Trzech wychowanków Canarinhos w Kadrach Wojewódzkich rocznika 2011

Miło nam poinformować, że aż trzech wychowanków Canarinhos: Marcin Bartoszewski, Mateusz Pacholczak oraz Jędrzej Jaroszewski otrzymało powołania na mecze Reprezentacji Wojewódzkich.

Marcin Bartoszewski, obecnie zawodnik Zagłębia Lubin otrzymał powołanie do Reprezentacji Dolnośląskiego ZPN na mecz z Łódzkim ZPN. Z kolei Mateusz Pacholczak oraz Jędrzej Jaroszewski, obecnie zawodnicy odpowiedni Warty Poznań oraz Lecha Poznań otrzymali powołanie do Reprezentacji Wielkopolskiego ZPN na zgrupowanie w Lubinie.

Bartoszewski i Jaroszewski to wychowankowie trenera Macieja Matouszka, z kolei Pacholczak rozpoczynał swoją piłkarską przygodę pod okiem trenera Pawlaka, a następnie w kategorii Orlik Starszy oraz Młodzik prowadzony był przez trenera Macieja Matouszek.

Wszystkim wyróżnionym zawodnikom gratulujemy!