Seniorzy

Wygrana seniorów w kolejnym sparingu

2019-02-09
W sobotę 9 lutego seniorzy Canarinhos rozegrali kolejny mecz sparingowy w Baranowie, tym razem przeciwnikiem był zespół z wyższej ligi – NKS Niepruszewo. Tylko pierwsze 5 minut meczu to gra na utrzymanie piłki przez NKS, [...]

W sobotę 9 lutego seniorzy Canarinhos rozegrali kolejny mecz sparingowy w Baranowie, tym razem przeciwnikiem był zespół z wyższej ligi – NKS Niepruszewo.

Tylko pierwsze 5 minut meczu to gra na utrzymanie piłki przez NKS, a następnie to zawodnicy ze Skórzewa zdominowali plac gry, gdzie Bednarski z Ćwiertniakiem i Malinowskim rozdawali karty. W tej części meczu w 13 minucie Konopiński strzelił bramkę na 1:0 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza odsłona. Warto dodać że w wyjściowej jedenastce było 4 juniorów, którzy dobrze zaprezentowali się w tej części meczu.

Druga połowa nic nie zmieniła, a w składzie Canarinhos znaleźli się kolejni juniorzy i doświadczeni gracze. Po akcji Morkisa to zawodnik z Niepruszewa wpakował piłkę do własnej bramki i było 2:0 dla Canarinhos. Niestety w 65 minucie z boiska zszedł Bednarski i od tego momentu coś się zacięło, bo Niepruszewo strzeliło w 10 minut trzy bramki i było 3:2 dla NKS-u. Jednak to juniorzy Canarinhos w tym dniu wygrali ten mecz, bo do remisu doprowadził Paszkiewicz, a bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Konopiński.

Każdy zawodnik zagrał dobre spotkanie – wracający Dłużniewski, Ćwiertniak, Baranowski czy Drozdowski, który ma zasilić nasz zespół. Juniorzy pokazali, że w tej rundzie będą stanowić o sile zespołu. Canarinhos wygrali mecz za sprawą bramek zdobytych przez najmłodszych zawodników, a najlepszy na placu obok Bednarskiego był Konopiński oraz ze spokojem grający Dłużniewski i Banasiak.

Wojciech Rybarczyk & Angel

Mecz towarzyski
KS Canarinhos Skórzewo – NKS Niepruszewo   4:3 (1:0)

Bramki dla KS-u zdobyli: Konopiński[2], Paszkiewicz, samobójcza


Pierwszy sparing seniorów

2019-02-02
W pierwszym meczu sparingowym przed rundą wiosenną zespół seniorów Canarinhos pewnie pokonał Luboński KS, mecz odbył się 2 lutego w Baranowie. Cały mecz to spora przewaga w posiadaniu piłki zawodników Canarinhos, jednak już w 9 [...]

W pierwszym meczu sparingowym przed rundą wiosenną zespół seniorów Canarinhos pewnie pokonał Luboński KS, mecz odbył się 2 lutego w Baranowie.

Cały mecz to spora przewaga w posiadaniu piłki zawodników Canarinhos, jednak już w 9 minucie pierwszy wypad gości do ataku zakończył się golem, przy biernej postawie formacji obronnej. Można powiedzieć, że od tego momentu zawodnicy KS zaczęli grać jeszcze szybciej i tworzyli dogodne okazje do zmiany wyniku. W tym okresie gry dobrze prezentował się Bednarski, a bramkę w 24 minucie strzelił Baranowski.

Po wyrównaniu nadal było widać przewagę Canarinhos i kolejny incydent w 44 minucie dał bramkę Lubońskiemu. Po zmianie stron nic się nie zmieniło oprócz wyniku. Najpierw Bednarski ładnie uderzył zza pola karnego, a chwilę później Konopiński zdobył gola na 3:2 i tak już zostało do końcowego gwizdka sędziego.

Dobre spotkanie rozegrali przede wszystkim juniorzy powołani na ten mecz, a Bednarski pokazał, że może być liderem tego zespołu. Z juniorów najlepiej wypadł Konopiński, a w drugich 45 minutach na pozycji stopera grał Hubert Kaptur z rocznika 2003. W pierwszej połowie między słupkami stał Mateusz Bogaczyk, który jest jeszcze juniorem z rocznika 2002.

Angel

Mecz towarzyski
KS Canarinhos Skórzewo – Luboński KS   3:2 (1:2)

KS wystąpił w składzie (I połowa):
Bogaczyk, Morkis, Bałuta, Banasiak, Szymański, Drozdowicz, Baranowski, Kaczmarek, Ćwiertniak, Sobański, Bednarski

KS wystąpił w składzie (II połowa):
Głuchy, Kaptur, Banasiak, Bałuta, Wysoczański, Morkis, Konopiński, Paszkiewicz, Drozdowicz, Bednarski, Niewiadomski

Bramki dla KS-u zdobyli: Baranowski, Bednarski, Konopiński


Runda jesienna zakończona zwycięstwem

2018-11-18
W zaległym meczu seniorów zespół Canarinhos pokonał na wyjeździe ostatni zespół w grupie Poznańską 13 Poznań. Zgromadzone 15 punktów pozostawia mały niedosyt, gdyż były okazje do powiększenia tego dorobku, jednak zabrakło szczęścia lub doświadczenia w [...]

W zaległym meczu seniorów zespół Canarinhos pokonał na wyjeździe ostatni zespół w grupie Poznańską 13 Poznań. Zgromadzone 15 punktów pozostawia mały niedosyt, gdyż były okazje do powiększenia tego dorobku, jednak zabrakło szczęścia lub doświadczenia w młodym zespole Skórzewa.

Wojciech Rybarczyk & Angel

SKS 13 Poznań – KS Canarinhos Skórzewo   0:6 (0:2)


Seniorzy przełamali złą passę

2018-11-03
Seniorzy Canarinhos w meczu 12 kolejki pokonali Wartę Śrem 3:1! Zawodnicy Skórzewa pokazali potencjał na boisku o wiele większy, niż wskazywała by ich pozycja w tabeli. Bardzo dobry mecz zagrali wszyscy gracze KS-u, a bramki [...]

Seniorzy Canarinhos w meczu 12 kolejki pokonali Wartę Śrem 3:1! Zawodnicy Skórzewa pokazali potencjał na boisku o wiele większy, niż wskazywała by ich pozycja w tabeli. Bardzo dobry mecz zagrali wszyscy gracze KS-u, a bramki strzelali Kaczmarek, Myszczyszyn oraz Pawlak.

Wojciech Rybarczyk & Angel

KS Canarinhos Skórzewo – Warta Śrem   3:1 (1:1)

Bramki dla KS-u zdobyli: Kaczmarek, Myszczyszyn, Pawlak


MiejsceDrużynaMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki +Bramki -Punkty
1Sparta Szamotuły151032461533
2Błękitni Wronki15951511932
3NKS Niepruszewo15834292227
4Orkan Konarzewo15744322525
5Orkan Objezierze15735352424
6KS Canarinhos Skórzewo15735352824
7Złoci Złotkowo15726242423
8Promień Opalenica15636262321
9Dyskobolia Grodzisk Wlkp.15555241920
10Sokół Duszniki15627314320
11Suchary Suchy Las15528444517
12Spójnia Strykowo15447192616
13Czarni Wróblewo15447203616
14Radwan Lubasz15366254015
15Orzeł Granowo15429263914
16LZS Wronczyn15131119586

Kolejki 1-15

Kolejka 1

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-08-10 16:00:032019-08-10 Radwan Lubasz — Orkan Objezierze 16:00:0316:002 - 11
2019-08-15 11:00:572019-08-15 Złoci Złotkowo — Błękitni Wronki 11:00:5711:000 - 21
2019-08-15 15:00:422019-08-15 Promień Opalenica — Orkan Konarzewo 15:00:4215:000 - 01
2019-08-15 16:00:102019-08-15 Dyskobolia Grodzisk Wlkp. — Sokół Duszniki 16:00:1016:001 - 51
2019-08-15 16:00:262019-08-15 LZS Wronczyn — NKS Niepruszewo 16:00:2616:001 - 31
2019-08-15 16:00:372019-08-15 Suchary Suchy Las — Czarni Wróblewo 16:00:3716:003 - 01
2019-08-15 16:00:442019-08-15 Sparta Szamotuły — Spójnia Strykowo 16:00:4416:002 - 01
2019-09-25 17:00:202019-09-25 Orzeł Granowo — KS Canarinhos Skórzewo 17:00:2017:000 - 51

Kolejka 2

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-08-18 15:00:132019-08-18 Błękitni Wronki — Orzeł Granowo 15:00:1315:003 - 02
2019-08-18 15:00:382019-08-18 Sokół Duszniki — Sparta Szamotuły 15:00:3815:001 - 62
2019-08-18 15:00:422019-08-18 Złoci Złotkowo — Suchary Suchy Las 15:00:4215:003 - 32
2019-08-18 16:00:082019-08-18 Orkan Konarzewo — KS Canarinhos Skórzewo 16:00:0816:002 - 02
2019-08-18 16:00:342019-08-18 NKS Niepruszewo — Radwan Lubasz 16:00:3416:005 - 22
2019-08-18 17:00:072019-08-18 Czarni Wróblewo — Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 17:00:0717:001 - 12
2019-09-04 18:00:572019-09-04 Orkan Objezierze — Promień Opalenica 18:00:5718:002 - 02
2019-09-11 18:00:072019-09-11 Spójnia Strykowo — LZS Wronczyn 18:00:0718:001 - 12

Kolejka 3

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-08-23 17:00:202019-08-23 Sparta Szamotuły — Czarni Wróblewo 17:00:2017:006 - 03
2019-08-24 15:00:432019-08-24 KS Canarinhos Skórzewo — Orkan Objezierze 15:00:4315:004 - 03
2019-08-24 16:00:212019-08-24 Suchary Suchy Las — Błękitni Wronki 16:00:2116:006 - 73
2019-08-24 16:00:482019-08-24 Dyskobolia Grodzisk Wlkp. — Złoci Złotkowo 16:00:4816:000 - 13
2019-08-25 16:00:352019-08-25 Radwan Lubasz — Spójnia Strykowo 16:00:3516:002 - 33
2019-08-25 17:30:122019-08-25 Promień Opalenica — NKS Niepruszewo 17:30:1217:302 - 13
2019-09-04 17:45:032019-09-04 Orkan Konarzewo — Orzeł Granowo 17:45:0317:452 - 53
2019-09-04 18:00:572019-09-04 LZS Wronczyn — Sokół Duszniki 18:00:5718:002 - 03

Kolejka 4

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-08-31 15:00:262019-08-31 Błękitni Wronki — Orkan Konarzewo 15:00:2615:003 - 14
2019-08-31 15:00:492019-08-31 Sokół Duszniki — Radwan Lubasz 15:00:4915:003 - 14
2019-08-31 16:00:182019-08-31 NKS Niepruszewo — KS Canarinhos Skórzewo 16:00:1816:000 - 04
2019-09-01 12:00:142019-09-01 Orkan Objezierze — Orzeł Granowo 12:00:1412:004 - 24
2019-09-01 12:00:582019-09-01 Złoci Złotkowo — Sparta Szamotuły 12:00:5812:003 - 14
2019-09-01 17:30:052019-09-01 Spójnia Strykowo — Promień Opalenica 17:30:0517:303 - 24
2019-09-01 18:00:242019-09-01 Czarni Wróblewo — LZS Wronczyn 18:00:2418:001 - 14
2019-09-03 17:30:302019-09-03 Złoci Złotkowo — Sparta Szamotuły 17:30:3017:301 - 04

Kolejka 5

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-09-07 11:00:512019-09-07 KS Canarinhos Skórzewo — Spójnia Strykowo 11:00:5111:004 - 25
2019-09-07 16:00:152019-09-07 Promień Opalenica — Sokół Duszniki 16:00:1516:002 - 15
2019-09-07 16:00:532019-09-07 Sparta Szamotuły — Suchary Suchy Las 16:00:5316:004 - 05
2019-09-08 15:00:022019-09-08 Orzeł Granowo — NKS Niepruszewo 15:00:0215:001 - 25
2019-09-08 16:00:212019-09-08 Dyskobolia Grodzisk Wlkp. — Błękitni Wronki 16:00:2116:001 - 15
2019-09-11 18:00:482019-09-11 Orkan Objezierze — Orkan Konarzewo 18:00:4818:002 - 45
2019-09-25 17:00:272019-09-25 LZS Wronczyn — Złoci Złotkowo 17:00:2717:001 - 25
2019-11-24 13:00:252019-11-24 Radwan Lubasz — Czarni Wróblewo 13:00:2513:002 - 25

Kolejka 6

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-09-14 15:00:262019-09-14 Sokół Duszniki — KS Canarinhos Skórzewo 15:00:2615:000 - 46
2019-09-14 15:00:492019-09-14 Czarni Wróblewo — Promień Opalenica 15:00:4915:002 - 16
2019-09-14 15:00:552019-09-14 Błękitni Wronki — Orkan Objezierze 15:00:5515:000 - 16
2019-09-14 16:00:042019-09-14 Dyskobolia Grodzisk Wlkp. — Sparta Szamotuły 16:00:0416:000 - 26
2019-09-14 16:00:302019-09-14 Suchary Suchy Las — LZS Wronczyn 16:00:3016:003 - 36
2019-09-14 16:00:332019-09-14 Złoci Złotkowo — Radwan Lubasz 16:00:3316:004 - 16
2019-09-14 16:00:352019-09-14 NKS Niepruszewo — Orkan Konarzewo 16:00:3516:003 - 06
2019-09-15 17:00:162019-09-15 Spójnia Strykowo — Orzeł Granowo 17:00:1617:003 - 26

Kolejka 7

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-09-21 15:00:132019-09-21 Orkan Objezierze — NKS Niepruszewo 15:00:1315:001 - 17
2019-09-21 15:00:322019-09-21 KS Canarinhos Skórzewo — Czarni Wróblewo 15:00:3215:003 - 17
2019-09-21 16:00:192019-09-21 Promień Opalenica — Złoci Złotkowo 16:00:1916:001 - 27
2019-09-21 16:00:282019-09-21 Orkan Konarzewo — Spójnia Strykowo 16:00:2816:001 - 17
2019-09-21 16:00:592019-09-21 Sparta Szamotuły — Błękitni Wronki 16:00:5916:003 - 37
2019-09-22 15:00:512019-09-22 Radwan Lubasz — Suchary Suchy Las 15:00:5115:003 - 17
2019-09-22 15:00:572019-09-22 Orzeł Granowo — Sokół Duszniki 15:00:5715:001 - 17
2019-09-22 16:00:222019-09-22 LZS Wronczyn — Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 16:00:2216:000 - 47

Kolejka 8

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-09-28 15:00:062019-09-28 Suchary Suchy Las — Promień Opalenica 15:00:0615:002 - 38
2019-09-28 15:00:142019-09-28 Sparta Szamotuły — LZS Wronczyn 15:00:1415:006 - 18
2019-09-28 15:00:552019-09-28 Sokół Duszniki — Orkan Konarzewo 15:00:5515:002 - 48
2019-09-28 15:30:462019-09-28 Błękitni Wronki — NKS Niepruszewo 15:30:4615:304 - 08
2019-09-28 16:00:132019-09-28 Złoci Złotkowo — KS Canarinhos Skórzewo 16:00:1316:001 - 38
2019-09-28 16:00:412019-09-28 Dyskobolia Grodzisk Wlkp. — Radwan Lubasz 16:00:4116:008 - 08
2019-09-29 16:00:162019-09-29 Spójnia Strykowo — Orkan Objezierze 16:00:1616:001 - 28
2019-09-29 16:00:282019-09-29 Czarni Wróblewo — Orzeł Granowo 16:00:2816:003 - 38

Kolejka 9

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-10-05 15:00:122019-10-05 KS Canarinhos Skórzewo — Suchary Suchy Las 15:00:1215:006 - 39
2019-10-05 15:00:332019-10-05 Orkan Objezierze — Sokół Duszniki 15:00:3315:003 - 49
2019-10-05 16:00:032019-10-05 NKS Niepruszewo — Spójnia Strykowo 16:00:0316:001 - 09
2019-10-05 16:00:332019-10-05 LZS Wronczyn — Błękitni Wronki 16:00:3316:002 - 89
2019-10-05 16:00:472019-10-05 Promień Opalenica — Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 16:00:4716:000 - 09
2019-10-05 16:00:592019-10-05 Orkan Konarzewo — Czarni Wróblewo 16:00:5916:003 - 09
2019-10-06 14:00:102019-10-06 Radwan Lubasz — Sparta Szamotuły 14:00:1014:003 - 39
2019-10-06 15:00:262019-10-06 Orzeł Granowo — Złoci Złotkowo 15:00:2615:002 - 19

Kolejka 10

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-10-09 18:30:142019-10-09 Błękitni Wronki — Spójnia Strykowo 18:30:1418:300 - 010
2019-10-12 15:00:042019-10-12 Sparta Szamotuły — Promień Opalenica 15:00:0415:004 - 110
2019-10-12 15:00:532019-10-12 Sokół Duszniki — NKS Niepruszewo 15:00:5315:003 - 110
2019-10-12 15:00:572019-10-12 Złoci Złotkowo — Orkan Konarzewo 15:00:5715:004 - 110
2019-10-12 16:00:302019-10-12 Suchary Suchy Las — Orzeł Granowo 16:00:3016:004 - 010
2019-10-12 16:00:372019-10-12 LZS Wronczyn — Radwan Lubasz 16:00:3716:001 - 210
2019-10-13 16:00:262019-10-13 Czarni Wróblewo — Orkan Objezierze 16:00:2616:002 - 410
2020-03-07 15:00:282020-03-07 Dyskobolia Grodzisk Wlkp. — KS Canarinhos Skórzewo 15:00:2815:002 - 010

Kolejka 11

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-10-16 16:00:142019-10-16 Promień Opalenica — LZS Wronczyn 16:00:1416:006 - 111
2019-10-19 11:00:222019-10-19 KS Canarinhos Skórzewo — Sparta Szamotuły 11:00:2211:001 - 211
2019-10-19 15:00:232019-10-19 Orkan Objezierze — Złoci Złotkowo 15:00:2315:000 - 011
2019-10-19 15:00:412019-10-19 Orkan Konarzewo — Suchary Suchy Las 15:00:4115:004 - 211
2019-10-19 16:00:582019-10-19 NKS Niepruszewo — Czarni Wróblewo 16:00:5816:003 - 211
2019-10-20 14:00:342019-10-20 Radwan Lubasz — Błękitni Wronki 14:00:3414:001 - 111
2019-10-20 15:00:392019-10-20 Orzeł Granowo — Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 15:00:3915:002 - 311
2019-10-20 15:30:502019-10-20 Spójnia Strykowo — Sokół Duszniki 15:30:5015:301 - 111

Kolejka 12

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-10-26 15:00:222019-10-26 Sparta Szamotuły — Orzeł Granowo 15:00:2215:004 - 012
2019-10-26 15:00:242019-10-26 Czarni Wróblewo — Spójnia Strykowo 15:00:2415:001 - 012
2019-10-26 15:00:392019-10-26 Błękitni Wronki — Sokół Duszniki 15:00:3915:0010 - 112
2019-10-26 15:00:522019-10-26 Złoci Złotkowo — NKS Niepruszewo 15:00:5215:003 - 212
2019-10-26 15:00:522019-10-26 Dyskobolia Grodzisk Wlkp. — Orkan Konarzewo 15:00:5215:001 - 312
2019-10-26 15:00:572019-10-26 LZS Wronczyn — KS Canarinhos Skórzewo 15:00:5715:003 - 412
2019-10-27 14:00:222019-10-27 Suchary Suchy Las — Orkan Objezierze 14:00:2214:004 - 212
2019-10-27 14:00:512019-10-27 Radwan Lubasz — Promień Opalenica 14:00:5114:001 - 112

Kolejka 13

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-11-02 14:00:202019-11-02 Sokół Duszniki — Czarni Wróblewo 14:00:2014:001 - 313
2019-11-02 14:00:222019-11-02 Orkan Objezierze — Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 14:00:2214:001 - 113
2019-11-02 14:00:372019-11-02 Promień Opalenica — Błękitni Wronki 14:00:3714:001 - 313
2019-11-02 14:00:452019-11-02 Orkan Konarzewo — Sparta Szamotuły 14:00:4514:001 - 113
2019-11-02 14:00:552019-11-02 Nielba Wągrowiec — Suchary Suchy Las 14:00:5514:004 - 213
2019-11-02 15:00:292019-11-02 KS Canarinhos Skórzewo — Radwan Lubasz 15:00:2915:003 - 313
2019-11-03 14:00:122019-11-03 Orzeł Granowo — LZS Wronczyn 14:00:1214:005 - 113
2019-11-03 14:00:462019-11-03 Spójnia Strykowo — Złoci Złotkowo 14:00:4614:002 - 013

Kolejka 14

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-11-09 14:00:052019-11-09 LZS Wronczyn — Orkan Konarzewo 14:00:0514:000 - 514
2019-11-09 14:00:222019-11-09 Błękitni Wronki — Czarni Wróblewo 14:00:2214:005 - 114
2019-11-09 14:00:262019-11-09 Promień Opalenica — KS Canarinhos Skórzewo 14:00:2614:004 - 114
2019-11-09 14:00:322019-11-09 Sparta Szamotuły — Orkan Objezierze 14:00:3214:002 - 014
2019-11-09 14:00:532019-11-09 Złoci Złotkowo — Sokół Duszniki 14:00:5314:002 - 514
2019-11-09 14:00:552019-11-09 Dyskobolia Grodzisk Wlkp. — NKS Niepruszewo 14:00:5514:000 - 014
2019-11-09 16:00:262019-11-09 Suchary Suchy Las — Spójnia Strykowo 16:00:2616:006 - 214
2019-11-10 13:00:352019-11-10 Radwan Lubasz — Orzeł Granowo 13:00:3513:001 - 314

Kolejka 15

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-10-16 13:00:332019-10-16 Orkan Konarzewo — Radwan Lubasz 13:00:3313:001 - 115
2019-11-16 11:00:582019-11-16 KS Canarinhos Skórzewo — Błękitni Wronki 11:00:5811:001 - 115
2019-11-16 13:00:072019-11-16 Orkan Objezierze — LZS Wronczyn 13:00:0713:008 - 115
2019-11-16 13:00:402019-11-16 NKS Niepruszewo — Sparta Szamotuły 13:00:4013:003 - 115
2019-11-16 13:30:162019-11-16 Czarni Wróblewo — Złoci Złotkowo 13:30:1613:301 - 015
2019-11-16 14:00:452019-11-16 Sokół Duszniki — Suchary Suchy Las 14:00:4514:003 - 215
2019-11-17 14:00:042019-11-17 Orzeł Granowo — Promień Opalenica 14:00:0414:000 - 215
2019-11-17 14:00:112019-11-17 Spójnia Strykowo — Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 14:00:1114:000 - 115

Kolejka 16-30

Kolejka 16

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2020-03-14 00:00:052020-03-14 Sokół Duszniki — Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 00:00:0500:00-16
2020-03-14 00:00:102020-03-14 Czarni Wróblewo — Suchary Suchy Las 00:00:1000:00-16
2020-03-14 00:00:162020-03-14 Orkan Konarzewo — Promień Opalenica 00:00:1600:00-16
2020-03-14 00:00:182020-03-14 KS Canarinhos Skórzewo — Orzeł Granowo 00:00:1800:00-16
2020-03-14 00:00:192020-03-14 Błękitni Wronki — Złoci Złotkowo 00:00:1900:00-16
2020-03-14 00:00:312020-03-14 Orkan Objezierze — Radwan Lubasz 00:00:3100:00-16
2020-03-14 00:00:322020-03-14 NKS Niepruszewo — LZS Wronczyn 00:00:3200:00-16
2020-03-14 00:00:512020-03-14 Spójnia Strykowo — Sparta Szamotuły 00:00:5100:00-16

Kolejka 17

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2020-03-21 00:00:032020-03-21 Dyskobolia Grodzisk Wlkp. — Czarni Wróblewo 00:00:0300:00-17
2020-03-21 00:00:112020-03-21 Sparta Szamotuły — Sokół Duszniki 00:00:1100:00-17
2020-03-21 00:00:212020-03-21 LZS Wronczyn — Spójnia Strykowo 00:00:2100:00-17
2020-03-21 00:00:332020-03-21 Radwan Lubasz — NKS Niepruszewo 00:00:3300:00-17
2020-03-21 00:00:402020-03-21 Promień Opalenica — Orkan Objezierze 00:00:4000:00-17
2020-03-21 00:00:532020-03-21 Suchary Suchy Las — Złoci Złotkowo 00:00:5300:00-17
2020-03-21 00:00:562020-03-21 Orzeł Granowo — Błękitni Wronki 00:00:5600:00-17
2020-03-21 14:00:282020-03-21 KS Canarinhos Skórzewo — Orkan Konarzewo 14:00:2814:00-17

Kolejka 18

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2020-03-28 00:00:142020-03-28 Czarni Wróblewo — Sparta Szamotuły 00:00:1400:00-18
2020-03-28 00:00:292020-03-28 NKS Niepruszewo — Promień Opalenica 00:00:2900:00-18
2020-03-28 00:00:322020-03-28 Złoci Złotkowo — Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 00:00:3200:00-18
2020-03-28 00:00:432020-03-28 Spójnia Strykowo — Radwan Lubasz 00:00:4300:00-18
2020-03-28 00:00:442020-03-28 Błękitni Wronki — Suchary Suchy Las 00:00:4400:00-18
2020-03-28 00:00:572020-03-28 Orzeł Granowo — Orkan Konarzewo 00:00:5700:00-18
2020-03-28 00:00:582020-03-28 Sokół Duszniki — LZS Wronczyn 00:00:5800:00-18
2020-03-28 14:00:212020-03-28 KS Canarinhos Skórzewo — Orkan Objezierze 14:00:2114:00-18

Kolejka 19

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2020-04-04 00:00:032020-04-04 Orkan Konarzewo — Błękitni Wronki 00:00:0300:00-19
2020-04-04 00:00:062020-04-04 LZS Wronczyn — Czarni Wróblewo 00:00:0600:00-19
2020-04-04 00:00:072020-04-04 Radwan Lubasz — Sokół Duszniki 00:00:0700:00-19
2020-04-04 00:00:122020-04-04 Promień Opalenica — Spójnia Strykowo 00:00:1200:00-19
2020-04-04 00:00:222020-04-04 Orzeł Granowo — Orkan Objezierze 00:00:2200:00-19
2020-04-04 00:00:462020-04-04 Dyskobolia Grodzisk Wlkp. — Suchary Suchy Las 00:00:4600:00-19
2020-04-04 00:00:552020-04-04 Sparta Szamotuły — Złoci Złotkowo 00:00:5500:00-19
2020-04-04 11:00:182020-04-04 KS Canarinhos Skórzewo — NKS Niepruszewo 11:00:1811:00-19

Kolejka 20

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2020-04-11 00:00:062020-04-11 Suchary Suchy Las — Sparta Szamotuły 00:00:0600:00-20
2020-04-11 00:00:182020-04-11 Błękitni Wronki — Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 00:00:1800:00-20
2020-04-11 00:00:222020-04-11 NKS Niepruszewo — Orzeł Granowo 00:00:2200:00-20
2020-04-11 00:00:312020-04-11 Orkan Konarzewo — Orkan Objezierze 00:00:3100:00-20
2020-04-11 00:00:332020-04-11 Sokół Duszniki — Promień Opalenica 00:00:3300:00-20
2020-04-11 00:00:462020-04-11 Czarni Wróblewo — Radwan Lubasz 00:00:4600:00-20
2020-04-11 00:00:572020-04-11 Złoci Złotkowo — LZS Wronczyn 00:00:5700:00-20
2020-04-11 17:00:352020-04-11 Spójnia Strykowo — KS Canarinhos Skórzewo 17:00:3517:00-20

Kolejka 21

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2020-04-18 00:00:012020-04-18 Orzeł Granowo — Spójnia Strykowo 00:00:0100:00-21
2020-04-18 00:00:052020-04-18 Orkan Objezierze — Błękitni Wronki 00:00:0500:00-21
2020-04-18 00:00:102020-04-18 LZS Wronczyn — Suchary Suchy Las 00:00:1000:00-21
2020-04-18 00:00:142020-04-18 Orkan Konarzewo — NKS Niepruszewo 00:00:1400:00-21
2020-04-18 00:00:252020-04-18 Radwan Lubasz — Złoci Złotkowo 00:00:2500:00-21
2020-04-18 00:00:452020-04-18 Promień Opalenica — Czarni Wróblewo 00:00:4500:00-21
2020-04-18 00:00:542020-04-18 Sparta Szamotuły — Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 00:00:5400:00-21
2020-04-18 14:00:512020-04-18 KS Canarinhos Skórzewo — Sokół Duszniki 14:00:5114:00-21

Kolejka 22

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2020-04-22 00:00:482020-04-22 Złoci Złotkowo — Promień Opalenica 00:00:4800:00-22
2020-04-25 00:00:102020-04-25 Suchary Suchy Las — Radwan Lubasz 00:00:1000:00-22
2020-04-25 00:00:142020-04-25 NKS Niepruszewo — Orkan Objezierze 00:00:1400:00-22
2020-04-25 00:00:232020-04-25 Dyskobolia Grodzisk Wlkp. — LZS Wronczyn 00:00:2300:00-22
2020-04-25 00:00:302020-04-25 Spójnia Strykowo — Orkan Konarzewo 00:00:3000:00-22
2020-04-25 00:00:352020-04-25 Sokół Duszniki — Orzeł Granowo 00:00:3500:00-22
2020-04-25 00:00:412020-04-25 Błękitni Wronki — Sparta Szamotuły 00:00:4100:00-22
2020-04-25 16:00:212020-04-25 Czarni Wróblewo — KS Canarinhos Skórzewo 16:00:2116:00-22

Kolejka 23

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2020-05-02 00:00:042020-05-02 Orkan Konarzewo — Sokół Duszniki 00:00:0400:00-23
2020-05-02 00:00:072020-05-02 LZS Wronczyn — Sparta Szamotuły 00:00:0700:00-23
2020-05-02 00:00:162020-05-02 Orkan Objezierze — Spójnia Strykowo 00:00:1600:00-23
2020-05-02 00:00:282020-05-02 Radwan Lubasz — Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 00:00:2800:00-23
2020-05-02 00:00:352020-05-02 Promień Opalenica — Suchary Suchy Las 00:00:3500:00-23
2020-05-02 00:00:432020-05-02 NKS Niepruszewo — Błękitni Wronki 00:00:4300:00-23
2020-05-02 00:00:482020-05-02 Orzeł Granowo — Czarni Wróblewo 00:00:4800:00-23
2020-05-02 12:00:052020-05-02 KS Canarinhos Skórzewo — Złoci Złotkowo 12:00:0512:00-23

Kolejka 24

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2019-05-09 16:00:352019-05-09 Suchary Suchy Las — KS Canarinhos Skórzewo 16:00:3516:00-24
2020-05-09 00:00:002020-05-09 Spójnia Strykowo — NKS Niepruszewo 00:00:0000:00-24
2020-05-09 00:00:092020-05-09 Dyskobolia Grodzisk Wlkp. — Promień Opalenica 00:00:0900:00-24
2020-05-09 00:00:222020-05-09 Sokół Duszniki — Orkan Objezierze 00:00:2200:00-24
2020-05-09 00:00:262020-05-09 Sparta Szamotuły — Radwan Lubasz 00:00:2600:00-24
2020-05-09 00:00:342020-05-09 Błękitni Wronki — LZS Wronczyn 00:00:3400:00-24
2020-05-09 00:00:382020-05-09 Czarni Wróblewo — Orkan Konarzewo 00:00:3800:00-24
2020-05-09 00:00:542020-05-09 Złoci Złotkowo — Orzeł Granowo 00:00:5400:00-24

Kolejka 25

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2020-05-16 00:00:042020-05-16 Promień Opalenica — Sparta Szamotuły 00:00:0400:00-25
2020-05-16 00:00:092020-05-16 Orkan Objezierze — Czarni Wróblewo 00:00:0900:00-25
2020-05-16 00:00:292020-05-16 NKS Niepruszewo — Sokół Duszniki 00:00:2900:00-25
2020-05-16 00:00:292020-05-16 Orzeł Granowo — Suchary Suchy Las 00:00:2900:00-25
2020-05-16 00:00:482020-05-16 Spójnia Strykowo — Błękitni Wronki 00:00:4800:00-25
2020-05-16 00:00:502020-05-16 Orkan Konarzewo — Złoci Złotkowo 00:00:5000:00-25
2020-05-16 00:00:502020-05-16 Radwan Lubasz — LZS Wronczyn 00:00:5000:00-25
2020-05-16 12:00:562020-05-16 KS Canarinhos Skórzewo — Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 12:00:5612:00-25

Kolejka 26

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2020-05-23 00:00:062020-05-23 Czarni Wróblewo — NKS Niepruszewo 00:00:0600:00-26
2020-05-23 00:00:172020-05-23 LZS Wronczyn — Promień Opalenica 00:00:1700:00-26
2020-05-23 00:00:282020-05-23 Sokół Duszniki — Spójnia Strykowo 00:00:2800:00-26
2020-05-23 00:00:292020-05-23 Złoci Złotkowo — Orkan Objezierze 00:00:2900:00-26
2020-05-23 00:00:312020-05-23 Błękitni Wronki — Radwan Lubasz 00:00:3100:00-26
2020-05-23 00:00:382020-05-23 Suchary Suchy Las — Orkan Konarzewo 00:00:3800:00-26
2020-05-23 00:00:572020-05-23 Dyskobolia Grodzisk Wlkp. — Orzeł Granowo 00:00:5700:00-26
2020-05-23 16:00:302020-05-23 Sparta Szamotuły — KS Canarinhos Skórzewo 16:00:3016:00-26

Kolejka 27

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2020-05-30 00:00:092020-05-30 Orkan Konarzewo — Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 00:00:0900:00-27
2020-05-30 00:00:132020-05-30 Promień Opalenica — Radwan Lubasz 00:00:1300:00-27
2020-05-30 00:00:282020-05-30 NKS Niepruszewo — Złoci Złotkowo 00:00:2800:00-27
2020-05-30 00:00:352020-05-30 Orkan Objezierze — Suchary Suchy Las 00:00:3500:00-27
2020-05-30 00:00:372020-05-30 Sokół Duszniki — Błękitni Wronki 00:00:3700:00-27
2020-05-30 00:00:442020-05-30 Orzeł Granowo — Sparta Szamotuły 00:00:4400:00-27
2020-05-30 00:00:482020-05-30 Spójnia Strykowo — Czarni Wróblewo 00:00:4800:00-27
2020-05-30 12:00:542020-05-30 KS Canarinhos Skórzewo — LZS Wronczyn 12:00:5412:00-27

Kolejka 28

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2020-06-06 00:00:062020-06-06 Błękitni Wronki — Promień Opalenica 00:00:0600:00-28
2020-06-06 00:00:202020-06-06 Dyskobolia Grodzisk Wlkp. — Orkan Objezierze 00:00:2000:00-28
2020-06-06 00:00:222020-06-06 LZS Wronczyn — Orzeł Granowo 00:00:2200:00-28
2020-06-06 00:00:222020-06-06 Czarni Wróblewo — Sokół Duszniki 00:00:2200:00-28
2020-06-06 00:00:392020-06-06 Złoci Złotkowo — Spójnia Strykowo 00:00:3900:00-28
2020-06-06 00:00:432020-06-06 Sparta Szamotuły — Orkan Konarzewo 00:00:4300:00-28
2020-06-06 00:00:572020-06-06 Suchary Suchy Las — NKS Niepruszewo 00:00:5700:00-28
2020-06-07 17:00:302020-06-07 Radwan Lubasz — KS Canarinhos Skórzewo 17:00:3017:00-28

Kolejka 29

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2020-06-13 00:00:022020-06-13 Orkan Konarzewo — LZS Wronczyn 00:00:0200:00-29
2020-06-13 00:00:092020-06-13 Spójnia Strykowo — Suchary Suchy Las 00:00:0900:00-29
2020-06-13 00:00:202020-06-13 Orkan Objezierze — Sparta Szamotuły 00:00:2000:00-29
2020-06-13 00:00:282020-06-13 Sokół Duszniki — Złoci Złotkowo 00:00:2800:00-29
2020-06-13 00:00:462020-06-13 NKS Niepruszewo — Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 00:00:4600:00-29
2020-06-13 00:00:472020-06-13 Czarni Wróblewo — Błękitni Wronki 00:00:4700:00-29
2020-06-13 00:00:472020-06-13 Orzeł Granowo — Radwan Lubasz 00:00:4700:00-29
2020-06-13 11:00:562020-06-13 KS Canarinhos Skórzewo — Promień Opalenica 11:00:5611:00-29

Kolejka 30

DataMeczGodzinaWynikiKolejka
2020-06-20 00:00:012020-06-20 LZS Wronczyn — Orkan Objezierze 00:00:0100:00-30
2020-06-20 00:00:022020-06-20 Promień Opalenica — Orzeł Granowo 00:00:0200:00-30
2020-06-20 00:00:142020-06-20 Dyskobolia Grodzisk Wlkp. — Spójnia Strykowo 00:00:1400:00-30
2020-06-20 00:00:192020-06-20 Złoci Złotkowo — Czarni Wróblewo 00:00:1900:00-30
2020-06-20 00:00:282020-06-20 Radwan Lubasz — Orkan Konarzewo 00:00:2800:00-30
2020-06-20 00:00:342020-06-20 Sparta Szamotuły — NKS Niepruszewo 00:00:3400:00-30
2020-06-20 00:00:442020-06-20 Suchary Suchy Las — Sokół Duszniki 00:00:4400:00-30
2020-06-20 14:00:162020-06-20 Błękitni Wronki — KS Canarinhos Skórzewo 14:00:1614:00-30

Treningi w rundzie wiosennej:

DzieńGodzina
Treningi odbywać się bedą: na boisku trawiastym przy SP1 w Skórzewie.