Trójmecz rocznika 2014
W sobotę 9 września po raz pierwszy w tym sezonie na własnym boisku zagrali zawodnicy z rocznika 2014. Orliki młodsze podjęły w ramach sparingowego trójmeczu derbowego rywala – Koronę Zakrzewo oraz Patrię Buk, a trenerzy zdecydowali się na mecz i rewanż w systemie „każdy z każdym”.
Poszczególne mecze obfitowały w bramki zdobywane przez wszystkie zespoły, udało się za to uniknąć boiskowych sprzeczek za sprawą postawy fair play prezentowanej przez każdą z drużyn. Cieszył duży wkład początkujących zawodników w grę Canarinhos oraz w przekroju całego trójmeczu, spora poprawa ustawienia w grze obronnej. Z „sąsiadami” z Zakrzewa Orliki Canarinhos spotkają się ponownie w przyszłym tygodniu na Factory Cup w Luboniu, a w najbliższy weekend na własnym boisku rozegrają drugi turniej pod szyldem Wielkopolskiego ZPN.