Rocznik 2013

Canarinhos w Kadrze Regionu!

2024-06-14
W środę 12 czerwca w Budzyniu odbył się turniej Kadr Regionów, w których wystąpiły Kadry: Poznań Centrum I, Poznać Centrum II, Poznań Zachód i Poznań Północ. W barwach tej pierwszej wystąpiło 5 naszych zawodników, którzy [...]

W środę 12 czerwca w Budzyniu odbył się turniej Kadr Regionów, w których wystąpiły Kadry: Poznań Centrum I, Poznać Centrum II, Poznań Zachód i Poznań Północ.

W barwach tej pierwszej wystąpiło 5 naszych zawodników, którzy byli ważnymi ogniwami w kadrze. Po prawie roku ciężkiej pracy na treningach, punktem podsumowującym był turniej Kadr.

Wielkie gratulacje dla Kuby Zwierzyńskiego, Olka Filipka, Bruno Szadziewicza, Leona Karwali oraz Aleksa Bothy za przejście przez cały etap i życzymy występów w Kadrze Województwa!

Rafał Strugarek & Angel

Świetny turniej SBG w Jarocinie rocznika 2013!

2024-06-09
W miniony weekend 7-9 czerwca podopieczni trenera Strugarka przebywali na turnieju SBG w Jarocinie. Od pierwszego spotkania zawodnicy ze Skórzewa pokazali swoje najlepsze oblicze. W piątek i sobotę odbywały się rozgrywki grupowe, w których zawodnicy [...]

W miniony weekend 7-9 czerwca podopieczni trenera Strugarka przebywali na turnieju SBG w Jarocinie. Od pierwszego spotkania zawodnicy ze Skórzewa pokazali swoje najlepsze oblicze.

W piątek i sobotę odbywały się rozgrywki grupowe, w których zawodnicy Canarinhos byli zdecydowanie najlepsi – 5 zwycięstw z LPFA Bułgarska, Unią Swarzędz, Polonią Golina, Olimpią II Plewiska i Wartą Śrem oraz remis z 13 Poznań.

W niedzielę zwycięstwo w ćwierćfinale z Sucharami Suchy Las, następnie w półfinale zacięty mecz z APR Jarocin, by w meczu o 3 miejsce pokonać po rzutach karnych Błękitnych Owińska.

Ponadto Olek Filipek został wybrany najlepszym bramkarzem, brawo! Gratulacje za postawę podczas turnieju!

Rafał Strugarek & Angel

Drużyna Orlika grała w Śremie

2024-06-02
Na początku czerwca zawodnicy z rocznika 2013 wzięli udział w dwudniowym turnieju w Śremie, w którym bronili tytułu sprzed roku. Niestety, nie udało się powtórzyć zeszłorocznego sukcesu, mimo, że sobota była bardzo obiecująca. W sobotę [...]

Na początku czerwca zawodnicy z rocznika 2013 wzięli udział w dwudniowym turnieju w Śremie, w którym bronili tytułu sprzed roku. Niestety, nie udało się powtórzyć zeszłorocznego sukcesu, mimo, że sobota była bardzo obiecująca.

W sobotę odbywały się rozgrywki grupowe, w których zawodnicy Canarinhos wygrali 4 spotkania, przy jednym remisie. Niedziela zaczęła się obiecująco, od wygranej, jednak w kolejnych spotkaniach już tak dobrze nie było i zespół Skórzewa zdobył tylko 1 pkt w 3 spotkaniach, co finalnie dało 5 miejsce w turnieju.

Wielkie gratulacje dla chłopaków za postawę oraz wysiłek włożony w turniej!

Rafał Strugarek & Angel

Rocznik 2013 w grze!

2024-05-12
Drużyna z rocznika 2013 nie zwalnia tempa. W niedzielny poranek 5 maja zawodnicy rozegrali Ligę WZPN na APR Arena Dębiec, której gospodarzem była drużyna APR Ladies Poznań. Oprócz drużyny Canarinhos wystąpiły jeszcze drużyny Olimpii Plewiska [...]

Drużyna z rocznika 2013 nie zwalnia tempa. W niedzielny poranek 5 maja zawodnicy rozegrali Ligę WZPN na APR Arena Dębiec, której gospodarzem była drużyna APR Ladies Poznań. Oprócz drużyny Canarinhos wystąpiły jeszcze drużyny Olimpii Plewiska oraz Korony Zakrzewo. Zawodnicy ze Skórzewa pokazali się z bardzo dobrej strony, prowadząc grę i pokazując ofensywny potencjał.

W piątek 10 maja odbyła się kolejna kolejka ligowa WZPN – tym razem zespół wyjechał do Wrześni, by rywalizować z mocnymi drużynami Lecha Poznań FA Łubowo, Zjednoczonych Września, Unii Swarzędz oraz Sucharów Suchy Las. Gracze KS-u pokazali się z niezłej strony, dzielnie walcząc w każdym meczu.

W weekend 11-12 maja natomiast podopieczni trenera Strugarka wzięli udział w turnieju SBG w Gnieźnie. W sobotni poranek rozegrali 4 spotkania – z LPFA Gniezno 2:0, SF Gniezno 6:2, AP Cassubian 3:0 i Gedanią Gdańsk 4:3, by drugiego dnia rywalizować o miejsca 1-5. W grupie ponownie spotkali się z LPFA Gniezno i tym razem wygrali skromniej, bo tylko 1:0, a w meczu o pierwsze miejsce w grupie nieznacznie przegrali 0:1 z LPFA Łubowo po bardzo zaciętym meczu. W meczu o 3 miejsce po rzutach karnych wygrali z drużyną Polonii Golina.

Gratulacje dla wszystkich zawodników!

Rafał Strugarek & Angel

Intensywne dwa tygodnie rocznika 2013

2024-04-28
W weekend 20 i 21 kwietnia podopieczni trenera Strugarka wzięli udział w dwóch rozgrywkach WZPN organizowanych przez Olimpie Plewiska oraz Canarinhos. W sobotę 20 kwietnia gracze Skórzewa wybrali się do Szreniawy na nowoczesny obiekt, aby [...]

W weekend 20 i 21 kwietnia podopieczni trenera Strugarka wzięli udział w dwóch rozgrywkach WZPN organizowanych przez Olimpie Plewiska oraz Canarinhos.

W sobotę 20 kwietnia gracze Skórzewa wybrali się do Szreniawy na nowoczesny obiekt, aby zmierzyć się z zespołami Olimpii Plewiska, APR Poznań Ladies oraz dwiema drużynami Korony Zakrzewo. Zawodnicy Canarinhos pokazali się z bardzo dobrej strony, w każdym z meczów pokazując spore umiejętności, pewność siebie oraz radość z gry.

W niedzielę natomiast na własnych obiektach młodzi piłkarze KS-u gośclili drużyny Sucharów Suchy Las, Unii Swarzędz, Lecha Poznań Łubowo oraz Zjednoczonych Września. Tego dnia podopieczni trenera Strugarka byli w bardzo dobrej formie i pokazali się ze świetnej strony rywalizując z mocnymi drużynami.

W miniony weekend 27-28 kwietnia, zawodnicy ze Skórzewa wyjechali na turniej „Copa Kabanos Cup” do Wrocławia. Na dobrze przygotowanych boiskach trawiastych gracze KS-u rozegrali 7 grupowych bardzo wartościowych spotkań – z AP Jedność Zielona Góra, Athletic Wrocław, Olympic Wrocław, WKS Śląsk Wrocław, AP Reissa Kępno, FA Leszno oraz AP Falubaz Zielona Góra, w których odnieśli 5 zwycięstw, jeden remis i doznali jednej porażki. Wynik ten dał drugie miejsce w grupie i mecz o 3 miejsce w turnieju z AP Zagłębie Lubin, w którym po bardzo dobrym spotkaniu młodzi piłkarze Canarinhos nieznacznie przegrali i tym samym zajmują miejsce tuż za podium.

We wtorkowy wieczór natomiast podopieczni trenera Strugarka rozegrali grę kontrolną z Kadrą Regionu oraz młodszymi kolegami ze Skórzewa. Na dwóch boiskach było widać piłkarską jakość i duże umiejętności zawodników.

Rafał Strugarek & Angel

Treningi w rundzie wiosennej:

DzieńGodzina
Poniedziałek18:45-20:15
Wtorek18:45-20:15
Czwartek18:45-20:15
Treningi odbywać się bedą: na boisku przy SP2 w Skórzewie.