Rocznik 2015

Finał Grand Prix rocznika 2015

2023-02-19
W niedzielę 19 lutego na obiekcie GOSiR w Dopiewe odbyła się trzecia, finałowa edycja turnieju Grand Prix organizowanego corocznie pod patronatem Starosty Poznańskiego oraz Prezesa Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. W podzielonych na trzy cykle zawodach [...]

W niedzielę 19 lutego na obiekcie GOSiR w Dopiewe odbyła się trzecia, finałowa edycja turnieju Grand Prix organizowanego corocznie pod patronatem Starosty Poznańskiego oraz Prezesa Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. W podzielonych na trzy cykle zawodach udział wzięli młodzi piłkarze Canarinhos z rocznika 2015, którym przyszło zmierzyć się z bardzo wymagającymi drużynami: FA Leszno, Wilki Dąbrówka, Orkan Konarzewo, Patria Buk, Mieszko Gniezno, AP Reissa Poznań, KS Świerczewo, Błękitni Owińska.

W każdym z trzech turniejów rywalizacja była bardzo zacięta. A biorąc pod uwagę fakt, że naprzeciwko stanęli rywale starsi o rok, dodatkowo wymagała od zawodników Skórzewa wspięcia się na absolutne wyżyny – zarówno te piłkarskie, jak i mentalne.

Do każdego spotkania gracze KS-u przystępowali z dużym entuzjazmem, co niejednokrotnie przekładało się na tworzenie widowiskowych i kreatywnych akcji, które poruszały liczną publikę zgromadzoną w hali. Warto także odnotować, że w jednej z trzech edycji zespół mierzył się z przeciwnikami w topowej „Lidze Mistrzów”.

Cenne doświadczenie zebrane podczas całego cyklu Grand Prix oraz pełna pasji wytężona praca na treningach z pewnością zaowocują w przyszłości kolejnymi sukcesami młodych zawodników Canarinhos.

Maciej Węgelewski & Angel

KS wystąpił w składzie:
Turostowski, Duszczak, Kurdzieko, Wasilewski, Karbowski, Lipiecki, Węgelewski, Gnatoński,  Anioła, Popławski


Kolejna edycja Canarinhos Cup za nami!

2023-01-21
W sobotę 21 stycznia młodzi adepci futbolu rywalizowali na hali GOSiR w Dopiewie od wczesnych godzin porannych. Na początek rywalizowały zespoły złożone z zawodników urodzonych w roku 2014. Grad bramek (184), wiele pięknych akcji i [...]
W sobotę 21 stycznia młodzi adepci futbolu rywalizowali na hali GOSiR w Dopiewie od wczesnych godzin porannych. Na początek rywalizowały zespoły złożone z zawodników urodzonych w roku 2014. Grad bramek (184), wiele pięknych akcji i wyrównany poziom piłkarski były ozdobą tych zmagań.

Popołudniu do gry przystąpiły drużyny z rocznika 2015, zdobywając łącznie 132 bramki. Uśmiechy na twarzach nie znikały zawodnikom, przez cały czas trwania turnieju, a system gry 3+1 pozwolił na jeszcze więcej kontaktów z piłką i pojedynków 1×1.

Dziękujemy zespołom za przybycie na turniej, a wszystkim Trenerom i Rodzicom/Kibicom za wzorowe zachowanie i brawa po każdej akcji młodych piłkarzy!

W turnieju wystąpiły:

KKS Kalisz
Warta Poznań
MKS Przemysław Poznań
Korona Zakrzewo
Champion Rokietnica
TPS Winogrady Poznań
Orlik Kaźmierz
Suchary Suchy Las
oraz KS Canarinhos Skórzewo.
Marcin Pawlak & Angel

Rekordowa liczba bramek w Canarinhos CUP

2021-11-21
W niedzielę 21 listopada, z okazji 25-lecia istnienia Klubu, odbył się w Dopiewie turniej Canarinhos Cup. Od samego rana piękna hala GOSiR pełna była sportowych emocji. Jako pierwsi do rywalizacji przystąpili najmłodsi zawodnicy urodzeni w [...]

W niedzielę 21 listopada, z okazji 25-lecia istnienia Klubu, odbył się w Dopiewie turniej Canarinhos Cup. Od samego rana piękna hala GOSiR pełna była sportowych emocji.

Jako pierwsi do rywalizacji przystąpili najmłodsi zawodnicy urodzeni w roku 2015, w samo południe grać rozpoczął rocznik 2014, a późnym popołudniem na parkiet wkroczyli zawodnicy rocznika 2013.

W całym turnieju rozegrano 72 spotkania, w których to dzielni zawodnicy zdobyli aż 621 bramek (2015 – 246 bramek, 2014 – 166, 2013 – 209).

W zawodach wzięły udział następujące drużyny:
– Lipno Stęszew
– Przemysław Poznań
– Akademia Piłkarska Dąbcze
– Warta Poznań
– Champion Rokietnica
– Football Academy Leszno
– Lotnik 1997 Poznań
– Obra Kościan
– Poznaniak Poznań
– Patria Buk
– UKS Śrem
– Wielkopolska Komorniki
– Suchary Suchy Las Ladies
oraz drużyny gospodarzy KS Canarinhos Skórzewo.

Dziękujemy wszystkim drużynom za udział, rodzicom/kibicom za kulturalny doping i już dziś zapraszamy na kolejną edycję turnieju, która odbędzie się 6 lutego.

Marcin Pawlak & Angel

Sample Text

Sample Text

Treningi w okresie zimowym:

DzieńGodzina
Poniedziałek17:30-19:00
Wtorek17:00-18:30
Czwartek19:05-20:30
Treningi odbywać się bedą: w poniedziałek na boisku przy SP2 Plewiska, we wtorek w hali SP1 Skórzewo, w czwartek w hali SP Dąbrówka.