Intensywne granie najmłodszych!
Rocznik 2017 w weekend 16-18.06 brał udział w dwóch turniejach. Najpierw, w piątkowe popołudnie najmłodsi gracze Canarinhos podzieleni na dwie drużyny byli gospodarzami turnieju WZPN, podczas którego po raz ostatni w tym sezonie mierzyli się z zespołami z Dopiewa oraz Buku.
Natomiast już dzień później, czyli w sobotę 17 czerwca w Skokach, zawodnicy z rocznika 2017 (i rodzynek z 2018) po raz pierwszy mieli okazje wziąć udział w tak dużym turnieju. Mierzyli się z 10 różnymi zespołami w 8 minutowych meczach. Młodzi piłkarze Canarinhos zaprezentowali swoje umiejętności przed szerokim gronem obserwatorów świetnie się przy tym bawiąc i strzelając niezliczoną liczbę goli. Pierwsze zdobyte medale na pewno na długo pozostaną w pamięci młodych piłkarzy!