Pierwsze granie skrzatów lidze WZPN
W piątkowe popołudnie 8 września zespół Canarinhos z rocznika 2017 wybrał się do Wysogotowa na pierwszy oficjalny turniej w nowym sezonie. Trener Ciesielski miał do dyspozycji jedenastu młodych adeptów, co pozwoliło wystawić dwie drużyny. Mimo słońca i wysokiej temperatury młodzi piłkarze spisali się wyśmienicie. Zawodnicy Skórzewa zagrali z pełnym zaangażowaniem oraz determinacją. W czasie turnieju padło wiele bramek, a gracze cieszyli się z gry, bo to przede wszystkim zabawa.
Dziękujemy rywalom za granie i zapraszamy na następny turniej do Skórzewa! Wielkie ukłony również należą się rodzicom, którzy w licznej grupie pojawili się w Wysogotowie i w kulturalny sposób wspierali zawodników Canarinhos.