Relacja z obozu rocznika 2013
W dniach 20-26 sierpnia 19 zawodników z rocznika 2013 przebywało na obozie w Dzierżoniowie. Podczas obozu przeprowadzono 9 intensywnych treningów oraz gry kontrolne, które pozwoliły doskonalić swoje umiejętności.
Gracze Canarinhos zagrali z zespołami, z którymi na co dzień nie mają możliwości rywalizować m.in. Parasol Wrocław, Ślęza Wrocław, Lechia Dzierżoniów, Polonia Stal Świdnica czy AP Dzierżoniów.
Do dyspozycji młodzi zawodnicy mieli boisko z nawierzchnią sztuczną pod balonem, oraz boisko trawiaste. Między treningami była możliwość odnowy w basenie. Wybrano także nowy duet kapitanów na najbliższy sezon.