Pierwszy turniej rocznika 2014
W niedzielę 3 września po raz pierwszy w turnieju kategorii Orlik pod szyldem WZPN wystąpić miał okazję zespół rocznika 2014. W Poznaniu przy ulicy Harcerskiej gracze Canarinhos mierzyli się z lokalnymi zespołami Poznaniaka, Koziołka i Akademii Młodego Piłkarza.
Organ prowadzący rozgrywki bardzo dobrze wywiązał się ze swojej roli, bowiem wszystkie mecze okazały się bardzo wyrównane, a zarazem każdy z rywali prezentował się w konfrontacji z zespołem ze Skórzewa w bardzo odmienny sposób. Poznaniak długimi fragmentami utrzymywał się przy piłce, ekipę AMP udało się drużynie Canarinhos zdominować na ich połowie, dzięki skutecznemu wysokiemu pressingowi, zaś z Koziołkiem kibice mogli oglądać emocjonującą wymianę ciosów i liczne bramki.