Rocznik 2009

Ostatni sprawdzian trampkarzy

2023-03-18
W sobotę 18 marca podopieczni trenera Anioły rozegrali ostatni sparing przed rundą wiosenną. Na boisku w Szreniawie zmierzyli się z drużyną Wielkopolska Komorniki. Niestety na mecz pojechali w mocno okrojonym składzie, jednak kilka razy pokazali [...]

W sobotę 18 marca podopieczni trenera Anioły rozegrali ostatni sparing przed rundą wiosenną. Na boisku w Szreniawie zmierzyli się z drużyną Wielkopolska Komorniki.

Niestety na mecz pojechali w mocno okrojonym składzie, jednak kilka razy pokazali ładne akcje ofensywne, jednak popełnili też sporo prostych błędów, których miejmy nadzieję unikać będą w ligowych zmaganiach.

Angel

Judo na treningach rocznika 2009

2023-02-28
Od początku grudnia w każdy poniedziałek, zawodnicy rocznika 2009 uczestniczyli w zajęciach z judo, jako uzupełnienie jednostki treningowej. Podczas zajęć młodzi piłkarze Canarinhos mieli okazję doskonalić przewroty, pady itp., poznali podstawowe tajniki judo oraz mieli [...]

Od początku grudnia w każdy poniedziałek, zawodnicy rocznika 2009 uczestniczyli w zajęciach z judo, jako uzupełnienie jednostki treningowej. Podczas zajęć młodzi piłkarze Canarinhos mieli okazję doskonalić przewroty, pady itp., poznali podstawowe tajniki judo oraz mieli w formie zabawowej i rywalizacji treningi siłowe. Treningi były bardzo ciekawe i na pewno pomogą w rywalizacji na boisku piłkarskim.

Dziękujemy Pani Emmanueli za profesjonalne prowadzenie zajęć!

Angel

Kolejny sprawdzian trampkarzy

2023-02-19
W niedzielne południe trampkarze Canarinhos udali się do Popowa, aby zmierzyć się w meczu towarzyskim z drużyną Błękitnych Wronki. Był to kolejny sprawdzian przed rundą wiosenną, jednak tym razem występ podopiecznych trenera Anioły był mało [...]

W niedzielne południe trampkarze Canarinhos udali się do Popowa, aby zmierzyć się w meczu towarzyskim z drużyną Błękitnych Wronki.

Był to kolejny sprawdzian przed rundą wiosenną, jednak tym razem występ podopiecznych trenera Anioły był mało udany. Wiele niecelnych podań, błędy w defensywie, zła decyzyjność i zbyt mała agresja w grze defensywnej sprawiły, że to gospodarze zdecydowanie zwyciężyli. Mimo kilku świetnych okazji do zdobycia goli, młodzi piłkarze Skórzewa tego dnia nie potrafili pokonać bramkarza gospodarzy. Było to jednak kolejne cenne doświadczenie dla młodych piłkarzy Canarinhos, co jest bardzo ważne w prawidłowym rozwoju.

Dziękujemy drużynie Błękitnych za świetny sprawdzian!

Mamy nadzieję, że za 5 tygodni gracze KS-u będą zdecydowanie skuteczniejsi, bo w pierwszym meczu rundy wiosennej zagrają właśnie z ekipą z Wronek.

Angel

Ostatni dzień obozu

2023-02-10
Jeszcze kilka dni temu ferie zimowe były na półmetku i rozpoczynał się obóz zimowy dla zawodników Canarinhos. Jednak ferie dobiegają końca i tym samym piłkarskie zgrupowanie graczy Skórzewa z roczników 2006/07, 2009 i 2011. Był [...]

Jeszcze kilka dni temu ferie zimowe były na półmetku i rozpoczynał się obóz zimowy dla zawodników Canarinhos. Jednak ferie dobiegają końca i tym samym piłkarskie zgrupowanie graczy Skórzewa z roczników 2006/07, 2009 i 2011. Był czas na treningi, mini-turnieje, wspólne integracje, regenerację i mecze sparingowe, w większości bardzo udane dla młodych piłkarzy Skórzewa.

Na facebook’a zapraszamy na obszerną relację zdjęciową.

Powrót z obozu planowany jest na sobotę 11 lutego, w godzinach przedpołudniowych. O dokładnej godzinie przyjazdu będą informować trenerzy prowadzący.

Angel

Obóz w Licheniu na półmetku

2023-02-08
Młodzi piłkarze Canarinhos od niedzieli przebywają na zgrupowaniu w Licheniu Starym. Codziennie trenerzy serwują zawodnikom Skórzewa porcję jednostek treningowych, ale oczywiście nie zapominają o zajęciach integracyjnych, a także o relaksie na basenie i w jacuzzi. [...]

Młodzi piłkarze Canarinhos od niedzieli przebywają na zgrupowaniu w Licheniu Starym. Codziennie trenerzy serwują zawodnikom Skórzewa porcję jednostek treningowych, ale oczywiście nie zapominają o zajęciach integracyjnych, a także o relaksie na basenie i w jacuzzi.

Angel

Treningi w okresie zimowym

DzieńGodzina
Poniedziałek19:00-20:30
Środa18:30-20:00
Czwartek17:00-18:30
Treningi odbywać się bedą: w poniedziałek w hali SP2 Plewiska, w środę w hali SP Dopiewo, w czwartek na Orliku przy ul. Żonkilowej.