Rocznik 2010

Weekendowe wyniki

2024-06-16
Zapraszamy do zapoznania się z wynikami meczów najstarszych zespołów Canarinhos!

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami meczów najstarszych zespołów Canarinhos!


Zimny prysznic na inaugurację

2024-04-13
W sobotni poranek 13 kwietnia, drużyna trampkarzy młodszych  zainaugurowała rozgrywki w II lidze okręgowej WZPN. Spotkanie dla podopiecznych trenera Huchwajdy powinno ułożyć się bardzo korzystnie już w pierwszej minucie meczu. Do sytuacji „sam na sam” [...]

W sobotni poranek 13 kwietnia, drużyna trampkarzy młodszych  zainaugurowała rozgrywki w II lidze okręgowej WZPN.

Spotkanie dla podopiecznych trenera Huchwajdy powinno ułożyć się bardzo korzystnie już w pierwszej minucie meczu. Do sytuacji „sam na sam” z bramkarzem Lipna doszedł napastnik Canarinhos, ale nieznacznie spudłował. Niestety, ale stare piłkarskie powiedzenie, że „niewykorzystane sytuacje się mszczą” sprawdziło się kilka minut później. Brak komunikacji i zrozumienia pomiędzy stoperami, a bramkarzem, sprytnie wykorzystuje, najlepszy jak się później okazuje oraz autor pięciu goli w tym meczu, zawodnik gospodarzy który umieszcza piłkę w siatce Skórzewa.

Kolejne minuty spotkania to zdecydowana przewaga i strzelone dwa gole piłkarzy ze Stęszewa. W pierwszej połowie, jak i w drugiej połowie, w szeregach Canarinhos panuje wielki chaos. Brak pomysłu i koncepcji na grę w piłkę nożną, a przede wszystkim brak jakiejkolwiek chęci walki. Światełko w tunelu pojawiło się w 39 minucie. Przebojową i indywidualną akcję przeprowadził Furgała. Zawodnik ze Skórzewa minął trzech przeciwników, położył bramkarza gospodarzy i wyłożył piłkę „na tacy” Miłkowskiemu, który trafił do pustej bramki.

Obraz gry w drugiej połowie to jeszcze większa przewaga grających twardo i mądrze gospodarzy, na dużym i świetnie przygotowanym do meczu boisku. Przeciwnik dłużej utrzymywał się przy piłce, wyprowadzał mnóstwo akcji ofensywnych i stworzył wiele sytuacji bramkowych. Trzy z nich zakończyły się kolejnymi golami.

Czasami zdarzają się takie mecze, że nic nie wychodzi. Mamy nadzieję, że taki właśnie gracze Canarinhos mają już za sobą!

Przemko & Angel

KS Lipno Stęszew – KS Canarinhos Skórzewo   6:1 (3:1)

KS wystąpił wystąpił w składzie:
Kochan – Rządkowski, Stuermer, Kubiak(C), Kowalski – Maj, Pieczyński, Seifert, Słabolepszy, Woźniak – Miłkowski / Grali również: Barcik, Furgała, Kurkowski, Lewandowski, Matłoka, Michałowski

Bramkę dla KS Canarinhos zdobył: Miłkowski(39′)


Udany tydzień trampkarzy

2024-04-06
W środę 3 kwietnia trampkarze młodsi z rocznika 2010, w ramach treningu, rozegrali mecz towarzyski z drużyną GKS Dopiewo. Przerwa świąteczna wpłynęła bardzo pozytywnie na wszystkich młodych piłkarzy Canarinhos. Od początku meczu, widać było duże [...]

W środę 3 kwietnia trampkarze młodsi z rocznika 2010, w ramach treningu, rozegrali mecz towarzyski z drużyną GKS Dopiewo. Przerwa świąteczna wpłynęła bardzo pozytywnie na wszystkich młodych piłkarzy Canarinhos. Od początku meczu, widać było duże zaangażowanie, nieustępliwość i wolę walkę. Podopieczni trenera Huchwajdy dyktowali warunki na całym boisku, dłużej utrzymując się przy piłce.

Ozdobą meczu był niesamowity gol, z gatunku „powiesić w ramce na ścianie”, strzelony przez Xawerego Słabolepszego. Zawodnik ze Skórzewa zdecydował się na atomowe uderzenie lewą nogą z 30 metrów, po którym piłka wpadła w samo okienko bramki GKS-u. Takiej bramki mógłby pozazdrościć sam Brazylijczyk Roberto Carlos, grający kiedyś w Realu Madryt i słynący z takich przepięknych goli.

Mecz towarzyski
GKS Dopiewo – KS Canarinhos Skórzewo   1:3 (0:2)

KS wystąpił w składzie:
Kochan – Rządkowski (C), Stuermer, Kubiak, Kowalski – Furgała, Pieczyński, Seifert, Słabolepszy, Woźniak, Miłkowski / Grali również: Barcik, Kruk, Lewandowski, Maj, Marciniak, Mariak, Michałowski.

Bramki dla Canarinhos zdobyli: Miłkowski(18′), Słabolepszy(25′), Kowalski(70′)


W sobotę 6 kwietnia, podopieczni trenera Huchwajda rozegrali mecz sparingowy z drużyną UKS Śrem. Przez cały mecz zawodnicy ze Skórzewa dominowali na boisku tworząc wiele ciekawych sytuacji ofensywnych. Na uwagę zasługują dwa perfekcyjnie wykonane rzuty rożne przez Seiferta, po których gole z główki strzelili Miłkowski i Rządkowski. Do siatki bramki rywali trafił również Seifert, który po indywidualnej akcji oddał techniczny i nie do obrony strzał.

Trzeba przyznać, że ostatnio rozegrane mecze towarzyskie i treningi były bardzo wartościowe dla całej drużyny. Trener mógł sprawdzić zawodników na różnych pozycjach. Gracze Canarinhos bardzo ciężko pracowali i chwała im za to. Mamy nadzieję, że zbliżające się rozgrywki WZPN będą dla nich udane.

PrzemKo & Angel

Mecz towarzyski
UKS Śrem – KS Canarinhos Skórzewo   0:6 (0:3)

KS wystąpił w składzie:
Kochan – Barcik, Rządkowski, Kubiak(C), Kowalski – Słabolepszy, Seifert, Pieczyński, Kruk, Woźniak – Miłkowski / Grali również: Furgała, Kurkowski, Lewandowski, Maj, Michałowski

Bramki dla Canarinhos zdobyli: Miłkowski(20′), Słabolepszy(27′), Seifert(32′), samobójcza(57′), Kruk(59′), Rządkowski(75′)


Druga połowa słabsza od pierwszej

2024-03-17
W niedzielę 17 marca podopieczni trenera Huchwajdy, rozegrali mecz sparingowy w Środzie Wielkopolskiej z drużyną Polonii. Pierwsza połowa meczu przebiegała pod nieznaczne dyktando miejscowej drużyny. Rezultatem były dwa stracone gole przez zawodników Skórzewa. Przełamanie i [...]

W niedzielę 17 marca podopieczni trenera Huchwajdy, rozegrali mecz sparingowy w Środzie Wielkopolskiej z drużyną Polonii.

Pierwsza połowa meczu przebiegała pod nieznaczne dyktando miejscowej drużyny. Rezultatem były dwa stracone gole przez zawodników Skórzewa. Przełamanie i przebudzenie nastąpiło w 29 minucie, kiedy po perfekcyjnym wykonanym rzucie rożnym Kubiaka, najprzytomniej w polu karnym zachował się Słabolepszy, kierując głową piłkę do siatki rywali. Gol kontaktowy wpłynął bardzo pozytywnie na ekipę Canarinhos. Drużyna zaczęła walczyć, grać zespołowo, biegać po całym boisku i w stronę bramki przeciwnika kierowane były składnie budowane akcje. W 33 minucie Kubiak zagrał prostopadłą piłkę do Seiferta, który zdecydował się na niesygnalizowany i silny strzał zza pola karnego, po którym piłka wylądowała pod poprzeczką bramki Polonii. Niewątpliwie był to gol z gatunku „stadiony świata”. W 36 minucie bramkę strzelił Furgała, wykorzystując precyzyjne podanie z głębi pola od Seiferta.

O drugiej połowie młodzi piłkarze Canarinhos chcieliby jak najszybciej zapomnieć. W grę młodych piłkarzy Skórzewa wkradło się mnóstwo błędów, nieporadności i brak ogólnej komunikacji. Ale taka jest piłka nożna, więc na pewno był to bardzo wartościowy mecz sparingowy, z którego wyciągną wnioski.

PrzemKo & Angel

Mecz towarzyski
Polonia Środa Wielkopolska – KS Canarinhos Skórzewo   8:3 (2:3)

KS wystąpił w składzie:
Kochan – Furgała, Kowalski, Słabolepszy, Matłoka – Kurkowski, Kubiak(C), Pieczyński, Maj – Seifert, Kruk / Grali również: Mariak, Michałowski, Lewandowski, Ratajczak

Bramki dla Canarinhos zdobyli: Słabolepszy(29′), Seifert(33′), Furgała(36′)


Strzelecki popis Canarinhos 2010

2024-03-01
W piątkowy wieczór 1 marca, przygotowujący się do rozgrywek wiosennych, trampkarze młodsi C2, rozegrali mecz sparingowy z drużyną Chrobry Gniezno. Pierwsza połowa meczu nie zapowiadała aż tak wysokiego wyniku końcowego i fantastycznego popisu strzeleckiego młodych [...]

W piątkowy wieczór 1 marca, przygotowujący się do rozgrywek wiosennych, trampkarze młodsi C2, rozegrali mecz sparingowy z drużyną Chrobry Gniezno.

Pierwsza połowa meczu nie zapowiadała aż tak wysokiego wyniku końcowego i fantastycznego popisu strzeleckiego młodych piłkarzy Canarinhos. Pomimo szybkich i szalonych ofensywnych akcji z obu stron, na boisku panował wielki chaos. Dużo niecelnych podań, strzałów i nie potrzebnych strat. W 23 minucie meczu, bardzo aktywny tego wieczoru Woźniak, otworzył wynik spotkania. Zawodnicy Canarinhos poszli za ciosem i w ciągu kolejnych 2 minut dołożyli dwie bramki. Ich autorem był Woźniak, który tym samym skompletował klasycznego hat-tricka.

Druga połowa to całkowita dominacja podopiecznych trenera Huchwajdy, którzy bardzo skutecznie wykorzystali licznie konstruowane akcje. Na listę strzelców wpisali się Kurkowski, Słabolepszy, Miłkowski, Matłoka, Woźniak i Kruk.

PrzemKo & Angel

Mecz towarzyski
Chrobry Gniezno – KS Canarinhos Skórzewo   0:9 (0:3)

KS wystąpił w składzie:
Kochan – Kowalski, Rządkowski(C), Słabolepszy, Barcik – Furgała, Kubiak, Pieczyński, Woźniak, Maj – Miłkowski / Grali również: Mariak, Lewandowski, Kruk, Kurkowski, Matłoka

Bramki dla Canarinhos zdobyli: 23’ 0:1 Woźniak[4](23′, 24′, 25′, 66′), Kurkowski(48′), Słabolepszy(53′), Matłoka(60′), Miłkowski(65′), Kruk(77′)


Treningi w rundzie wiosennej:

DzieńGodzina
Wtorek17:30-19:00
Środa18:00-20:00
Piątek17:30-19:00
Treningi odbywać się bedą: na boisku przy SP1 w Skórzewie.