Rocznik 2015

SBG Jarocin CUP 2023 U-9

2023-09-17
Turniej SBG Jarocin CUP 2023 U-9, który odbył się w dniach 15-17 września 2023 roku w Jarocinie, był niezwykłym wydarzeniem dla drużyny Canarinhos z rocznika 2015. To był czas intensywnych zmagań na boisku, emocji na [...]
Turniej SBG Jarocin CUP 2023 U-9, który odbył się w dniach 15-17 września 2023 roku w Jarocinie, był niezwykłym wydarzeniem dla drużyny Canarinhos z rocznika 2015. To był czas intensywnych zmagań na boisku, emocji na trybunach i okazji do rozwoju umiejętności młodych piłkarzy.

Pierwszy dzień turnieju okazał się bardzo udany dla Canarinhos. Drużyna świetnie się spisała i po zaciętych pojedynkach z silnymi rywalami z grupy, zdołała awansować do kolejnej rundy. Zawodnicy pokazali determinację i umiejętności, które zapowiadały udany turniej.

Po meczach grupowych  nadszedł czas na regenerację i integrację. Drużyna Skórzewa udała się do aquaparku, gdzie mogła się zrelaksować i odprężyć po intensywnych zmagań. Dodatkowo zawodnicy Canarinhos odbyli krótką sesję treningu regeneracyjnego, aby przygotować się do kolejnych wyzwań.
W ćwierćfinale musieli jednak uznać wyższość późniejszego zwycięzcy turnieju, drużyny AP Reiss Konin. Mimo porażki, zawodnicy KS-u zachowali głowy wysoko i walczyli do końca.

Turniej był rozgrywany według zasady piłki 7-osobowej, co wymagało od młodych piłkarzy Canarinhos większej wytrzymałości, precyzji w budowaniu gry oraz zespołowej współpracy. Pogoda sprzyjała rozgrywkom, co tylko zwiększało entuzjazm i zaangażowanie naszej drużyny.

Na trybunach słychać było wsparcie wspaniałych kibiców ze Skórzewa, którzy przybyli, by dopingować swoje pociechy!

Cały turniej był doskonałą okazją do weryfikacji umiejętności. Emocje towarzyszące każdemu ze spotkań pokazały, jak ogromny potencjał drzemie w zawodnikach ze Skórzewa. Kadra trenerska miała okazję do obserwacji i analizy, co pozwoli na dalszy rozwój drużyny w kolejnych treningach.

Turniej SBG Jarocin CUP 2023 U-9 nie tylko dostarczył niezapomnianych chwil na bosku, ale także wzmocnił więzi w drużynie i pozwolił zgromadzić cenne doświadczenie.

Jesteśmy dumni z naszych zawodników i nie możemy doczekać się kolejnych wyzwań na sportowej drodze.
Jarosław Kurdzieko & Angel

Turniej WZPN rocznika 2015

2023-09-16
W sobotę 16 września o godzinie 10:00 na boisku w Skórzewie, przy naprawdę pięknej pogodzie odbył się drugi w tym sezonie turniej WZPN rocznika 2015 w ramach grupy 38. Młodzi zawodnicy Canarinhos rywalizowali tego dnia [...]
W sobotę 16 września o godzinie 10:00 na boisku w Skórzewie, przy naprawdę pięknej pogodzie odbył się drugi w tym sezonie turniej WZPN rocznika 2015 w ramach grupy 38. Młodzi zawodnicy Canarinhos rywalizowali tego dnia z  Sucharami Suchy Las, Wielkopolską Komorniki, SF Luboń i Lubońskim KS.

Turniej rozgrywany był równocześnie na dwóch boiskach i grano po 25 minut, wykorzystując w pełni super pogodę. Zespół Canarinhos zagrał tego dnia 4 emocjonujące mecze. Zawodnikom Skórzewa czasami chwilę zajmowało dobre wejście w mecz, ale gdy już złapali rytm, to zdobyli kilka ładnych bramek, głównie wykorzystując swoją szybkość i precyzję strzału. O tym, że mecze były zacięte niech świadczy to, że aż trzy razy gracze Canarinhos musieli korzystać z pomocy medyka. Ostatecznie jednak wszyscy bez większych kontuzji i w świetnych humorach rozjechali się do domów.

Łukasz Duszczak & Angel
Canarinhos wystąpił w składzie:
Kajetan Duszczak, Daniel Popławski, Natan Gliniecki, Gustaw Gnatoński, Tymon Myszka, Tymoteusz Antczak, Jan Dąbek, Aleksander Kowalczyk, Franciszek Wiciak

Turniej WZPN rocznika 2015

2023-09-02
W sobotę 2 września o godzinie 13:00 na boisku w Suchym Lesie, przy pięknej pogodzie odbył się pierwszy w tym sezonie turniej WZPN rocznika 2015 w ramach grupy 38. Młodzi zawodnicy Canarinhos rywalizowali tego dnia [...]
W sobotę 2 września o godzinie 13:00 na boisku w Suchym Lesie, przy pięknej pogodzie odbył się pierwszy w tym sezonie turniej WZPN rocznika 2015 w ramach grupy 38. Młodzi zawodnicy Canarinhos rywalizowali tego dnia z gospodarzami, tj. Sucharami Suchy Las oraz z Wielkopolską Komorniki, SF Luboń i Lubońskim KS.

Turniej był świetnie zorganizowany i stał naprawdę na wysokim poziomie. Zawodnicy Skórzewa rozegrali tego dnia 5 meczów po 16 minut, a rywalizacja była naprawdę wyrównana. Padło wiele goli, zarówno do bramki przeciwnika jak i do bramki Canarinhos. Nawet gdy wynik był nie po myśli młodych piłkarzy Skórzewa, to potrafili wznieść się na wyższy poziom swoich umiejętności i pokazać, że treningi nie idą na marne. Sporo było grania od tyłu, wyprowadzania piłki oraz oczywiście tego, co młodzi gracze lubią najbardziej, tj. dryblingów i strzałów.

Na koniec turnieju gracze otrzymali pamiątkowe medale i w dobrych nastrojach wszyscy rozjechali się do domów!

Łukasz Duszczak & Angel
Canarinhos wystąpił w składzie:
Marcel Janusz, Kajetan Duszczak, Daniel Popławski, Marcin Gulej, Natan Gliniecki, Leon Zodro, Gustaw Gnatoński, Kuba Międlarz, Tymon Myszka

Rocznika 2015 na Polonia Poznań Cup 2023

2023-09-02
Turniej Polonia Poznań Cup rocznika 2015, który odbył się 2 września 2023 roku, był wydarzeniem sportowym, na które wielu młodych piłkarzy czekało z niecierpliwością. Na boiskach wspaniałego kompleksu sportowego w Poznaniu zmierzyło się 16 drużyn, [...]

Turniej Polonia Poznań Cup rocznika 2015, który odbył się 2 września 2023 roku, był wydarzeniem sportowym, na które wielu młodych piłkarzy czekało z niecierpliwością. Na boiskach wspaniałego kompleksu sportowego w Poznaniu zmierzyło się 16 drużyn, tworząc bardzo mocne obsadzenie tego prestiżowego turnieju. Dodatkowo, sprzyjająca pogoda stworzyła idealne warunki do rywalizacji i gry na najwyższym poziomie.

Wśród drużyn uczestniczących w turnieju znalazła się również ekipa Canarinhos z rocznika 2015. Ta młoda drużyna zrobiła wrażenie już od samego początku rozgrywek, prezentując się bardzo dobrze w fazie grupowej. Dzięki swojej determinacji i umiejętnościom piłkarskim zdołali awansować do Ligi Europy.

Liga Europy okazała się prawdziwym wyzwaniem dla graczy Skórzewa. Zawodnicy toczyli wyrównane i pełne pasji batalie z drużynami z różnych regionów Wielkopolski. Każdy mecz był okazją do sprawdzenia swoich umiejętności, a trenerzy mieli możliwość weryfikacji szkoleniowych elementów gry. Ostatni obóz i treningi przygotowawcze przyniosły efekty, co widać było na boisku, gdzie młodzi piłkarze Canarinhos pokazywali, że są gotowi do rywalizacji na najwyższym poziomie.

Warto podkreślić, że turniej Polonia Poznań Cup 2015 obfitował w wiele bramek, co przyciągnęło uwagę kibiców i sprawiło, że każdy mecz był emocjonujący. Była to doskonała okazja do sprawdzenia się w rywalizacji z silnymi drużynami z różnych części kraju. Dla podopiecznych trenera Kurdzieko to było nie tylko sportowe wydarzenie, ale także cenna lekcja i doświadczenie, które pomogą zawodnikom w ich dalszym rozwoju piłkarskim.

Turniej Polonia Poznań Cup 2015 z pewnością pozostawił wiele wrażeń i wspomnień dla wszystkich uczestników, a Canarinhos może być dumny z wyników, jakie osiągnęli, oraz postawy, którą prezentowali na boisku. To wydarzenie było doskonałą okazją do promocji młodego talentu i pasji do piłki nożnej w Polsce.

Jarosław Kurdzieko & Angel

Emocjonujące granie młodych piłkarzy

2023-08-27
W niedzielę 27 sierpnia na boisku w Skórzewie rozegrał się emocjonujący mecz kontrolny pomiędzy drużyną rocznika 2015 Canarinhos Skórzewo a Tarnovią Tarnowo Podgórne. Spotkanie dostarczyło kibicom niezapomnianych chwil i emocji. Obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom [...]

W niedzielę 27 sierpnia na boisku w Skórzewie rozegrał się emocjonujący mecz kontrolny pomiędzy drużyną rocznika 2015 Canarinhos Skórzewo a Tarnovią Tarnowo Podgórne. Spotkanie dostarczyło kibicom niezapomnianych chwil i emocji.

Obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom gry, co zaowocowało wieloma bramkami. Młodzi piłkarze Canarinhos i Tarnovii udowodnili, że praca nad techniką, taktyką i współpracą przynosi widoczne efekty. Bramki padały jak w kalejdoskopie, ukazując umiejętności strzeleckie i kreatywne zagrania zawodników obu stron. Co jednak równie istotne, na boisku panowała znakomita atmosfera fair play. Zawodnicy grali z determinacją, ale jednocześnie z szacunkiem dla przeciwnika. Bez względu na wynik czy sytuacje sporne, zachowali spokój i profesjonalizm. To dowód na to, że wartości sportowe są dla nich ważne i są gotowi reprezentować je na każdym kroku.

Mecz ten stanowi także cenny materiał szkoleniowy. Trenerzy z pewnością będą mogli analizować różnorodne aspekty gry swoich podopiecznych, zarówno te udane, jak i te, które wymagają poprawy. Wszystkie te elementy razem tworzą nie tylko ciekawą rywalizację na boisku, ale także wartościowy proces edukacyjny dla młodych talentów.

Wszyscy obecni mieli okazję cieszyć się z pięknej gry, licznych bramek oraz wzorowej postawy zawodników. Mecz pomiędzy Canarinhos Skórzewo a Tarnovią Tarnowo Podgórne z pewnością pozostanie w pamięci jako niezwykle udane wydarzenie sportowe.
Jarosław Kudzieko & Angel

Sample Text

Treningi w rundzie jesiennej: od 01.08

DzieńGodzina
Poniedziałek17:00-18:30
Wtorek18:30-20:00
Środa18:30-20:00
Czwartek17:00-18:30
Treningi odbywać się bedą: na boisku trawiastym przy SP2 w Skórzewie.