Kolejne granie skrzatów!
W sobotę 16 września drużyna z rocznika 2017 rozegrała mecz kontrolny w Plewiskach z miejscową Olimpią. Zawodnicy grali na 3 boiskach jednocześnie, w formule 3×3. Trener Ciesielski miał do dyspozycji trzynastu zawodników. Kibice mogli obserwować wiele bramek oraz dużą liczbę pojedynków 1×1. Każdy mecz towarzyski jest świetną okazją do sprawdzenia nauczonych umiejętności podczas treningów. Młodzi piłkarze Canarinhos grają coraz odważniej, widać też coraz większą pewność siebie.
W piątkowe popołudnie do Skórzewa przyjechały zespoły z Wysogotowa, Buku oraz lokalny zespół AP Reissa, aby rozegrać drugą kolejkę w rozgrywkach WZPN. Na świetnie przygotowanej murawie kibice obserwowali poczynania młodych piłkarzy na czterech boiskach. Zespół KS-u wystawił dwa zespoły, które spisały się świetnie. Mecze rozgrywane były w systemie każdy z każdym, rozegrano aż siedem kolejek, a każdy z zawodników spędził dużo czasu na boisku. Pod koniec turnieju się rozpadało, ale deszcz nie przeszkadzał i udało się rozegrać turniej do końca.