Rocznik 2009

Porażka na zakończenie

2023-11-11
Gracze z rocznika 2009 w sobotę 11 listopada rozegrali swoje ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej, a przeciwnikiem była drużyna SIX AF Nowy Tomyśl. W pierwszych minutach spotkania zdecydowaną przewagę osiągnęli gospodarze, jednak to goście przed [...]

Gracze z rocznika 2009 w sobotę 11 listopada rozegrali swoje ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej, a przeciwnikiem była drużyna SIX AF Nowy Tomyśl.

W pierwszych minutach spotkania zdecydowaną przewagę osiągnęli gospodarze, jednak to goście przed przerwą zdobyli dwie bramki. Najpierw w 15 minucie, a później już w 19 minucie zawodnicy z Nowego Tomyśla trafiali do bramki Skórzewa po rzutach rożnych. Młodzi gracze Canarinhos mieli swoje okazje do zmiany wyniku, jednak po stracie bramek grali dużo słabiej.

Po zmianie stron w 55 minucie goście podwyższyli na 3:0, a gospodarze mieli swoich kilka świetnych okazji. Wykorzystali jedną i to wcale nie najlepszą. Bramkę honorową zdobył Rymaniak. Więcej goli w tym spotkaniu nie padło i podopieczni trenera Anioły musieli uznać wyższość rywala.

Było to ostatnie spotkanie zespołu rocznika 2009, bo z końcem listopada zespół zostaje rozwiązany. Wszystkim zawodnikom życzymy powodzenia w poszukiwaniu nowych piłkarskich wyzwań!

Angel

KS Canarinhos Skórzewo – SIX AF Nowy Tomyśl   1:3 (0:2)

KS wystąpił w składzie:
Żytkowiak – Ratajczak, Sadowski, Wójcik(C), Ćwirko – Kapłon, Sobkowski, Balanicki, Miśkiewicz, Kiepś – Pietrasik / Grali również: Bartkowiak, Rymaniak, Śliwiński

Bramkę dla Canarinhos zdobył: Rymaniak(70′)


Ostatni wyjazd rocznika 2009

2023-11-05
Ostatnie wyjazdowe spotkanie drużyny rocznika 2009 nie przyniosło punktów zawodnikom Canarinhos. W niedzielny poranek gracze Skórzewa rywalizowali z liderem I ligi – Poznańską 13 Poznań. Mimo, że pierwsze minuty meczu mogły napawać optymizmem, bo podopieczni [...]

Ostatnie wyjazdowe spotkanie drużyny rocznika 2009 nie przyniosło punktów zawodnikom Canarinhos. W niedzielny poranek gracze Skórzewa rywalizowali z liderem I ligi – Poznańską 13 Poznań.

Mimo, że pierwsze minuty meczu mogły napawać optymizmem, bo podopieczni trenera Anioły mocno zaatakowali gospodarzy, to trwało to niestety tylko kilka minut, do straty pierwszej bramki. W 8 minucie zawodnicy z Poznania objęli prowadzenie i już do końca meczu dominowali na placu gry. W pierwszej odsłonie gospodarze 6 razy pokonali Bartkowiaka i ze strony gości nie wyglądało to dobrze.

Po zmianie stron na szczęście młodzi piłkarze Canarinhos zagrali nieco lepiej, momentami odważniej atakowali na bramkę Trzynastki, nie mając nic do stracenia. Honorowe trafienie zaliczył Kapłon, który w sytuacji sam na sam przelobował bramkarza gospodarzy. Jednak nie byłoby okazji do zdobycia gola, gdyby nie świetne podanie Miśkiewicza, który w środku pola był nieustępliwy i bardzo dobrze sobie radził z silnymi rywalami.

Angel

Poznańska 13 Poznań – KS Canarinhos Skórzewo   8:1 (6:0)

KS wystąpił w składzie:
Bartkowiak – Rymaniak, Żytkowiak, Wójcik(C), Ćwirko – Kapłon, Sobkowski, Ratajczak, Balanicki, Kiepś – Miśkiewicz / Grali również: Śliwiński, Pietrasik

Bramkę dla Canarinhos zdobył: Kapłon(60′)


Dwie bramki Kapłona w meczu z GES Poznań

2023-10-28
W sobotni, deszczowy poranek, drużyna Canarinhos z rocznika 2009 podejmowała na własnym boisku zespół GES Poznań. To goście byli zdecydowanym faworytem tego spotkania, ale podopieczni trenera Anioły zagrali dobre spotkanie. W pierwszej części gracze Skórzewa [...]

W sobotni, deszczowy poranek, drużyna Canarinhos z rocznika 2009 podejmowała na własnym boisku zespół GES Poznań. To goście byli zdecydowanym faworytem tego spotkania, ale podopieczni trenera Anioły zagrali dobre spotkanie.

W pierwszej części gracze Skórzewa prezentowali się zdecydowanie lepiej niż w pierwszym meczu tych drużyn, bo stworzyli sobie kilka dobrych okazji, aby zagrozić bramce gości. Rywale jednak bezlitośnie wykorzystywali błędy w defensywie Canarinhos i przed przerwą 4 razy trafili do siatki.

Po zmianie stron GES szybko podwyższył prowadzenie i istniało ryzyko, że gospodarze spuszczą głowy i skończy się to fatalnie. Jednak tego dnia na szczęście się to nie stało i zawodnicy KS-u dzielnie walczyli. Co prawda goście łącznie strzelili 7 goli, ale młodzi piłkarze Canarinhos również tego dnia trafiali do siatki rywala. Dwukrotnie ta sztuka udała się Kapłonowi, najpierw po świetnym doskoku zespołu do wysokiego pressingu, a później po dobrej akcji i kapitalnym dograniu Kiepsia. Kapłon mógł nawet strzelić hat-tricka, ale przy trzeciej okazji nieczysto trafił w futbolówkę.

Mimo, że to rywale z Poznania byli zespołem lepszym i zasłużenie zwyciężyli, to gospodarze mogli wracać do domów z podniesioną głową, bo tego dnia byli zaangażowani na boisku i w starciach z przeciwnikiem nikt nogi nie odstawiał.

Angel

KS Canarinhos Skórzewo – GES Poznań   2:7 (0:4)

KS wystąpił w składzie:
Bartkowiak – Rymaniak, Sadowski, Wójcik(C), Ratajczak – Kapłon, Sobkowski, Żytkowiak, Miśkiewicz, Kiepś – Pietrasik / Grał również: Śliwiński

Bramki dla Canarinhos zdobył: Kapłon[2](64′, 69′)


Wygrana rocznika 2009

2023-10-22
W deszczową niedzielę gracze z rocznika 2009 rywalizowali w Komornikach, gdzie mierzyli się z drużyną Orłów. W pierwszym spotkaniu tych drużyn dość niespodziewanie to zespół z Komornik zwyciężył, więc młodzi piłkarze Canarinhos byli żądni rewanżu. [...]

W deszczową niedzielę gracze z rocznika 2009 rywalizowali w Komornikach, gdzie mierzyli się z drużyną Orłów. W pierwszym spotkaniu tych drużyn dość niespodziewanie to zespół z Komornik zwyciężył, więc młodzi piłkarze Canarinhos byli żądni rewanżu.

Od pierwszej minuty goście ze Skórzewa dominowali na placu gry, czego udokumentowaniem był gol Miśkiewicza w 7 minucie. Zdecydowanie dłużej utrzymywali się przy piłce podopieczni trenera Anioły, niestety zawodziła skuteczność. Pod koniec pierwszej połowy gospodarze mocniej zaatakowali, ale wynik się nie zmienił.

Po zmianie stron gra nieco się wyrównała, ale zawodnicy Canarinhos mieli optyczną przewagę. W końcu w 70 minucie Żytkowiak podwyższył prowadzenie. Wydawało się, że jest po meczu, ale chwilę później po błędzie w defensywie Canarinhos, gospodarze strzelili kontaktowego gola i do końca meczu było nerwowo.

Jednak ostatecznie to Canarinhos zwyciężyli i w dobrych humorach wracali do domów!

Angel

Orły Komorniki – KS Canarinhos Skórzewo   1:2 (0:1)

KS wystąpił w składzie:
Żytkowiak – Sadowski, Sutherland, Wójcik, Ćwirko – Kapłon, Sobkowski, Balanicki, Kiepś – Miśkiewicz / Grali również: Bartkowiak, Rymaniak, Śliwiński, Pietrasik

Bramki dla Canarinhos zdobyli: Miśkiewicz(7′), Żytkowiak(70′)


Porażka w meczu z Wielkopolską

2023-10-15
W niedzielę 15 października zawodnicy z rocznika 2009 swój mecz rozgrywali w Plewiskach, a rywalem była drużyna – Wielkopolska Komorniki. Pierwsza odsłona była dobra w wykonaniu graczy Canarinhos, którzy optycznie przeważali na placu gry, jednak [...]

W niedzielę 15 października zawodnicy z rocznika 2009 swój mecz rozgrywali w Plewiskach, a rywalem była drużyna – Wielkopolska Komorniki. Pierwsza odsłona była dobra w wykonaniu graczy Canarinhos, którzy optycznie przeważali na placu gry, jednak nie udokumentowali tego bramką.

Po zmianie stron, wydawało się, że gol dla Skórzewa to tylko kwestia czasu, jednak to gospodarze w 50 minucie strzelili na 1:0. Kolejne minuty to próba odrabiania strat, jednak młodzi piłkarze KS-u tego dnia gole nie zdobyli, a rywali pod koniec meczu trafili jeszcze dwukrotnie.

Angel

Wielkopolska Komorniki – KS Canarinhos Skórzewo   3:0 (0:0)

KS wystąpił w składzie:
Bartkowiak – Sadowski, Sutherland, Wójcik(C), Ćwirko – Kiepś, Sobkowski, Żytkowiak, Balanicki, Miśkiewicz – Śliwiński / Grali również: Kapłon, Pietrasik


 

.

DzieńGodzina
Treningi odbywać się bedą: .