Podium rocznika 2015!

W dniach 10-11 czerwca młodzi adepci Canarinhos z rocznika 2015 wzięli udział w świetnie zorganizowanym turnieju w Śremie. W sobotę, jak burza, przeszli przez eliminacje zajmując pierwsze miejsce w 6 zespołowej grupie, złożyło się na to 4 zwycięstwa i jeden remis.

W niedzielę przystąpili do walki w Lidze Mistrzów walcząc o miejsca 1-6. Dzień zaczęli od 3 zwycięstw, niestety pod koniec zmagań musieli uznać wyższość dwóch ekip, które na pewno są w zasięgu zawodników z rocznika 2015. Ostatecznie bilans ten wystarczył na zajęcie 3 miejsca. Co ważne, zawodnicy przez cały turniej starali się grać swoją piłkę. Rozgrywali akcje po podłożu, z dużą ilością podań, a kiedy było trzeba popisywali się udanymi dryblingami. Cała ekipa z równą ilością rozegranych minut, w świetnych humorach, wracała do domu z pamiątkowymi medalami!

Tomasz Turostowski & Angel