Wygrana rocznika 2009

Trzecia ligowa kolejka trampkarzy z rocznika 2009 odbyła się w środę 7 września, a zawodnicy Canarinhos na własnym boisku podejmowali drużynę Orlika Poznań.

Podobnie jak w poprzednich spotkaniach to gracze Skórzewa dłużej utrzymywali się przy piłce i po trafieniach Juszczaka w 21 minucie i Sadowskiego w 24min prowadzili 2:0. Wtedy niestety przyszło rozluźnienie, które wykorzystali goście i trafili na 2:1. Jeszcze przed przerwą Kiepś podwyższył na 3:1 i kiedy wydawało się, że takim wynikiem zakończy się pierwsza odsłona, po rzucie rożnym rywale z Poznania strzelili bramkę kontaktową.

Po zmianie stron przez 2o minut utrzymywał się wynik z pierwszej połowy, choć podopieczni trenera Anioły mieli swoje okazje do zdobycia goli. W końcu w 62 minucie Juszczak trafił z rzutu wolnego na 4:2 i od tego momentu grali już tylko gospodarze. Kilka świetnych akcji, wiele okazji bramkowych, a ostatecznie Śliwiński i Kapłon ustalili wynik spotkania na 6:2 dla Canarinhos.

Przewaga w posiadaniu piłki, kilkanaście minut gorszej gry i rozluźnienia – tak w skrócie można podsumować grę młodych piłkarzy Skórzewa, która wyglądała nieźle, ale na pewno może wyglądać jeszcze lepiej.

Angel

KS Canarinhos Skórzewo – Orlik Poznań   6:2 (3:2)

KS wystąpił w składzie:
Żytkowiak – Rymaniak, Nowak, Wójcik, Ratajczak – Kiepś, Sobkowski, Balanicki, Juszczak(C), Sadowski – Śliwiński / Grali również: Zaradny, Kapłon, Miśkiewicz

Bramki dla Canarinhos zdobyli: Juszczak[2](21′, 62′), Sadowski(24′), Kiepś(36′), Śliwiński(76′), Kapłon(80′)