Bardzo dobra postawa podczas zmagań ligowych
W weekend 16-17 września zawodnicy z rocznika 2013 wzięli udział w dwóch ligach, w których pokazali się z bardzo dobrej strony. Ładna gra, dużo składnych akcji, wygrane pojedynki 1×1 i skuteczność na wysokim poziomie oraz duże zaangażowanie – tak w skrócie można opisać postawę młodych graczy Canarinhos.
W sobotę rywalizowali z zespołami: AP Lwy Tarnowo Podgórne, AP Reissa Rokietnica, Champions Rokietnica i Suchary III Suchy Las, natomiast w niedzielny poranek z Unią Swarzędz, Sucharami I i II Suchy Las, Przemysławem Poznań i AP Oborniki.
Gratulacje dla wszystkich zawodników za postawę podczas zmagań ligowych oraz podziękowania dla wszystkich drużyn za sportową rywalizację!