Dobra passa trwa
Zawodnicy Canarinhos z rocznika 2012 weekend spędzili na rozgrywaniu spotkań w ramach turniejów organizowanych przez WZPN. Jedna część zespołu w sobotę gościła w Zakrzewie, a druga wybrała się do Śremu. W przypadku jednych i drugich można mówić o kolejnym małym sukcesie, którym były liczne zwycięstwa, a także „cieszące oko” akcje pod bramką przeciwnika oraz gra w defensywnie na wysokim poziomie.
Dziękujemy rodzicom za wspaniałe wsparcie w trakcie naszych boiskowych zmagań!