Inauguracja seniorów na 3 punkty!

Seniorzy rozpoczęli sezon od wygranej. W upalne sobotnie popołudnie 19 sierpnia seniorzy Canarinhos podejmowali w Plewiskach zespół Złotych Złotkowo.

Pierwsza połowa połowa była zacięta, jednak to gospodarze kreowali groźne sytuacje. Znakomitą sytuacje po zagraniu Kaźmierczaka miał Pawlak, piłkę jeszcze przepuścił Tokarek i skrzydłowy znalazł się sam na sam, ale nie wykorzystał doskonałej okazji. Nie minęło 10 minut i tym razem Pawlak z zimna krwią wykorzystał doskonałe podanie od Banasiaka i było 1:0. W drugiej odsłonie wydawało się wszystko pod kontrolą dopóki goście nie otrzymali czerwonej kartki. W szeregach gospodarzy nastąpiło rozluźnienie, co przyczyniło się do utraty bramki. Trener dokonał zmian i chwilę po wprowadzeniu na boisko Stachowiaka, ten popisał się kapitalnym wykończeniem niczym Robert Lewandowski i zapakował piłkę do bramki kapitalnie wbiegając w tempo po dograniu Pawlaka. Wynik ostatecznie pozostał bez zmian, a goście w tym meczu nie wykorzystali rzutu karnego.

Angel

KS Canarinhos Skórzewo – Złoci Złotkowo   2:1

Bramki dla Canarinhos zdobyli: Pawlak, Stachowiak