Aktualności

Zawodnicy Canarinhos już na obozie!

2021-07-18
Zawodnicy Canarinhos z roczników 2006-2009 przebywają od niedzieli 18 lipca na obozie piłkarskim w Buczu. Młodzi piłkarze już pierwszego dnia odbyli jednostki treningowe, a dodatkowo po treningach mieli relaks na basenie. W kolejnych dniach czekają [...]

Zawodnicy Canarinhos z roczników 2006-2009 przebywają od niedzieli 18 lipca na obozie piłkarskim w Buczu. Młodzi piłkarze już pierwszego dnia odbyli jednostki treningowe, a dodatkowo po treningach mieli relaks na basenie. W kolejnych dniach czekają ich sparingi, treningi oraz inne dodatkowe zajęciach!

Angel

Obóz letni – informacje!

2021-07-07
Dużymi krokami zbliża się obóz letni dla zawodników z roczników 2006-2009 w Buczu. Poniżej przesyłamy najważniejsze informacje dotyczące zgrupowania, bardzo prosimy o zapoznanie. 1) Adres:  RUEDA BUCZ Bucz, ul. Jarzębinowa 1, 64-234 Przemęt 2) Termin: [...]
Dużymi krokami zbliża się obóz letni dla zawodników z roczników 2006-2009 w Buczu. Poniżej przesyłamy najważniejsze informacje dotyczące zgrupowania, bardzo prosimy o zapoznanie.

1) Adres:  RUEDA BUCZ
Bucz, ul. Jarzębinowa 1, 64-234 Przemęt

2) Termin: 18-24.07.2021

Zbiórka w niedzielę (18.07.2021) o 10:20 na parkingu przy SP nr 2 w Skórzewie ( ul. Kozierowskiego 1, 60-185 Skórzewo). Powrót w sobotę 24.07.2021 ok. godziny 11:00.

3) Obóz rozpoczynamy obiadem o godzinie 13:00, dlatego w miarę możliwości prosimy o nie szykowanie zawodnikom na drogę kanapek. Wieloletnie doświadczenie pokazuje, że niestety większość ląduje w śmieciach

4) Jedziemy autokarem przewoźnika WENA-TRANS

5) Obóz oczywiście został zgłoszony do Kuratorium Oświaty

6) W celu jak najsprawniejszego przeprowadzenia odprawy przed wyjazdem proszę przygotować niezbędne dokumenty: legitymację szkolną zawodnika, wypełnioną i podpisaną kartę obozu, aktualną kartę zdrowia zawodnika, oświadczenie opiekuna prawnego o stanie zdrowia dziecka w związku z COVID.

7) Jeśli zawodnik zażywa leki, prosimy w siatce opisanej imieniem i nazwiskiem zawodnika zamieścić leki wraz z informacją dotyczącą częstotliwości ich zażywania. Leki proszę przekazać trenerowi.

8) Prosimy także, aby zawodnik miał ze sobą bidon, do którego wlewana będzie woda. Picie bezpośrednio z butelki zwiększa prawdopodobieństwo napicia się więcej niż 1 osoby z tego samego źródełka oraz powoduje, że dużo wody jest marnowanej.

9) Prosimy o przekazanie informacji dot. ewentualnej choroby lokomocyjnej i przekazanie odpowiednich leków trenerom.

10) Na terenie hotelu dostępny jest basen, stół do ping-ponga (warto wziąć rakietki i piłeczki) oraz bilard i piłkarzyki.

Prosimy także, najpóźniej do poniedziałku 12.07.2021, o uregulowanie wszelkich zaległości związanych z płatnościami za obóz.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Trenerem lub z biurem klubu (536 170 288, kontakt.canarinhos@gmail.com).

Zarząd KS Canarinhos Skórzewo

Wychowankowie Canarinhos wśród najlepszych w Polsce!

2021-06-29
Z wielką dumą i satysfakcją informujemy, że wychowanek KS Canarinhos Skórzewo – Jakub Falkiewicz – dostał się do Akademii Lecha Poznań we Wronkach, gdzie trenują zawodnicy z całej Polski. Kuba (bo tak woli jak się [...]

Z wielką dumą i satysfakcją informujemy, że wychowanek KS Canarinhos Skórzewo – Jakub Falkiewicz – dostał się do Akademii Lecha Poznań we Wronkach, gdzie trenują zawodnicy z całej Polski. Kuba (bo tak woli jak się go nazywa) pierwsze kroki stawiał właśnie w Skórzewie. Od lata 2019 roku przeszedł do Lecha Poznań, gdzie dalej doskonalił swoje umiejętności. Co warte podkreślenia, wychowanek trenera Mariusza Matouszka dostąpił tego zaszczytu jako rok młodszy zawodnik. Obecnie do Akademii we Wronkach rekrutowani byli zawodnicy urodzeni w 2007 roku, Kuba urodził się rok później – w 2008 roku. Kuba tym samym przenosi się ze szkoły w Dopiewie, gdzie uczęszczał do klasy sportowej o profilu piłki nożnej, która prowadzona jest pod patronatem Canarinhos Skórzewo. Teraz będzie się uczył i trenował we Wronkach.

Ponadto inny były zawodnik Canarinhos, wychowanek trenera Anioły – Jakub Kendzia, aktualnie reprezentuje drużynę Lecha Poznań z rocznika 2006 i walczy o Mistrzostwo Polski!

Zawodnikom gratulujemy sukcesów i życzymy wytrwałości i nieustannego dążenia do spełnienia swojego największego piłkarskiego marzenia!

Mariusz Matouszek & Angel

Rocznik 2011 na turnieju Veolia Euro Cup

2021-06-27
W niedzielę 27 czerwca zawodnicy z rocznika 2011 wybrali się do Janowca Wielkopolskiego na ogólnopolski turniej Veolia Euro Cup. W zawodach udział wzięło 20 drużyn z kilku województw. Młodzi piłkarze Canarinhos podzieleni zostali na ekipę [...]

W niedzielę 27 czerwca zawodnicy z rocznika 2011 wybrali się do Janowca Wielkopolskiego na ogólnopolski turniej Veolia Euro Cup.

W zawodach udział wzięło 20 drużyn z kilku województw. Młodzi piłkarze Canarinhos podzieleni zostali na ekipę żółtych oraz niebieskich. Ci pierwsi rywalizowali, m.in z APR Kościan, Poznaniakiem Poznań oraz Polonią Chodzież. Niebiescy w grupie zagrali m.in. z UKS Szóstką Inowrocław, BKS-em Bydgoszcz oraz APR Piła.

W fazie pucharowej żółci trafili do Ligi Polskiej, w której nie dali się pokonać zespołom z Bydgoszczy, Janowca i Swarzędza. Drużyna niebieskich w Lidze Mistrzów zagrała ciekawe spotkania przeciwko zespołom ze Ślesina, Bydgoszczy, Kościana oraz Wągrowca.
Dużym plusem wyjazdu jest fakt, że wszyscy zawodnicy zagrali w dużym wymiarze czasowym, co na pewno zaprocentuje w przyszłości.

Na koniec turnieju każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy, drewniany medal.

Marcin Pawlak & Angel

Ostatni trening rocznika 2011 z trenerem Pawlakiem

2021-06-25
W piątek 25 czerwca zawodnicy rocznika 2011 wraz z rodzicami, wzięli udział w wyjątkowym treningu. Zajęcia miały charakter zabawowy i integracyjny, podczas wspólnej rozgrzewki każdy chłopiec wraz z rodzicem bawił się i rywalizował w berkach, [...]

W piątek 25 czerwca zawodnicy rocznika 2011 wraz z rodzicami, wzięli udział w wyjątkowym treningu. Zajęcia miały charakter zabawowy i integracyjny, podczas wspólnej rozgrzewki każdy chłopiec wraz z rodzicem bawił się i rywalizował w berkach, wyścigach i ćwiczeniach ogólnorozwojowych, następnie wszyscy wzięli udział w meczach. Trenerzy rozstawili dwa duże boiska, na których, aż kipiało od emocji. Zawodnicy kontra rodzice swobodnie grali, przez 45 minut, podczas których zobaczyliśmy wiele pięknych akcji i bramek oraz kreatywnych „cieszynek”.

Po treningu nastąpiło rozdanie nowych dresów, pamiątkowych medali oraz plakatów drużynowych. Na koniec wszyscy uczestniczy zrobili sobie wspólne zdjęcie, na którym widać uśmiech i zadowolenie mimo, że trening odbywał się w strugach deszczu.

Teraz stery nad rocznikiem 2011 przejmuje trener Maciej Matouszek, któremu życzymy owocnej pracy oraz wielu niezapomnianych emocji z tą waleczną i pracowitą grupą chłopaków.

Marcin Pawlak & Angel