Rocznik 2013 bezkonkurencyjny w Śremie
Kolejny weekend dla zawodników z rocznika 2013 oznaczał turniejowe zmagania. Tym razem młodzi zawodnicy ze Skórzewa wybrali się Śremu, na dwudniowy turniej Capchem Cup.
Od pierwszego spotkania gracze Skórzewa pokazali bardzo dobry i ofensywny futbol. W sobotę i w niedziele rozegrali łącznie 8 spotkań, nie tracąc nawet punktu. Podczas tego weekendu wychodziło niemal wszystko, wysoka skuteczność, składne akcje, wygrane pojedynki 1×1 i bardzo dobra gra w defensywie. Puchar zasłużenie pojechał do Skórzewa!
Wielkie gratulacje dla wszystkich młodych piłkarzy za postawę podczas turnieju!