Dobry występ rocznika 2014 w Skokach

W niedzielny poranek młodzi zawodnicy z rocznika 2014 wybrali się do Skoków na turniej organizowany przez miejscową Lech Poznań Football Academy.

Gracze Canarinhos w fazie grupowej rozegrali 5 spotkań – trzy z nich wygrali, z Polonią Poznań, LPFA Wągrowiec i Sokół Mieścisko, oraz dwa przegrali – z LPFA złota grupa i SF Gniezno.

Zajmując trzecie miejsce w grupie trafili do Ligi Europy i tam w pierwszym meczu pewnie wygrali, a w drugim musieli uznać wyższość przeciwników. Finalnie zajęli 6 miejsce.

Gratulacje dla wszystkich zawodników za postawę podczas turnieju!

Rafał Strugarek & Angel