Wygrana seniorów po ciężkim boju
Seniorzy Canarinhos po 6 wygranych meczach doznali porażki na własnym boisku ze Spartą Szamotuły, a w sobotę 26 października pojechali na bardzo niewygodny teren do Wronczyna. Mecze z miejscowym zespołem nigdy nie układały się dobrze, jednak w tym sezonie Canarinhos grają tylko dla siebie i własnej satysfakcji, a operacja awans wywieszona przez przybyłych kibiców na mecz tylko wprowadza mobilizację, że ktoś się interesuje tym zespołem.
Można powiedzieć, że w tym ciężkim meczu czegoś zabrakło, bo gracze Canarinhos w bólach wygrali 4:3, a gra była słaba i nerwowa końcówka po czerwonej kartce dla Majewskiego. Jednak to zawodnicy Skórzewa zdobyli trzy punkty i nadal są w grze o awans.
Pozytywnie można powiedzieć, że Kazmierczak zagrał na swoim poziomie oraz Baranowski, który ostatnie mecze gra bardzo dobrze. W tym spotkaniu był jeden wojownik, któremu należy się szacunek – Jakub Sobański zrobił swoją robotę i okrasił to bramką na wagę trzech punktów.
W Skórzewie rodzi się zespół wojowników i ludzi, którzy chcą być w takim zespole i dać z siebie co najlepsze.
Wojciech Rybarczyk & Angel
LZS Wronczyn – KS Canarinhos Skórzewo 3:4 (1:2)
Bramki dla KS-u zdobyli: Kaźmierczak, Pawlak, Kurdzieko, Sobański