Seniorzy

Kolejne zwycięstwo seniorów

2019-10-05
W kolejnym meczu seniorzy Canarinhos gościli zespół Suchary Such Las. Po pięciu wygranych z rzędu gospodarze czuli się pewnie grając na własnym boisku i tu chyba troszkę w głowach się zagotowało bo w 9 minucie [...]

W kolejnym meczu seniorzy Canarinhos gościli zespół Suchary Such Las. Po pięciu wygranych z rzędu gospodarze czuli się pewnie grając na własnym boisku i tu chyba troszkę w głowach się zagotowało bo w 9 minucie to goście wyszli na prowadzenie.

Trzeba przyznać, że w tym sezonie Canarinhos grają to co zakłada trener i konsekwentnie realizują to na boisku. W 18 minucie ładnym strzałem Banasiak doprowadza do wyrównania, a w 28 minucie Kurdzieko wyprowadza Canarinhos na prowadzenie. Niestety tylko na dwie minuty, bo znów gapiostwo w obronie i było 2:2. W 35 minucie niezawodny Kaźmierczak znów wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Niestety w ostatniej akcji pierwszej połowy Suchary zdobyli bramkę po rzucie rożnym i po tej akcji sędzia zakończył pierwszą połowę.

W przerwie trener Kaliszan nie pozostawił złudzeń zawodnikom, że myśleli, że kolejny mecz to spacerek, a efekty tej rozmowy w drugich 45 minutach było widać na boisku. Najpierw Ćwiertniak strzelił na 4:3, a później Pawlak dołożył dwa trafienia.

Seniorzy Canarinhos wygrali z Sucharami 6:3 i są na 3 miejscu w tabeli.

Dobre spotkanie zagrali Kurdzieko, Kaźmierczak i Pawlak, jednak liderem zespołu jest Ćwiertniak, który od kilku meczy prezentuje wysoki poziom gry.

Wojciech Rybarczyk & Angel

KS Canarinhos Skórzewo – Suchary Suchy Las   6:3 (3:3)

Bramki dla KS-u zdobyli: Banasiak, Kurdzieko, Kaźmierczak, Ćwiertniak, Pawlak[2]


Canarinhos pokonali lidera!

2019-09-29
Seniorzy Canarinhos po czterech wygranych meczach pojechali do Złotkowa na mecz z liderem grupy IV klasy okręgowej. Zawodnicy Skórzewa przed meczem nie okazywali respektu przed przeciwnikiem, tylko jak powiedział jeden z zawodników, jechali do Złotkowa [...]

Seniorzy Canarinhos po czterech wygranych meczach pojechali do Złotkowa na mecz z liderem grupy IV klasy okręgowej. Zawodnicy Skórzewa przed meczem nie okazywali respektu przed przeciwnikiem, tylko jak powiedział jeden z zawodników, jechali do Złotkowa po trzy punkty!

Jak mówili tak zrobili i mimo, że w 30 minucie gospodarze strzelili ładną bramkę, to każdy w szeregach KS-u się mobilizował do dalszej gry. Tak naprawdę, to od straty bramki piłkarze Canarinhos zaczęli grać. Cztery minuty od straty bramki Kazimierczak wyrównała a Pawlak jeszcze przed przerwą miał doskonałą sytuacje, aby wyprowadzić kolegów na prowadzenie, jednak strzał był za słaby.

Drugie 45 minut to już dominacja Canarinhos, którzy grali swoją piłkę z zachowaniem dyscypliny taktycznej i stwarzali sobie znakomite sytuacje do strzelenia bramki, jednak znów zawodziła skuteczność. Dopiewo kapitan Kurdzieko wyprowadził Canarinhos na prowadzenie w 70 minucie, a strzelanie zakończył Pawlak w 85 minucie, kiedy zdobył gola na 3:1.

Bardzo doby mecz, w którym zabrakło trochę skuteczności, a zawodnicy Canarinhos dali sygnał całej grupie, że też będą walczyć o najwyższy cel. Bardzo dobrze zagrali Kazimierczak i Morkis, a także cała formacja defensywna.

Wojciech Rybarczyk & Angel

Złoci Złotkowo – KS Canarinhos Skórzewo   1:3 (1:1)

KS wystąpił w składzie:
Głuchy, Morkis, Kazimierczak, Banasiak, Baranowski, Pawlak, Ćwiertniak, Sobański, Kaczmarek, Drozdowski, Kurdzieko / Grali również: Danielewicz, Myszczyszyn, Pawiński, Celka, Uznański, Bednarski

Bramki dla KS-u zdobyli: Kazimierczak, Kurdzieko, Pawlak


Dwa zwycięstwa seniorów

2019-09-25
W sobotę 21 września seniorzy Canarinhos podejmowali na własnym boisku Czarnych Wróblewo. Cel był jeden, czyli trzy punkty. Cały mecz to gospodarze mieli przewagę w posiadaniu piłki i stwarzali sobie więcej dogodnych sytuacji bramkowych, a [...]

W sobotę 21 września seniorzy Canarinhos podejmowali na własnym boisku Czarnych Wróblewo. Cel był jeden, czyli trzy punkty.

Cały mecz to gospodarze mieli przewagę w posiadaniu piłki i stwarzali sobie więcej dogodnych sytuacji bramkowych, a pierwszą wykorzystał Ćwiertniak, który w trzecim kolejnym meczu strzelił gola. Niestety goście zdołali wyrównać, ale po zmianach trenera Kaliszana na boisku pokazał się Juszczyk, Bednarski oraz Pawlak i gra się ożywiła. Pod koniec meczu Kaczmarek dał prowadzenie Canarinhos, a chwilę później Bednarski dobił rywala.

Kolejne zasłużone zwycięstwo seniorów, gdzie gra naprawdę wyglądała bardzo dobrze.

KS Canarinhos Skórzewo – Czarni Wróblewo   3:1 (1:0)

Bramki dla KS-u zdobyli:  Ćwiertniak, Kaczmarek, Bednarski

Już w środę 25 września zaległy mecz zawodnicy rozegrali w Granowie, gdzie wysoko pokonali Orła.

Już w pierwszej połowie bramki strzelali Kurdzieko, Pawlak oraz Kaczmarek, a pod koniec meczu Uznański i znowu Kurdzieko. Chce się patrzeć na zespół, który gra coraz lepiej, a Canarinhos pokonali już czterech rywali i kolejny mecz grają w Złotkowie z liderem tabeli już w najbliższą sobotę o godzinie 16:00.

Warto dodać że w doskonałej dyspozycji jest Ćwiertniak, który wyrasta na lidera zespołu ma trzy strzelone bramki i trzy asysty. Postawa całego zespołu jest na wysokim poziomie i każdy z zawodników jest zaangażowany na 100%, więc wszyscy kibice Skórzewa czekają na kolejne zwycięstwa.

Wojciech Rybarczyk & Angel

Orzeł Granowo – KS Canarinhos Skórzewo   0:5 (0:3)

KS wystąpił w składzie:
Głuchy, Morkis, Banasiak, Kazimierczak, Baranowski, Kaczmarek, Ćwiertniak, Sobański, Drozdowski, Kurdzieko, Pawlak / Grali również: Uznański, Bednarski, Janicki, Myszczyszyn, Celka, Juszczyk

Bramki dla KS-u zdobyli: Kurdzieko[2], Uznański, Pawlak, Kaczmarek


Pewne zwycięstwo seniorów

2019-09-14
Seniorzy Canarinhos w meczu wyjazdowym z Sokołem Duszniki pokazali, że potencjał i umiejętności są spore, a cały zespół jest na wyższym poziomie niż miejsce w tabeli. Wygrana 4:0 w Dusznikach to najmniejszy wymiar kary dla [...]

Seniorzy Canarinhos w meczu wyjazdowym z Sokołem Duszniki pokazali, że potencjał i umiejętności są spore, a cały zespół jest na wyższym poziomie niż miejsce w tabeli. Wygrana 4:0 w Dusznikach to najmniejszy wymiar kary dla gospodarzy, gdyż mimo ze drugie 45 minut Canarinhos grali w dziesiątkę, po czerwonej kartce dla Ćwiertniaka, to spokojnie mogli strzelić jeszcze kilka bramek.

Dobre spotkanie zagrali Baranowski, Uznański, Drozdowski jednak ten ostatni musiał opuścić boisko ze względu na czerwoną kartkę Ćwiertniaka. Nie da się ocenić doświadczenia, które musi mieć każdy zespół i w tym meczu pokazał to kapitan drużyny – Kurdzieko, który strzelił pierwszą bramkę.

Dobry mecz Canarinhos i pewna wygrana daje optymizm na kolejne mecze!

Wojciech Rybarczyk & Angel

Sokół Duszniki – KS Canarinhos Skórzewo   0:4 (0:3)


Pierwsze punkty seniorów

2019-09-07
W pierwszym meczu na własnym boisku seniorzy Canarinhos pewnie pokonali Spójnię Strykowo. Od początku spotkania podopieczni trenera Kaliszana mieli przewagę, a bramki zdobyli Ćwiertniak i Drozdowski. Po przerwie nic się nie zmieniło, a wynik podwyższył [...]

W pierwszym meczu na własnym boisku seniorzy Canarinhos pewnie pokonali Spójnię Strykowo. Od początku spotkania podopieczni trenera Kaliszana mieli przewagę, a bramki zdobyli Ćwiertniak i Drozdowski.

Po przerwie nic się nie zmieniło, a wynik podwyższył Danielewicz i Jensen. Dobra gra zespołu oraz pewna postawa Głuchego w bramce dała pierwsze trzy punkty. Niestety przykrej kontuzji na meczu doznał obrońca Skórzewa – Piotr Majewski, który ze złamanym nosem został odwieziony do szpitala.

Wojciech Rybarczyk & Angel

KS Canarinhos Skórzewo – Spójnia Strykowo   4:2 (2:1)

Bramki dla KS-u zdobyli: Ćwiertniak, Drozdowski, Danielewicz, Jensen


MiejsceDrużynaMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki +Bramki -Punkty
1Sparta Szamotuły10721361023
2Błękitni Wronki10631311421
3KS Canarinhos Skórzewo9612251319
4Złoci Złotkowo10613191419
5NKS Niepruszewo10523171417
6Orkan Objezierze9513201416
7Orkan Konarzewo10424182014
8Sokół Duszniki10415202513
9Spójnia Strykowo10334141712
10Suchary Suchy Las10325283011
11Promień Opalenica10325121711
12Radwan Lubasz9315162910
13Dyskobolia Grodzisk Wlkp.923416139
14Orzeł Granowo1022616288
15Czarni Wróblewo81348216
16LZS Wronczyn1013613306

Kolejki 1-13

Kolejka 1

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-08-10 16:00:032019-08-10 Radwan Lubasz — Orkan Objezierze 16:00:0316:002 - 11
2019-08-15 11:00:572019-08-15 Złoci Złotkowo — Błękitni Wronki 11:00:5711:000 - 21
2019-08-15 15:00:422019-08-15 Promień Opalenica — Orkan Konarzewo 15:00:4215:000 - 01
2019-08-15 16:00:102019-08-15 Dyskobolia Grodzisk Wlkp. — Sokół Duszniki 16:00:1016:001 - 51
2019-08-15 16:00:262019-08-15 LZS Wronczyn — NKS Niepruszewo 16:00:2616:001 - 31
2019-08-15 16:00:372019-08-15 Suchary Suchy Las — Czarni Wróblewo 16:00:3716:003 - 01
2019-08-15 16:00:442019-08-15 Sparta Szamotuły — Spójnia Strykowo 16:00:4416:002 - 01
2019-09-25 17:00:202019-09-25 Orzeł Granowo — KS Canarinhos Skórzewo 17:00:2017:000 - 51

Kolejka 2

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-08-18 15:00:132019-08-18 Błękitni Wronki — Orzeł Granowo 15:00:1315:003 - 02
2019-08-18 15:00:382019-08-18 Sokół Duszniki — Sparta Szamotuły 15:00:3815:001 - 62
2019-08-18 15:00:422019-08-18 Złoci Złotkowo — Suchary Suchy Las 15:00:4215:003 - 32
2019-08-18 16:00:082019-08-18 Orkan Konarzewo — KS Canarinhos Skórzewo 16:00:0816:002 - 02
2019-08-18 16:00:342019-08-18 NKS Niepruszewo — Radwan Lubasz 16:00:3416:005 - 22
2019-08-18 17:00:072019-08-18 Czarni Wróblewo — Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 17:00:0717:001 - 12
2019-09-04 18:00:572019-09-04 Orkan Objezierze — Promień Opalenica 18:00:5718:002 - 02
2019-09-11 18:00:072019-09-11 Spójnia Strykowo — LZS Wronczyn 18:00:0718:001 - 12

Kolejka 3

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-08-23 17:00:202019-08-23 Sparta Szamotuły — Czarni Wróblewo 17:00:2017:006 - 03
2019-08-24 15:00:432019-08-24 KS Canarinhos Skórzewo — Orkan Objezierze 15:00:4315:004 - 03
2019-08-24 16:00:212019-08-24 Suchary Suchy Las — Błękitni Wronki 16:00:2116:006 - 73
2019-08-24 16:00:482019-08-24 Dyskobolia Grodzisk Wlkp. — Złoci Złotkowo 16:00:4816:000 - 13
2019-08-25 16:00:352019-08-25 Radwan Lubasz — Spójnia Strykowo 16:00:3516:002 - 33
2019-08-25 17:30:122019-08-25 Promień Opalenica — NKS Niepruszewo 17:30:1217:302 - 13
2019-09-04 17:45:032019-09-04 Orkan Konarzewo — Orzeł Granowo 17:45:0317:452 - 53
2019-09-04 18:00:572019-09-04 LZS Wronczyn — Sokół Duszniki 18:00:5718:002 - 03

Kolejka 4

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-08-31 15:00:262019-08-31 Błękitni Wronki — Orkan Konarzewo 15:00:2615:003 - 14
2019-08-31 15:00:492019-08-31 Sokół Duszniki — Radwan Lubasz 15:00:4915:003 - 14
2019-08-31 16:00:182019-08-31 NKS Niepruszewo — KS Canarinhos Skórzewo 16:00:1816:000 - 04
2019-09-01 12:00:142019-09-01 Orkan Objezierze — Orzeł Granowo 12:00:1412:004 - 24
2019-09-01 12:00:582019-09-01 Złoci Złotkowo — Sparta Szamotuły 12:00:5812:003 - 14
2019-09-01 17:30:052019-09-01 Spójnia Strykowo — Promień Opalenica 17:30:0517:303 - 24
2019-09-01 18:00:242019-09-01 Czarni Wróblewo — LZS Wronczyn 18:00:2418:001 - 14
2019-09-03 17:30:302019-09-03 Złoci Złotkowo — Sparta Szamotuły 17:30:3017:301 - 04

Kolejka 5

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-09-07 11:00:512019-09-07 KS Canarinhos Skórzewo — Spójnia Strykowo 11:00:5111:004 - 25
2019-09-07 16:00:152019-09-07 Promień Opalenica — Sokół Duszniki 16:00:1516:002 - 15
2019-09-07 16:00:532019-09-07 Sparta Szamotuły — Suchary Suchy Las 16:00:5316:004 - 05
2019-09-08 15:00:022019-09-08 Orzeł Granowo — NKS Niepruszewo 15:00:0215:001 - 25
2019-09-08 16:00:212019-09-08 Dyskobolia Grodzisk Wlkp. — Błękitni Wronki 16:00:2116:001 - 15
2019-09-11 18:00:482019-09-11 Orkan Objezierze — Orkan Konarzewo 18:00:4818:002 - 45
2019-09-25 17:00:272019-09-25 LZS Wronczyn — Złoci Złotkowo 17:00:2717:001 - 25
2019-11-24 13:00:252019-11-24 Radwan Lubasz — Czarni Wróblewo 13:00:2513:00-5

Kolejka 6

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-09-14 15:00:262019-09-14 Sokół Duszniki — KS Canarinhos Skórzewo 15:00:2615:000 - 46
2019-09-14 15:00:492019-09-14 Czarni Wróblewo — Promień Opalenica 15:00:4915:002 - 16
2019-09-14 15:00:552019-09-14 Błękitni Wronki — Orkan Objezierze 15:00:5515:000 - 16
2019-09-14 16:00:042019-09-14 Dyskobolia Grodzisk Wlkp. — Sparta Szamotuły 16:00:0416:000 - 26
2019-09-14 16:00:302019-09-14 Suchary Suchy Las — LZS Wronczyn 16:00:3016:003 - 36
2019-09-14 16:00:332019-09-14 Złoci Złotkowo — Radwan Lubasz 16:00:3316:004 - 16
2019-09-14 16:00:352019-09-14 NKS Niepruszewo — Orkan Konarzewo 16:00:3516:003 - 06
2019-09-15 17:00:162019-09-15 Spójnia Strykowo — Orzeł Granowo 17:00:1617:003 - 26

Kolejka 7

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-09-21 15:00:132019-09-21 Orkan Objezierze — NKS Niepruszewo 15:00:1315:001 - 17
2019-09-21 15:00:322019-09-21 KS Canarinhos Skórzewo — Czarni Wróblewo 15:00:3215:003 - 17
2019-09-21 16:00:192019-09-21 Promień Opalenica — Złoci Złotkowo 16:00:1916:001 - 27
2019-09-21 16:00:282019-09-21 Orkan Konarzewo — Spójnia Strykowo 16:00:2816:001 - 17
2019-09-21 16:00:592019-09-21 Sparta Szamotuły — Błękitni Wronki 16:00:5916:003 - 37
2019-09-22 15:00:512019-09-22 Radwan Lubasz — Suchary Suchy Las 15:00:5115:003 - 17
2019-09-22 15:00:572019-09-22 Orzeł Granowo — Sokół Duszniki 15:00:5715:001 - 17
2019-09-22 16:00:222019-09-22 LZS Wronczyn — Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 16:00:2216:000 - 47

Kolejka 8

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-09-28 15:00:062019-09-28 Suchary Suchy Las — Promień Opalenica 15:00:0615:002 - 38
2019-09-28 15:00:142019-09-28 Sparta Szamotuły — LZS Wronczyn 15:00:1415:006 - 18
2019-09-28 15:00:552019-09-28 Sokół Duszniki — Orkan Konarzewo 15:00:5515:002 - 48
2019-09-28 15:30:462019-09-28 Błękitni Wronki — NKS Niepruszewo 15:30:4615:304 - 08
2019-09-28 16:00:132019-09-28 Złoci Złotkowo — KS Canarinhos Skórzewo 16:00:1316:001 - 38
2019-09-28 16:00:412019-09-28 Dyskobolia Grodzisk Wlkp. — Radwan Lubasz 16:00:4116:008 - 08
2019-09-29 16:00:162019-09-29 Spójnia Strykowo — Orkan Objezierze 16:00:1616:001 - 28
2019-09-29 16:00:282019-09-29 Czarni Wróblewo — Orzeł Granowo 16:00:2816:003 - 38

Kolejka 9

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-10-05 15:00:122019-10-05 KS Canarinhos Skórzewo — Suchary Suchy Las 15:00:1215:006 - 39
2019-10-05 15:00:332019-10-05 Orkan Objezierze — Sokół Duszniki 15:00:3315:003 - 49
2019-10-05 16:00:032019-10-05 NKS Niepruszewo — Spójnia Strykowo 16:00:0316:001 - 09
2019-10-05 16:00:332019-10-05 LZS Wronczyn — Błękitni Wronki 16:00:3316:002 - 89
2019-10-05 16:00:472019-10-05 Promień Opalenica — Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 16:00:4716:000 - 09
2019-10-05 16:00:592019-10-05 Orkan Konarzewo — Czarni Wróblewo 16:00:5916:003 - 09
2019-10-06 14:00:102019-10-06 Radwan Lubasz — Sparta Szamotuły 14:00:1014:003 - 39
2019-10-06 15:00:262019-10-06 Orzeł Granowo — Złoci Złotkowo 15:00:2615:002 - 19

Kolejka 10

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-10-09 18:30:142019-10-09 Błękitni Wronki — Spójnia Strykowo 18:30:1418:300 - 010
2019-10-12 00:00:282019-10-12 Dyskobolia Grodzisk Wlkp. — KS Canarinhos Skórzewo 00:00:2800:00-10
2019-10-12 15:00:042019-10-12 Sparta Szamotuły — Promień Opalenica 15:00:0415:004 - 110
2019-10-12 15:00:532019-10-12 Sokół Duszniki — NKS Niepruszewo 15:00:5315:003 - 110
2019-10-12 15:00:572019-10-12 Złoci Złotkowo — Orkan Konarzewo 15:00:5715:004 - 110
2019-10-12 16:00:302019-10-12 Suchary Suchy Las — Orzeł Granowo 16:00:3016:004 - 010
2019-10-12 16:00:372019-10-12 LZS Wronczyn — Radwan Lubasz 16:00:3716:001 - 210
2019-10-13 16:00:262019-10-13 Czarni Wróblewo — Orkan Objezierze 16:00:2616:00-10

Kolejka 11

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-10-16 16:00:142019-10-16 Promień Opalenica — LZS Wronczyn 16:00:1416:00-11
2019-10-19 11:00:222019-10-19 KS Canarinhos Skórzewo — Sparta Szamotuły 11:00:2211:00-11
2019-10-19 15:00:232019-10-19 Orkan Objezierze — Złoci Złotkowo 15:00:2315:00-11
2019-10-19 15:00:412019-10-19 Orkan Konarzewo — Suchary Suchy Las 15:00:4115:00-11
2019-10-19 16:00:582019-10-19 NKS Niepruszewo — Czarni Wróblewo 16:00:5816:00-11
2019-10-20 14:00:342019-10-20 Radwan Lubasz — Błękitni Wronki 14:00:3414:00-11
2019-10-20 15:00:392019-10-20 Orzeł Granowo — Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 15:00:3915:00-11
2019-10-20 15:30:502019-10-20 Spójnia Strykowo — Sokół Duszniki 15:30:5015:30-11

Kolejka 12

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-10-26 00:00:572019-10-26 LZS Wronczyn — KS Canarinhos Skórzewo 00:00:5700:00-12

Kolejka 13

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-11-02 00:00:292019-11-02 KS Canarinhos Skórzewo — Radwan Lubasz 00:00:2900:00-13

Kolejka 14

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-11-09 00:00:262019-11-09 Promień Opalenica — KS Canarinhos Skórzewo 00:00:2600:00-14

Kolejka 15

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-11-16 00:00:582019-11-16 KS Canarinhos Skórzewo — Błękitni Wronki 00:00:5800:00-15

Kolejka 16

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 17

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 18

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 19

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 20

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 21

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 22

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 23

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 24

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 25

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 26

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Treningi w rundzie jesiennej:

DzieńGodzina
Poniedziałek20:00-21:30
Wtorek20:00-21:30
Czwartek20:00-21:30
Treningi odbywać się bedą: na boisku trawiastym przy SP 1 w Skórzewie.