Rocznik 2018

Kolejny występ rocznika 2018 w turnieju Red Box!

2024-06-09
W niedzielę 9 czerwca zawodnicy Canarinhos z rocznika 2018 dzielnie rywalizowali w turnieju Red Box w Złotkowie. Na świetnie przygotowanej murawie młodzi piłkarze Skórzewa rywalizowali w formule 4+0. Canarinhos podzieleni na dwa zespoły, rywalizowali z [...]
W niedzielę 9 czerwca zawodnicy Canarinhos z rocznika 2018 dzielnie rywalizowali w turnieju Red Box w Złotkowie. Na świetnie przygotowanej murawie młodzi piłkarze Skórzewa rywalizowali w formule 4+0. Canarinhos podzieleni na dwa zespoły, rywalizowali z drużynami m.in. Akademii Red Box, Akademii Reissa, SF Luboń czy Champion Rokietnica.

Duża dawka radości, mnóstwo czasu spędzonego na boisku oraz ogrom zdobytych bramek – to rezultat niedzielnego turnieju. Brawa dla wszystkich zawodników!

Filip Krawczyk & Angel

Intensywne granie rocznika 2018

2024-05-26
Bardzo intensywny weekend za skrzatami z rocznika 2018. W piątek 24 maja mieli okazję gościć zaprzyjaźnione drużyny Wilków Dąbrówka oraz Clescevii Kleszczewo. Równocześnie na 4 boiskach obywały się emocjonujące mecze. Każdej z drużyn należą się [...]
Bardzo intensywny weekend za skrzatami z rocznika 2018. W piątek 24 maja mieli okazję gościć zaprzyjaźnione drużyny Wilków Dąbrówka oraz Clescevii Kleszczewo. Równocześnie na 4 boiskach obywały się emocjonujące mecze. Każdej z drużyn należą się ogromne brawa za determinację, zaangażowanie oraz rywalizację w duchu fair play!

Natomiast już dwa dni później, w niedzielę 26 maja młodzi Canarinhos wybrali się do Lubonia na turniej WZPN. Po raz kolejny mierzyli się z rok starszymi zawodnikami. Pomimo upału, każdy dał z siebie wszystko. Gracze Skórzewa dzielnie walczyli o każdą piłkę, mimo gorszych warunków fizycznych byli nieustępliwi, za co należą się im ogromne brawa!

Bardzo dziękujemy rodzicom za wsparcie oraz świetną fotorelacje!

Filip Krawczyk & Angel

Turniej rocznika 2018

2024-05-19
W sobotę 18 maja najmłodsi adepci Canarinhos z rocznika 2018 udali się do Złotkowa, na turniej organizowany przez Red Box.  Zmierzyli się ten z 6 zespołami. Każdy mecz trwał po 10 minut. Grad goli, fantastyczna [...]

W sobotę 18 maja najmłodsi adepci Canarinhos z rocznika 2018 udali się do Złotkowa, na turniej organizowany przez Red Box.  Zmierzyli się ten z 6 zespołami. Każdy mecz trwał po 10 minut.

Grad goli, fantastyczna atmosfera, gra w duchu fair play – tak w skrócie można podsumować ten turniej. Olbrzymie gratulacje dla młodych zawodników Skórzewo, którzy dali z siebie wszystko i zaprezentowali się fantastycznie, brawo!

Mariusz Matouszek & Angel

Kolejne pojedynki rocznika 2018

2024-05-11
W sobotę 11 maja najmłodsi Canarinhos z rocznika 2018/2019 wzięli udział w turnieju Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej dla rocznika 2017, na świetnie przygotowanym boisku w Stęszewie. Canarinhos mierzyli się z zespołami z Komornik, Stęszewa, Lubonia [...]
W sobotę 11 maja najmłodsi Canarinhos z rocznika 2018/2019 wzięli udział w turnieju Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej dla rocznika 2017, na świetnie przygotowanym boisku w Stęszewie. Canarinhos mierzyli się z zespołami z Komornik, Stęszewa, Lubonia oraz Wiary Lecha z Poznania.

Każdy z zawodników Skórzewa przebywał na boisku ponad 60 minut, zdobywając przy tym kolejne doświadczenie. Zawodnikom KS-u gratulujemy świetnego występu, a przeciwnikom dziękujemy za sportową rywalizację!

Filip Krawczyk & Angel

Turniej Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej

2024-04-28
Drużyna Canarinhos z rocznika 2018 w niedzielę 28 kwietnia miała okazję rozegrać pierwszy turniej WZPN dla Skrzata. Zawodnicy Skórzewa po raz kolejny rywalizowali z rok starszymi kolegami. Pod okiem trenera Macieja młodzi piłkarze spisali się [...]
Drużyna Canarinhos z rocznika 2018 w niedzielę 28 kwietnia miała okazję rozegrać pierwszy turniej WZPN dla Skrzata.

Zawodnicy Skórzewa po raz kolejny rywalizowali z rok starszymi kolegami. Pod okiem trenera Macieja młodzi piłkarze spisali się rewelacyjnie i zdobyli kolejne cenne doświadczenie!

Tym razem mieli okazję rywalizować z drużynami: Wiara Lecha Poznań, Lipno Stęszew, Wielkopolska Komorniki, SF Luboń, AP Reissa Luboń.

Filip Krawczyk & Angel

Sample Text

Treningi w rundzie wiosennej:

DzieńGodzina
Wtorek17:15-18:15
Czwartek17:30-18:30
Treningi odbywać się bedą: na Orliku przy SP2 w Skórzewie.