Rocznik 2014 najlepszy w Śremie

W weekend 10-11 czerwca zawodnicy z rocznika 2014 wybrali się Śremu na dwudniowy turniej Capchem Cup.

W rozgrywkach grupowych młodzi piłkarze Canarinhos odnieśli 5 pewnych zwycięstw i tylko raz przegrali. Następnie pewnie przeszli Ligę Mistrzów z dwoma wygranymi i remisem, by wygrać półfinał i finał. Gracze Canarinhos rozkręcali się z każdym kolejnym meczem i drugiego dnia pokazali bardzo dobrą grę w piłkę, przeważając w każdym z rozegranych spotkań, a te stały na wysokim poziomie piłkarskim. Zawodnicy KS-u pokazali bardzo wysokie umiejętności, wygrywając sporo pojedynków 1×1, a kiedy trzeba to grając podaniami.

Gratulacje dla całego zespołu!

Rafał Strugarek & Angel