Drugi turniej WZPN rocznika 2014
W sobotę 16 września drużyna z rocznika 2014 rozegrała drugi turniej pod szyldem Wielkopolskiego ZPN. Tym razem na własnym obiekcie, w obecności licznie zgromadzonych kibiców, gospodarze zmierzyli się z poznańskimi zespołami Poznaniaka, Koziołka i Akademii Młodego Piłkarza.
Drużyna ze Skórzewa pokazała się z dobrej strony, zdobyła sporo bramek, zarówno za sprawą pięknych i składnych akcji zespołowych, jak i indywidualnych błysków niektórych zawodników. Poprawę widać było również w grze obronnej. Niezależnie od stażu w klubie, każdy z 12 chłopaków z Canarinhos, którzy wzięli udział w turnieju, miał pozytywny wkład w dobrą grę całego zespołu i to właśnie można uznać za największy plus sobotniego grania!