Udane niedzielne popołudnie rocznika 2018!

Najmłodsi (jeszcze) zawodnicy Canarinhos z rocznika 2018 w niedzielny poranek rywalizowali w turnieju organizowanym przez TPS Winogrady, przeznaczonym dla zawodników urodzonych w 2017 roku oraz młodszych.

Była to pierwsza okazja dla skrzatów do sprawdzenia się w formule 4+1. Zmotywowani oraz głodni gry po przerwie wakacyjnej Canarinhos zajęli 5 miejsce na 10 drużyn.

Licznie zgromadzeni kibice mogli podziwiać wiele pojedynków 1×1 oraz indywidualnych akcji młodych zawodników ze Skórzewa. Bez wątpienia, każdy z Canarinhos może być dumny ze swojego występu, w końcu rywalizacja ze starszymi przeciwnikami to zawsze duże wyzwanie!

W całym turnieju wyróżniony został zawodnik Canarinhos – Borys Matouszek, który okazał się najmłodszym strzelcem bramki. Borys, urodzony w połowie 2019 roku, aż trzykrotnie znajdował drogę do bramki rywali!

Filip Krawczyk & Angel
Canarinhos wystąpili w składzie:
Miłosz Wolny, Fabian Rosenbeiger, Borys Matouszek, Kuba Staniszewski, Tymek Tobolski, Oskar Walaszyk, Franek Szczepański