Rocznik 2012

Ostatni turniej WZPN rocznika 2012

2022-11-06
W niedzielę 6 listopada drużyna Canarinhos była goszczona w Suchym Lesie na turnieju WZPN. Zawodnicy ze Skórzewa rozegrali po raz kolejny bardzo udane zawody. Zaprezentowali ofensywą i odważną grę, co poskutkowało zdobyciem wielu bramek. Na [...]

W niedzielę 6 listopada drużyna Canarinhos była goszczona w Suchym Lesie na turnieju WZPN.

Zawodnicy ze Skórzewa rozegrali po raz kolejny bardzo udane zawody. Zaprezentowali ofensywą i odważną grę, co poskutkowało zdobyciem wielu bramek. Na 4 rozegrane mecze odnieśli 3 zwycięstwa plasując się w ten sposób na podium. Był to ostatni w tym roku turniej WZPN, który zakończył udaną serię.

“Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki”
Jack Canfield

Patrycja Pietraszkiewicz & Angel

Turniej w Kórniku rocznika 2012

2022-10-29
Drużyna Canarinhos z rocznika 2012 rozegrała bardzo udany turniej w sobotę 29 października w Kórniku. Zawodnicy ze Skórzewa na pięć rozegranych spotkań odnieśli 4 zwycięstwa. Młodzi adepci Canarinhos pokazali na boisku wolę walki, zaciętość i [...]

Drużyna Canarinhos z rocznika 2012 rozegrała bardzo udany turniej w sobotę 29 października w Kórniku.
Zawodnicy ze Skórzewa na pięć rozegranych spotkań odnieśli 4 zwycięstwa. Młodzi adepci Canarinhos pokazali na boisku wolę walki, zaciętość i upór, który pozwolił im czterokrotnie zdobyć 3 punkty, w rezultacie uzyskując miejsce na podium.

Nie można jednak popadać w samouwielbienie, wciąż istnieją elementy gry wymagające poprawy. Ciężka praca na treningach, wylany pot i przebiegnięte kilometry przekuwają się w dobrą passę młodych piłkarzy Skórzewa.

Jak zwykle, gorąco dziękujemy za wsparcie ze strony rodziców/kibiców!

„Dziś zrób coś, czego innym się nie chce, a jutro będziesz miał to, czego inni pragną”

Patrycja Pietraszkiewicz & Angel

Sparing z Jedynką Luboń

2022-10-22
22 października drużyna Canarinhos z rocznika 2012 rozegrała mecze sparingowe z Jedynką Luboń. Trenerzy podzielili zespoły na dwie części i rozdysponowali zawodników na dwóch boiskach. Na pierwszym boisku gracze Skórzewa odnieśli wysokie zwycięstwo z drużyną [...]

22 października drużyna Canarinhos z rocznika 2012 rozegrała mecze sparingowe z Jedynką Luboń. Trenerzy podzielili zespoły na dwie części i rozdysponowali zawodników na dwóch boiskach.

Na pierwszym boisku gracze Skórzewa odnieśli wysokie zwycięstwo z drużyną Jedynki. Na drugim boisku po zaciętej walce i wyrównanej grze młodzi piłkarze Canarinhos wygrali niewielką różnicą bramek. Gra zawodników napawa optymizmem! Idziemy cały czas do przodu!

„Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.”
– Napoleon Hill

Patrycja Pietraszkiewicz & Angel

Dwa turnieje jednego dnia

2022-10-16
16 października drużyna Canarinhos z rocznika 2012 rozegrała dwa turnieje, z tym, że jeden odbywał się po sąsiedzku w Zakrzewie, a drugi w Luboniu. Na turnieju w Zakrzewie zawodnicy Canarinhos odnieśli 4 zwycięstwa i doznali [...]

16 października drużyna Canarinhos z rocznika 2012 rozegrała dwa turnieje, z tym, że jeden odbywał się po sąsiedzku w Zakrzewie, a drugi w Luboniu.

Na turnieju w Zakrzewie zawodnicy Canarinhos odnieśli 4 zwycięstwa i doznali jednej porażki. Wynik tych rozgrywek napawa trenerów i rodziców dumą.

Druga część drużyny wybrała się do Lubonia na turniej Ksawerego, jednak nie zajęła miejsca na podium. Pomimo tego, zawodnicy zaprezentowali się z dobrej strony!
K
ażdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal w ramach upamiętnienia chłopca, który zasłabł na boisku i zmarł.

„Cierpliwość, wytrwałość i pot tworzą niepokonaną kombinację sukcesu.”
– Napoleon Bonaparte

Patrycja Pietraszkiewicz & Angel

Podwójny sparing rocznika 2012

2022-10-08
8 października drużyna Canarinhos rocznika 2012 rozegrała dwa wyjazdowe sparingi z Orlikiem Kaźmierz. Zespół został podzielony na dwie ekipy, więc mecze rozgrywały się równocześnie. Spotkanie rozgrywane na Orliku zakończyło się wysokim zwycięstwem drużyny Skórzewa. Zawodnicy [...]

8 października drużyna Canarinhos rocznika 2012 rozegrała dwa wyjazdowe sparingi z Orlikiem Kaźmierz. Zespół został podzielony na dwie ekipy, więc mecze rozgrywały się równocześnie.

Spotkanie rozgrywane na Orliku zakończyło się wysokim zwycięstwem drużyny Skórzewa. Zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, w szczególności w aspekcie wykończenia akcji.

Mecz mający miejsce na boisku trawiastym zakończył się porażką Canarinhos 3:8. Wynik zdecydowanie nie odzwierciedla poziomu, który zaprezentowali swoją grą zawodnicy ze Skórzewa. Nie pozostaje nic innego jak dalsza praca i walka o każdy centymetr boiska.

„Kiedy ludzie odnoszą sukcesy, dzieje się tak dzięki ciężkiej pracy. Szczęście nie ma nic wspólnego z sukcesem”
Diego Maradona

Patrycja Pietraszkiewicz & Angel


Treningi w okresie zimowym:

DzieńGodzina
Poniedziałek18:00-19:30
Środa18:30-20:00
Czwartek18:00-19:30
Treningi odbywać się bedą: w poniedziałek w hali SP1 Skórzewo, w środę na Orliku w Skórzewie, w czwartek w hali SP2 Skórzewo.