Rocznik 2011

Sparingi rocznika 2010 i 2011 na obozie

2024-02-20
Przebywający na zgrupowaniu w Dzierżoniowie zawodnicy z roczników 2010 i 2011 mają za sobą pierwsze mecze kontrolne. Najpierw swoje spotkania z drużyną Polonii Stal Świdnica rozegrali młodzi piłkarze z rocznika 2011, którzy zagrali już w [...]

Przebywający na zgrupowaniu w Dzierżoniowie zawodnicy z roczników 2010 i 2011 mają za sobą pierwsze mecze kontrolne. Najpierw swoje spotkania z drużyną Polonii Stal Świdnica rozegrali młodzi piłkarze z rocznika 2011, którzy zagrali już w poniedziałkowe popołudnie, a we wtorek w spotkaniu kontrolnym zmierzyli się gracze z rocznika 2010 z zespołem AP Dzierżoniów.

Świetne mecze kontrolne za zawodnikami Canarinhos, ale to nie koniec, bo niebawem przed młodymi piłkarzami kolejne gry.

Angel

Roczniki 2010 i 2011 na obozie w Dzierżoniowie

2024-02-18
Zespoły Canarinhos z roczników 2010 i 2011 od 18 lutego do 24 lutego przebywać będą na zimowym zgrupowaniu w Dzierżoniowie. Piękna pogoda świetne warunki do treningów oraz pozytywne nastawienie wszystkich zawodników – tak właśnie rozpoczął [...]

Zespoły Canarinhos z roczników 2010 i 2011 od 18 lutego do 24 lutego przebywać będą na zimowym zgrupowaniu w Dzierżoniowie. Piękna pogoda świetne warunki do treningów oraz pozytywne nastawienie wszystkich zawodników – tak właśnie rozpoczął się obóz i oby cały tydzień humory i zdrowie dopisywały!

Angel

Mecz kontrolny rocznika 2011

2024-02-13
Tuż przed rozpoczęciem pierwszego tygodnia ferii zimowych  zawodnicy z rocznika 2011 wzmocnieni 3 zawodnikami z rocznika 2012, rozegrali mecz kontrolny z zaprzyjaźnionym zespołem Promienia Opalenica. Spotkanie toczone było w trudnych warunkach, o ile padający deszcz [...]

Tuż przed rozpoczęciem pierwszego tygodnia ferii zimowych  zawodnicy z rocznika 2011 wzmocnieni 3 zawodnikami z rocznika 2012, rozegrali mecz kontrolny z zaprzyjaźnionym zespołem Promienia Opalenica.

Spotkanie toczone było w trudnych warunkach, o ile padający deszcz nie przeszkadzał młodym zawodnikom obu drużyn, o tyle miejscami boisko pokryte było sporo ilością stojącej wody. W tych warunkach lepiej odnaleźli się podopieczni trenera Matouszka, którzy strzelili 4 bramki. Trzeba jednak oddać, że również zespół z Opalenicy stwarzał zagrożenia pod bramką Majkowskiego, jednak albo akcje były rozbijane przez zespół Canarinhos, albo na posterunku był bramkarz zespołu Skórzewa.

Dziękujemy rodzicom – kibicom, którzy mimo trudnych warunków pogodowych wspierali swoją obecnością zawodników KS-u. Podziękowania również dla zespołu z Opalenicy za rozegrany mecz kontrolny oraz zawodników z rocznika 2012. O ile Ślusarski oraz Węgelewski już nie raz wspierali swoich starszych kolegów, o tyle Budych po raz pierwszy miał okazję do grania w roczniku 2011.

Obecnie młodzi piłkarze Skórzewa mają czas aby naładować baterię, a już w niedzielę 18 lutego wyjadą na zimowe zgrupowanie do Dzierżoniowa, aby tam w spokoju rozwijać dalej swoje umiejętności.

Maciej Matouszek & Angel

KS Canarinhos Skórzewo – Promień Opalenica   4:0

KS wystąpił w składzie:
Majkowski, Budych, Raciniewski, Pawłowski, Bachorz, Rachwalik, Zwierzyński, Stępiński, Jeriominas, Ślusarski, Węgelewski, Stopin.

Bramki dla Canarinhos zdobyli: Ślusarski, Jeriominas, Zwierzyński[2]


Marcin Bartoszewski z rocznika 2011 w Zagłębiu Lubin!

2024-02-07
Z radością informujemy, że kolejny zawodnik Canarinhos zamieni żółto niebieski strój na barwy ekstraklasowej Akademii. Tym razem niecodziennie, ponieważ Marcin Bartoszewski z rocznika 2011 przeniesie się do jednej z najlepszych Akademii Piłkarskiej w kraju – [...]

Z radością informujemy, że kolejny zawodnik Canarinhos zamieni żółto niebieski strój na barwy ekstraklasowej Akademii. Tym razem niecodziennie, ponieważ Marcin Bartoszewski z rocznika 2011 przeniesie się do jednej z najlepszych Akademii Piłkarskiej w kraju – Zagłębia Lubin!

Marcin to podopieczny trenera Matouszka, który do Klubu ze Skórzewa przyszedł ponad dwa lata temu. W tym miejscu przesyłamy również słowa uznania dla Klubu NKS Niepruszewo, gdzie Marcin stawiał pierwsze piłkarskie kroki. Marcin został zauważony przez trenera miedziowego zespołu podczas rozgrywanego meczu kontrolnego, który odbył się latem 2023 roku. W miniony czasie Bartoszewski uczestniczył w tygodniowym zgrupowaniu wraz z zespołem Zagłębia.

Lukaku (bo tak wszyscy zwracają się do Marcina) gratulujemy i życzymy powodzenia!

Maciej Matuszek & Angel

Fundacja Pho3nix została głównym sponsorem Canarinhos!

2024-02-06
Niezwykle miło jest nam poinformować, że Fundacja Pho3nix została głównym sponsorem KS Canarinhos Skórzewo! Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, ale również zachęta i zobowiązanie do dalszego działania na rzecz rozwoju młodych piłkarzy Canarinhos! Dziękujemy [...]

Niezwykle miło jest nam poinformować, że Fundacja Pho3nix została głównym sponsorem KS Canarinhos Skórzewo! Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, ale również zachęta i zobowiązanie do dalszego działania na rzecz rozwoju młodych piłkarzy Canarinhos!

Dziękujemy za zaufanie i liczymy na owocną współpracę, a z naszej strony obiecujemy wejść na jeszcze wyższy poziom!

Zarząd KS Canarinhos Skórzewo


Treningi w sezonie halowym:

DzieńGodzina
Poniedziałek18:30-20:00
Wtorek17:00-18:30
Czwartek16:30-18:00
Treningi odbywać się bedą: w poniedziałek na boisku przy SP2 w Plewiskach, we wtorek na Orliku w Skórzewie, w czwartek na boisku w Rokietnicy, ul. Szamotulska.