Udany weekend Orlików
W sobotni poranek 23 września zawodnicy z rocznika 2013 wzięli udział w turnieju „ Factory Cup” w Luboniu rywalizując z drużynami: SF Luboń, Przemysław Poznań, Orlik Mosina i Grom Plewiska.
Zespół Canarinhos tego dnia był w bardzo dobrej formie, od pierwszego meczu zawodnicy pokazali duże umiejętności oraz zaangażowanie na wysokim poziomie. Odnieśli trzy przekonywujące zwycięstwa oraz doznali jednej porażki w ostatnim meczu, zasłużenie wygrywając cały turniej.
Ponadto 6 zawodników z rocznika 2013 miało okazję zagrać w roczniku starszym, prezentując się bardzo dobrze!
Gratulacje dla wszystkich zawodników!