Seniorzy

Tylko remis seniorów

2019-11-02
Zespół seniorów Canarinhos tylko zremisował na własnym boisku z niżej notowanym rywalem i kolejny raz pozostał wielki niedosyt, bo zdecydowanie lepiej grali zawodnicy ze Skórzewa. Niestety tego dnia mimo prowadzenia 1:0 i 3:2 nie udało [...]

Zespół seniorów Canarinhos tylko zremisował na własnym boisku z niżej notowanym rywalem i kolejny raz pozostał wielki niedosyt, bo zdecydowanie lepiej grali zawodnicy ze Skórzewa.

Niestety tego dnia mimo prowadzenia 1:0 i 3:2 nie udało się wywalczyć trzech punktów graczom KS-u. Brakuje koncentracji w zespole od kilku meczy i nic nie usprawiedliwia straconych bramek po stałych fragmentach gry. Można powiedzieć, że to strata dwóch punktów w tym meczu. Mimo kilku dobrych sytuacji tylko Uznański i Danielewicz trafili do bramki Radwana, jednego gola zawodnik gości strzelił sam.

Wojciech Rybarczyk & Angel

KS Canarinhos Skórzewo – Radwan Lubasz   3:3 (1:1)

Bramki dla KS-u zdobyli: Uznański, Danielewicz, samobójcza


Podziękowania za pomoc Patrykowi!

2019-11-01
Miło nam poinformować, że akcja zbierania pieniędzy dla zawodnika Canarinhos – Patryka Konopińskiego zakończyła się pełnym sukcesem! Wiele osób pomogło znacząco w zbieraniu środków na operację i rehabilitację dla Patryka. Kwota zebrana ze wszystkich akcji [...]

Miło nam poinformować, że akcja zbierania pieniędzy dla zawodnika Canarinhos – Patryka Konopińskiego zakończyła się pełnym sukcesem! Wiele osób pomogło znacząco w zbieraniu środków na operację i rehabilitację dla Patryka. Kwota zebrana ze wszystkich akcji to ponad 5 tys. zł.

Serdecznie podziękowania dla wszystkich, którzy dołożyli swoją cegiełkę!

Chcielibyśmy podziękować w szczególności:
Karolinie, która wspierała Patryka od samego początku i jej rodzicom, którzy pomagali w zbiórce
– całemu zespołowi Canarinhos, gdzie każdy wrzucał na operację Patryka
Doktorowi Jaroszewskiemu, który przeprowadził operację i wspiera zawodników Canarinhos
Karolowi Tondera, czyli człowiek, który zawsze załatwi wszystko
Adrianowi Bednarskiemu, który załatwił koszulkę Lecha Poznań z autografami piłkarzy
Mariuszowi Kozioł za przekazanie koszulki Jagielonii
Rafałowi Ratajczak – Prezesowi Polonia Środa Wielkopolski
Zibiemu dzięki za przekazanie koszulki Lechii Gdańsk
Filipowi Marchwińskiemu i Adamowi Marchwińskiemu za przekazanie koszulki Filipa
GKS-owi Dopiewo za przekazanie koszulki i kwoty na operację – wielki szacunek!
Orkanowi Objezierze za bezinteresowne przekazanie kwoty na operację
Wojciechowi Danielewiczowi, który przeprowadza rehabilitację Patryka

Wszystkim dziękujemy za pomoc i mamy nadzieję, że Patryk wróci do gry w piłkę już wiosną!

Wojciech Rybarczyk & Angel

Wygrana seniorów po ciężkim boju

2019-10-26
Seniorzy Canarinhos po 6 wygranych meczach doznali porażki na własnym boisku ze Spartą Szamotuły, a w sobotę 26 października pojechali na bardzo niewygodny teren do Wronczyna. Mecze z miejscowym zespołem nigdy nie układały się dobrze, [...]

Seniorzy Canarinhos po 6 wygranych meczach doznali porażki na własnym boisku ze Spartą Szamotuły, a w sobotę 26 października pojechali na bardzo niewygodny teren do Wronczyna. Mecze z miejscowym zespołem nigdy nie układały się dobrze, jednak w tym sezonie Canarinhos grają tylko dla siebie i własnej satysfakcji, a operacja awans wywieszona przez przybyłych kibiców na mecz tylko wprowadza mobilizację, że ktoś się interesuje tym zespołem.

Można powiedzieć, że w tym ciężkim meczu czegoś zabrakło, bo gracze Canarinhos w bólach wygrali 4:3, a gra była słaba i nerwowa końcówka po czerwonej kartce dla Majewskiego. Jednak to zawodnicy Skórzewa zdobyli trzy punkty i nadal są w grze o awans.

Pozytywnie można powiedzieć, że Kazmierczak zagrał na swoim poziomie oraz Baranowski, który ostatnie mecze gra bardzo dobrze. W tym spotkaniu był jeden wojownik, któremu należy się szacunek – Jakub Sobański zrobił swoją robotę i okrasił to bramką na wagę trzech punktów.

W Skórzewie rodzi się zespół wojowników i ludzi, którzy chcą być w takim zespole i dać z siebie co najlepsze.

Wojciech Rybarczyk & Angel

LZS Wronczyn – KS Canarinhos Skórzewo   3:4 (1:2)

Bramki dla KS-u zdobyli: Kaźmierczak, Pawlak, Kurdzieko, Sobański


Kolejne zwycięstwo seniorów

2019-10-05
W kolejnym meczu seniorzy Canarinhos gościli zespół Suchary Such Las. Po pięciu wygranych z rzędu gospodarze czuli się pewnie grając na własnym boisku i tu chyba troszkę w głowach się zagotowało bo w 9 minucie [...]

W kolejnym meczu seniorzy Canarinhos gościli zespół Suchary Such Las. Po pięciu wygranych z rzędu gospodarze czuli się pewnie grając na własnym boisku i tu chyba troszkę w głowach się zagotowało bo w 9 minucie to goście wyszli na prowadzenie.

Trzeba przyznać, że w tym sezonie Canarinhos grają to co zakłada trener i konsekwentnie realizują to na boisku. W 18 minucie ładnym strzałem Banasiak doprowadza do wyrównania, a w 28 minucie Kurdzieko wyprowadza Canarinhos na prowadzenie. Niestety tylko na dwie minuty, bo znów gapiostwo w obronie i było 2:2. W 35 minucie niezawodny Kaźmierczak znów wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Niestety w ostatniej akcji pierwszej połowy Suchary zdobyli bramkę po rzucie rożnym i po tej akcji sędzia zakończył pierwszą połowę.

W przerwie trener Kaliszan nie pozostawił złudzeń zawodnikom, że myśleli, że kolejny mecz to spacerek, a efekty tej rozmowy w drugich 45 minutach było widać na boisku. Najpierw Ćwiertniak strzelił na 4:3, a później Pawlak dołożył dwa trafienia.

Seniorzy Canarinhos wygrali z Sucharami 6:3 i są na 3 miejscu w tabeli.

Dobre spotkanie zagrali Kurdzieko, Kaźmierczak i Pawlak, jednak liderem zespołu jest Ćwiertniak, który od kilku meczy prezentuje wysoki poziom gry.

Wojciech Rybarczyk & Angel

KS Canarinhos Skórzewo – Suchary Suchy Las   6:3 (3:3)

Bramki dla KS-u zdobyli: Banasiak, Kurdzieko, Kaźmierczak, Ćwiertniak, Pawlak[2]


Canarinhos pokonali lidera!

2019-09-29
Seniorzy Canarinhos po czterech wygranych meczach pojechali do Złotkowa na mecz z liderem grupy IV klasy okręgowej. Zawodnicy Skórzewa przed meczem nie okazywali respektu przed przeciwnikiem, tylko jak powiedział jeden z zawodników, jechali do Złotkowa [...]

Seniorzy Canarinhos po czterech wygranych meczach pojechali do Złotkowa na mecz z liderem grupy IV klasy okręgowej. Zawodnicy Skórzewa przed meczem nie okazywali respektu przed przeciwnikiem, tylko jak powiedział jeden z zawodników, jechali do Złotkowa po trzy punkty!

Jak mówili tak zrobili i mimo, że w 30 minucie gospodarze strzelili ładną bramkę, to każdy w szeregach KS-u się mobilizował do dalszej gry. Tak naprawdę, to od straty bramki piłkarze Canarinhos zaczęli grać. Cztery minuty od straty bramki Kazimierczak wyrównała a Pawlak jeszcze przed przerwą miał doskonałą sytuacje, aby wyprowadzić kolegów na prowadzenie, jednak strzał był za słaby.

Drugie 45 minut to już dominacja Canarinhos, którzy grali swoją piłkę z zachowaniem dyscypliny taktycznej i stwarzali sobie znakomite sytuacje do strzelenia bramki, jednak znów zawodziła skuteczność. Dopiewo kapitan Kurdzieko wyprowadził Canarinhos na prowadzenie w 70 minucie, a strzelanie zakończył Pawlak w 85 minucie, kiedy zdobył gola na 3:1.

Bardzo doby mecz, w którym zabrakło trochę skuteczności, a zawodnicy Canarinhos dali sygnał całej grupie, że też będą walczyć o najwyższy cel. Bardzo dobrze zagrali Kazimierczak i Morkis, a także cała formacja defensywna.

Wojciech Rybarczyk & Angel

Złoci Złotkowo – KS Canarinhos Skórzewo   1:3 (1:1)

KS wystąpił w składzie:
Głuchy, Morkis, Kazimierczak, Banasiak, Baranowski, Pawlak, Ćwiertniak, Sobański, Kaczmarek, Drozdowski, Kurdzieko / Grali również: Danielewicz, Myszczyszyn, Pawiński, Celka, Uznański, Bednarski

Bramki dla KS-u zdobyli: Kazimierczak, Kurdzieko, Pawlak


MiejsceDrużynaMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki +Bramki -Punkty
1Sparta Szamotuły151032461533
2Błękitni Wronki15951511932
3NKS Niepruszewo15834292227
4Orkan Konarzewo15744322525
5Orkan Objezierze15735352424
6KS Canarinhos Skórzewo14734352624
7Złoci Złotkowo15726242423
8Promień Opalenica15636262321
9Sokół Duszniki15627314320
10Dyskobolia Grodzisk Wlkp.14455221917
11Suchary Suchy Las15528444517
12Spójnia Strykowo15447192616
13Czarni Wróblewo15447203616
14Radwan Lubasz15366254015
15Orzeł Granowo15429263914
16LZS Wronczyn15131119586

Kolejki 1-13

Kolejka 1

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-08-10 16:00:032019-08-10 Radwan Lubasz — Orkan Objezierze 16:00:0316:002 - 11
2019-08-15 11:00:572019-08-15 Złoci Złotkowo — Błękitni Wronki 11:00:5711:000 - 21
2019-08-15 15:00:422019-08-15 Promień Opalenica — Orkan Konarzewo 15:00:4215:000 - 01
2019-08-15 16:00:102019-08-15 Dyskobolia Grodzisk Wlkp. — Sokół Duszniki 16:00:1016:001 - 51
2019-08-15 16:00:262019-08-15 LZS Wronczyn — NKS Niepruszewo 16:00:2616:001 - 31
2019-08-15 16:00:372019-08-15 Suchary Suchy Las — Czarni Wróblewo 16:00:3716:003 - 01
2019-08-15 16:00:442019-08-15 Sparta Szamotuły — Spójnia Strykowo 16:00:4416:002 - 01
2019-09-25 17:00:202019-09-25 Orzeł Granowo — KS Canarinhos Skórzewo 17:00:2017:000 - 51

Kolejka 2

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-08-18 15:00:132019-08-18 Błękitni Wronki — Orzeł Granowo 15:00:1315:003 - 02
2019-08-18 15:00:382019-08-18 Sokół Duszniki — Sparta Szamotuły 15:00:3815:001 - 62
2019-08-18 15:00:422019-08-18 Złoci Złotkowo — Suchary Suchy Las 15:00:4215:003 - 32
2019-08-18 16:00:082019-08-18 Orkan Konarzewo — KS Canarinhos Skórzewo 16:00:0816:002 - 02
2019-08-18 16:00:342019-08-18 NKS Niepruszewo — Radwan Lubasz 16:00:3416:005 - 22
2019-08-18 17:00:072019-08-18 Czarni Wróblewo — Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 17:00:0717:001 - 12
2019-09-04 18:00:572019-09-04 Orkan Objezierze — Promień Opalenica 18:00:5718:002 - 02
2019-09-11 18:00:072019-09-11 Spójnia Strykowo — LZS Wronczyn 18:00:0718:001 - 12

Kolejka 3

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-08-23 17:00:202019-08-23 Sparta Szamotuły — Czarni Wróblewo 17:00:2017:006 - 03
2019-08-24 15:00:432019-08-24 KS Canarinhos Skórzewo — Orkan Objezierze 15:00:4315:004 - 03
2019-08-24 16:00:212019-08-24 Suchary Suchy Las — Błękitni Wronki 16:00:2116:006 - 73
2019-08-24 16:00:482019-08-24 Dyskobolia Grodzisk Wlkp. — Złoci Złotkowo 16:00:4816:000 - 13
2019-08-25 16:00:352019-08-25 Radwan Lubasz — Spójnia Strykowo 16:00:3516:002 - 33
2019-08-25 17:30:122019-08-25 Promień Opalenica — NKS Niepruszewo 17:30:1217:302 - 13
2019-09-04 17:45:032019-09-04 Orkan Konarzewo — Orzeł Granowo 17:45:0317:452 - 53
2019-09-04 18:00:572019-09-04 LZS Wronczyn — Sokół Duszniki 18:00:5718:002 - 03

Kolejka 4

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-08-31 15:00:262019-08-31 Błękitni Wronki — Orkan Konarzewo 15:00:2615:003 - 14
2019-08-31 15:00:492019-08-31 Sokół Duszniki — Radwan Lubasz 15:00:4915:003 - 14
2019-08-31 16:00:182019-08-31 NKS Niepruszewo — KS Canarinhos Skórzewo 16:00:1816:000 - 04
2019-09-01 12:00:142019-09-01 Orkan Objezierze — Orzeł Granowo 12:00:1412:004 - 24
2019-09-01 12:00:582019-09-01 Złoci Złotkowo — Sparta Szamotuły 12:00:5812:003 - 14
2019-09-01 17:30:052019-09-01 Spójnia Strykowo — Promień Opalenica 17:30:0517:303 - 24
2019-09-01 18:00:242019-09-01 Czarni Wróblewo — LZS Wronczyn 18:00:2418:001 - 14
2019-09-03 17:30:302019-09-03 Złoci Złotkowo — Sparta Szamotuły 17:30:3017:301 - 04

Kolejka 5

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-09-07 11:00:512019-09-07 KS Canarinhos Skórzewo — Spójnia Strykowo 11:00:5111:004 - 25
2019-09-07 16:00:152019-09-07 Promień Opalenica — Sokół Duszniki 16:00:1516:002 - 15
2019-09-07 16:00:532019-09-07 Sparta Szamotuły — Suchary Suchy Las 16:00:5316:004 - 05
2019-09-08 15:00:022019-09-08 Orzeł Granowo — NKS Niepruszewo 15:00:0215:001 - 25
2019-09-08 16:00:212019-09-08 Dyskobolia Grodzisk Wlkp. — Błękitni Wronki 16:00:2116:001 - 15
2019-09-11 18:00:482019-09-11 Orkan Objezierze — Orkan Konarzewo 18:00:4818:002 - 45
2019-09-25 17:00:272019-09-25 LZS Wronczyn — Złoci Złotkowo 17:00:2717:001 - 25
2019-11-24 13:00:252019-11-24 Radwan Lubasz — Czarni Wróblewo 13:00:2513:002 - 25

Kolejka 6

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-09-14 15:00:262019-09-14 Sokół Duszniki — KS Canarinhos Skórzewo 15:00:2615:000 - 46
2019-09-14 15:00:492019-09-14 Czarni Wróblewo — Promień Opalenica 15:00:4915:002 - 16
2019-09-14 15:00:552019-09-14 Błękitni Wronki — Orkan Objezierze 15:00:5515:000 - 16
2019-09-14 16:00:042019-09-14 Dyskobolia Grodzisk Wlkp. — Sparta Szamotuły 16:00:0416:000 - 26
2019-09-14 16:00:302019-09-14 Suchary Suchy Las — LZS Wronczyn 16:00:3016:003 - 36
2019-09-14 16:00:332019-09-14 Złoci Złotkowo — Radwan Lubasz 16:00:3316:004 - 16
2019-09-14 16:00:352019-09-14 NKS Niepruszewo — Orkan Konarzewo 16:00:3516:003 - 06
2019-09-15 17:00:162019-09-15 Spójnia Strykowo — Orzeł Granowo 17:00:1617:003 - 26

Kolejka 7

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-09-21 15:00:132019-09-21 Orkan Objezierze — NKS Niepruszewo 15:00:1315:001 - 17
2019-09-21 15:00:322019-09-21 KS Canarinhos Skórzewo — Czarni Wróblewo 15:00:3215:003 - 17
2019-09-21 16:00:192019-09-21 Promień Opalenica — Złoci Złotkowo 16:00:1916:001 - 27
2019-09-21 16:00:282019-09-21 Orkan Konarzewo — Spójnia Strykowo 16:00:2816:001 - 17
2019-09-21 16:00:592019-09-21 Sparta Szamotuły — Błękitni Wronki 16:00:5916:003 - 37
2019-09-22 15:00:512019-09-22 Radwan Lubasz — Suchary Suchy Las 15:00:5115:003 - 17
2019-09-22 15:00:572019-09-22 Orzeł Granowo — Sokół Duszniki 15:00:5715:001 - 17
2019-09-22 16:00:222019-09-22 LZS Wronczyn — Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 16:00:2216:000 - 47

Kolejka 8

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-09-28 15:00:062019-09-28 Suchary Suchy Las — Promień Opalenica 15:00:0615:002 - 38
2019-09-28 15:00:142019-09-28 Sparta Szamotuły — LZS Wronczyn 15:00:1415:006 - 18
2019-09-28 15:00:552019-09-28 Sokół Duszniki — Orkan Konarzewo 15:00:5515:002 - 48
2019-09-28 15:30:462019-09-28 Błękitni Wronki — NKS Niepruszewo 15:30:4615:304 - 08
2019-09-28 16:00:132019-09-28 Złoci Złotkowo — KS Canarinhos Skórzewo 16:00:1316:001 - 38
2019-09-28 16:00:412019-09-28 Dyskobolia Grodzisk Wlkp. — Radwan Lubasz 16:00:4116:008 - 08
2019-09-29 16:00:162019-09-29 Spójnia Strykowo — Orkan Objezierze 16:00:1616:001 - 28
2019-09-29 16:00:282019-09-29 Czarni Wróblewo — Orzeł Granowo 16:00:2816:003 - 38

Kolejka 9

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-10-05 15:00:122019-10-05 KS Canarinhos Skórzewo — Suchary Suchy Las 15:00:1215:006 - 39
2019-10-05 15:00:332019-10-05 Orkan Objezierze — Sokół Duszniki 15:00:3315:003 - 49
2019-10-05 16:00:032019-10-05 NKS Niepruszewo — Spójnia Strykowo 16:00:0316:001 - 09
2019-10-05 16:00:332019-10-05 LZS Wronczyn — Błękitni Wronki 16:00:3316:002 - 89
2019-10-05 16:00:472019-10-05 Promień Opalenica — Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 16:00:4716:000 - 09
2019-10-05 16:00:592019-10-05 Orkan Konarzewo — Czarni Wróblewo 16:00:5916:003 - 09
2019-10-06 14:00:102019-10-06 Radwan Lubasz — Sparta Szamotuły 14:00:1014:003 - 39
2019-10-06 15:00:262019-10-06 Orzeł Granowo — Złoci Złotkowo 15:00:2615:002 - 19

Kolejka 10

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-10-09 18:30:142019-10-09 Błękitni Wronki — Spójnia Strykowo 18:30:1418:300 - 010
2019-10-12 00:00:282019-10-12 Dyskobolia Grodzisk Wlkp. — KS Canarinhos Skórzewo 00:00:2800:00-10
2019-10-12 15:00:042019-10-12 Sparta Szamotuły — Promień Opalenica 15:00:0415:004 - 110
2019-10-12 15:00:532019-10-12 Sokół Duszniki — NKS Niepruszewo 15:00:5315:003 - 110
2019-10-12 15:00:572019-10-12 Złoci Złotkowo — Orkan Konarzewo 15:00:5715:004 - 110
2019-10-12 16:00:302019-10-12 Suchary Suchy Las — Orzeł Granowo 16:00:3016:004 - 010
2019-10-12 16:00:372019-10-12 LZS Wronczyn — Radwan Lubasz 16:00:3716:001 - 210
2019-10-13 16:00:262019-10-13 Czarni Wróblewo — Orkan Objezierze 16:00:2616:002 - 410

Kolejka 11

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-10-16 16:00:142019-10-16 Promień Opalenica — LZS Wronczyn 16:00:1416:006 - 111
2019-10-19 11:00:222019-10-19 KS Canarinhos Skórzewo — Sparta Szamotuły 11:00:2211:001 - 211
2019-10-19 15:00:232019-10-19 Orkan Objezierze — Złoci Złotkowo 15:00:2315:000 - 011
2019-10-19 15:00:412019-10-19 Orkan Konarzewo — Suchary Suchy Las 15:00:4115:004 - 211
2019-10-19 16:00:582019-10-19 NKS Niepruszewo — Czarni Wróblewo 16:00:5816:003 - 211
2019-10-20 14:00:342019-10-20 Radwan Lubasz — Błękitni Wronki 14:00:3414:001 - 111
2019-10-20 15:00:392019-10-20 Orzeł Granowo — Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 15:00:3915:002 - 311
2019-10-20 15:30:502019-10-20 Spójnia Strykowo — Sokół Duszniki 15:30:5015:301 - 111

Kolejka 12

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-10-26 15:00:222019-10-26 Sparta Szamotuły — Orzeł Granowo 15:00:2215:004 - 012
2019-10-26 15:00:242019-10-26 Czarni Wróblewo — Spójnia Strykowo 15:00:2415:001 - 012
2019-10-26 15:00:392019-10-26 Błękitni Wronki — Sokół Duszniki 15:00:3915:0010 - 112
2019-10-26 15:00:522019-10-26 Złoci Złotkowo — NKS Niepruszewo 15:00:5215:003 - 212
2019-10-26 15:00:522019-10-26 Dyskobolia Grodzisk Wlkp. — Orkan Konarzewo 15:00:5215:001 - 312
2019-10-26 15:00:572019-10-26 LZS Wronczyn — KS Canarinhos Skórzewo 15:00:5715:003 - 412
2019-10-27 14:00:222019-10-27 Suchary Suchy Las — Orkan Objezierze 14:00:2214:004 - 212
2019-10-27 14:00:512019-10-27 Radwan Lubasz — Promień Opalenica 14:00:5114:001 - 112

Kolejka 13

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-11-02 14:00:202019-11-02 Sokół Duszniki — Czarni Wróblewo 14:00:2014:001 - 313
2019-11-02 14:00:222019-11-02 Orkan Objezierze — Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 14:00:2214:001 - 113
2019-11-02 14:00:372019-11-02 Promień Opalenica — Błękitni Wronki 14:00:3714:001 - 313
2019-11-02 14:00:452019-11-02 Orkan Konarzewo — Sparta Szamotuły 14:00:4514:001 - 113
2019-11-02 14:00:552019-11-02 Nielba Wągrowiec — Suchary Suchy Las 14:00:5514:004 - 213
2019-11-02 15:00:292019-11-02 KS Canarinhos Skórzewo — Radwan Lubasz 15:00:2915:003 - 313
2019-11-03 14:00:122019-11-03 Orzeł Granowo — LZS Wronczyn 14:00:1214:005 - 113
2019-11-03 14:00:462019-11-03 Spójnia Strykowo — Złoci Złotkowo 14:00:4614:002 - 013

Kolejka 14

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-11-09 14:00:052019-11-09 LZS Wronczyn — Orkan Konarzewo 14:00:0514:000 - 514
2019-11-09 14:00:222019-11-09 Błękitni Wronki — Czarni Wróblewo 14:00:2214:005 - 114
2019-11-09 14:00:262019-11-09 Promień Opalenica — KS Canarinhos Skórzewo 14:00:2614:004 - 114
2019-11-09 14:00:322019-11-09 Sparta Szamotuły — Orkan Objezierze 14:00:3214:002 - 014
2019-11-09 14:00:532019-11-09 Złoci Złotkowo — Sokół Duszniki 14:00:5314:002 - 514
2019-11-09 14:00:552019-11-09 Dyskobolia Grodzisk Wlkp. — NKS Niepruszewo 14:00:5514:000 - 014
2019-11-09 16:00:262019-11-09 Suchary Suchy Las — Spójnia Strykowo 16:00:2616:006 - 214
2019-11-10 13:00:352019-11-10 Radwan Lubasz — Orzeł Granowo 13:00:3513:001 - 314

Kolejka 15

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-10-16 13:00:332019-10-16 Orkan Konarzewo — Radwan Lubasz 13:00:3313:001 - 115
2019-11-16 11:00:582019-11-16 KS Canarinhos Skórzewo — Błękitni Wronki 11:00:5811:001 - 115
2019-11-16 13:00:072019-11-16 Orkan Objezierze — LZS Wronczyn 13:00:0713:008 - 115
2019-11-16 13:00:402019-11-16 NKS Niepruszewo — Sparta Szamotuły 13:00:4013:003 - 115
2019-11-16 13:30:162019-11-16 Czarni Wróblewo — Złoci Złotkowo 13:30:1613:301 - 015
2019-11-16 14:00:452019-11-16 Sokół Duszniki — Suchary Suchy Las 14:00:4514:003 - 215
2019-11-17 14:00:042019-11-17 Orzeł Granowo — Promień Opalenica 14:00:0414:000 - 215
2019-11-17 14:00:112019-11-17 Spójnia Strykowo — Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 14:00:1114:000 - 115

Kolejka 16

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 17

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 18

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 19

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 20

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 21

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 22

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 23

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 24

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 25

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Kolejka 26

DataMeczGodzinaWynikiKolejka

Treningi w okresie zimowym:

DzieńGodzina
Poniedziałek20:00-21:30
Wtorek19:30-21:00
Czwartek19:00-20:00
Treningi odbywać się bedą: na Orliku w Skórzewie.