Aktualności

Weekendowe wyniki

2024-06-16
Zapraszamy do zapoznania się z wynikami meczów najstarszych zespołów Canarinhos!

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami meczów najstarszych zespołów Canarinhos!


Canarinhos w Kadrze Regionu!

2024-06-14
W środę 12 czerwca w Budzyniu odbył się turniej Kadr Regionów, w których wystąpiły Kadry: Poznań Centrum I, Poznać Centrum II, Poznań Zachód i Poznań Północ. W barwach tej pierwszej wystąpiło 5 naszych zawodników, którzy [...]

W środę 12 czerwca w Budzyniu odbył się turniej Kadr Regionów, w których wystąpiły Kadry: Poznań Centrum I, Poznać Centrum II, Poznań Zachód i Poznań Północ.

W barwach tej pierwszej wystąpiło 5 naszych zawodników, którzy byli ważnymi ogniwami w kadrze. Po prawie roku ciężkiej pracy na treningach, punktem podsumowującym był turniej Kadr.

Wielkie gratulacje dla Kuby Zwierzyńskiego, Olka Filipka, Bruno Szadziewicza, Leona Karwali oraz Aleksa Bothy za przejście przez cały etap i życzymy występów w Kadrze Województwa!

Rafał Strugarek & Angel

Zwycięstwo rocznika 2012 w II lidze!

2024-06-13
W czwartek 13 czerwca o godzinie 16:45 odbył się awansem mecz 10 kolejki (o Mistrzostwo 2 ligi) pomiędzy Canarinhos Skórzewo, a AR Poznań. Od początku meczu zespół gospodarzy narzucił swój styl gry. Już w 1 [...]
W czwartek 13 czerwca o godzinie 16:45 odbył się awansem mecz 10 kolejki (o Mistrzostwo 2 ligi) pomiędzy Canarinhos Skórzewo, a AR Poznań.

Od początku meczu zespół gospodarzy narzucił swój styl gry. Już w 1 minucie na strzał zdecydował się Zwierzyński i piłka wylądowała na słupku. W drugiej minucie w podobnej sytuacji Hossa trafił w poprzeczkę. W 4 i 5 minucie dwie dogodne sytuacje miał Roko Poznanov, ale piłki po jego strzałach minęły minimalnie bramkę gości. W kolejnej minucie spotkania Hossa znów uderzał na bramkę gości i kolejny raz piłka nie znalazła drogi do bramki. W 8 minucie w sytuacji sam na sam kolejny raz znalazł się Poznanov, ale i tym razem nie znalazł sposobu na pokonanie bramkarza gości. Drużyna Canarinhos miała ogromną przewagę, ale bramki dalej nie wpadały. W 17 minucie świetny strzał na bramkę oddał jeszcze Danek, a w 37 minucie znów Hossa, po bardzo ładnej akcji Danka. Trzeba zaznaczyć, że choć do przerwy nie wpadły żadne bramki to drużyna Canarinhos grała świetne zawody i każda formacja bardzo dobrze wywiązywała się ze swoich zadań. Bardzo dobre spotkanie rozgrywał kapitan Zachaś, który świetnie dyrygował całą linią defensywy.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Młodzi piłkarze Canarinhos dążyli do strzelenia bramki, a goście dalej próbowali wyjść z opresji. Już w 42 minucie Poznanov postraszył groźnym strzałem zespół z Poznania. W 48 minucie spotkania wreszcie gospodarze wyszli na prowadzenie. Świetne podanie Danka wykorzystał Poznanov i było 1:0. Przez kolejne 20 minut spotkania mecz się lekko wyrównał i również drużyna gości zaczęła stwarzać groźne sytuacje. Gracze Canarinhos rozgrywali w ten dzień jednak bardzo dobre zawody i tylko kwestią czasu było zdobycie kolejnych bramek przez gospodarzy. W 70 minucie Szymon Szal zagrał precyzyjnie w pola karne, a Poznanov nie dał szans bramkarzowi gości i było 2:0. 5 minut później po składnej akcji Biskupski idealnie podał pod nogi Szymona Szala, który na 5 minut przed końcem ustalił wynik spotkania na 3:0.

Od początku meczu piłkarze Canarinhos narzucili swój styl gry i wysoki pressing. Ponownie każdy zawodnik zostawił mnóstwo serca i zdrowia na boisku. To było zasłużone i pewne zwycięstwo. Gospodarze zasłużyli na ogromne brawa za swoją postawę na boisku. Mecz pod kątem kibicowskim również mógł się podobać, bo obie drużyny wspierała spora grupa osób. Podsumowując cały sezon można być bardzo dumnym z postawy wszystkich zawodników. Zespół zagrał bardzo dobry sezon, który zakończyli na 1 miejscu w lidze z przewagą czterech punktów nad drugim miejscem. Co najważniejsze, to drużyna Canarinhos zagrała przez cały sezon w miarę równo i na wysokim poziomie. Nieoceniony jest wkład każdego piłkarza w wynik końcowy, brawo!

Krystian Biskupski & Angel
KS Canarinhos Skórzewo – AP Reissa Poznań   3:0 (0:0)

KS wystąpił w składzie:
Skotarczak – Dziwiński, Zachaś(C), Przybysz – Hossa, Różański, Zwierzyński, Balcerzak – Poznanov / Grali również: Danek, Kolano, Budych, Biskupski, Szal Sz., Świergiel

Bramki dla Canarinhos zdobyli: Poznanov[2](48′, 70′), Szal S.(75′)

Wysoka wygrana z Wysogotowem

2024-06-11
We wtorek 11 czerwca o godzinie 19:30 w  Wysogotowie, odbył się zaległy mecz 7 kolejki 2 ligi pomiędzy miejscową drużyną Victorii, a Canarinhos Skórzewo z rocznika 2012. Przez pierwsze 20 minut spotkania żadna z drużyn [...]
We wtorek 11 czerwca o godzinie 19:30 w  Wysogotowie, odbył się zaległy mecz 7 kolejki 2 ligi pomiędzy miejscową drużyną Victorii, a Canarinhos Skórzewo z rocznika 2012.

Przez pierwsze 20 minut spotkania żadna z drużyn nie mogła sobie stworzyć dogodnej sytuacji. Dopiero Antoni Świergiel zdecydował się oddać strzał, który zatrzymał się na słupku. Z każdą kolejną minutą zarysowywała się przewaga drużyny gości. W 22 minucie na piękny strzał prawie z połowy boiska zdecydował się wracający po kontuzji Zachaś i piłka lądując pod poprzeczką obok bezradnie interweniującego bramkarza zatrzepotała w siatce. W 26 minucie było już 2:0 dla gości. Z prawej strony pola karnego o piłkę powalczył Szymon Szal i w zamieszaniu podbramkowym najlepiej zachował się Bączyk, który zamienił strzał na bramkę. Pod koniec pierwszej połowy drużyna gości zdobyła kolejne dwie bramki. Najpierw w 38 minucie świetnym podaniem popisał się Poznanov, a Balcerzak nie dał szans bramkarzowi gospodarzy. W 40 minucie jeden z zawodników Canarinhos został sfaulowany, a Wojtanowski pięknym strzałem z rzutu wolnego ustalił wynik do przerwy 4:0 dla Canarinhos.

W drugiej połowie od początku drużyna Canarinhos nacisnęła na drużynę gospodarzy i na efekty wysokiego pressingu nie trzeba było długo czekać. W 45 minucie z rzutu rożnego pięknie dograł piłkę Szymon Szal, a Balcerzak strzelił swoją drugą bramkę w tym spotkaniu. W 51 minucie było już 6:0 dla Canarinhos. Po precyzyjnym podaniu Świergiela w sytuacji sam na sam znalazł się Hossa i płaskim strzałem nie dał szans bramkarzowi gospodarzy. W tym momencie w drużynę gości wkradło się lekkie rozluźnienie i kilka sytuacji bramkowych zanotowali gospodarze, którzy po jednej z kontr strzelili w 63 minucie bramkę honorową. Drużyna Canarinhos dalej dążyła do zdobycia kolejnych bramek i udało się im to cztery minuty później, kiedy to po podaniu Bączyka drugą swoją bramkę w tym spotkaniu zdobył Zachaś. Wynik spotkania w 70 minucie ustalił Poznanov po podaniu Wojtanowskiego.

Mecz mógł się podobać, ponieważ kolejny raz można było zobaczyć sporo składnych akcji w wykonaniu młodych piłkarzy Canarinhos. Zawodnikom Canarinhos należą się brawa za postawę na boisku, za momentami grę naprawdę na wysokim poziomie i za zaangażowanie!

Krystian Biskupski & Angel

Victoria Wysogotowo – KS Canarinhos Skórzewo   1:8 (0:4)

KS wystąpił w składzie:
Skotarczak – Przybysz, Zachaś, Balcerzak – Dziwiński(C), Wojtanowski, Różański, Danek – Świergiel /  Grali również: Kolano, Biskupski, Hossa, Bączyk, Poznanov, Sz. Szal
Bramki dla Canarinhos zdobyli: Zachaś[2](22′, 67′), Balcerzak[2](38′, 45′), Bączyk(26′), Wojtanowski(40′), Hossa(51′), Poznanov(70′)

Kolejny występ rocznika 2018 w turnieju Red Box!

2024-06-09
W niedzielę 9 czerwca zawodnicy Canarinhos z rocznika 2018 dzielnie rywalizowali w turnieju Red Box w Złotkowie. Na świetnie przygotowanej murawie młodzi piłkarze Skórzewa rywalizowali w formule 4+0. Canarinhos podzieleni na dwa zespoły, rywalizowali z [...]
W niedzielę 9 czerwca zawodnicy Canarinhos z rocznika 2018 dzielnie rywalizowali w turnieju Red Box w Złotkowie. Na świetnie przygotowanej murawie młodzi piłkarze Skórzewa rywalizowali w formule 4+0. Canarinhos podzieleni na dwa zespoły, rywalizowali z drużynami m.in. Akademii Red Box, Akademii Reissa, SF Luboń czy Champion Rokietnica.

Duża dawka radości, mnóstwo czasu spędzonego na boisku oraz ogrom zdobytych bramek – to rezultat niedzielnego turnieju. Brawa dla wszystkich zawodników!

Filip Krawczyk & Angel