyjeździe z drużyną LKS Baborówko. Mimo braku trzech bardzo ważnych zawodników, to drużyna ze Skórzewa od początku starała się narzucić swój styl gry.

Niestety przed przerwą to ekipa gospodarzy po sprawnie wyprowadzonym kontrataku objęła prowadzenie. Od początku drugiej połowy zawodnicy Canarinhos kontynuowali swoją dobrą grę i szybko zdobyli bramkę wyrównującą. Na 20 minut przed końcem gospodarze wyprowadzili kolejną zabójczą kontrę i ponownie objęli prowadzenie. Jeśli ktoś myślał, że to koniec emocji to się pomylił, bo goście rzucili się do odrabiania strat i wyrównali wynik na 2:2.

Do końca spotkania wynik meczu nie uległ już zmianie, a drużyna ze Skórzewa kontynuuję passę czterech spotkań bez zaznania smaku porażki!

Marcel Szymkowiak & Angel

Kolejne zwycięstwo seniorów!

2020-10-31
W sobotę 31 października drużyna Skórzewa podejmowała na własnym obiekcie zespół Victorii Wrześni II. Gospodarze od początku spotkania przeważali i tylko nieskuteczność powodowała, że na przerwę zespoły schodziły przy wyniku 0:0. W drugiej połowie gospodarze [...]

W sobotę 31 października drużyna Skórzewa podejmowała na własnym obiekcie zespół Victorii Wrześni II.

Gospodarze od początku spotkania przeważali i tylko nieskuteczność powodowała, że na przerwę zespoły schodziły przy wyniku 0:0.

W drugiej połowie gospodarze kontynuowali dobrą grę i szybko wyszli na jednobramkowe prowadzenie po świetnie rozegranym rzucie rożnym. Przed końcem spotkania wynik na 2:0 po składnej akcji ustalił Baranowski.

Wydaję się, że po niemrawym początku sezonu Canarinhos wreszcie łapie odpowiedni rytm.

Angel

Pewne zwycięstwo seniorów

2020-10-24
W sobotę 24 października seniorzy Canarinhos podejmowali na swoim boisku drużynę ze Złotkowa. Gospodarze od pierwszych minut dominowali na boisku, stwarzali dużo sytuacji bramkowych w wyniku czego do przerwy schodzili z jednobramkowym prowadzeniem. W drugiej [...]

W sobotę 24 października seniorzy Canarinhos podejmowali na swoim boisku drużynę ze Złotkowa. Gospodarze od pierwszych minut dominowali na boisku, stwarzali dużo sytuacji bramkowych w wyniku czego do przerwy schodzili z jednobramkowym prowadzeniem.

W drugiej części spotkania zawodnicy Skórzewa kontynuowali swoją grę i strzelili jeszcze dwie bramki.

Paweł Słoma & Angel

KS Canarinhos Skórzewo – Złoci Złotkowo   3:0 (1:0)

Bramki dla KS-u zdobyli: Danielewicz[2], Juszczyk


Seniorzy ponownie wygrali!

2020-10-04
W niedzielę 4 października drużyna seniorów odniosła drugie z rzędu, a pierwsze wyjazdowe ligowe zwycięstwo. Rywalem Skórzewa była ekipa Czarni Wróblewo. Gospodarze pod koniec pierwszej połowy wykorzystali zamieszanie w polu karnym wywołane stałym fragmentem gry [...]

W niedzielę 4 października drużyna seniorów odniosła drugie z rzędu, a pierwsze wyjazdowe ligowe zwycięstwo. Rywalem Skórzewa była ekipa Czarni Wróblewo.

Gospodarze pod koniec pierwszej połowy wykorzystali zamieszanie w polu karnym wywołane stałym fragmentem gry i szczęśliwym strzałem umieścili futbolówkę w bramce Sobali. Na drugą połowę ekipa Canarinhos wyszła z podniesionymi głowami i zaledwie parę minut po gwizdku sędziego Kaczmarek precyzyjnym strzałem doprowadził do remisu. Dalsza część drugiej połowy przebiegała pod dyktando graczy KS-u i wreszcie w 89 minucie udało się wykorzystać stały fragment gry i objąć prowadzenie. Autorem trafienia był wprowadzony na murawę chwilę wcześniej wychowanek Canarinhos – Sowiński.

Miejmy nadzieję, że w następnych spotkaniach seniorzy utrzymają zwycięską serie.

Angel

Treningi:

DzieńGodzina
Treningi odbywać się bedą: .