Zwycięstwo w Dopiewie
W sobotę 19 sierpnia drużyna Canarinhos z rocznika 2012 rozegrała swój pierwszy mecz ligowy. Rywalem ekipy ze Skórzewa była drużyna GKS Dopiewo. Od początku meczu podopieczni trenera Szymkowiaka narzucili swój styl gry i szybko objęli prowadzenie. Na przerwę schodzili z wynikiem 3:0. W drugiej połowie obraz spotkania nie uległ zmianie. Canarinhos dominowało i ostatecznie odniosło przekonujące zwycięstwo 8:1. Dobry początku sezonu nastraja optymistycznie przed dalszymi ligowymi zmaganiami.
Marcel Szymkowiak & Angel
GKS Dopiewo – KS Canarinhos Skórzewo 1:8 (0:3)