Zespoły Canarinhos na letnich obozach!
W niedzielny poranek drużyny Canarinhos wyruszyły na obozy sportowe. Młodsi zawodnicy od rocznika 2012-2015 przebywać będą do soboty na zgrupowaniu w Dzierżoniowie. Starsze drużyny, czyli zespoły 2011, 2010 i 2009 trenują od niedzieli w Buczu.
Wszystkie ekipy są bardzo zadowolone z warunków do treningów, humory dopisują, pogoda znakomita, więc miejmy nadzieję, że w świetnej atmosferze spędzą czas.